Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Visestruki tranziti

2 posters

Ići dole

Visestruki tranziti Empty Visestruki tranziti

Počalji  inja Pon Apr 26, 2010 5:43 pm

Tanja, ako temi nije mesto ovde, slobodno je mozete obrisati. Smile
Kako deluju istovremeni tranziti vise planeta na vise natalnih planeta?
Konkretno, za par dana tranzitna Ve ce se naci na mom nat. Sa, tranzitni Ma na nat. JMC, a tranz. Ju ce praviti 60 sa nat.Mo i 150 sa Ve...
Sta mislite? Hm... ovaj Ma i Ve...
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Visestruki tranziti Empty Re: Visestruki tranziti

Počalji  Astrotanja Pon Apr 26, 2010 6:38 pm

Mars u 8. na Južnom čvoru govori o mogućnosti ili svadljivosti, ili neusklđenosti u odnosima, ovo može biti vezeno za erotiku,. Mogla bi da izbegneš svadljiost, jer Venera na Saturnu donsi daobjektivno sagledaš situaciju, da budeš razumna, istina moguće je kratkotrjna tuga, ili nezadovoljstvo, ali to je brz aspekt. Nadjačaće i čuvaće ti Jupiter trazitni u trećoj koji u sekstilu sa MEsecom u petoj. On omogućava da rešavaš probleme kroztz komunikciju, razumevanje i d velikodušnošću i plemenitošću prevaziđeš i ešto što ti se ne dopada. Jupiter u sekstilu sa Mesecom daje mogućnost da poboljšaš ljubavni odnos ukoliko se ponašaš u skladu sa Jupiterovim uticajem u Ribma, dakle mudro i plemenito.

Ne preporučujem ti velike troškove i budi oprezna sa novcem drugih, jer nije povoljno vreme za veća uloganja. Eventulne razmirice,ili borba mogu biti i zbog novca koji dolazi od drugih. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Visestruki tranziti Empty Re: Visestruki tranziti

Počalji  inja Pon Apr 26, 2010 6:53 pm

Tanja, hvala punooo... Smile Sta reci, divni ste kao i uvek!
Nisam ja svadljiva, pa verujem da ni sada necu biti. Razumna jesam, a potrudicu se da budem i dovoljno mudra. Smile Jupiterko je tu..., a i kao sto rekoste Ma i Ve su brzi tranziti... A parice cu da izbegavam. Wink
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Visestruki tranziti Empty Re: Visestruki tranziti

Počalji  inja Pon Jun 14, 2010 10:53 am

Astrotanja ::Mars u 8. na Južnom čvoru govori o mogućnosti ili svadljivosti, ili neusklđenosti u odnosima, ovo može biti vezeno za erotiku,. Mogla bi da izbegneš svadljiost, jer Venera na Saturnu donsi daobjektivno sagledaš situaciju, da budeš razumna, istina moguće je kratkotrjna tuga, ili nezadovoljstvo, ali to je brz aspekt. sunny
Kao sto je Tanja rekla u tom periodu sam bila nezadovoljna, ali srecom to je brzo proslo. Smile
Sada me opet istovremeno ceka nekoliko tranzita , ali ovog puta dosta prijatnijih , bar mi se cini sunny .
Ma konacno izlazi iz 8.polja (dok nije krenuo retro bio je ok, ali posle me je smorio) . Ve tranzitira kroz 8.polje ( mislim da ce mi to prijati Very Happy ) i dolazi na ekvidistancu izmedju So i Mo , gde je ujedno i antiscija Mo , a taj 4-5 stepen Lava u mojoj karti se pokazao kao osetljiv , verovano i zbog toga sto pravi 120 sa mojim Ju - vladarom Asc, pa ce jos i tranz. Me praviti 120 sam mojim stelijumom... i eto ocekujem nekoliko bas prijatnih dana... Smile Bar se nadam...
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Visestruki tranziti Empty Re: Visestruki tranziti

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu