Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako tumacite 26 stepeni strelca Centra galaksije?!

2 posters

Ići dole

Kako tumacite 26 stepeni strelca Centra galaksije?! Empty Kako tumacite 26 stepeni strelca Centra galaksije?!

Počalji  galaksija Čet Okt 14, 2010 6:08 pm

Mnogo puta sam procitala da je ovaj stepen Centar galaksije i da je vrlo vazan,ja na tom stepenu imam veneru u 10 polju.Kakva su vasa zapazanja tog stepena i iskustva? Very Happy
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako tumacite 26 stepeni strelca Centra galaksije?! Empty Re: Kako tumacite 26 stepeni strelca Centra galaksije?!

Počalji  Gost Čet Okt 14, 2010 10:53 pm

Draga Galaksija, imala sam isustva sa osobama ciji je Uran na ovom stepenu, dakle mnogi oko mene rodjeni u periodu 1986/87.., pokusacu sutra da odvojim nesto, ali ipak je to generacijska planeta. Meni je licno iskustvo negativno, ali to su samo neke razlike u stavovima(a tu i ulogu vec igra planeta Jupiter koja je u tom momentu 120` odatle u Ovnu, a mom Jupiteru i stelijumu 180`). Rolling Eyes
Poznajem par osoba koje su rodjene oko 18/19 decembra, dakle Sv.Nikola se slavi na dan kada je Sunce na tom 26`Strelca ali ne znam ni sada kakavu vrstu poruke taj stepen nosi vezano za taj dan bas u godini.
eto otvorih jos nesto uz Vase pitanje. Pa mozda i zapazanja vezana za taj dan kada je Sunce na tom stepenu, kakva su iskustva. Ali opet toliko je individua sa licnom planetom na tom stepenu, a mene najvise interesuje mozda za Mesec, jer on najcesce prodje godisnje, pa i vise razlicitih aspekata napravi. Tj.natalnih karti. Very Happy

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako tumacite 26 stepeni strelca Centra galaksije?! Empty Re: Kako tumacite 26 stepeni strelca Centra galaksije?!

Počalji  Natasha-77 Pet Okt 15, 2010 12:36 am

Ja na tom stepenu imam Veneru,a negde sam procitala da su osobe koje imaju licne planete na tom stepenu,imaju kontakte vanzemaljske prirode alien ,zvuci smesno ali stvarno sam to negde procitala,ili su sami na neki nacin povezani sa necim vanzemaljskim,takodje kazu da ljudi sa takvim aspektom imaju cudne snove...ako ima neke veze sve ovo,onda ovo za snove mogu i ja da ptvrdim...cesto imam neobicne snove,ranije i nocne more i jako cesto sanjam...
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako tumacite 26 stepeni strelca Centra galaksije?! Empty Re: Kako tumacite 26 stepeni strelca Centra galaksije?!

Počalji  Gost Pet Okt 15, 2010 12:58 am

kazu da je ovaj stepen vezan za madjionicarstvo, osobe sposobne za tehnicke pronalaske, eto da vidimo sta ce uraditi generacija sa Uranom na ovom stepenu, o kojoj sam pricala. Wink

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako tumacite 26 stepeni strelca Centra galaksije?! Empty Re: Kako tumacite 26 stepeni strelca Centra galaksije?!

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu