Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Devica

+23
jassna
Milan.bombona
Dunja
DzindzerSumadinka
Dream catcher
Rebeka
hajkula
mrs_r
Snezana
Nea
Aqua_
Strelica
vedrana
Jane
Nale 83
Zorica
lado06
Čarobnica
Astrotanja
LoSt_in_SpaCe
beskrajnost
joki22
Maki
27 posters

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Devica - Page 4 Empty Re: Devica

Počalji  Gost Pon Nov 29, 2010 8:50 pm

A taman sam htela da prokomentarisem da zbog konjukcije So i Mo, pre cu zavrsiti sa dioptrijom i naocarima kao Her Flik nego sto cu dobiti plavu boju kose, kad je sa crvenkastim pigmentom. Laughing (sa mojom Ve u Strelcu, bas me cudi sva je lavovska..).
Ostavite Device na miru pirat ostacete bez oka - ostavice vam jedno da mozete da se divite i patite!!!
Ja ne poznajem mnogo osoba sa So u Devici, tek sa muskim sam imala nerazumevanje, bas zbog onoga sto se opisali, pa mozda malo i prepotentnost. Dok sam od bliskih zenskih duze poznavala jednu koja je mladja od mene 5 god.a ponasala se prema meni kao da mi jemama, mislim majcinski instinkt, briga, vezivala mi dukserice oko sturka kada je i njoj hladno. Zaista drago stovrenje.. Very Happy (i bas sam je jutros sanjala, nedostatak takve osobe, odselila se u Sloveniju) i bas gledam njen datum rodjenja: So0Me egzaktna 0` u Devici, dakle 1 u sedistu, Mesec na pocetku Vage, Venera na kraju Vage, dakle druga u sedistu, Pluton u Skorpiji, treca..Sa u Strelcu i Uran u Strelcu, Neptun u Jarcu i Mars u Jarcu - egzlatiran, i konacno Jupiter kod kuce u Ribama, retro, znaci 4 planete kod kuce. Od svakog znaka po nesto. Postojana Devica rekla bih Smile
A SMC jako blizu mog Asc.
Meni su interesantnije kada imam odnos dve osobe, nego sam natal. Nesto je zivlje.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 4 Empty Re: Devica

Počalji  Gost Pon Nov 29, 2010 8:53 pm

hajkula ::Za Gestapo
saturn-pluton,
i osteceni mesec u kombinaciji sa njima, recimo mesec u seriji 8 (skorpion, pluton, 8 kuca, mesec 90 pluton)
Pa nisam daleko sa ostcenim Mo..konjukcije su tesko breme( Laughing )

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 4 Empty Re: Devica

Počalji  hajkula Pon Nov 29, 2010 8:54 pm

Dream catcher ::
jassna ::
Milan.bombona ::Mislim Gestapo,u pravom smislu te reci! Nista figurativno...

So u Devici, Mo u Jarcu-udri me do zore kombinacija lol!


Kuuukuuuuuuu meeneeeeeee, najgrdja sam hahahahhahah! A znaci zato moja karta nije tako zanimljiva lol! MIIIIIRNOOOOOOO lol! !!!

Kako da ne, sa sekstilom meseca i marsa sa jupiterom. Pa i sunce u devici u opoziciji sa jupiterom. A uran u strelcu u 10 kuci. C-c-c-c
Nema sanse ovo gore sto se prozivas.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 4 Empty Re: Devica

Počalji  Dream catcher Pon Nov 29, 2010 9:01 pm

hajkula ::Kako da ne, sa sekstilom meseca i marsa sa jupiterom. Pa i sunce u devici u opoziciji sa jupiterom. A uran u strelcu u 10 kuci. C-c-c-c
Nema sanse ovo gore sto se prozivas.



Taman posla da sam ozbiljno shvatila, moj osmeh dovoljno govori Wink. Mada mesec u jarcu zna stvarno nekad biti tezak, meni bar.....


Poslednji izmenio Dream catcher dana Pon Nov 29, 2010 9:04 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Dream catcher
Dream catcher

Broj poruka : 28
Godina : 37
Локација : Dreamland
Datum upisa : 06.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 4 Empty Re: Devica

Počalji  hajkula Pon Nov 29, 2010 9:03 pm

mila2710 ::
Ja ne poznajem mnogo osoba sa So u Devici, tek sa muskim sam imala nerazumevanje, bas zbog onoga sto se opisali, pa mozda malo i prepotentnost. Dok sam od bliskih zenskih duze poznavala jednu koja je mladja od mene 5 god.a ponasala se prema meni kao da mi jemama, .... briga, vezivala mi dukserice oko sturka kada je i njoj hladno. Zaista drago stovrenje..

Pises o nerazumevanju sa devicama, a to je zbog tvog marsa tamo, pa jos u kvadratu sa uranom.

Device nisu prepotentne, ni slucajno. Mada, moguce da ima i takvih ali to moze da bude zbog nekih aspekata, meseca u nekom znaku i aspektima...

Karakteristike koje idu uz device (zavisi da li visi ili nizi tip) su briznost i usluznost, servilnost, sitnicavost, proracunatost, ali prepotentnost ne ide uz devicu.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 4 Empty Re: Devica

Počalji  hajkula Pon Nov 29, 2010 9:04 pm

mila2710 ::
hajkula ::Za Gestapo
saturn-pluton,
i osteceni mesec u kombinaciji sa njima, recimo mesec u seriji 8 (skorpion, pluton, 8 kuca, mesec 90 pluton)
Pa nisam daleko sa ostcenim Mo..konjukcije su tesko breme( Laughing )

Ti bi samo mogla da budes neko ko izvodi samoubilacku akciju da spase nekog.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 4 Empty Re: Devica

Počalji  Gost Pon Nov 29, 2010 9:10 pm

hajkula ::
mila2710 ::
Ja ne poznajem mnogo osoba sa So u Devici, tek sa muskim sam imala nerazumevanje, bas zbog onoga sto se opisali, pa mozda malo i prepotentnost. Dok sam od bliskih zenskih duze poznavala jednu koja je mladja od mene 5 god.a ponasala se prema meni kao da mi jemama, .... briga, vezivala mi dukserice oko sturka kada je i njoj hladno. Zaista drago stovrenje..

Pises o nerazumevanju sa devicama, a to je zbog tvog marsa tamo, pa jos u kvadratu sa uranom.

Device nisu prepotentne, ni slucajno. Mada, moguce da ima i takvih ali to moze da bude zbog nekih aspekata, meseca u nekom znaku i aspektima...

Karakteristike koje idu uz device (zavisi da li visi ili nizi tip) su briznost i usluznost, servilnost, sitnicavost, proracunatost, ali prepotentnost ne ide uz devicu.
Bas tako, znam odakle je ta moja odbojnost na prvu prema njima. Kao verovatno i njihova ubrzo prema meni. I nisam mogla navesti primer, ne znam podatke pa da idem dalje. Ali stoji taj kvadrat od mene, potice uzrok, naravno da bi bilo drugacije da je neki drugi kontakt.
Mene smatraju, kada me vide ili vidjaju a ne poznaju, ne razmene ni jednu rece(takvih je barem vise od polovine iz skolske klupe u srednjoj, pa i osnovnoj) da SAM prepotentna(ali za nije ono kako nas javnost dozivljava MC?). Mislila sam da je zbog mog Marsa(neka nepristupacnost, mozda ipak ima uticaj to sto je u 5).

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 4 Empty Re: Devica

Počalji  Gost Pon Nov 29, 2010 9:11 pm

hajkula ::

Ti bi samo mogla da budes neko ko izvodi samoubilacku akciju da spase nekog.
I've been there(i'm still here) Rolling Eyes

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 4 Empty Re: Devica

Počalji  Dunja Pon Nov 29, 2010 10:37 pm

sta tebi Milane smetaju Device??Smile ko kaze da smo Gestapo?? kod nas samo mora da se zna kako se neke stvari rade-najbolje i najpreciznije!! i normalno je da to i od drugog ocekujemo...mi samo prosto ne mozemo da shvatimo da neko drugi ne moze da odradi stvari na nacin na koji mi mozemo!! JER SU ZAISTA I IZVODLJIVE NA TAJ NACIN!!! i to je ono sto nam remeti harmoniju,i da se ne bi osecale u neskladu sa samom sobom,i da nam taj nesklad ne bi remetio prirodnu ravnotezu-mi samo organizujemo stvari na nacin da se najbolje odrade!! a moras da priznas da smo dobri organizatori!! Very Happy i cesto puta niko zaista i ne moze da odradi stvari onako kako to uradi Devica!! a ako ti to dozivljavas ko Gestapoizam-to je duso tvoj problem sto ne mozes da izadjes na kraj sa nama Very Happy

i zaista smo daleko od prepotencije!!!
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 4 Empty Re: Devica

Počalji  Astrotanja Pon Nov 29, 2010 10:56 pm

Dunja, stvarno ste sposobne i umete do perfekcije da radite, priznajem. Samo što umete da kritikujete ako drugi ne rade kao vi. Ja sam udata za Devicu pa se sa tim srećem. Drugoj strani to nije uvek baš prijatno, slažeš se? Wink sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 4 Empty Re: Devica

Počalji  Dunja Pon Nov 29, 2010 11:04 pm

slazem se! Very Happy
ali evo probala sam da objasnim zasto je to tako...nijedna |Devica ne kritikuje zato sto joj je mnogo dobro u tome,i zato sto uziva da to radi..!jednostavno,ona zaista ume da odradi gomilu stvari bolje od drugih ljudi!!! i prosto joj je cudno,kako to sad ti tamo ne mozes??Smile)jer ako ne mozes-pomeri se da ja to uradim!!! Very Happy e onda neko kaze-"a sto pa da ti se pomerim?"..i onda krece rafalna kritika od strane Device... koju neko dozivljava kao PREPOTENTNOST!! a kako je realna,zaista ce i da ti pokaze da ne umes bolje od nje ! Very Happy pokazace ti i delom,a bogme i recima Very Happy
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 4 Empty Re: Devica

Počalji  Dunja Pon Nov 29, 2010 11:06 pm

naravno da drugima nije prijatno ( nikome ne prija kritika) ali oan ima potrebu da te time sto ce da ti objasni kako to i to radis lose,pokusati da te nauci da to radis dobro!-na nacin na koji ona radi!! ne znam sto to razumete ko kritiku??? Smile Razz to je dobronamerno ... Very Happy Laughing bounce
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 4 Empty Re: Devica

Počalji  Gost Pon Nov 29, 2010 11:15 pm

a ne samo postupno, nego i ispravno.. Very Happy

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 4 Empty Re: Devica

Počalji  Milan.bombona Uto Nov 30, 2010 12:58 am

Dunja ::sta tebi Milane smetaju Device??Smile ko kaze da smo Gestapo?? kod nas samo mora da se zna kako se neke stvari rade-najbolje i najpreciznije!! i normalno je da to i od drugog ocekujemo...mi samo prosto ne mozemo da shvatimo da neko drugi ne moze da odradi stvari na nacin na koji mi mozemo!! JER SU ZAISTA I IZVODLJIVE NA TAJ NACIN!!! i to je ono sto nam remeti harmoniju,i da se ne bi osecale u neskladu sa samom sobom,i da nam taj nesklad ne bi remetio prirodnu ravnotezu-mi samo organizujemo stvari na nacin da se najbolje odrade!! a moras da priznas da smo dobri organizatori!! Very Happy i cesto puta niko zaista i ne moze da odradi stvari onako kako to uradi Devica!! a ako ti to dozivljavas ko Gestapoizam-to je duso tvoj problem sto ne mozes da izadjes na kraj sa nama Very Happy

i zaista smo daleko od prepotencije!!!

Ne...pogresno sam shvacen od device Very Happy ja device prosto obozavam, zene iskljucivo!!! Ne smetaju mi nimalo Smile
Ne dozivljavam ih ja tako. Nego sam u skracenom obliku rekao da Gestapo je u znaku device...po meni i Nemci uopste. Ali prave mercdese!!! cheers kako da in ne postujem!
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 4 Empty Re: Devica

Počalji  hajkula Uto Nov 30, 2010 1:07 am

Dunja ::slazem se! Very Happy
.. koju neko dozivljava kao PREPOTENTNOST!! ...

Prepotentnost, nije bas najbolje izabran termin. Jer prepotentna osoba moze da bude neko ko nece da ti kaze sta ne valja niti kako to da uradis, ma nece da gubi vreme s tobom, ma nece da obrati paznju.

Da deli savete i kad devicu ne pitaju, pa je optuzuju da pridikuje, soli pamet, smara, to da.

Najprepotentnije osobe su neki nizi tipovi lava, sunce 0 venera u lavu (znam par njih kojima je to u 10 kuci) sa lose postavljenim mesecom. Naravno, ceo horoskop se gleda.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 4 Empty Re: Devica

Počalji  Gost Uto Nov 30, 2010 1:24 am

Da li bi se u nizi tip Device mogao svrstati neko sa So0Ve u 12-oj, a dispozitorom u izgonu, uopste lose postavljenim?
Pa sama sam sebe nametnula kao prepotentnu..zato sto cesce ne bih da gurnem "daj ja cu to bolje, brze, lepse, prakticnije...mislim na sve, svaciji ukus"(ne samo na svoj)..pa izbegnem zamku - i recimo ne pomognem, ne objasnim, ne pokazem jer mi izgleda bas tako PREPOTENTNO s moje strane, zato sto znam sta sledi. jednostavno, zavisno od situacije. mada da se ne lazemo, vise sam upadala u situacije kada mi prepuste i da nisam trazila, a moram reci nisam ni zudela, momentalno..to mi ne unosi samopouzdanje da su mi prepustili zato sto imaju povrenja u mene da nceu zabrljati ili da sam najbolji izbor medju "najgorima", ali sigurno je da ima nesto u tim Lavovima(nizih tipova) sto njih ne vredja.. Rolling Eyes mene bi Cool (mozda sam i ja nizi tip Skorpije).

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 4 Empty Re: Devica

Počalji  Dunja Uto Nov 30, 2010 4:31 pm

......ja device prosto obozavam, zene iskljucivo!!!

pa,naravno Milance,ti znas da smo neodoljive...Very Happy bounce rabbit drunken

doduse,ja bas nemam tako lepo misljenje o Ovnovima,ali uvek postoje izuzeci...Wink
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 4 Empty Re: Devica

Počalji  Milan.bombona Uto Nov 30, 2010 4:32 pm

o ovnovima.... ni ja!!!
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 4 Empty Re: Devica

Počalji  Dunja Uto Nov 30, 2010 4:59 pm

pa,dobro,zar nisi bar nesto u svom znaku pronaso-sto ces da volis??Smile)
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 4 Empty Re: Devica

Počalji  Milan.bombona Uto Nov 30, 2010 7:45 pm

Volim...pogledaj ovu sliku...kako je pao ovaj u belom? Very Happy
Dobar je za bojno polje....
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 4 Empty Re: Devica

Počalji  DzindzerSumadinka Ned Jan 23, 2011 5:18 am

Milan.bombona ::Device-gestapo!!!
Smile Tacno! Very Happy
ali i Gestapo je nekome trebao, zar ne? lol!
DzindzerSumadinka
DzindzerSumadinka

Broj poruka : 20
Локација : Beograd
Datum upisa : 17.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 4 Empty Re: Devica

Počalji  relativna Čet Feb 03, 2011 4:46 pm

Ja bih cenila mišljenje o ovakvoj Devici... Koja planeta dominira u mom horoskopu?
relativna
relativna

Broj poruka : 16
Godina : 54
Локација : Beograd
Datum upisa : 02.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 4 Empty Re: Devica

Počalji  Formalhaut Čet Feb 03, 2011 9:01 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 12:31 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 4 Empty Re: Devica

Počalji  Formalhaut Čet Feb 03, 2011 9:06 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 12:35 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 4 Empty Re: Devica

Počalji  sladjana Čet Feb 03, 2011 9:32 pm

Nisam ljubitelj da ljude delim po znacima ali kada spomenete Device, nekako se sve vrti oko perfekcionizma i ljubomore ...pogotovo ljubomore oko drugrastva sa ženskim delom Devica.
Imam više drugarica Devica u horoskopu i izluđuju me ako nisu na prvom mestu u mom životu i veoma im smetaju druge osobe ako se slučajno priključe našem društvu ili izlasku ...Tada nastaje panika i nezadovoljstvo sa njihove strane ...
Mada i otac mi je Devica ali on je priča za sebe jer nismo u dobrim odnosima.

Sve u svemu odane ali jako jako loše utiču na mene u vidu svojih zahteva , rekla bi dosta sebičnosti ...
Nisam nikog htela da uvredim ...pozzz to je samo moje iskustvo i mišljanje Very Happy ...
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 4 Empty Re: Devica

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu