Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nova ljubav

2 posters

Ići dole

Nova ljubav Empty Nova ljubav

Počalji  Jelenčica 036 Ned Apr 23, 2017 5:10 pm

Rodjena sam 21.11.1984.U Sarajevu u 00:10 vec duze vreme sam sama.Zanima me kada cu uci u ozbiljnu vezu?POkusavala sam malo da tumacim svoj natal,pa sam gledala solar za 2018.Pocetkom god.negde u februaru cu imati Sa0Ju,Sa0Ve,a krajem god Sa0Sa.Da li to znaci da u tom periodu mogu upoznati momka sa kojim cu uci u vezu,a vec 2019.god.kada tranzitni Ju bude u konjukciji sa natalnim Ju i kada tranzitni Ju bude u konjukciji sa Ve moze doci do braka negde u sptembru 2019?Bila bih jako zahvalna ako bi mi neko pomogao u tumacenju.
Nova ljubav Jelena10

Jelenčica 036

Broj poruka : 12
Datum upisa : 12.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Nova ljubav Empty Re: Nova ljubav

Počalji  logos Pon Maj 01, 2017 11:51 am

Jelenčica 036 ::...vec duze vreme sam sama.Zanima me kada cu uci u ozbiljnu vezu?POkusavala sam malo da tumacim svoj natal,pa sam gledala solar za 2018.Pocetkom god.negde u februaru cu imati Sa0Ju,Sa0Ve,a krajem god Sa0Sa.Da li to znaci da u tom periodu mogu upoznati momka sa kojim cu uci u vezu,a vec 2019.god.kada tranzitni Ju bude u konjukciji sa natalnim Ju i kada tranzitni Ju bude u konjukciji sa Ve moze doci do braka negde u sptembru 2019?Bila bih jako zahvalna ako bi mi neko pomogao u tumacenju.

Već u januaru naredne godine tranzitno Sunce i Venera prelaze preko natalne Venere i Jupitera i ulaze u V kuću što može ukazivati na astrološki povoljan period za zabavljanje i ljubavnu vezu. Obzirom da će se to dešavati u znaku Jarca bilo bi dobro poraditi na optimizmu, manje kalkulisati, više se opuštati i spontano reagovati jer je to uslov za pravu i istinsku ljubav. Tranzitni Pluton je već u V kući i tu će ostati dugo pa bi trebalo napraviti radikalne potezu pogotovo ako se pojavi osećaj da si dotakla "dno" posle koga može biti samo bolje pod uslovom da se prekida sa dosadašnjom praksom pasivnosti i kalkulisanja. Tranzitni Neptun na vrhu VII kuće može ukazivati na zablude, idealisanje i sl. a kako je u znaku Riba potrebno je malo više racionalnosti koju mislim da imaš dovoljno za neutralisanje rečenog u vezi partnera i suživota sa njim. Bez obzira na godine imaš ih pred sobom dovoljno za spontana i lepa zabavljanja ali bez velikih idealisanja. Obzirom da su ti sve planete u natalnom horoskopu ispod "horizonta" i, maltene, pozicionirane u samo dve kuće, III (kumunikacije) i IV (dom i porodica), potrebno je malo više napora da se prodre u svet realnosti i objektivnosti jer osim formalnih komunikacija i života u svom domu postoji mnogo toga što treba iskusiti i upoznati.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Nova ljubav Empty Re: Nova ljubav

Počalji  Jelenčica 036 Čet Maj 04, 2017 6:10 pm

Hvala I love you

Jelenčica 036

Broj poruka : 12
Datum upisa : 12.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Nova ljubav Empty Re: Nova ljubav

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu