Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evo i mene :)

2 posters

Ići dole

Evo i mene :) Empty Evo i mene :)

Počalji  Ninica Sre Okt 20, 2010 3:46 pm

Pozdrav svima od jos jednog novog clana.Posto sam nova i ne znam gdje treba da se predstavim,ja cu to uraditi ovde..Drago mi je da sam otkrila ovaj forum,jer sam zaljubljenik u astrologiju i vjerujem joj.Nadam se lijepom druzenju na forumu.
Ako je neko raspolozen da pogleda moju natalnu kartu bila bi mu zahvalna.Volila bi da mi neko kaze nesto o braku.Hoce li se desiti i kad? Unaprijed hvala na odgovoru.Veliki pozdrav za sve....
Ninica
Ninica

Broj poruka : 2
Godina : 41
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Evo i mene :) Empty Re: Evo i mene :)

Počalji  sladjana Sre Okt 20, 2010 6:45 pm

Tvoja VII kuca/kuca braka je u Škorpiiji sa tri planete a tu je i vladar Mars, nekako mi se čino da je to ono što bi htela ali sa malo prepreka/svađa jer si i ti dosta dominantna osoba a i takvog želiš. U V kuci ti je Venera rekla bi brak iz ljubavi !!!
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Evo i mene :) Empty Re: Evo i mene :)

Počalji  Ninica Čet Okt 21, 2010 4:34 pm

sladjana ::Tvoja VII kuca/kuca braka je u Škorpiiji sa tri planete a tu je i vladar Mars, nekako mi se čino da je to ono što bi htela ali sa malo prepreka/svađa jer si i ti dosta dominantna osoba a i takvog želiš. U V kuci ti je Venera rekla bi brak iz ljubavi !!!
Hvala Sladjana na odgovoru...Istina je da sam dominantna i da takvog i zelim Smile Mene zanima kad bi to moglo da se desi?
Ninica
Ninica

Broj poruka : 2
Godina : 41
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Evo i mene :) Empty Re: Evo i mene :)

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu