Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

O PLUTONU

+12
BoSaNKa
gernica
Astrotanja
ArijeL
Nale 83
CES
Darko
mesmerized
Zorica
Jane
Čarobnica
SANDRA
16 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

O PLUTONU - Page 2 Empty Re: O PLUTONU

Počalji  Čarobnica Uto Mar 03, 2009 3:43 pm

Strelica ::

Ja bih pre pomislila da ce mu ona promeniti status,kakva majka...Kome je jos stalo da ga partnerova majka razume (to ima samo u filmovima) Laughing
Taj aspekt daje fatalnu privlacnost! Ne znam kako su aspektovani medjusobno Mars i Venera,vladari 7. i 5.? Laughing

Mars i Venera nikako, vladari 5. Mars 150 Merkur, vladari 7. Venera i Mesec skoro bez aspekta...nekih 30 stepeni medju njima!
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

O PLUTONU - Page 2 Empty Re: O PLUTONU

Počalji  BoSaNKa Uto Mar 03, 2009 11:07 pm

sunce u konjunkciji s plutonom. Pluton na 12 stepenu. Citirala bih jednog forumasa, da je sve sto je na 8, 12 negativno...

http://de.tinypic.com/view.php?pic=5z4kqp&s=5

BoSaNKa

Broj poruka : 64
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

O PLUTONU - Page 2 Empty Re: O PLUTONU

Počalji  Strelica Sub Mar 07, 2009 5:04 pm

Pluton u 12. govori o jakoj podvseti, unutrašnjim transformacijama, ponekad i o moćnim tajnim neprijateljima.
planeta kaomPluton i Saturn, to ne može da prođe glatko bez problema, unutrašnje borbe i neusklađenosti.[/quote]

Uh,svega sam ja toga svesna,ali kad ovako procitam,nije mi nimalo prijatno Crying or Very sad

U ustini svaki od losih aspekata koji Pluton pravi,se da razbiti. Radis u policiji,zabaljas se kriminalcem,muslimanom,dobijes neku raspadajucu ginekolosku bolest Laughing (ovo je Pluton Merkur :-))) u jednom momentu u zivotu pocnu da ti nicu mladezi ko ludi,dobijes nasledstvo i obogatis se... i tako... A sta ces,ako ti Pluton udari kvadrat na Mesec?! Za mene ne postoji gore nista!
Mada zlo je i ovaj kvadrat Plutona i Venere,jer je skoro uvek u pitanju kvadrad sa sopstenim dispozitorom...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

O PLUTONU - Page 2 Empty Re: O PLUTONU

Počalji  gernica Sre Mar 25, 2009 11:59 am

A sta ces,ako ti Pluton udari kvadrat na Mesec?! Za mene ne postoji gore nista!
Uff, tranzitni Pluton je u VI pravi kvadrat na Mesec u IX. Moram se nekom izajadati... Sad
Tranz Pluton je na nat Jupiteru i pravi sekstil sa nat Saturnom u IV.
Valjda ce ovaj aspekt dati snage da izdrzim, jer kako je krenulo zene ce me ocerupati. Evil or Very Mad
Pa, i rodjena majka, ne mogu verovati.
Ne znam kako da razbijem aspekt, ali mi se cini kao da me svi hoce ubiti u pojam.
Sta da raaadim?!
Inace, kako je presao preko neptuna (vl devete) upisala sam studije Plutonovog tipa (antiterorizam), ali
ne napusta me osecaj da ipak ne mogu da se adekvatno izborim sa ovim terorom koji mi svakodnevno serviraju.
Mozda pod ovim losim uticajem Plutona ja ovo sve dozivljavam kao nesto sto je uzasno nepravedno, a u biti i nije toliko strasno, ne znam... pale
Kada ce uticaj biti slabiji i sta bih trebala nauciti iz ovog aspekta?

Moja natalna karta http://img510.imageshack.us/my.php?image=astro2gw01gernica726622.gif
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

O PLUTONU - Page 2 Empty Re: O PLUTONU

Počalji  Izida Sre Mar 25, 2009 12:47 pm

Tranz. PL mi je u 11 nat. kuci..
natalno mi je u 7, solarno pada u 8 sol.kucu a to je 11 nat.... ako posmatram sol.horoskop i PL u 8 sol.bas me plasi jer kad vidim bilo sta u 6,8,12 ja se istraumiram pale

kad sagledam period od rodj do sada /3 meseca/ i nista se ne desava, ali jedino sto bih mozda mogla povezati sa ovom sol.8 kucom je da sam kupila auto, da napokon prelazim u svoj stan koji sam fakticki nasledila od roditelja Very Happy , dalje da mi rodj. brat imao /hvala bogu sad je sve ok/ neke zdrav. probleme vezane za mladeze.. e sad da li je ovo simbolika PL u 8 ili pak tranz. JU kroz moju 1 kucu ne znam...nadam se da ce neko da mi skrene paznju da ne mlatim ovde ko maxim po diviziji lol!
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

O PLUTONU - Page 2 Empty Re: O PLUTONU

Počalji  Strelica Sre Mar 25, 2009 4:50 pm

gernica ::
A sta ces,ako ti Pluton udari kvadrat na Mesec?! Za mene ne postoji gore nista!
Uff, tranzitni Pluton je u VI pravi kvadrat na Mesec u IX. Moram se nekom izajadati... Sad
Tranz Pluton je na nat Jupiteru i pravi sekstil sa nat Saturnom u IV.
Valjda ce ovaj aspekt dati snage da izdrzim, jer kako je krenulo zene ce me ocerupati. Evil or Very Mad
Pa, i rodjena majka, ne mogu verovati.
Ne znam kako da razbijem aspekt, ali mi se cini kao da me svi hoce ubiti u pojam.
Sta da raaadim?!
Inace, kako je presao preko neptuna (vl devete) upisala sam studije Plutonovog tipa (antiterorizam), ali
ne napusta me osecaj da ipak ne mogu da se adekvatno izborim sa ovim terorom koji mi svakodnevno serviraju.
Mozda pod ovim losim uticajem Plutona ja ovo sve dozivljavam kao nesto sto je uzasno nepravedno, a u biti i nije toliko strasno, ne znam... pale
Kada ce uticaj biti slabiji i sta bih trebala nauciti iz ovog aspekta?

Moja natalna karta http://img510.imageshack.us/my.php?image=astro2gw01gernica726622.gif

Eto ti prilike da preispitas svoju veru u sebe,snagu i izdrzljivost,da produdis "umrle" emocije...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

O PLUTONU - Page 2 Empty Re: O PLUTONU

Počalji  Strelica Sre Mar 25, 2009 4:54 pm

Eto... i ja kad kazem da mladeze donosi bilo kakva kombinacija Marsa i Plutona,kazu mi "ne lupaj"... Rolling Eyes
Sta hoces ti zgodna zeno?! U ovoj godini sa tih mladjih, predji na starije... 8. kuca?! Izucavajte okultne nauke Laughing
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

O PLUTONU - Page 2 Empty Re: O PLUTONU

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu