Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tranzit saturna

4 posters

Ići dole

tranzit saturna Empty tranzit saturna

Počalji  biska Uto Okt 26, 2010 11:57 pm

Molila bi ako mi može netko odgovoriti kako bi mogao utjecati na mene tranzit Saturna na moj Pluton koji je u Vagi u 7 kući, s time da će mi Neptun uskoro u isto vrijeme biti točno na ASC. Moram priznati da se bojim malo tih aspekata!!! Rolling Eyes

biska

Broj poruka : 9
Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

tranzit saturna Empty Re: tranzit saturna

Počalji  galaksija Sre Okt 27, 2010 11:12 am

I ja delim istu sudbinu sa tobom!Saturn mi se blizi Plutonu u 7 polju.Ja iskreno mislim i osecam da cu korenito promeniti svoj zivot i svoje navike!Jos mi pluton dispozitor Sunca,Marsa,Merkura,Urana,Severnog cvora,Fortune,Tacke braka......sta reci!
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

tranzit saturna Empty Re: tranzit saturna

Počalji  biska Sre Okt 27, 2010 11:56 pm

Ma ja se bojim neke boleštine.
Još u cijeloj priči, tranzitni saturn radi mi kvadrat na natalni saturn u 4 kući.
Nekako se tješim u tome što mi s druge strane radi trigone s hrpom aktivnih planeta u 12 kući.( najme ja sam sretnik s 5 aktivnih planeta u 12 kući, Sunce, Venera, Mjesec,Merkur i Jupiter)
Ne znam uopće to protumačiti. Doista može biti neka promjena životnog stila, ali bojim se da će se to desiti kroz neke traume, i naravno nadam se da neće život ići na gore..

pomagajte.....molim tumačenje!!!!!!!!!!!!!
bounce

biska

Broj poruka : 9
Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

tranzit saturna Empty Re: tranzit saturna

Počalji  Astrotanja Čet Okt 28, 2010 12:23 am

Biska, dobro došla! cheers Smile flower :su


Postavi natalnu, jer bez nje nema objašnjenja i tumačenja. Pogledaj rubriku Problemi , gde ćeš naći objašnjenje. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

tranzit saturna Empty Re: tranzit saturna

Počalji  Astrotanja Čet Okt 28, 2010 11:34 pm

Biska, pokušala sam da otvorim, ali ne ide. Molim te pokušaj ponovo. cheers
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

tranzit saturna Empty Re: tranzit saturna

Počalji  biska Pet Okt 29, 2010 12:37 am

http://tinypic.com/view.php?pic=x2vu4l&s=7

Ja se nadam da će sada biti uredu i da ćeš moći otvoriti.
Hvala ti puno na trudu!!

biska

Broj poruka : 9
Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

tranzit saturna Empty Re: tranzit saturna

Počalji  Mahdia Pon Nov 01, 2010 4:49 pm

Saturn u 7 kuci mi je dao prekid ljubavi i veridbe ali ja se dobro osecam posle svega jer izgleda i nije bio pravi. Sad se osecam nekako zrelijom za buduce ljubavne odnose i cini mi se da ce smiriti moju veneru u vodoliji, ili se ja makar nadam tome...
Mahdia
Mahdia

Broj poruka : 12
Godina : 41
Локација : Berlin
Datum upisa : 30.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

tranzit saturna Empty Re: tranzit saturna

Počalji  biska74 Čet Nov 04, 2010 1:54 am

Da ja sam imala dosta zatgnutu situaciju u braku kad mi je Saturn došao na dsc, međutim imam osjećaj da smo to prevladali.
Brine me što znači kad Saturn radi konjukciju s Plutonom u 7 kući. Ali nikako da mi neko to objasni.....Stavila sam i svoju natalnu kartu....ali ništa
:flowerA

Molim iskusne dobrovoljce da mi objasne moju situaciju.

Nekako me život nije baš mazio, obzirom da mi je puna 12 kuća stalno sam u nekim ograničenjima i rješavanjima. Jednostavno želim se pripremiti, jer sam umorna od razočarajućih iznenađenja. Smile

biska74
Gost


Nazad na vrh Ići dole

tranzit saturna Empty Re: tranzit saturna

Počalji  Gost Čet Nov 04, 2010 2:05 am

Biska74, niste prijavljeni na forum, odnosno registrovani. I Vasi postovi pod "gost", ako primetite razliku sa strane. Ukoliko ste vi ista biska koja je i otvorila bas ovu temu, onda kada udjete na forum, pogledajte da li Vam uopste gore pise u krajnjem desnom uglu Odjavi se(___vase ime pod kojim ste registrovani). Ukoliko pise Prijavi se ili Registruj se, onda to ucinite, jer karte onih koji su Gosti, automatski se i ne prikazuju. Mislim da sam Vam vec napisala to kako bi resili problem. Very Happy


Poslednji izmenio mila2710 dana Čet Nov 04, 2010 4:01 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

tranzit saturna Empty Re: tranzit saturna

Počalji  Mahdia Čet Nov 04, 2010 10:16 am

I meni ce saturn da napravi konjukciju sa natalnim satrunom i plutonom u 7 kuci, i nadam se nekoj korenitoj promeni u zivotu, ali sta vi mislite sta bi to jos moglo biti? Question
Mahdia
Mahdia

Broj poruka : 12
Godina : 41
Локација : Berlin
Datum upisa : 30.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

tranzit saturna Empty biska

Počalji  biska Pon Nov 08, 2010 12:17 am

Pretpostavljam da je neka promjena u braku, budući da se radi o 7 kući. Ne znam što konkretno znači konjukcija sa Plutonom, pretpostavljam neka promjena životnog stila.
Ja se nadam da bi mi to možda donijelo bebu u brak budući da nemam djece, a to bi bila neka promjena, taj saturn radio bi mi konjukciju na saturn u 4 kući u blizancu????
Ne znam! Bilo bi ljepo da nam netko stručniji odgovori. Very Happy

Moja natalna je isto tu...pozz!!!

biska

Broj poruka : 9
Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

tranzit saturna Empty Re: tranzit saturna

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu