Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ima li nade za bolje sutra?

2 posters

Ići dole

Ima li nade za bolje sutra? Empty Ima li nade za bolje sutra?

Počalji  kiki Pet Sep 03, 2010 1:25 pm

Pozdrav svima,

Nova sam na forumu, pa se ne snalazim najbolje....

Može li neko da mi pomogne u tumačenju mog horoskopa. U ovoj godini mi se dešavalo mnogo toga lošeg. Mama mi je pre nekoliko meseci umrla od raka, posao već dugo ne mogu da nađem, a u ljubavi sam totalno nesrećna. Intresuje me konkretno da li ću se ikada udati i imati dece jer moj horoskop predstavlja najgore astrološke kombinacije. Mars, Uran i Venera u petoj kući u Škorpiji. Dodatno me hvata strah kad vidim da se konjukcije Marsa i Venere u solaru za ovu godinu poklapa sa konjukcijama Marsa, Venere i Urana u natalu....

Hvala

URL=https://2img.net/r/ihimizer/i/solarz.gif/]Ima li nade za bolje sutra? Solarz[/URL]
[center]


Poslednji izmenio kiki dana Pet Sep 03, 2010 2:08 pm, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : pogrešno postavljen link)

kiki

Broj poruka : 3
Datum upisa : 03.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ima li nade za bolje sutra? Empty Re: Ima li nade za bolje sutra?

Počalji  Astrotanja Pet Sep 03, 2010 3:37 pm

Kiki, pozdrav i dobrodošlicu ti želim! Very Happy flower

Posle teške godine, dolazi uvek nešto lakša godina, posebno jer ćeš zbog naglašenih vazdušnih elemenata imati priliku da upoznaješ nove osobe, imaš neke nove ideje, kao i prilike da se više družiš, menjaš sebe, a to uvek donosi i mogućnost da se otvaraju nova vrata i prilike.

Pod kakvim aspektima ti se dogodila neka ljubavna veza, odnosno kada je počela neka ranija veza?

uće godine će ti trnzitni Jupiter biti u trigonu sa Mesecom, pa eto mogućnosti da neko prijateljstvo, koje vodi ka nečemu novom. Isto tako kada Pluton trnzitni naprvi sekstil sa natalnim Marsom, pojaviće se prilika za neku strasnu vezu, negde oko 9. februara, a to potvrđuje i solarni Mars i Venera u 8. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Ima li nade za bolje sutra? Empty Veliko hvala!

Počalji  kiki Pet Sep 03, 2010 3:46 pm


Veza mi se desila 2008. Mislim da je tranzitini Uran bio u sekstilu sa natalnom Venerom i tranizitni Saturn u sekstilu sa natlnom Venerom. Sada smo u krizi....ne znam ima li nade za pomirenje...

kiki

Broj poruka : 3
Datum upisa : 03.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ima li nade za bolje sutra? Empty Re: Ima li nade za bolje sutra?

Počalji  kiki Pet Sep 03, 2010 7:05 pm

Astrotanja ::Kiki, pozdrav i dobrodošlicu ti želim! Very Happy flower

Posle teške godine, dolazi uvek nešto lakša godina, posebno jer ćeš zbog naglašenih vazdušnih elemenata imati priliku da upoznaješ nove osobe, imaš neke nove ideje, kao i prilike da se više družiš, menjaš sebe, a to uvek donosi i mogućnost da se otvaraju nova vrata i prilike.

Pod kakvim aspektima ti se dogodila neka ljubavna veza, odnosno kada je počela neka ranija veza?

uće godine će ti trnzitni Jupiter biti u trigonu sa Mesecom, pa eto mogućnosti da neko prijateljstvo, koje vodi ka nečemu novom. Isto tako kada Pluton trnzitni naprvi sekstil sa natalnim Marsom, pojaviće se prilika za neku strasnu vezu, negde oko 9. februara, a to potvrđuje i solarni Mars i Venera u 8. sunny

Veliko hvala još jednom! Samo da još nešto dodam. U vezu sam ušla 2008. u oktobru, sa muškarcem koji je dosta stariji od mene; kad je tranzitni Uran bio u trigonu sa natalnom Venerom i tranzitni Saturn u sekstilu sa natalnom Venerom. Takođe, trigon između tranzitnog Urana i Jupitera sa natalnom Venerom. Trenutno je naš odnos nekako zahladio; čini mi se kao da se nadmudrujemo. Možete da li mi odgovorite,sa kavim bi muškarcem mogla da ostvarim budućnost i ima li šanse ove godine za trudnoću....?

kiki

Broj poruka : 3
Datum upisa : 03.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ima li nade za bolje sutra? Empty Re: Ima li nade za bolje sutra?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu