Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kako se nositi sa saturnom????Pomagajte

3 posters

Ići dole

kako se nositi sa saturnom????Pomagajte Empty kako se nositi sa saturnom????Pomagajte

Počalji  ivana Čet Avg 19, 2010 1:06 am

Imam molbu za nekoga ko se veoma dobro razume u SATURNA!!!Aspekti u natalnoj karti su mi odlični i sve se čini lepo,ali saturn u škorpiji u 5-oj kući i njegova konjukcija sa plutonom.....izludiše me!!!! TOliko je jak da mi ovi pozitivni aspekti sunca, meseca, venere pa i marsa i ne znače mnogo ( ko zna kako bi bili bez njih)!!! Sa 27 god.nisam imala pravu vezu, godinama se viđam sa muškarcem od kog se ne mogu odlepiti,od prvog susreta znam da je on za mene taj pravi....davala sam i drugima šanse,ali putevi uvek njemu vode. ZANIMA ME JEDNA STVAR, KAKO DA ŽIVIM SA TIM SATURNOM U ŠKORPIJI, VEOMA MI JE TO POTREBNO....NASTANIO SE U POLJE NAJBITNIJE ZA VAGU Very Happy !!!!NE MOGU DOBITI PRAVU PRILIKU OD TOG MUŠKARCA I BORIM SE SA TOM STRASTI I LJUBAVI VEĆ JAKOOO DUGO....ZAMISLITE KAKO JE JEDNOJ VAGI- RAK SA VENEROM I MESECOM U LAVU U TOJ MUCI Crying or Very sad

ivana

Broj poruka : 3
Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

kako se nositi sa saturnom????Pomagajte Empty Re: kako se nositi sa saturnom????Pomagajte

Počalji  sladjana Čet Avg 19, 2010 6:33 pm

A da postaviš natalnu kartu ?! možda bi tako bilo najbolje ...pozzz Very Happy
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

kako se nositi sa saturnom????Pomagajte Empty natalna karta

Počalji  ivana Pet Avg 20, 2010 1:12 am

ivana ::Imam molbu za nekoga ko se veoma dobro razume u SATURNA!!!Aspekti u natalnoj karti su mi odlični i sve se čini lepo,ali saturn u škorpiji u 5-oj kući i njegova konjukcija sa plutonom.....izludiše me!!!! TOliko je jak da mi ovi pozitivni aspekti sunca, meseca, venere pa i marsa i ne znače mnogo ( ko zna kako bi bili bez njih)!!! Sa 27 god.nisam imala pravu vezu, godinama se viđam sa muškarcem od kog se ne mogu odlepiti,od prvog susreta znam da je on za mene taj pravi....davala sam i drugima šanse,ali putevi uvek njemu vode. ZANIMA ME JEDNA STVAR, KAKO DA ŽIVIM SA TIM SATURNOM U ŠKORPIJI, VEOMA MI JE TO POTREBNO....NASTANIO SE U POLJE NAJBITNIJE ZA VAGU Very Happy !!!!NE MOGU DOBITI PRAVU PRILIKU OD TOG MUŠKARCA I BORIM SE SA TOM STRASTI I LJUBAVI VEĆ JAKOOO DUGO....ZAMISLITE KAKO JE JEDNOJ VAGI- RAK SA VENEROM I MESECOM U LAVU U TOJ MUCI Crying or Very sad
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3&btyp=w2gw&&cid=6cufileIDvqvH-u1282255575

ivana

Broj poruka : 3
Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

kako se nositi sa saturnom????Pomagajte Empty Re: kako se nositi sa saturnom????Pomagajte

Počalji  Astrotanja Pet Sep 03, 2010 11:53 am

Ivana, Saturn traži da prihvatimo ono što on donosi i manje je teško ako se ne žalimo na breme koje on donosi, već nešto iz tih poteškoća, kod tebe ljubavnih muka izvučemo kao pouku, naočimo. Nije lako sa njim, ali bez ogreničenja i prepreka koje nam život donosi nema ni napredka. Pluton na vrhu pete donosi tajnu vezu, jake strasti, a kod tebe su još i Mesec i Venera u Lavu, pa je samim tim strasnost u ljubavi povećana. Mislim da te više muči Pluton sa kojim se teško može boriti, a Sautrn je tu da otrezni u ljubavi , koliko može. Promene u partnerstvu može doneti upravo tranzitni Pluton kada bude bio u konjukciji sa decedentom.
Kvadrat Urana u petoj sa Marsom i Venerom donosi prekide i nestalnost u ljubavi.

Kada tranzirni Saturn dođe za dve godine približno u sektil sa tvojom natalnom Venerom doneće priliku za neku stabilniju vezu, a ubrzo nakon toga biće i u konjukciji sa Plutonmo, pa ćeš biti odlučnija da doneseš konačnu odluku, da se oslobodiš tereta koji tvoja veza nosi. Obnavljanje Saturnovskog ciklusa doneće ti realnu spoznaju tvog ljubavnog života i kraj jedne etape u ljubavi i početak nove etape, bolji ako naučiš, prihvatiš istinu i pruzmeš na sebe neku vsrtu obaveze , odgovornosti, koju ljubav donosi. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

kako se nositi sa saturnom????Pomagajte Empty Re: kako se nositi sa saturnom????Pomagajte

Počalji  ivana Pet Sep 03, 2010 6:33 pm

Hvala puno Tanja!!! Još me nešto zanima? Može li taj pluton u 5 doneti nekakv drastični preokrt sa sadašnjom osobom, da postane skroz drugačije od onoga što je bilo?! Nekako mi je to logičnije poznavajući sama sebe, jer za svojih 27 god. nikada nisam bila sklona menjanju partnera, dala bih sebe do kraja i borila se dok to sve još ima nekog smisla.

ivana

Broj poruka : 3
Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

kako se nositi sa saturnom????Pomagajte Empty Re: kako se nositi sa saturnom????Pomagajte

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu