Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kakoo na vas utiče tranzitna Venera u Lavu?

+6
IVA
venerica
Bambola
Snezana
afrodita
Astrotanja
10 posters

Ići dole

Kakoo na vas utiče tranzitna Venera u Lavu? Empty Kakoo na vas utiče tranzitna Venera u Lavu?

Počalji  Astrotanja Sre Sep 09, 2009 9:00 pm

Koliko mi Mars u rRku ne prija, toliko mi Venera u Lavu godi.

Istrošio me je tranzitni Mars u Raku, pa mi sad dobro došla Venera u Lavu, donosiće mi više druženja, zabave, koja mi je baš nedostajala. Imam veću potrebu za lepotom u svom okruženju i stvaram je.


Pozitivno deluje na mene Venera u Lavu, donoseći mi više radost i ljubavi, koja izlazi iz mene.


Kako na vas deluje ova strasna i zanosna Venera, koja ume da zavodi, pleni, ali zablista i očara? Wink


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pet Sep 11, 2009 10:56 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kakoo na vas utiče tranzitna Venera u Lavu? Empty Re: Kakoo na vas utiče tranzitna Venera u Lavu?

Počalji  afrodita Sre Sep 09, 2009 9:33 pm

Ja bas najbolje i ne znam, ali rekla bih da mi je donela posao. S obzirom da mi prolazi kroz sesto polje, eto pocela sa da radim, fino okruzenje, barem sada sto se tice pocetka..ostalo ne znam sta treba da primecujem. i da, kako je u sestom polju- zdravlja ja sam manijak u poslednje vreme samo bih nesto da jedem? Da li je to rezultat i doprinos Venere? Twisted Evil Twisted Evil
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kakoo na vas utiče tranzitna Venera u Lavu? Empty Re: Kakoo na vas utiče tranzitna Venera u Lavu?

Počalji  Snezana Čet Sep 10, 2009 12:49 am

Astrotanja ::Koliko mi Mars u raku ne prija, toliko mi Venera u Lavu godi.
Istrošio me je tranzitni Mars u Raku, pa mi sad dobrodošla Venera u Lavu, donosiće mi više druženja, zabave, po, koja mi je baš nedostajala. Imam veću potrebu za lepotom u svom okruženju i stvaram je.


Poztivno deluje na mene Venera u Lavu, donoseći mi više radost i ljubavi, koja izlazi iz mene.


Kako na vas deluje ova strasna i zanosna Venera, koja ume da zavodi, pleni, ali zablista i očara? Wink

Marsa u Raku izbegavam u velikom krugu, od svega sve što me podseća na tu simboliku jedino koristim nož u kuhinji Very Happy ali zato koristim Veneru u Lavu u svim mogućim varijantama, spontano se dešavaju divna druženja sa drugaricama, ulepšavanje, smeh uživanje i želja da to trajeeee. Sa osmehom se lakše komunicira Smile
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Kakoo na vas utiče tranzitna Venera u Lavu? Empty Re: Kakoo na vas utiče tranzitna Venera u Lavu?

Počalji  Bambola Čet Sep 10, 2009 3:59 am

...


Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 11:18 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakoo na vas utiče tranzitna Venera u Lavu? Empty Re: Kakoo na vas utiče tranzitna Venera u Lavu?

Počalji  venerica Čet Sep 10, 2009 11:26 am

Ulazak Venere u Lava doneo mi je čarobne trenutke sa dragim ljudima, lepo raspoloženje i mnoštvo pozitivne energije.

Donela mi je potrebu da ulepšam i oplemenim neposredno okružnje, dom pre svega, potrebu da više boravim u njemu, što mi je između ostalog donelo uživanje u hrani i par kilograma viška.

Danas je moje Sunce u egzaktnom zagrljaju sa Venerom, tako da se nadam da će ovaj dan biti jedan od prijatnijih. 'flower'
venerica
venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kakoo na vas utiče tranzitna Venera u Lavu? Empty re

Počalji  IVA Čet Sep 10, 2009 5:24 pm

venera u lavu, mije donela vise druzenja , povecan apetit, posebno za slatkisima, ulepsavanje, a bogami i krecenje stana. danas sam dobila i novu poslovnu ponudu. jos samo da opet krenem na aerobik.
sunny
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kakoo na vas utiče tranzitna Venera u Lavu? Empty Re: Kakoo na vas utiče tranzitna Venera u Lavu?

Počalji  beli lav Čet Sep 10, 2009 8:45 pm

meni je Venera u prvom polju,pa mi je super.mislim da mi je ona pomogla da dam ispit iz finansija,hvala joj do neba.stalno se lickam,kreme,maske,mirisi,nosim ruz po stanu,joj sto je to glupo,al mi se nosi pa sta cu.lose strane,jedu mi se slatkisi strasno.jos sam sada imala trigon tranzitne Venere i moje Venere,pa milina.i bas mi se farba kosa,samo da mi se frizerka vrati s odmora afro
beli lav
beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 41
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kakoo na vas utiče tranzitna Venera u Lavu? Empty Re: Kakoo na vas utiče tranzitna Venera u Lavu?

Počalji  afrodita Pet Sep 11, 2009 1:01 am

Meni donela visaka kilograma 2 kg. Donela mi je novo radno mesto..Renoviranje u kuci, ako to mogu njoj da prepisem.. Mnogo susreta..Sastanaka itd. Ali se osecam nesto bezvoljno, posebno ovih dana? Ne znam da li je to zbog Marsa u Raku? Ali i neke svadje lavovske svadje u kuci?
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kakoo na vas utiče tranzitna Venera u Lavu? Empty Re: Kakoo na vas utiče tranzitna Venera u Lavu?

Počalji  Tajna Pet Sep 11, 2009 6:26 am

afrodita ::Meni donela visaka kilograma 2 kg. Donela mi je novo radno mesto..Renoviranje u kuci, ako to mogu njoj da prepisem.. Mnogo susreta..Sastanaka itd. Ali se osecam nesto bezvoljno, posebno ovih dana? Ne znam da li je to zbog Marsa u Raku? Ali i neke svadje lavovske svadje u kuci?

Kilogrami moze, Venera zaokrugli... novo radno mesto isto moze, a renoviranje i svdje u kuci je doneo Mars u Raku, i vladar tvoje 4 kuce koji je u kvadratu sa njim jos krenuo retrogradno... Da ti se malo ne otegnu ti radovi, da ne krene nesto naopako, pa mora ispocetka. Otvori cetvoro ociju ako rade majstori, a ako radite sami, dobro promislite kako i sta da nemora da se ispravlja kasnije...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kakoo na vas utiče tranzitna Venera u Lavu? Empty Re: Kakoo na vas utiče tranzitna Venera u Lavu?

Počalji  Tajna Pet Sep 11, 2009 6:34 am

Meni to dispozitor vladdara 7 u tranzitu kroz 7, pa nesto volim muza mnogo... Lepo se i slazemo (malo slaze on mene malo ja njega.... lol! ). I tako volim ja njega puno a i on sebe puno - on ima natalno Veneru u Lavu u 1... Mozete li zamisliti koliko voli ogledalo i sebe u njemu, pa se juce gleda i kaze: "Nesto sam se prolepsao, jel tako?"

Pa se i ja nesto o njemu raspisala i raspricala, doslo njegovih 5 minuta, a sto on to voli....

U svakom slucaju lepi su mi kontakti sa ljudima i odnosi u braku, steta sto ovaj tranzit ne traje duze!

Sve se nesto mislim sta ce biti kad Mars dodje u Lava i zadrzi se od oktobra do juna sledece godine?!
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kakoo na vas utiče tranzitna Venera u Lavu? Empty Re: Kakoo na vas utiče tranzitna Venera u Lavu?

Počalji  Astrotanja Pet Sep 11, 2009 11:09 am

Gloria, Mars u Raku, u četvrtoj ti je doneo krečenje stana, a dok trnzitira petom, dobro je za sport,rekraciju, pa će ti aerobik dobro doći.

Posao ti je donela Venera u Lavu i moglo bi to biti nešto u simbolici a Lav, dakle ili nešto što socira na moć, sajaj, raskoš, boje koje to pokazuju kao zlatna, ili nešto što sija, nijanse žute, naradžaste, maslinastozlene i uopšte boje lava. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kakoo na vas utiče tranzitna Venera u Lavu? Empty Re: Kakoo na vas utiče tranzitna Venera u Lavu?

Počalji  afrodita Pet Sep 11, 2009 3:01 pm

Tajna ::
afrodita ::Meni donela visaka kilograma 2 kg. Donela mi je novo radno mesto..Renoviranje u kuci, ako to mogu njoj da prepisem.. Mnogo susreta..Sastanaka itd. Ali se osecam nesto bezvoljno, posebno ovih dana? Ne znam da li je to zbog Marsa u Raku? Ali i neke svadje lavovske svadje u kuci?

Kilogrami moze, Venera zaokrugli... novo radno mesto isto moze, a renoviranje i svdje u kuci je doneo Mars u Raku, i vladar tvoje 4 kuce koji je u kvadratu sa njim jos krenuo retrogradno... Da ti se malo ne otegnu ti radovi, da ne krene nesto naopako, pa mora ispocetka. Otvori cetvoro ociju ako rade majstori, a ako radite sami, dobro promislite kako i sta da nemora da se ispravlja kasnije...

EEEEeee svaka ti cast Tajna, koliko puta si pogodila sve u vezi sa mnom. Neces mi verovati sve se to prolongiralo. Pod nisu uradili dobro, pa smo dodatno kuili neki materijal pa ito nije bilo dobro( lepak za podne plocice u kuhinji, pa na kraju neki tz stirodur koji valjda teba da bude najbolji, ali taj majstor sto je bio isprskao zid i podove, taman se sve to osusilo pre 20 dana, kad pre neki dan u utorak sve bukvalo iz pocetka uzaaaaasssssssss svi smo nervozni jer su nam stvari svud po kuci..ludimo i samo se svadjamo...a najvise nas izludjuju glupi majstorri Mad Mad Mad
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kakoo na vas utiče tranzitna Venera u Lavu? Empty Re: Kakoo na vas utiče tranzitna Venera u Lavu?

Počalji  Izida Pet Sep 11, 2009 4:27 pm

....


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 5:53 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kakoo na vas utiče tranzitna Venera u Lavu? Empty Re: Kakoo na vas utiče tranzitna Venera u Lavu?

Počalji  Milica Ned Sep 13, 2009 7:24 pm

Tranzitira mi Venera kroz 1. polje. Sva sam šarAmantna, plus je tu i sekstil sa Marsom....možda neki zanimljiv momak mi mrdne repom ispred nosa? Suspect Ma ne treba mi...imam jednog i dosta mi je. Smile
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kakoo na vas utiče tranzitna Venera u Lavu? Empty Re: Kakoo na vas utiče tranzitna Venera u Lavu?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu