Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nova ljubav?

3 posters

Ići dole

nova ljubav? Empty nova ljubav?

Počalji  fiona90 Ned Sep 19, 2010 12:54 am

nova sam na forumu,...
ove godine sam igrom slučaja upoznala jednog starog umetnika koji se bavi astrologijom kao hobijem...
radio mi je natalnu kartu i rekao mi je da ću u septembru ući u vezu...
već je 19-i septembar, a nikog novog nisam upoznala,... ništa se ne dešava..... Sad
šta Vi kažete? Smile
moja natalna karta
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?lang=e&cid=71bfileEKKHHw-u1284116188&nhor=2&btyp=w2gw&stx2=s=outs=24/vshgmt=12&sday=19&smon=9&syr=2010

fiona90

Broj poruka : 3
Datum upisa : 19.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

nova ljubav? Empty Re: nova ljubav?

Počalji  Astrotanja Ned Sep 19, 2010 1:03 pm

Fiona dobro nam došla! Very Happy flower

Srećan ti rođendan! Želim ti puno sreće, posebno u ljubavi! Smile flower flower flower sunny

Ove godine nemaš neke posebno povolje aspekte za značajniju ljubavnu vezu, ali već oktobra, kada vladar tvoje pete Mars uđe u Škorpiju, psebno oko 19 oktobra, pa u narednih mesec dana postoji mogućnost, ovo podvlačim, jer Mars u petoj može dineti i više fizičke aktiuvnosti, rekraciju i sl, ali, eventualno početka neke strasne vezi. ako dođe do veze, onda će Mars u tvojoj petoj naatlnoj može doneti nešto što je više zasnovano na strastima, privlačnosti. Međutim, kako je Venera tada retrogradna, to nije dobro za početak novih ljubavnih veza, već pre za obnavljanje neke veze od ranije, ili je to neka simpatija od ranije. Tako da se ne nadaš previše, neočekuješ puno.

2011. donosi više poznastva i priliku da nekog upoznaš,više mogućnost za neku novu ljubav, posebno druga polovina februara, oko 24., pa tada budi otvorena za upoznavnje, izlaske, pojavljivanje na javnim mestim. Druga prilika može se pojaviti oko 20, 21. avgusta, odnosno druga polovina avgusta.sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Ned Sep 19, 2010 6:56 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

nova ljubav? Empty Re: nova ljubav?

Počalji  fiona90 Ned Sep 19, 2010 1:44 pm

uh, tako znači Smile)
hvala na čestitkama :DDD
Hvala što ste izdvojili vreme na mene Smile)
to što ste rekli PRILIČNO ima smisla, jer od oktobra mi počinju predavanja,
te mi se definitivno poveća aktivnost. Fizička, psihička, socijalna itd. Very Happy
A ako se nešto desi u oktobru, budite sigurni da ću Vam nešto lepo napisati na forumu :DDD
Best wishes :*

fiona90

Broj poruka : 3
Datum upisa : 19.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

nova ljubav? Empty Re: nova ljubav?

Počalji  fiona90 Pon Sep 20, 2010 8:22 pm

zaboravila sam da Vas pitam za studije! Smile
U februaru sam prekinula sa studijama knjiž. i prešla na drugi fakultet, na pravni. Sad sam na prvoj godini,... Rolling Eyes
Šta vidite, kako će mi biti tamo? Question Ja sam zadovoljna svojom odlukom. Smile
Sigurna sam da sam napravila pravi korak i ne kajem se jer sam promenila fakultet... Cool
Da li će mi tamo biti dobro? Smile
moja natalna karta:
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?lang=e&cid=71bfileEKKHHw-u1284116188&nhor=2&btyp=w2gw&stx2=s=outs=24

fiona90

Broj poruka : 3
Datum upisa : 19.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

nova ljubav? Empty Re: nova ljubav?

Počalji  katja1 Pon Sep 20, 2010 9:10 pm

posto sam novi clan na forumu ,a bila sam clan na mnogima ,ovaj je jedini ostao aktivan,nekako se svi gase scratch ukljucila sam se u ovu temu zbog slicnog problema.posle mnogo pozitivnih tranzita u ovoj godini emotivni zivot mi nije ispunjen ,kao da je nesto ostalo previdjeno Sleep ako moze neko od prisutnih forumasa da mi ukaze na situaciju u emotivnom zivotu,da li ce biti znacajnijih pomaka bounce ? 31 12 1983 u 6 00h .napomena :study:nadam se da moj stelijum nece nikog obeshrabriti affraid
katja1
katja1

Broj poruka : 98
Godina : 40
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

nova ljubav? Empty od braka traga?!

Počalji  katja1 Uto Sep 21, 2010 12:08 am

katja1 ::posto sam novi clan na forumu ,a bila sam clan na mnogima ,ovaj je jedini ostao aktivan,nekako se svi gase scratch ukljucila sam se u ovu temu zbog slicnog problema.posle mnogo pozitivnih tranzita u ovoj godini emotivni zivot mi nije ispunjen ,kao da je nesto ostalo previdjeno Sleep ako moze neko od prisutnih forumasa da mi ukaze na situaciju u emotivnom zivotu,da li ce biti znacajnijih pomaka bounce ? 31 12 1983 u 6 00h .napomena :study:nadam se da moj stelijum nece nikog obeshrabriti affraid
katja1
katja1

Broj poruka : 98
Godina : 40
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

nova ljubav? Empty Re: nova ljubav?

Počalji  Astrotanja Uto Sep 21, 2010 12:15 pm

Katja, dobro nam došla! cheers Smile flower flower flower sunny


Nephodno je da postaviš natalnu. Obajašnjenje imaš u rubrici Problemi kako da je postaviš. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

nova ljubav? Empty Re: nova ljubav?

Počalji  katja1 Uto Sep 21, 2010 4:12 pm

http://www.fotorola.com/uploads/9b6003042c.gif .nadam se da je sad postavljeno kako treba cyclops htjela sam pitati za promene u emotivnom zivotu,konkretnije da li se pojavljuje neko vrijedan paznje cheers bounce
katja1
katja1

Broj poruka : 98
Godina : 40
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

nova ljubav? Empty Re: nova ljubav?

Počalji  katja1 Ned Sep 26, 2010 11:11 pm

bas niko? sunny
katja1
katja1

Broj poruka : 98
Godina : 40
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

nova ljubav? Empty Re: nova ljubav?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu