Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ah ta ljubav....

3 posters

Ići dole

ah ta ljubav.... Empty ah ta ljubav....

Počalji  sanjad Pon Apr 22, 2013 12:47 am

Pozdrav svima!!!

Polako ucim o astrologiji, ali mi to mnogo sporo ide, pa bih zato molila nekoga ko zna mnogo vise o tome da pogleda moju kartu. I kaze mi hocu li naci u korije vreme nekog momka i hocu li se udati? I stoji li mi uskoro promena posla?
Hvala svima unapred!!!

moj solar
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/547/astrow2at01sanjasanjahp.gif/

sanjad

Broj poruka : 4
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

ah ta ljubav.... Empty Re: ah ta ljubav....

Počalji  Zorica Čet Jul 18, 2013 12:05 pm

Sanja ja nemogu da otvorim tvoj natal da bih napisala svoje misljenje.
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

ah ta ljubav.... Empty Re: ah ta ljubav....

Počalji  sanjad Sub Avg 03, 2013 10:39 pm

evo opet cu da pokusam mozda cemo sad uspeti :)i ako mozete da mo kazete nesto oko posla jer ocekujem uskoro neke vesti (inace zavrsila sam masinski fakultet i da li cu raditi u struci skorije). Koliko sam ja videla sve mi je povezano za posao pa cak i ta ljubav Smile
A ova godina obecavajuce izglda


Javite ako ne moze opet Sad.

ah ta ljubav.... Solar1l

sanjad

Broj poruka : 4
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

ah ta ljubav.... Empty Re: ah ta ljubav....

Počalji  sanjad Uto Nov 26, 2013 7:37 pm

sanjad ::evo opet cu da pokusam mozda cemo sad uspeti :)i ako mozete da mo kazete nesto oko posla jer ocekujem uskoro neke vesti (inace zavrsila sam masinski fakultet i da li cu raditi u struci skorije). Koliko sam ja videla sve mi je povezano za posao pa cak i ta ljubav Smile
A ova godina obecavajuce izglda


Javite ako ne moze opet Sad.

ah ta ljubav.... Solar1l
Ocekujem neku vest vezanu za posao pa ako moze neko da mi kaze dal ce da dodje do realizacije, pa posao je vezan za oruzije i vojsku

sanjad

Broj poruka : 4
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

ah ta ljubav.... Empty Re: ah ta ljubav....

Počalji  malicak Ned Dec 08, 2013 12:43 am

E pa i ja sam pocetnik (odmah da se ogradim) Very Happy ali ja bih po ovome nekako protumacila da ti je ove godine bilo dosta naglaseno polje karijere, da si imala prilika za nekim poboljsanjem drustvenog statusa, i da si se borila za to, ali ne bih rekla da ce doci do promene posla ove godine jer ti je u 6. solarnoj kuci retrogradni pluton, sto znaci da vuce neke poteskoce iz proslosti. A mislim da ce ti muz doci upravo kroz to polje, mozda neki nadredjeni, neko od autoriteta!? Smile Neka me ispravi neko ko bolje zna ako gresim. Smile 
malicak
malicak

Broj poruka : 3
Datum upisa : 01.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

ah ta ljubav.... Empty Re: ah ta ljubav....

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu