Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom

5 posters

Ići dole

sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom Empty sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom

Počalji  smajli Pet Jun 11, 2010 10:32 am

Odusevljena sam sa forumom.Zanima me astrologija,ali sam jos uvek pocetnik. Da li bi neko mogao da mi kaze sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom u 5.kuci u vagi,a jos vise me brine za mog dragog tran.saturn 0 pluton u 12. kuci. Hvala svima koji odgovore

moja natalna https://2img.net/r/ihimizer/img248/2954/natalnakarta.gif

natalna mog dragog https://2img.net/r/ihimizer/img717/8908/mnatalna.gif

smajli

Broj poruka : 51
Datum upisa : 11.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom Empty Re: sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom

Počalji  Gost Pet Jun 11, 2010 3:21 pm

Hej Smile
Evo ja cu pokusati:
Sto se tice prelaska Sa kod tebe, mislim da pre svega ne bi trebala da se "kockas" ni sa cim sto si do sada uradila, bilo kroz materijalno bilo kroz emotivno. Jer prelazak Sa perko Plutona cesto moze doneti prevaru na polju onoga gde se odvija tranzit. Kod tebe je natalno Sa90Pl = nemogucnost samokontrole, tvrdoca misljenja, lenjost, neumerenost, pa zatim sledi i osecaj krivice.
Mislim da posto se kod Tebe dotice i polje finansija, ne bi trebal ishitreno zuriti da potrosis i ono sto nemas, bar ne preko onoga so mozes izdvojiti, a kako dotice , tj.prolazi kroz polje 5, sve sto ima veze sa zabavom(mozda odmor), decu, hobije..morala bi povesti jako racuna. Neretko stvara toliku tenziju da tera na visak agresije sto nas prema drugima, sto nas tera da je izazovemo, takoreci teramo da nad nama nego cini nasilje(emocionalno ili fizicko). Mislim da bi samo trebala da nastavis putem kojim si i do sada isla i ne praviti neke drasticne promene u odnosu na dragog. Opet isti taj Sa na Pl salje aspekt i na 7 polje/na samog vladara Veneru sa kojim se Pl60` - mada veci orbis, te kazem samo treba sacekati, pregurati i ne gubiti strpljenje jer Sa upravo trenira i preoverava da li si spremna da ides dalje.
Ako nisi udata, onda upravo kad Sa napravi egzaktan aspekt prema Ve, mozda se pokrene nesto po tom pitanju. A kako i sama znam, otprilike kako i mene ocekuje tu neki stepen Vage, Sa ce se setati tamo-amo, te to su ipak meseci i meseci, koji prelaze u sledecu godinu. Mislim nista nije za dz. Sve u svemu sve ce doci na svoje mesto.
A mene zanima ako si proteklih godina ostala bez nekog svog ukucana/bilo bake deke ili roditelja, u kom periodu je to bilo?
A zanima me i kod Tvog dragog, nedavni prelazak Sa preko Merkura, jer mozes da mi ipak opises? Tj.presao Sa, pa ce opet preci. Ne mislim da ce ko nejga izvrsiti uticaj kao kod Tebe, jer ne samo zbog prirode polja na koje vrsi, vec kako je Me kod nejga vladar 9 i 11/ a prolaz kroz 12 mozda ce na nekom dubljem nivou, tajno i dalje od ociju javnosti osetiti unutrasnji zastoj; mentalni i duhovni, negativni uticaj i otudjenje od prijatelja; trebace da ulozi veci rad na komunikaciji, da cuva nerve. Vise se slusati unutarnji glas/tj.ono sto cuje od drugih izazivace "slusne smetnje".
Verujem da ce mu nakon nekog periodu kad Sa dotakne i Ne, pomoci da se dotakne i zadubi u neke teske probleme i da resi polje finansija(opet mislim ako je do sad bio previse dalrezljiv prema prijateljima - doci ce do izmene), osetice ce ne samo zelju za promenom i zeljom za duhovnim putovanjima, nego mozda bas interesovanje za okultno..te i za astrologiju, kao jednu vrstu nadopunjavanja svoje svesnosti, sto je ipak najbitniji faktor da se resi i ostalih problema.
Tako da ja to vidim u narednom periodu, nesto kao zakasnelo sazrevanje, preispititivanje i vrednovanja prijatelja, licnih dostignuca na polju finansija, i jedan potpuno nov izlazak sebe nakon tog perioda.
Nek me neko ispravi, ja odoh u dubinu...


Poslednji izmenio mila2710 dana Sub Jun 12, 2010 5:03 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom Empty Re: sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom

Počalji  smajli Sub Jun 12, 2010 2:21 pm

Hvala ti Mila na ovako iscrpnom odgovoru. Otprilike si potvrdila ono sto sam i mislila. Pitala si me kada sam imala smrtni slucaj u porodici, pre 12 godina mi je umro otac,a u skorije vreme, prosle godine u septembru tetka (nije rodjena). U martu ove godine mi je majka bila u bolnici (nije bilo ni malo naivno),ali na srecu se oporavila (posledice su ostale-dijabetes).Zanima me zasto si me to pitala i da li vidis nesto lose (slobodno napisi i ako jeste). A da, baba mi je trenutno u domu za stare i sa njom je bilo puno problema-da nije nesto u vezi nje?
Sto se tice tranzitnog Sa preko Mer kod mog dragog - nista se spektakularno nije desilo. Malo nervoze zbog posla i kako si napisala otudjenje od prijatelja zbog posla (nadam se ne predugo).

smajli

Broj poruka : 51
Datum upisa : 11.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom Empty Re: sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom

Počalji  lola Pon Jun 14, 2010 1:07 pm

Veoma mi se dopada forum. Pocetnica sam u ovim stvarima kako u astrologiji tako i u komunikaciji preko foruma.
Kao amater i pocetnik pokusavam da shvatim sta mi donosi saturn u tranzitu u konjukciji sa natalnim plutonom u 4. kuci. Nadam se da ce mi neko odgovoriti. sunny I neznam kako da postavim natal

lola

Broj poruka : 25
Datum upisa : 14.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom Empty Re: sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom

Počalji  lola Pon Jun 14, 2010 2:53 pm

Nisam sigurna da li sam uspela da postavim natal Embarassed Smile
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?btyp=w2at&rs=3[url][/url]

lola

Broj poruka : 25
Datum upisa : 14.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom Empty Re: sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom

Počalji  Alicia Pon Jun 14, 2010 3:07 pm

Nisi uspjela Sad

Ja ti mogu pomoci oko postavljanja karte, ali oko tumacenja, to tek ucim, to ti moze neko drugi. Smile

Napisi podatke, pa cu ti natalanu poslati. Smile
Alicia
Alicia

Broj poruka : 15
Datum upisa : 14.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom Empty Re: sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom

Počalji  lola Pon Jun 14, 2010 6:22 pm

Koje podatke? predpostavljam datum mesto i vreme rodjenja ili?
Ne uspevam sa ovim dodaj.rs
Embarassed Smile

lola

Broj poruka : 25
Datum upisa : 14.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom Empty Re: sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom

Počalji  lola Pon Jun 14, 2010 6:52 pm

Alisija, mislim da cu konacno uspeti... Ako se vidi karta molim komentar Smile Hvala
http://www.dodaj.rs/f/3J/rL/3IqET0Pm/astrow2at01anihp56556152.gif

lola

Broj poruka : 25
Datum upisa : 14.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom Empty Re: sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom

Počalji  Alicia Pon Jun 14, 2010 8:38 pm

Uspjela si cheers cheers sunny
Alicia
Alicia

Broj poruka : 15
Datum upisa : 14.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom Empty Re: sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom

Počalji  lola Pon Jun 14, 2010 11:45 pm

O da uspela sam Smile Ipak sam ja jarac pa neodustajem lako. Jos da da proniknem sta mi donosi ovaj ozbiljni saturn u konjukciji sa natalnim plutonom. Jos ozbiljnosti i u 4. kuci da li se to odnosi na moje roditelje ili na novu porodicu. A zelim malo zabave Very Happy nije karakteristicno za jednog jarca? Question
Hvala Alisija

lola

Broj poruka : 25
Datum upisa : 14.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom Empty Re: sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom

Počalji  Astrotanja Uto Jun 15, 2010 1:51 am

Ovaj aspekt si već dva puta imal, jer je Saturn negde krajem oktobra prošle godine prvi put bio u toj pozciji, pa se ponovo vratio kad je išao retrogradnoaprila, pa je bitno šta je onda donosio. Ovoga puta će treći put preći preko tvog natalnog Plutona i to će te dovesti u priliku da se nešto što je već otpočelo dovrši. Šta je to to i sama verovatno znaš jer su stvari vezane za porodicu, dom, roditelje ili stambeno pitanje. Kako je Saturn vladar tvog sunca u sedmoj i Merkura, rekla bih da to ima veze sa sadašnjom porodicom i pre sa nekim muškim članom. Saturn u četvrtoj donosi poteškoće u porodičnom životu i mogle bi imati veze sa suprugom, ili ocem. Proveri gde će biti i tranzitna venera jula , jer je odgovor dobrim delom i u njoj i njenim transzitima. Uglavnom treba se uhvatiti u koštac sa problemima, realno i objektivno ih prihvatiti, ako je moguće okončati sa nečim što je loše, štetno po porodicu, a ako nije moguće onda se prihvati teškoće i realno, saturnovski se suočiti sa njima, što ti verovatno znaš. Saturn u konjukciji sa Plutonom donosi situacije kojima mi ne vladmo, koje nadolaze bez naše volje i nisu baš prijatne, ali nakon toga često dolazoi do boljitka, poboljšanja postojoćih okolnosti, naročito ako se nešto menja, napušta nešto što nije do za nas, bilo da je štetno, ili nam zadaje probleme. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom Empty Re: sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom

Počalji  lola Uto Jun 15, 2010 12:08 pm

Astrotanja ::Ovaj aspekt si već dva puta imal, jer je Saturn negde krajem oktobra prošle godine prvi put bio u toj pozciji, pa se ponovo vratio kad je išao retrogradnoaprila, pa je bitno šta je onda donosio. Ovoga puta će treći put preći preko tvog natalnog Plutona i to će te dovesti u priliku da se nešto što je već otpočelo dovrši. Šta je to to i sama verovatno znaš jer su stvari vezane za porodicu, dom, roditelje ili stambeno pitanje. Kako je Saturn vladar tvog sunca u sedmoj i Merkura, rekla bih da to ima veze sa sadašnjom porodicom i pre sa nekim muškim članom. Saturn u četvrtoj donosi poteškoće u porodičnom životu i mogle bi imati veze sa suprugom, ili ocem. Proveri gde će biti i tranzitna venera jula , jer je odgovor dobrim delom i u njoj i njenim transzitima. Uglavnom treba se uhvatiti u koštac sa problemima, realno i objektivno ih prihvatiti, ako je moguće okončati sa nečim što je loše, štetno po porodicu, a ako nije moguće onda se prihvati teškoće i realno, saturnovski se suočiti sa njima, što ti verovatno znaš. Saturn u konjukciji sa Plutonom donosi situacije kojima mi ne vladmo, koje nadolaze bez naše volje i nisu baš prijatne, ali nakon toga često dolazoi do boljitka, poboljšanja postojoćih okolnosti, naročito ako se nešto menja, napušta nešto što nije do za nas, bilo da je štetno, ili nam zadaje probleme. sunny
Hvala Tanja na odgovoru.
Venera mi je trenutno u drugoj kuci ali mislim da ce u julu preci u trecu, jer mi 3.kuca pocinje negde izmedju 12.i 13. stepena.
Sto se tice teskoca u porodici imam ih vec duze vreme Sad . Nadala sam se da je sve konacno iza mene. Oktobar je bio posebno tezak, na ivici depresije, usamljen iako nisam sama. April javljaju se problemi ali u manjem obimu.
U oktobru je to bila psihicka a u aprilu fizicka razdvojenost (trenutno suprug ii ja zivimo u 2 razlicite drzave), koja se sada ponavlja (ne zato sto mi tako zelimo - administracija) Crying or Very sad
Treca kuca mi je nejasna Question Zar se ona ne odnosi na bracu sestre?
Nadam se da ce mi ovaj jupiter i uran doneti nesto lepo!!!! Very Happy sunny
Hvala

lola

Broj poruka : 25
Datum upisa : 14.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom Empty Re: sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom

Počalji  lola Uto Jun 15, 2010 12:32 pm

Astrotanja ::Ovaj aspekt si već dva puta imal, jer je Saturn negde krajem oktobra prošle godine prvi put bio u toj pozciji, pa se ponovo vratio kad je išao retrogradnoaprila, pa je bitno šta je onda donosio. Ovoga puta će treći put preći preko tvog natalnog Plutona i to će te dovesti u priliku da se nešto što je već otpočelo dovrši. Šta je to to i sama verovatno znaš jer su stvari vezane za porodicu, dom, roditelje ili stambeno pitanje. Kako je Saturn vladar tvog sunca u sedmoj i Merkura, rekla bih da to ima veze sa sadašnjom porodicom i pre sa nekim muškim članom. Saturn u četvrtoj donosi poteškoće u porodičnom životu i mogle bi imati veze sa suprugom, ili ocem. Proveri gde će biti i tranzitna venera jula , jer je odgovor dobrim delom i u njoj i njenim transzitima. Uglavnom treba se uhvatiti u koštac sa problemima, realno i objektivno ih prihvatiti, ako je moguće okončati sa nečim što je loše, štetno po porodicu, a ako nije moguće onda se prihvati teškoće i realno, saturnovski se suočiti sa njima, što ti verovatno znaš. Saturn u konjukciji sa Plutonom donosi situacije kojima mi ne vladmo, koje nadolaze bez naše volje i nisu baš prijatne, ali nakon toga često dolazoi do boljitka, poboljšanja postojoćih okolnosti, naročito ako se nešto menja, napušta nešto što nije do za nas, bilo da je štetno, ili nam zadaje probleme. sunny
Zaboravih da napisem i mars je trenutno u 3. kuci ali uskoro i on ulazi u 4. da li to znaci da ce se situacija jos vise zakomplikovati , posto -ispravite me ako gresim- mars moze doneti nasilje Sad affraid

lola

Broj poruka : 25
Datum upisa : 14.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom Empty Re: sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom

Počalji  Astrotanja Uto Jun 15, 2010 3:16 pm

Lola, treća kuća se odnosi na komunikaciju, izražavanje, učenje, razmenu, kratka putovanja, medije, odnose sa rođenim bratom sestrom itd. Venera u trećoj donosi prijatnu i uglavnom skladnu komunikaciju, posebno u povoljnim aspektima, tako da se deo problema može rešavati komunikacijom, putem razgovora sa suprugom, a i svoja osećanja možeš prenti putem reči. Saturn je učitelj i on treba da ti pomogne da budeš strpljivija, da budeš mudrija u suočavanju sa teškoćama.

Mars će doći u tvoju 4. kada Saturn bude već izašao iz konjukcije sa natalnim Plutonom. On donosi energiju, borbu, strast, akciju itd.

Dobro je kada je u 4. energiju trošiti na neke fizičke aktivnosti u kući, da ne bi dolazilo do konflikata i svađa. Dok ne uđe u tvoju 4. proći će oko dva meseca. budi spremna za njegov dolazak, da nešto možda pruređuješ, radiš u kući, da se ne bi nejgovo energija ispoljila kroz konflikte. Koliko će biti konflikata dok tranzitra našem četvrtom i kako ćemo ih rešavati zavisi od našeg natala, od naše sposobnosti za rešavanje komffikata.

Vaga je miroljubiva i tvoja Venera u četvrtoj u Vagi ukazuje da ti možeš mirnim putem rešavati porodične probleme i uspostaviti sklad, posebno ako dođe do transformacija i korenitih promena u porodici, koje će ti tokom života donositi tranzitni Pluton u 4. Odlično je što je signfikator Plutona ipak Venera u Vagi, koji ima osećaja za meru, sklad, pomirenje, ljubav. sunny sunny sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom Empty Re: sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom

Počalji  lola Uto Jun 15, 2010 4:09 pm

Astrotanja ::Lola, treća kuća se odnosi na komunikaciju, izražavanje, učenje, razmenu, kratka putovanja, medije, odnose sa rođenim bratom sestrom itd. Venera u trećoj donosi prijatnu i uglavnom skladnu komunikaciju, posebno u povoljnim aspektima, tako da se deo problema može rešavati komunikacijom, putem razgovora sa suprugom, a i svoja osećanja možeš prenti putem reči. Saturn je učitelj i on treba da ti pomogne da budeš strpljivija, da budeš mudrija u suočavanju sa teškoćama.

Mars će doći u tvoju 4. kada Saturn bude već izašao iz konjukcije sa natalnim Plutonom. On donosi energiju, borbu, strast, akciju itd.

Dobro je kada je u 4. energiju trošiti na neke fizičke aktivnosti u kući, da ne bi dolazilo do konflikata i svađa. Dok ne uđe u tvoju 4. proći će oko dva meseca. budi spremna za njegov dolazak, da nešto možda pruređuješ, radiš u kući, da se ne bi nejgovo energija ispoljila kroz konflikte. Koliko će biti konflikata dok tranzitra našem četvrtom i kako ćemo ih rešavati zavisi od našeg natala, od naše sposobnosti za rešavanje komffikata.

Vaga je miroljubiva i tvoja Venera u četvrtoj u Vagi ukazuje da ti možeš mirnim putem rešavati porodične probleme i uspostaviti sklad, posebno ako dođe do transformacija i korenitih promena u porodici, koje će ti tokom života donositi tranzitni Pluton u 4. Odlično je što je signfikator Plutona ipak Venera u Vagi, koji ima osećaja za meru, sklad, pomirenje, ljubav. sunny sunny sunny
O hvala Tanja!
Sa bratom sam uvek imala odlicnu komunikaciju pa je ona i sada a verujem i ubuduce biti dobra.
Saturn da u pravu si treba biti strpljiv i mudar u suocavanju sa problemima, samo tim problemima nikad kraja. A kao jarac rodjena sa potrebom da sve preispitujem a ponajvise sebe....I sigurna sam da smirena komunikacija vodi resavanju problema ali sta raditi kada se odbija(razgovor) kako biti smiren . Ta komunikacija postaje bolja jos malo super. sunny Very Happy Posto se 3. kuca odnosi i na putovanja znaci da ce mi venerino prisustvo u njoj donositi cesta putovanja . sunny cheers
A pluton u 4. kuci je u natalu nije tranzitni. Tranzitni pluton mi je u 6.kuci
A mars! Da tera na akciju i ista je pojacana u zadnje vreme, ali su slabi rezultati.
Nije sve tako strasno znaci. Samo se treba suociti i odbaciti nepotrebno - na to tera pluton ili?
Hvala flower flower flower

lola

Broj poruka : 25
Datum upisa : 14.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom Empty Re: sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom

Počalji  Astrotanja Uto Jun 15, 2010 6:03 pm

Lola, slučajna greška, mislila sam na natalni Pluton u 4., a napisala tranzitni. Ispraviću. Smile Da, moguća su i kratka putovanja. Saturn u konjukciji sa natalnim često dovodi do napuštanja, odricanja, završetka, kraja nečega, pa je moguće da će ono što te ometa nakon prolaska ovog tranzita i nestati, ili će biti biti prevaziđeno. sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Sre Jun 16, 2010 1:58 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom Empty Re: sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom

Počalji  lola Uto Jun 15, 2010 6:47 pm

Astrotanja ::Lola, slučajna greška, mislila sam na natalni Pluton u 4., a napisala tranzitni. Ispraviću. Smile Da, moguća su i krataka putovanja. Saturn u konjukciji sa natalnim često dovodi do napuštanja, odricanja, završetka, kraja nečega, pa je moguće da će ono što te ometa nakon prolaska ovog trnzita i nestati, ili će biti biti prevaziđno. sunny
Polako ucim... Very Happy
Ali sad me ovaj zavrsetak, kraj.... plasi. Nadam se da nije nista drasticno affraid
A kada ovaj tranzit prolazi? Question
Ipak u poslednje vreme sam veci optimista pa cu biti i po ovom pitanju.... A ne znam koji aspekti trenutni mi to donose jer optimizam i nije odlika jarca sunny
Kako kasu posle kise dodje sunce sunny
Hvala Tanja na posvecenom vremenu
Divan je forum i postacu redovna..... Very Happy

lola

Broj poruka : 25
Datum upisa : 14.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom Empty da li ce ljubav preziveti ?

Počalji  vilabezkrila Ned Sep 12, 2010 9:00 am

Tranzitni Saturn preko natalnog Plutona a sve to smesteno u 12 polju moje natalne karte . Da napomenem da mi je Pluton na nesto manje od dva stepena iznad Asc.
Negde oko Nove godine osetila sam taj aspekt na jedan ne bas lep nacin...veza koju sam imala je pukla preko noci..ako na taj aspekt dodam i pomracenje sunca i meseca koji se desavao tih dana ..sta reci..pomracila mi se i dusa i um i zamalo ne izvrsih samoubistvo..Citala sam u raznim knjigama da ta konjukcija upravo tako deluje..razarajuce na natus.. Imam obicaj da kazem da Pluton Na Asc. ima simboliku Feniksa...i upravo mi se to dogodilo oko nove godine..stara ja je izgorela , da bi se iz pepela rodila neka nova ja..mozda gresim...
Sada se opet taj aspekt aktivira..doduse sa jupiterom u ribama (moj znak su ribe) pa ne ocekujem da ce biti toliko tezak..Ali, taj Saturn koji treba da predje moj Asc i udje u moje prvo polje....
Od Uskrsa sam u jednoj drugoj vezi sa covekom koji je dosta stariji od mene, a koji se opet jako lepo vidi bas takav kakav je, u mojoj natalnoj karti..obzirom da mi je jedna veza pukla kad je saturn pravio aspekt sa mojim natalnim plutonom (koji je u trigonu sa venerom u vodoliji i marsom u blizancima) a samim tim i tranzitni saturn gradi iste aspekte..da li je moguce da mi i ova veza pukne ili ce ako postujem ono sto od mene trazi saturn (postovanje pouka i ucenje na greskama iz proslosti) ipak moci da prevazidjem taj peh i sacuvam ovu vezu?

U sustini mene interesuje da li ce ta veza opstati obzirom da imam posla sa jednim tvrdoglavim jarcem? Ono sto me jos interesuje je da li ce ta veza prerasti mozda u brak obzirom da see i on i ja jako otimamo o tu ideju zajednickog zivota..Nas uporedni horoskop nije los osim sto je njegov neptun u kvadratu sa mojom venerom i moj mars ukvadratu sa njegovim jupiterom...ono interesantno u nasem uporednom je sto imamo uzajamno postavljen jupiter u prvoj kuci onog drugog, a moja venera je smestena u njegovoj 12 kuci, dok je njegova venera smestena u mojoj cetvrtoj...da li je moguce da se ovde radi o karmi? Postoje neke "slucajnosti"..on je rodjen na dan kada je meni otac poginuo, u kuci u kojoj ja sada zivim...ceo zivot se poznajemo ali ipak smo do nedavno bili samo povrsni poznanici...poceli smo da izlazimo kada je tranzitni jupiter prelazio preko mog sunca a venera nije bila ugrozena ni jednom "teskom" planetom...

Osecam se jako bespomocno sa svim ovim podacima u posedu ali bez kljucne sifre za resavanje ove astroloske zavrzlame...pa bih molila nekog ko je dostigao visi stupanj znanja od mene da mi pomogne pri razjasnjavanju iste. Pitanja koja me muce su da li ce veza opstati i da li ce biti krunisana brakom..mada se ja generalno otimam o ideji ponovog bracnog vezivanja moj mesec u devici upravo to trazi od mene kao i moja venera u vodoliji..
ja sam rodjena 07. 03 1974. godine u 19h i 15 minuta u Vrscu, a on je rodjen 22. 12. 1957. godine u 10h takodje u vrscu...

Unapred zahvalna vila bez krila

vilabezkrila
vilabezkrila

Broj poruka : 34
Godina : 50
Локација : kojekude
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom Empty Dobrodsla!

Počalji  Gost Ned Sep 12, 2010 5:13 pm

Veliki pzodrav za Vas, Vilobezkrila!
hvala sto ste nama ukazali poverenje i zelimo Vam prijatno vreme provedeno s nama na forumu Astrotanje!

Ovde: https://astrotanja.serbianforum.info/problemi-f26/objasnjenje-kako-postaviti-kartu-t445.htm mozete naci kako postaviti kartu u potpis Vaseg profila kako bi nam bila dostupna na svakoj temi gde zelite da ucestvujete! sunny

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom Empty Re: sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom

Počalji  lola Uto Sep 14, 2010 2:42 pm

Zdravo svima
da odavno se nisam javljala. Nisam bila u mogucnosti.
Mnogo toga se desavalo.....Dobila sam vizu za stalni boravak....u Bugarskoj sada zivim....putovala sam mnogo ovo leto( 3. kuca vrlo aktivna) i iako nisam zelela vec mesec dana se bavim preuredjenjem stana (pukla cev poplava u stanu, menjali parket i kopletno sve renovirali), usmerena energije na kucne poslove (ukrotila marsa Smile ) a ne na konflikte... Smile
Posto planete putuju - saturn je , ako se ne varam, na istom mestu kao ove godine bio pre oko 28godina.... Ja sam tada promenila mesto stanovanja, drzavu u kojoj zivim (Bosna mada je to tada bila YU-preselila u Srbiju)....
I sada sam promenila mesto zivljenja i zemlju (sada je Bugarska)....
Redovno sam pratila sta pisete ali ja nisam mogla da se javim...
Hvala

http://www.dodaj.rs/f/3J/rL/3IqET0Pm/astrow2at01anihp56556152.gif

lola

Broj poruka : 25
Datum upisa : 14.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom Empty Re: sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom

Počalji  vilabezkrila Pon Sep 20, 2010 4:12 pm

mila2710 ::Veliki pzodrav za Vas, Vilobezkrila!
hvala sto ste nama ukazali poverenje i zelimo Vam prijatno vreme provedeno s nama na forumu Astrotanje!

Ovde: https://astrotanja.serbianforum.info/problemi-f26/objasnjenje-kako-postaviti-kartu-t445.htm mozete naci kako postaviti kartu u potpis Vaseg profila kako bi nam bila dostupna na svakoj temi gde zelite da ucestvujete! sunny


evo mislim da ce se videti moja natalna karta...ne u pisanoj formi kao kod vecine,ali ni ovo nije lose...
pozdrav
vilabezkrila
vilabezkrila

Broj poruka : 34
Godina : 50
Локација : kojekude
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom Empty Re: sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom

Počalji  Gost Pon Sep 20, 2010 4:14 pm

Draga, imate uputstvo kako i odakle psotaviti, a na ovoj se ne vidi nista skoro, potrebno nam je da vidimo aspekte, ako nista bar da imamo stepene na kojima su planete. Ovako zaista tesko je reci nesto, cak uopsteno bi bilo jako povrsno. To nam nije cilj. sunny

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom Empty Re: sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom

Počalji  vilabezkrila Pon Sep 20, 2010 4:45 pm

mila2710 ::Draga, imate uputstvo kako i odakle psotaviti, a na o
voj se ne vidi nista skoro, potrebno nam je da vidimo aspekte, ako nista bar da imamo stepene na kojima su planete. Ovako zaista tesko je reci nesto, cak uopsteno bi bilo jako povrsno. To nam nije cilj. sunny

mislim da sam konacno uspela uspesno da postavim link do moje natalne karte...
nadam se da ce sada biti lakse za tumacenje
pozdrav

vilabezkrila
vilabezkrila

Broj poruka : 34
Godina : 50
Локација : kojekude
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom Empty Re: sta mi donosi tranzitni saturn u konjukciji sa plutonom

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu