Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubav...

4 posters

Ići dole

Ljubav... Empty Ljubav...

Počalji  Brana Pon Okt 18, 2010 3:46 pm

Tanja,

Da li će se i kada pojaviti adekvatan partner za mene? Dugo sam sama, ne znam zašto ne mogu da se ostvarim na emotivnom planu, čije grehe plaćam :)))

Pozdrav i unapred Vam se zahvaljujem na odgovoru!



Poslednji izmenio Brana dana Uto Okt 19, 2010 9:38 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Brana
Brana

Broj poruka : 1
Datum upisa : 18.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav... Empty Re: Ljubav...

Počalji  taurus13 Pon Okt 18, 2010 7:00 pm

Pozdrav, Brano Smile
Ja bih zelela da postavim isto pitanje, jer se vrlo slicno osecam, tacnije, imam isti problem.Nadam se da nije problem sto ovde pisem, da ne bih otvarala dve iste teme?
Hvala unapred, ako neko ima vremena da zvirne malo u moju kartu i kaze mi nesto. Very Happy cheers

taurus13

Broj poruka : 7
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav... Empty Re: Ljubav...

Počalji  senka023 Pon Okt 18, 2010 9:32 pm

Obe cure, imate aspekt Venere sa Saturnom....Opozicija je u pitanju...pa mozda da procitate za taj aspekt...

...a neko strucniji ce dati komentar, za kad su najbolje mogucnosti...Hm?

Pozdrav... sunny
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav... Empty Re: Ljubav...

Počalji  taurus13 Pon Okt 18, 2010 10:47 pm

Senka,
zahvaljujem Smile .Evo, bacila sam pogled i videla sledece:
taj aspekt nosi neuspele veze, razvode i udovistvo... Sad Eh, a ponadala sam se svetlijoj buducnosti. silent

taurus13

Broj poruka : 7
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav... Empty Re: Ljubav...

Počalji  senka023 Pon Okt 18, 2010 11:01 pm

Nije valjda samo da to pise?
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav... Empty Re: Ljubav...

Počalji  Crnka88 Uto Okt 19, 2010 12:58 am

Hronicno ste nezadovoljni, cesto zrtvujete zadovoljstvo zbog posla, stidljivi ste, senzitivni i skrti na emocijama, pa vas drugi mogu smatrati hladnim. Skloni ste defanzivnosti, strahujete da necete biti prihvaceni, odnosno, da cete biti odbaceni. Posto mozete imati problema sa roditeljima, bice bolje kada napustite kucu. Tesko vam je da izrazite svoja prava osecanja, pa cete stoga verovatno morati da cinite brojen ustupke u zivotu. Ne bi trebalo da stupite u brak pre 28 godine zivota, jer biste mogli biti nesrecni u prerano sklopljenom braku. Za vas je najvaznije da naucite kako da uspostavite odnos sa drugima. Mislim da je ovo najtezi ljubavni aspekt koji moze nekoga da zadesi, zato sto je to vjecito nezadovoljstvo i patnja. Ovo je aspekt koji muci i ne dozvoljava nikad osobi da se opusti i zaista bude srecna.

Crnka88

Broj poruka : 58
Datum upisa : 22.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav... Empty Re: Ljubav...

Počalji  senka023 Uto Okt 19, 2010 1:16 am

Crnka, ne vide ti se karte.......

Ovo kao da si dala opis mog Saturna u 4. polju... Shocked

Ja sam zapazila recenicu koja kaze,

da je najvaznije nauciti, kako uspostaviti odnos sa drugima....

Very Happy Very Happy Very Happy
No, i ja ne znam da li sam uspostavila sad sa tobom dobar odnos, moram sacekati povratnu informaciju...A verujem da je to cekanje samoj mladosti ponekad teze prihvatljivo...Sa nestrpljenjem se pomisli "Ko ce cekati do 28.godine?" Ali kasnije ima mogucnosti za trajnost veze, za odanost...
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav... Empty Re: Ljubav...

Počalji  taurus13 Pet Okt 22, 2010 12:09 am

senka023 ::Nije valjda samo da to pise?

Ah, ne, naravno, samo sam bila u zurbi, prilikom pisanja odgovara, pa sam najbitnije izdvojila.
Hvala na odgovorima, ja sam se prilicno pronasla u opisu koji je dala Crnka.Mada, moram da dodam da ja sada imam 28 godina a da sam u proteklih par godina dosta sazrela.Naucila sam se strpljivosti, da "stanem na loptu", da prihvatim osobe onakvima kakve jesu, da pronadjem zajednicki jezik sa ljudima sa kojima nikada ne bih rekla da mogu...Mislim da sam dosta odgovornija i zrelija, na stvari gledam pozitivno, mnogo mi je bogatiji drustveni zivot, sve suprotno onome kakva sam nekada bila.Malo zvucim kao da pisem o terapiji
Laughing ,ali je zaista tako.Uz moje pozitivne promene, verujem da ce i ljubav uskoro doci. sunny

taurus13

Broj poruka : 7
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav... Empty Re: Ljubav...

Počalji  Crnka88 Pet Okt 22, 2010 12:57 am

Nadam se da vise nece biti problema sa mojim kartama Smile
Da,ovo sto sam napisala je vezano za Sa-Ve... dosta tezak aspekt...

Crnka88

Broj poruka : 58
Datum upisa : 22.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav... Empty Re: Ljubav...

Počalji  senka023 Pet Okt 22, 2010 6:22 pm

taurus13 ::
senka023 ::Nije valjda samo da to pise?

Ah, ne, naravno, samo sam bila u zurbi, prilikom pisanja odgovara, pa sam najbitnije izdvojila.
Hvala na odgovorima, ja sam se prilicno pronasla u opisu koji je dala Crnka.Mada, moram da dodam da ja sada imam 28 godina a da sam u proteklih par godina dosta sazrela.Naucila sam se strpljivosti, da "stanem na loptu", da prihvatim osobe onakvima kakve jesu, da pronadjem zajednicki jezik sa ljudima sa kojima nikada ne bih rekla da mogu...Mislim da sam dosta odgovornija i zrelija, na stvari gledam pozitivno, mnogo mi je bogatiji drustveni zivot, sve suprotno onome kakva sam nekada bila.

Malo zvucim kao da pisem o terapiji
Laughing ,ali je zaista tako.Uz moje pozitivne promene, verujem da ce i ljubav uskoro doci. sunny

Morala sam ovaj deo "O TERAPIJI" malo da odvojim i izdvojim... Very Happy Very Happy Very Happy E bas ti je dobra...
Saturn vala, ispade kao pilula... Jest gorka, ali pomogne... Very Happy

P. S. Jel, a ti i Crrnka, na smenu volite da vam karte budu narandzaste? Shocked
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav... Empty Re: Ljubav...

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu