Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Od 20. avgusta do 12. septembra retrogradni Merkur u Devici

4 posters

Ići dole

Od 20. avgusta do 12. septembra retrogradni Merkur u Devici Empty Od 20. avgusta do 12. septembra retrogradni Merkur u Devici

Počalji  Astrotanja Pet Avg 20, 2010 11:40 pm

Merkur tranzitirajući devicom od danas 20. avgusta krenuo je retrogradno. To će potrajati do 20. septembra.


Njegov retrogradno kretanje upućuje na povratak na nešto od ranije, da ni se nešto bolje nučilo, ili popravilo što smo ranije radili i to dovelo do kraja. Kako je u znaku Device, onda analiziranja, promišljanja, obraćanja pažnje na detalje mogu da oduže, uspore neek radnje, događaje,kao i komunikaciju i kretanje. Nijeje povoljno vreme za nove kontakte, nove poslove merkurovske prirode, ali pre svega one praktične, recimo vezane za neku vrstu trgovine, ili poslove uslužne prirode i slično. Podaci, informacije mogu da kasne, ili da budu ponovljene, jer nešto nedostaje. Ako trebate da sređujete neku dokumentaciju, spremite se da može da se oduži, potraje, jer može biti čekanja i sporijeg rešavanja.


Ovo je povoljno vreme da uspostavite komunikaciju sa osobama sa kojima ste ranije bili u kontaktu, posebno sa onima sa kojima ste ranije radili, ili preko posla bili u kontaktu.

Ukoliko planirate da putujete budite oprezni, jer može doći do nekih nsmetnji, kašnjenja, odlaganjaa , promene planova, ili nekih događanja koja niste planirali. Takođe gledajte da putujete tamo gde ste već bili, a ne na neku novo mesto itd. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Od 20. avgusta do 12. septembra retrogradni Merkur u Devici Empty Re: Od 20. avgusta do 12. septembra retrogradni Merkur u Devici

Počalji  jassna Sub Avg 21, 2010 12:45 am

Tanja, jel lose zapoceti posao u ovom periodu samo zbog papira ili ce i merkurovski poslovi trpeti, u smislu manje prodaje i sl.?

Ja bih sledece nedelje morala da registrujem svoju firmu, ne bih mogla to da odlozim posle 20.septembra, a jos je i trgovina u pitanju..Sad se malo brinem..


Sad se setih..I licnu kartu moram da menjam, istice mi 15.septembra..Tacno znam da cu se zbog necega nervirati..Kada je prosli put Me bio retro, radila sam u turistickoj agenciji, klijenti su citali moje mejlove kao da su na kineskom, bili su problemi sa mojom radnom knjizicom, ali nista bas toliko strasno, samo sam se malo vise nervirala..

Sada se malo vise brinem, imam puno posla Shocked

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Od 20. avgusta do 12. septembra retrogradni Merkur u Devici Empty Re: Od 20. avgusta do 12. septembra retrogradni Merkur u Devici

Počalji  Astrotanja Sub Avg 21, 2010 1:22 am

Jasna, nije pre poručljivo, jer su mogući veći problemi, posebno još jer je i trgovina u pitanju. Ti bi mogla da firmu otvoruiš nakon 12., da napraviš recimo svečano otvaranje ili da ti prvci kupci budu kada Merkur krene direktno. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Od 20. avgusta do 12. septembra retrogradni Merkur u Devici Empty Re: Od 20. avgusta do 12. septembra retrogradni Merkur u Devici

Počalji  nena Uto Avg 24, 2010 12:35 am

Tanja,pretpostavljam da se uzima i obzir i polje kojim vlada Me u natalu? Kako meni vlada 7/mim i 9/im(kojim trenutno i tranzitira),mogu li ocekivati da ce mi Me svojom retrogradnoscu pomoci da popravim komunikaciju sa partnerom zivotnim( povredila sam ga recima)i uopste sa ljudima sa kojima sam u bilo kom partnerskom odnosu(tu mislim i na poslovne odnose,dobavljace,banke)_? Da cemo se bolje razumeti,i uspeti da razresimo problem na kome radimo (vezano za sve partnerske odnose.) Meni je natalni Me "ostecen",i cini mi se da me dosta usporava na polju realizacija ideja,uvek mi imaginarni strah sve stopira,Iz straha da ne bude dobro,i ne pocinjem to sto zamislim,sem ako bas ne moram

nena
nena

Broj poruka : 47
Datum upisa : 20.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Od 20. avgusta do 12. septembra retrogradni Merkur u Devici Empty Re: Od 20. avgusta do 12. septembra retrogradni Merkur u Devici

Počalji  devica/blizanac Pon Avg 30, 2010 11:47 am

Jaoj a sta ja da kazem devica podznak blizanac, svaki me retrogradni Merkur unisti,bukvalno! Tanja da li je dobro da odem na razgovor za novi posao? Na sta je uopste pametno usmeriti energiju dok ne krene ovaj Merkur direktno?

devica/blizanac

Broj poruka : 2
Datum upisa : 30.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Od 20. avgusta do 12. septembra retrogradni Merkur u Devici Empty Re: Od 20. avgusta do 12. septembra retrogradni Merkur u Devici

Počalji  Astrotanja Pon Avg 30, 2010 2:14 pm

Neno, svakako pokušaj , potrudi se da popraviš, jer zna se da Merkur u Devici um da bude promišljen, na usluzi, obiran i da bude potstakne razumni stav, praktično razmišljanje, tako da može uz iszvesni trud,rad, jer sve plante u Devici su više usmerene na egfikasnost, praktičnost, radu, uslužnosti, kad je o Merkuru reč onda kroz komunikaciju itd.sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Od 20. avgusta do 12. septembra retrogradni Merkur u Devici Empty Re: Od 20. avgusta do 12. septembra retrogradni Merkur u Devici

Počalji  Astrotanja Pon Avg 30, 2010 2:19 pm

Device-Blizanac,želim ti dobrodušlicu! Very Happy cheers sunny

Ne vidim tvoj natal, ali mogu reči da na tebe Merkur deluje i kada j retrogradan on zaista usporav, koči, vraća na ranije tebe, više nego druge, pa je dobro da nšto od ranije obnoviš, privdeš kraju, a kada krene direktno posle 12. -og septembra da kreneš na nove kontakte, razgovore, planove, poslove, naravno kada tačno zavisi od tvog natala. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Od 20. avgusta do 12. septembra retrogradni Merkur u Devici Empty Re: Od 20. avgusta do 12. septembra retrogradni Merkur u Devici

Počalji  jassna Pet Sep 10, 2010 11:35 pm

Poslusala sam tvoj savet, Tanja.. sunny

Ali, oko stvari koje nisam mogla odloziti, imala sam trzavica..Bas kao sto sam i pretpostavljala..Cuda su mi se desavala sa ljudima sa kojima sam morala da se cujem telefonom ili mejlovima.. lol!

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Od 20. avgusta do 12. septembra retrogradni Merkur u Devici Empty Re: Od 20. avgusta do 12. septembra retrogradni Merkur u Devici

Počalji  Gost Sub Sep 11, 2010 12:13 am

Proslog puta kada je Merkur bio retro, sprava koju sam narucila je kasnila, dosla bas dana kada je cini mi se krenu direkt. Sada moj brat narucio kuhinju, pa ocekivano se kasniti pirat

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Od 20. avgusta do 12. septembra retrogradni Merkur u Devici Empty Re: Od 20. avgusta do 12. septembra retrogradni Merkur u Devici

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu