Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sta da radim molim za pomoc

2 posters

Ići dole

sta da radim molim za pomoc Empty sta da radim molim za pomoc

Počalji  letaa Ned Avg 22, 2010 3:36 am

Molim vas recite mi dali postoji izlaz iz finansijskog kolapsa i odnosi sa ljudima se ruse ne mogu da se snadjem...
http://www.astro.com/tmpd/c3jrfileBBhlFp-u1133872739/astro_31gw_01_tania_2010821.85762.4984.gif?31603

mesto rodjenja je bilo pogresno ubaceno za solarni ali kao sto vidim ne menja nista
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_31gw_01_tania_2010822.2603.19142.gif&res=100&va=&cid=3jrfileBBhlFp-u1133872739

letaa

Broj poruka : 7
Datum upisa : 22.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

sta da radim molim za pomoc Empty Re: sta da radim molim za pomoc

Počalji  Astrotanja Pon Avg 23, 2010 11:36 am

Letaa, želim ti da se dobro osećaš na našem forumu i da nađeš odgovre na probleme koje te muče. Very Happy cheers sunny

Molim te, postavi ponovo natalnu kartu, jer se ne vidi. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

sta da radim molim za pomoc Empty Slika

Počalji  letaa Pon Avg 23, 2010 1:05 pm


letaa

Broj poruka : 7
Datum upisa : 22.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

sta da radim molim za pomoc Empty Re: sta da radim molim za pomoc

Počalji  Astrotanja Pon Avg 23, 2010 3:27 pm

Da bi se moglo diskotovati o bilo kom problemu potrebno je da imamo neke informacije o vašem sadašnjem stanju.

Sadašnji tranzit Merkura , koji je retrogradan, a koji je vladar vaše 8. kuće, između ostalog može da govori da ako već imate neka neizmerene račune, vezane za novac drugih , a pri tome mislim ili na kredit, ili na partnerov novac a ko ste u partnerstvu), ili nešto što predstavlja novac koji je poticao od drugih, da će vam se ta problematika sada aktivirati, od 20. avgusta do 13. septembra, dok Merkur ide retrogradno kroz vašu natalnu 8. kuću.

Što se triče komunikacij ono što mogu reći za sadašnji period je da retrogradni Merkur u ovom periodu takođe otežava komunikaciju, mada ono što je nepovoljno su tranziti vašeg vladara Ascedenta Saturna, koji je od kraja jula promeni znak, ušao u Vagu, znak koji stavalja naglasak na odnose sa drugima i saradnju, pa kako je pravio i prvi tranzite koji nisu povoljni od donosi probleme u odnosima sa drugim, koji mogu na neki način da budu vezani i za finansije. Takođe ,tokom avgusta vama je aktivirana sedma kuća odnosa sa drugima i tu se odvijaju zavisno od tranzita razne promene, posebno od 10. avgusta.

Već tokom septembra, u drugoj polovini situacija će se izmeniti i tada će vam Saturn u trigonu sa vašim Suncem doneti šansu da rešavate neke probleme, opet zahvaljujući novcu drugih, dakle ili kroz kredit i to neki na duže vreme krediti, ili kroz neku vrstu novčane pomoći od drugih , da li kroz partnerov novac ako ste u braku. Mnogo toga zavisi od vaše trenutne situacije, da bi mogla da se prevede na astrološku simboliku, a onda i da se na osnovu toga sagleda izlaz iz nje. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

sta da radim molim za pomoc Empty Re: sta da radim molim za pomoc

Počalji  letaa Pon Avg 23, 2010 4:55 pm

Draga Tanja,

Hvala Vam na tumacenju,mnogo ste mi pomogli!Sadasnja situacija vezana je za privatan posao koji trenutno stoji jer je letnja pauza a obaveze se gomilaju pa me je uhvatila panika dali cu uspeti da sve resim a da drasticno ne poremetim situaciju u kuci,jer sam sama i odgovorna za dete.Neki aspekti su verovatno uticali da mi se probude i strahovi koji me na neki nacin koce ,sto nikada do sada nije bio slucaj.
Mene zanima samo konacan ishod svega tj dali je to nesto drasticno i dali ima sansi da kroz posao koji se odnosi na edukaciju resim koliko toliko problem i dali je na vidiku mozda neki novi posao.

Puno Vam se zahvaljujem Smile

letaa

Broj poruka : 7
Datum upisa : 22.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

sta da radim molim za pomoc Empty Re: sta da radim molim za pomoc

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu