Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranzitna Venera u Vagi

Ići dole

Tranzitna Venera u Vagi Empty Tranzitna Venera u Vagi

Počalji  Gost Čet Avg 05, 2010 6:24 pm

Jos nije ni usla u Vagu a mene vec brine jedno pitanje? Mozda cak i vise od onih kojima je mozda manje izrazen taj odnos prema drugima. Kivna sam na sebe zbog prekida jednog odnosa kada je tranzitni Sa bio bas na 29` 58`` Device.
kako se inace zanimam i za sotale grane astrologije, pa i horarnu, eto opteretila sam sebe i previse i potrazila odgovor i pomoc postavljanjem horarnog pitanja koji je dao potvrdan i nadasve lep za usi odgovor.
Saturn u Vagi je usko povezan sa Venerom. Ali je meni napravio i stajao kao prepreka i problem.
Zanimaju me iskustva onih koji su u slicnim situacijama, pa da li ova Venera "pretrcavanjem" Saturna mi moze pomoci u resavanju nekih, ikakvih problema? Neka to bude i neka vrsta ulepsavanja ili harmonije na bilo koji nacin.
Eto...meni su odnosi jako bitni, osoba koja mi se svidja do kraja, jos vise. A narocito zato sto osecam da je krajenje vreme da mi se neke stvari po pitanju emocija i otvore, i zato sto je meni Mars koji je u vagi meni vladar Asc, a Venera koja mu prilazi je vladar Dc.(inace toj osobi sa kojom nazlost imam prekid komunikacije je obrnuto Ve vladar Asc a Mars vladar Dc). I sve to upakovano opozicijom Ur0Ju...bas sam optimista!!! Question

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Tranzitna Venera u Vagi Empty Re: Tranzitna Venera u Vagi

Počalji  nena Čet Avg 12, 2010 2:19 am

Venera je usla u Vagu,odvojila se od Sa,i polako stize Ma...Po mom skromnom znanju,ova lepa konjukcija Ve i Ma trebala bi da izmedju ostalog da i malo vise strasti,hrabrosti,vise zelje za uzivanjem ,ljubavi...No,jos malo dok izadje iz loseg uticaja Pl,Ur i Ju,da prestane da se opterecuje prosloscu,strahom i moralisanjem...Nadam se da ce mnogi od nas uzivati sa svojim partnerima,i na trenutak zaboraviti lose stvari...
Meni Ve vlada 5,6,10 kucom..Koliko god mi tranzitni Sa pritiskao opoziciono natalni Mo,ja sam sva raznezena,i nekako sam blagonaklono okrenuta sinu i muzu,nisam mrzovoljna i ne trazim dlaku u jajetu,sto obicno,na zalost cesto radim...
Eto,skupih hrabrosti da nesto napisem,iako nemam neko veliko ynanje,pa oprostite ako nije dobro... Very Happy Very Happy
nena
nena

Broj poruka : 47
Datum upisa : 20.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitna Venera u Vagi Empty Re: Tranzitna Venera u Vagi

Počalji  Gost Čet Avg 12, 2010 2:21 am

Draga neno, meni toga fali...a ono cega se mozda pribojavam da tu hrabrost ne okrenem u pogresnom smeru, mada necu ja, ali bojim se da ce neko umesto mene.
Ta formacija/konjukcija ce se desiti izmedju ostalog bas na mestu gde je bitna tacka u Dejvison chartu koji dise i te kako.
Samo poenta da je na samom vladaru DC, Marsu na 12` i 12 polju Rolling Eyes

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Tranzitna Venera u Vagi Empty Re: Tranzitna Venera u Vagi

Počalji  nena Čet Avg 12, 2010 3:15 am

Moje astrolosko znanje je vrlo malo,do Dejvisona nisam ni stigla,tako da nisam kompetentna,i ne mogu nista reci,sem da sam cula da je mnogim ljudima Dejvison idealan,ali ga ne ostvare u stvarnosti..Strah je veliki neprijatelj,blokira razum,pokusaj da ga se oslobodis,jos si ti mlada,bitno je da kad padnes ustanes i krenes dalje.
Meni je Tanja uvek dala dobar savet,i podstrek...Zelim ti svu srecu i hrabrost da se izboris za ono do cega ti je stalo!Pozdrav
nena
nena

Broj poruka : 47
Datum upisa : 20.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitna Venera u Vagi Empty Re: Tranzitna Venera u Vagi

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu