Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Od 18. 11. Jupiter i Venera kreću direktno

+3
wanja
EMA66
Astrotanja
7 posters

Ići dole

Od 18. 11. Jupiter i Venera kreću direktno Empty Od 18. 11. Jupiter i Venera kreću direktno

Počalji  Astrotanja Pet Nov 19, 2010 12:51 pm

Konačno će se neke stvari odvijati bez zastoja i sa više optimizma i vere, od 18. novembra, što donosi Jupiterov direktan hod. Jupiter će podstaći pre svega sve one aktivnosti na koje on najviše deluje, a to su obrazovanje, duga putovanja, zatim kako je u Ribama tajna znanja i učenja, odnosno zakone i propise, jer utiče na pravo, zatim može povoljno delovati na religiju jer jača veru itd. Prosperitet , mogućnost napretka, šansu za uspešnost doneće do kraja ove godine pre svega osobama koje su rođene sredinom marta, oko 14,15, 16. marta, zatim Škorpijama rođenim sredinom novembra iRrakovima rođenim sredinom jula. Pozitivno će uticati i na Stelčeve, donoseći im više optimizma, vere i mogućnosti da relazuju neke svoje težnje, osim na one koje su rođene sredinom decmbra, koje usled preterivanja, neodmerenosti mogu da naprave greške, ili imaju neke štete od svog preteranog optimizma.

Venera je krenula direktno i nalazi se u Vagi, što će omogućuiti lakši razvoj novih ljubavnih veza i bolju poslovnu saradnju, jer u vagi ona donosi više takta, diplomatičnosti, ali i šarma, lepote, potrebe za unutrašnjom i spoljašnjom harmonijom, što će najviše osetiti oni kji su pod uticajem Vanere, i to pre svega Vage, a najviše one koje su rođene u drugoj polovini oktobra. Pozitivno će uticati i na Bikove itd.

Takođe će Venera u direktnom hodu doneti da ispalata zarada i prilivi novca protiču bez zastoja, nesmetano i da dođe do nekih isplata, posebo ako je u prethodnom periodu novac bio očekivan, a nije stizao. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Od 18. 11. Jupiter i Venera kreću direktno Empty Re: Od 18. 11. Jupiter i Venera kreću direktno

Počalji  EMA66 Pet Nov 19, 2010 4:37 pm

to bi znacilo da ja nisam u toj grupi ljudi ( sa promenama koje slede )s obzirom da sam rodjena 22.02.1966 godina a jedva sam cekala da venera a pogotovu jupiter u ribama krene directnim horodm. Embarassed

jos sam planirala po pitanju finansija da trazim povizicu i odredila datum 4.12.2010 da odem na razgovor sa directorom Wink

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Od 18. 11. Jupiter i Venera kreću direktno Empty Re: Od 18. 11. Jupiter i Venera kreću direktno

Počalji  wanja Pet Nov 19, 2010 5:05 pm

EMA66 :: to bi znacilo da ja nisam u toj grupi ljudi ( sa promenama koje slede )s obzirom da sam rodjena 22.02.1966 godina a jedva sam cekala da venera a pogotovu jupiter u ribama krene directnim horodm. Embarassed

jos sam planirala po pitanju finansija da trazim povizicu i odredila datum 4.12.2010 da odem na razgovor sa directorom Wink

EMA
Citala sam o planetarni satima i evo sta kaze:
Planetarni sati su drevni sistem u kome jedna od sedam tradicionalnih golim okom vidljivih planeta daje vladavinu različitim delovima dana. Ponedeljak je uvek dan kada je Mesec dominantan. Utorak je dan Marsa, sredom vlada Merkur, četvrtak je Jupiterov dan, petak je dan Venere, subota je dan Saturna a nedelja je dan Sunca.
Sat kojim vlada Sunce: Opšti uspeh i priznanja, duhovno prosvetljenje, odlučnost, vitalnosti, aktivnosti koje zahtevaju hrabrost ili raspoloženje samo-sigurnost - donošenje velikih odluka, zakazivanje sastanaka sa ciljem donošenja odluke, za držanje govora, pokretanje novih projekata, za traženje usluge od oca, muža, gazde, vlasti.
Na primer, muškarac bi trebao pitati ženu za izlazak tokom sata kojima vlada Venera, žena bi trebala pitati muškarca za izlazak tokom sata kojim vlada Mars, treba tražiti uslugu od šefa u satu kojim vlada Sunce, Very Happy novac bi trebao da bude uložen tokom sata Jupitera, trebali biste početi medicinske tretmane u satu kojim vlada Mesec (osim operacije koja bi trebala da počne u satu Marsa), i tako dalje.

wanja

Broj poruka : 87
Godina : 46
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Od 18. 11. Jupiter i Venera kreću direktno Empty Re: Od 18. 11. Jupiter i Venera kreću direktno

Počalji  Gost Pet Nov 19, 2010 6:06 pm

A kod mene u kuci opet HAOS!!!
Jel treba da kazem koji je povod! Fasada zavrsena, po nepisanom pravilu OPET su radili majstori iz J***ne slendre moga oca. I rezultat, pogodjena cena je prevrsila svaku meru.
1.700E preko cene!
Moja majka casna kao i oduvek skocila je glasno, a moj otac LAZ - obrtno sredstvo. Selska valuta! UMRECE lazljivi.
NIsta od VERE draga TAnju u ljudima kakavi su ovo.
Pa kako da se i napreduje, da nema zastoja kada vas svaka slicna situacija momentalno vrati unazad.

Ja kazem, a istini za pravo je da se ponosi sobom, a ne stidi, da se ne stidim da cu ako doceka smrt svoga oca da kazem: Bio je samo mali covek jedne VELIKE ZENE.
Sad puse i uzdise po kuci, ali ne zbog toga sto je problem nastao u kuci, nego kako ce da zaradi JOS TOLIKO koliko i ne treba da se plati.
Svima nama uskracuje zbog svog "uspesno" poslovanja, po ko zna koji put da se ne vracaam unazad pricom, normalan zivot!

Evo "uspesnog" covek a jos "usepsnijeg" oca:
Rolling Eyes https://2img.net/r/ihimizer/img94/1336/portret.gif


Poslednji izmenio mila2710 dana Sre Nov 24, 2010 6:37 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Od 18. 11. Jupiter i Venera kreću direktno Empty Re: Od 18. 11. Jupiter i Venera kreću direktno

Počalji  Bambina Uto Nov 23, 2010 4:09 am

Sta meni moze da donese ovaj aspekt? Ja sam takodje Rak, da li moze da utice pozitivno? Bas mi je naisao period gde osecam veliku napetost i zdravstvene probleme?????

Bambina

Broj poruka : 49
Datum upisa : 10.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Od 18. 11. Jupiter i Venera kreću direktno Empty Re: Od 18. 11. Jupiter i Venera kreću direktno

Počalji  Bambina Uto Nov 23, 2010 4:11 am

Da, takodje me zanima da li mozgu da ocekujem pomoc prijatelja? Np: prijatelji koji deluju kao vladari iza prestola? Bas me je zaintrigiralo ovo? Ako moze malo objasnjenje. Hvala unapred :-)))

Bambina

Broj poruka : 49
Datum upisa : 10.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Od 18. 11. Jupiter i Venera kreću direktno Empty Re: Od 18. 11. Jupiter i Venera kreću direktno

Počalji  Astrotanja Sre Nov 24, 2010 4:01 pm

Draga Mila, veruj ti samo u sebe i u svoj put.

Jeste ti i tvoj otac jako različiti i vidi se iz natala koliko on voli da radi po svome i da bude glavni. Ti si deo porodice, kojoj ko zna iz kojeg razloga ( a sigurno postoje odgovori) pripadaš i možda sve što imaš prilike da tu doživljavaš jeste nešto što te nagoni da se baviš sobom i razmišljaš o sebi dublje i svojoj budućnosti. sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Sre Nov 24, 2010 7:15 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Od 18. 11. Jupiter i Venera kreću direktno Empty Re: Od 18. 11. Jupiter i Venera kreću direktno

Počalji  Milica Sre Nov 24, 2010 6:21 pm

Ja čak mislim da je i dobro što mnogi od nas imaju turbulencije u porodici.
A uz to se bavimo astrologijom i sve to zajedno može, itekako, da nam pomogne da se uzdignemo iznad tih stvari za koje smo sigurni da su ružne.
Sve to ružno što prođemo, a prevaziđemo ga, daje nam dodatnu dubinu i smisao našem životu. Wink

Zato, Mila, drž' se ! Smile I budi srećna što imaš toliko široke vidike i sposobnost da budeš kritična i prema roditeljima. Wink
Ne može to svako...mnogi ne mogu.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Od 18. 11. Jupiter i Venera kreću direktno Empty Re: Od 18. 11. Jupiter i Venera kreću direktno

Počalji  Astrotanja Čet Nov 25, 2010 12:04 pm

Bambina, tebi je tramyitna Venera ovih dana blagonaklana. Smile Ona je u konjukciji sa natalnom Mesecomom u 6. i trbala bi da ti donese skladne odnose sa drugima iz tvog okruženja,što si sigurno već osetila. Omogućava bolju saradnju, ali više osećanja ljubavi, pažnje, ili bar želju za tim.

Što se tiče podrške drugih ona koja može biti nevidljiva,ili da se čini nešto iz pozadine što je dobro za tebe. Kada bude dok Sunce ušlo u tvoju 8. zajedno sa Marsom i Merkurom, onda će biti i vidljive podrške, moguće i finansijske od drugih.sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Od 18. 11. Jupiter i Venera kreću direktno Empty Re: Od 18. 11. Jupiter i Venera kreću direktno

Počalji  Gost Čet Nov 25, 2010 7:41 pm

A Mars je opet na mojoj Veneri. U stvari i ovo je manje-vise Rolling Eyes "neverovatno".
Decembra 2008, jedan decko je pokusao me uvuci u neku pricu o kojoj nisam ni mastala. Ne znam kako me je doziveo kao nekog ko bi zeleo tako nesto(grupne odnose). I tada je Mars bio na mojoj Veneri.
Da li znate da je proslo skoro 2 godine, a on je poceo da se javlja. Ja broj nisam menjala iz tog perioda. A nije ni bilo potrebe iako je moja reakcija bila samar i sve ostalo(reci koje su stajale) bilo je na mestu..nisam imala cega da se bojim.
Velika je razlika od tog perioda, jer i tada sam bila aktivna, posebno puna energije, pa trosenje i kroz druge(Santa's little helper Very Happy).
Ali ni dan danas, nisam spremna SAMO za fizicku ljubav! Kako Mars zahteva tranzitirajuci natalnu Ve.
Trajanje 2-3dana kad je egzaktno: Valja nauciti izraziti se i otpustiti bes i ogorcenje.

Bas me zanima sta li njemu tranzitira kad ga je aktiviralo?! Mad

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Od 18. 11. Jupiter i Venera kreću direktno Empty Re: Od 18. 11. Jupiter i Venera kreću direktno

Počalji  sagitariusleone Čet Nov 25, 2010 11:57 pm

Evo Venere od 30.11 opet u skorpiju,doduse ne dugo,ali sasvim dovoljno,jedan mesec,taman za dar mar Shocked
sagitariusleone
sagitariusleone

Broj poruka : 48
Godina : 46
Локација : beograd
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Od 18. 11. Jupiter i Venera kreću direktno Empty Re: Od 18. 11. Jupiter i Venera kreću direktno

Počalji  Gost Pet Nov 26, 2010 12:26 am

Odusevljena sam..(Venera u Sco + kombinacija Ma srecom na natalne planete u 7moj, pa i Ju 60')..zavrsnica(godine, mada meni Solarni pocetak) turbulentna!

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Od 18. 11. Jupiter i Venera kreću direktno Empty Re: Od 18. 11. Jupiter i Venera kreću direktno

Počalji  EMA66 Pet Nov 26, 2010 12:02 pm

18.11 i 19.11 meni je bilo prelepo izlaz, provod, smeh, sala muzika vecera.....opustajuca atmosfera posle duzeg vremena (izvinjavam se ako je dosadno sto sam ovo napisala) ali atmosferu koju sam tacnije dozivela 18.11.2010 posle duzeg vremena bas lepo , ali reprize nije bilo Sad

a sta ce biti 30.11.2010 kada venera bude usla u skorpiju Smile javi cu vam, mislim da ce biti svasta:)))))

posto mi je astrotanja rekla nesto za novembar - odluku polako donosim ali sigurno IPAK U ZIVOTU NE TREBA PATITI ZBOG LJUBAVI... KOLIKO ON DAJE SEBE TOLIKO CU I JA VISE NI MANJE NE

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Od 18. 11. Jupiter i Venera kreću direktno Empty Re: Od 18. 11. Jupiter i Venera kreću direktno

Počalji  Bambina Sub Nov 27, 2010 3:30 am

Astrotanja ::Bambina, tebi je tramyitna Venera ovih dana blagonaklana. Smile Ona je u konjukciji sa natalnom Mesecomom u 6. i trbala bi da ti donese skladne odnose sa drugima iz tvog okruženja,što si sigurno već osetila. Omogućava bolju saradnju, ali više osećanja ljubavi, pažnje, ili bar želju za tim.

Što se tiče podrške drugih ona koja može biti nevidljiva,ili da se čini nešto iz pozadine što je dobro za tebe. Kada bude dok Sunce ušlo u tvoju 8. zajedno sa Marsom i Merkurom, onda će biti i vidljive podrške, moguće i finansijske od drugih.sunny

Da, osetila samskladne odnose, i nadam se da ce biti i nadalje tako. Posebno me raduje ova podrska, ako dodje do nje, kada Sunce bude uslo u 8.

Najlepse vam hvala..
P.S. Tanja, divni ste. Mnogo puta ste ovo pokazali..

Bambina

Broj poruka : 49
Datum upisa : 10.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Od 18. 11. Jupiter i Venera kreću direktno Empty Re: Od 18. 11. Jupiter i Venera kreću direktno

Počalji  hajkula Sub Nov 27, 2010 1:01 pm

Astrotanja ::
Takođe će Venera u direktnom hodu doneti da ispalata zarada i prilivi novca protiču bez zastoja, nesmetano i da dođe do nekih isplata, posebo ako je u prethodnom periodu novac bio očekivan, a nije stizao. sunny

Napokon. Zastoj - u jednom periodu 3 meseca bez plata. TRI MESECA (u julu zadnja... i skolska godina pocela... do oktobra Crying or Very sad). Onda neke delimicne isplate, veliki razmak a ne zna se kada ce sledeca, (obaveze redovne, naravno No racuni, rate za kredit...)
18. pa 23 i 26 po deo, tako da sada mogu da udahnem, ne punim plucima ali ipak olaksanje.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Od 18. 11. Jupiter i Venera kreću direktno Empty Re: Od 18. 11. Jupiter i Venera kreću direktno

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu