Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranzitni mars u konjukciji sa SA i SMC

Ići dole

Tranzitni mars u konjukciji sa SA i SMC Empty Tranzitni mars u konjukciji sa SA i SMC

Počalji  tanjica Sre Maj 12, 2010 2:01 pm

flower Mars ce u junu uci u devicu,a time ce tranzitirati mojim 3.poljem i bice u konjukciji sa natalnim SA i SMC.Sta da ocekujem od ovog tranzita?Svadju sa bratom?Prepirke sa komsijama??? flower

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 45
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni mars u konjukciji sa SA i SMC Empty Re: Tranzitni mars u konjukciji sa SA i SMC

Počalji  Gost Uto Jul 06, 2010 5:22 pm

Tanjice, pa ako usmeris energiju na puno rada sigurno nece prouzrokovati svadje i sukobe!
Mars je po meni poseban dar, ili bar onako kako ga osecamo vec...on nam u danima kada nam puni odredjeno polje ili tranzitira bitnu tacku daje vitalnost i puni energiju u skladu sa onim sta nam taj element u karti predstavlja.
Dakako bih jako volela, koliko god da nosi i onu negativnu stranu, da ja Mars brza planeta, ne bih stala da skacem od radosti i energije a mislim da bih je i mnogo pravilnije usmeravala, tacnije ne bih imala vremena da razmisljam o nebitnim stvarima koje mi odvracaju paznju i koje me navedu i na pomisao o svadji.

E tako bese, u srecnija vremena.... ponekad se jos vide tragovi(tesim se) Wink

Inace uticaj Marsa kad tranzitira odredjenu tacku, kao na primer sto si pitala Sa traje oko 2-3 dana, tad je najjachi uticaj ali ne treba zanemariti ni efekat malo pre a ni posle, mislim da se to oseti nekako 6 culom kad mu je vreme... pirat mozda budes ostrija, surovija, kriticnija i imala zelju za nadvladavanjem svoje bliske okoline, a negativan ishod moze doci ukoliko naidjes na neodobravanje, a posto je to ipak Saturn u pitanju treba porazmisliti o svojim postupcima, a jos kako ce biti i u Vagi - diplomatija i tih par dana agresije usmeri samo na dopunu energije i nece bice ishod bol i otudjenje sunny
Isto vazi i za prelaz preko SMC, mozda neuskladjenost u radu sa najblizima, pa prekid druzenja zbog svadljivosti.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu