Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ima li posla za mene

Ići dole

ima li posla za mene Empty ima li posla za mene

Počalji  zujalica Ned Jul 04, 2010 2:42 pm

Zdravo Smile

Nova sam na forumu, pokusavam sama da ucim astrologiju i pratim ovde postove i pokusavam da se snadjem.Posto sam uzasno subjektivna i ne gledam stvari mozda kako bi trebalo, da li moze neko ko je razpolozen da mi kaze kada cu naci posao neki normalan, posto vec vise od godinu dana ne radim Sad Videla sam neke tranzite ali nisam sigurna da li to uopste znaci posao ili nesto drugo. Unapred se zahvaljujem Smile
zujalica
zujalica

Broj poruka : 5
Godina : 42
Datum upisa : 26.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ima li posla za mene Empty Cekao je mene ovaj Tvoj post xixi...

Počalji  Gost Uto Jul 06, 2010 2:36 pm

Draga Zujalice,
dobrodosla na astrotanjin forum! Izvini sto si malo cekala, ali kako vidim da si nesto malo mladja od mene Wink mozda ces uspeti i da me razumes kada je u pitanju trenutna situacija uopsteno emocija, pa i oko pitanja koje te zanima a vezano za posao.
Kao prvo zanima nas sta si radila.
(hm.pa jel moguce da je Mars za samo dva dana koliko sam starija napravio pomak 2`.. uh.a Tvoj Mesec bi mi tako prijao za promenu).
Meni se svidja to sto tvoj natal ukazuje da si neko ko bi se bavio poslom kroz sebe i svoje talente, cak je i emotivno(Mo u 5-oj) vezan i vidi sebe verovatno ispunjen u poslu kroz ono sto se naziva hobi, mestima na kojima se igra, kroz zabavu se najbolje uci, jel tako? sunny
Prvi Saturnov povratak je svima mislim najtezi ili ne, opet zavisi na kom polju deluje, a kod tebe pravi teskoce kroz tvoju najblziu okolinu. Bila bih subjektivna kada bih rekla da si sasvim moguce znatizeljna po pitanju putovanja preko mora(Ne u 5-oj) a cini mi se da ovaj kvadrat Mo i Ma ukazuje upravo na probleme sa kojima se boris da li da ostanes ili okusas srecu i to najverovatnije sukob sa jednim roditeljem ali ne mora nuzno da znaci oca(Ma vladar MC)...ali rekla bih da odatle polazi tvoj unutrasnji sukob.
Mars u 2-oj kuci stvara probleme na tom polju dakle na polju finansija, pa ako to ogranicenje i dolazi od jednog roditelja onda mi je jasno zasto postoji nezadovoljstvo vezano za posao, jer jednostavno ne osecas da sve(skoro sve) sto si dosad radila jednostvano i nije za Tebe!
Kako ti je vladar 2 polja Sunce u 4-oj, on ukazuje i na podrsku upravo jednog od roditelja, finansijsku, ali tebi to zapravo ne moze biti dovoljno jer (kao i ja) tezis luksuzu i onom sto je lepo.
flower Drago mi je sto imas kvadrat vise od mene u natalu, zato sto ti je on pokretac u zivotu i dize te iz pasivnosti, a kako je u taj kvadrat upelten i Mesec(brza planeta) kod tebe ne moze biti "mrtvo more" zadugo da bi potonula na duze...
Sto se tice tranzita(pored onog Sa koji pravi otezanja na polju 3 a bice ubrzo i na polju 4 - porodica, jedan roditelj) upravo mislim da Venera kja se krece ka Marsu ce ubrzo doneti mozda i raspravu sa istim tim roditeljem sa kojim si u zategnutijim ili odnosima kakvim ne bi zelala, u to sam sigurna. Ve ti je vladar 4 polja jednog roditelja i prailazi Marsu koji je vladar ovog drugog.
Mislim da sve ono sto si drzala u tajnosti ili smislila ce jednostavno izaci na videla, otvorices karte i krenuti svojim putem.. queen a kako se i Merkur vladar 5 polja koje ti je aktivno i tek ce biti sa ovim Saturnom, blizi ulasku u polje finansija, nesto ce te pokrenuti za neki tvoj mali projekat u tajnosti(tako mi Skorpije radimo, narocito sa ovim Plutonom na Arcturusu, pa jos sa Ve sekstil kreativnost na delu).
Moram da ti priznam dosta ocekujem, mnogo vise nego kod sebe, da se radujem i iscekujem svaki Tvoj feedback.
Nisam bas bila temeljna ali i ja tek ucim, tako da se nadam da sam samo povukla da ti ljudi koji su strucni pomognu oko detalja... Very Happy

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

ima li posla za mene Empty skorpijica :D

Počalji  zujalica Sre Jul 07, 2010 12:57 am

Hvala Mila Very Happy

i ja sam na samom pocetku i pokusavam sve da razumem ali sam ponekad toliko subjektivna da ne znam da li je to to sto sam videla. Odlicna si sto se tice gledanja Smile, ja sam inace inzenjer hidrogeologije ali nisam nikad radila u struci Sad najvise sam radila u nekoj prodaji medjutim sada nemam nikakav posao. Jedino to cime bi mogla da se bavim nikako ne mogu da zakljucim, jedino sam videla da bi mogla da radim ali za sebe znaci ja da otvaram firmu i vezano za finansije, lav druga kuca, i sesta kuca strelac njihovi vladari se nalaze u cetvrtoj kuci, sto bi moglo da znaci posao od kuce Smile I sto ti rece teznja luksuzu, volim sve sto je lepo i uvek se trudim da se ne oslanjam na nekoga nego da sama sve stvorim ali sada situacija nije bas najbolja i onda sam nervozna zbog toga.Ali dobro bice bolje sigurno Very Happy

Sto se tice inostranstva tu si isto lepo videla:) Posto je moj posao takav da bi jedino u inostranstvu mogla da nadjem normalan posao i da kazem da imam dobru platu opet ne mogu da se usudim na taj korak. Roditelji su ti koji mi se bas ne slazu sa tim, pogotovo sto sam jedinica i onda kako da ih ostavim same i da odem:)

E sad posto sam bacila pogled na tranzite nesto nisam videla barem ja, nista specijalno.Jedino sto bi mozda dovelo do nekog pomaka u karijeri je taj trenutak kada jupiter bude stao na moj MC u desetoj kuci a to bi trebalo da bude negde u februaru.
Za ovaj saturn sto ce da udje u cetvrtu kucu cu da vidim sta ce doneti mada mi se ne svidja, bas to sto si rekla moze biti problema sa nekim od roditelja ili ukucanima Sad
Uh videcemo sta li cu to da pokrenem od svih mojih planova koji se motaju po glavi Very Happy

Ostaje sada da vidim sta ce doneti ovi tranziti Very Happy
zujalica
zujalica

Broj poruka : 5
Godina : 42
Datum upisa : 26.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ima li posla za mene Empty Re: ima li posla za mene

Počalji  Gost Sre Jul 07, 2010 1:17 am

Wish You all the best. bounce

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

ima li posla za mene Empty Re: ima li posla za mene

Počalji  zujalica Čet Jul 08, 2010 11:34 am

Thanks and I wish to you all the best flower
zujalica
zujalica

Broj poruka : 5
Godina : 42
Datum upisa : 26.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ima li posla za mene Empty Re: ima li posla za mene

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu