Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sinastrija

2 posters

Ići dole

sinastrija Empty sinastrija

Počalji  Moonchild Uto Jun 21, 2016 11:41 pm



Interesuje me da li je bolje imati sklad - konjunkciju sunce-sunce ili sunca i meseca sa partnerom? Evo ispisala sam neke od aspekata, znam da je potrebno sve obuhvatiti, ali cisto da cujem sta je pozeljnije od ovih nekih osnovnih aspekata. Koji od aspekata vise obecava emocije, strast i tu neku romanticniju stranu ? Obzirom da imam tu Veneru u vagi, sve vise uvidjam da mi je potrebna harmonija boja, sklada, lepota svake vrste, umetnosti, slatkosti, prosto idilicna veza kao iz filma...Pri tome moj blizanac - sloboda zivljenja na prvom mestu, znanje, filozofija, intelekt - mentalna stimulacija potrebna od muskarca.... Kada pogledate njihove aspekte postoji dosta slicnosti, ali opet ne mogu da procenim koji aspekti vise odgovaraju...To su prakticno dva razlicita coveka koja cine mene kao celinu, sa jedne strane olicenje tradicije i pustanje korena, sa druge strane Jupitersko lutanje. U meni se bore devica * sunce i strelac *mesec... Inace su mi sunce i mesec u kvadratu!

Ako treba jos nesto preciznije da napisem od aspekata, napisacu  Very Happy Hvala unapred...ako uspete da protumacite Smile  

Ja-
Devica/Blizanac, Mesec u Strelcu (u 6. kuci), Venera u Vagi, Mars u Blizancu,
5. kuca u devici, 6. kuca u skorpiji, 7. kuca u strelcu, Severni cvor (Retro) u Strelcu 7. kuca

Prvi partner- Strelac/Strelac , Mesec u Skorpiji, Venera u skorpiji, Mars u Ovnu,
5. kuca u biku, 6. kuca u blizancima, 7. kuca u blizancima

Drugi partner-Devica/Strelac, Mesec u Jarcu, Venera u Devici, Mars u Devici,
5. kuca u ovnu, 6. kuca biku,  7. kuca u blizancima

I
Sunce (on) kvadrat Sunce (ja)
Sunce (on) konjunkcija Mesec (ja)
Mesec (on) sekstil Sunce (ja)
Venera (on) sekstil Sunce (ja)

II karta

Sunce (on) konjunkcija Sunce (ja)
Sunce (on) kvadrat Mesec (ja)
Sunce (ja) trigon Mesec (on)
Mesec (ja) kvadrat Venera(on)

Moonchild

Broj poruka : 6
Datum upisa : 29.05.2016

Nazad na vrh Ići dole

sinastrija Empty Re: sinastrija

Počalji  logos Sre Jun 22, 2016 2:04 am

Moonchild ::...Ako treba jos nesto preciznije da napisem od aspekata, napisacu...

Bez osnovnih podataka za izradu natalnih karata sve se uglavnom svodi na puku teoriju u stilu "može biti ali i ne mora" sa šansama "fifti-fifti" da se "pogodi", tj. na puko "astrološko ćaskanje" zainteresovanih za to. Barem ja tako mislim.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu