Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu

+7
IVA
Milica
Natasha-77
lado06
katja1
Milan.bombona
Astrotanja
11 posters

Ići dole

Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu Empty Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu

Počalji  Astrotanja Čet Dec 09, 2010 4:24 pm

Ukoliko planirate da putujete za novogodišnje praznike, gledajte da ako niste do sada, da daans završite sa rezervacijom karte, ili dogovorima oko putovanja,ili nekim važnim pripremama i svim ostalim važnim pripremama, da vas retrogradni Merkur ne bi omeo u tome.

Treba imati u vidu da retrogradni Merkur donosi često pretrpanost informacijama, pa su mogući problemi sa interenetom i sa drugim sredstvima za prenos informacija, mobilnim i slično.

Kada je o putovanjima reč moguća su pomeranja, odlaganja, oduglavlačenja. U dogovorima , posebno dok je u Jarcu može sve teći usporeno, iz više puta, ali i sa mogućim peripetijama, pojačanim uzbuđenjem i mogućnošću konflikata dok bude bio u konjukciji sa Marsom, ili pak vraćanje na nešto ranije što je bilo dogovarano i prisutno.

Oni koji uče, će moći tokom decembra, više da ponavljaju naučeno,odnosno da to sada poboljašaju, nauče joj bolje. Ovo nije povoljan period za nove obuke, novo znanje, već više za utvrđivanje i obnavljanje naučenog.

Veće kupovine, posebno tehničkih stvari ne preporučjem u ovom periodu.

Povoljno je vreme da nešto što ste ranije radili obnovite, da uspostavite ponovo komunikaciju sa nekim koga niste duže vreme sreli. Od 18.-do 30. decembra je dobar za susret sa nekim koga niste duže vreme sreli, a ko dolazi iz inostranstva itd. Takođe za izlazak na ispite,na koje ste već jednom izlazili, za one koji studiraju.

Gde će za vas biti povratka na ranije, tj, obnavljanje, propravku, poboljašvanje ili nastavak nečega što ste već ranije radili, zavisi kroz koju natalnu kuću vam prolazi Merkur i iz koje kuće dolazi. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu Empty Re: Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu

Počalji  Milan.bombona Čet Dec 09, 2010 8:49 pm

A za one koji prvi put izlaze na ispit...tj nisu ga do sada padali? Smile
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu Empty Re: Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu

Počalji  Astrotanja Pet Dec 10, 2010 12:16 pm

U tom slučaju može biti izvesnih problema u skladu sa retrogradnim Merkurom, recimo čekanja da ispit počne , jer profesor kasni, ili ima nekog pomeranja ispita,odlaganja i sl.

Sa druge strane ako se čeka na neko rešenje, koje je već ranije trebalo da stigne, a nije, ono ima veće izglede da stigne dok je retrogradan Merkur. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu Empty Re: Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu

Počalji  Milan.bombona Pet Dec 10, 2010 4:51 pm

uh koliko je kasnila... bas tako!!!!
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu Empty Re: Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu

Počalji  katja1 Sre Dec 15, 2010 11:50 pm

sto s etice retrogradnog merkura nije bas naivan .danas ceo dan nismo imali net,kablovsku i mobilnu telefoniju zbog kvara,onda kasni mi isplata u vezi honorarnog posla,a ja ne stizem nigde na vreme,imam retro merkura u natalu ,u jarcu ,ali ovaj tranzitni se bas obistinio iz ove vas poruke ,astrotanja Neutral bar sto se mene tice silent
katja1
katja1

Broj poruka : 98
Godina : 40
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu Empty Re: Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu

Počalji  Astrotanja Čet Dec 16, 2010 1:27 am

Katja1, nisi jedina kojoj nije radio internet, kablovska :evil Juče se i meni isto dogodilo.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu Empty Re: Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu

Počalji  lado06 Sub Dec 18, 2010 2:19 am

Mene zanima nesto drugo....ovih dana samo neke istine izlaze na svetlost dana.Za njih smo znali,sumnjali,nagadjali...ali kad dobiju potvrdu da je ISTINA Shocked
Prvo Asanz sa svojim tajnim dokumentima,a sad i Hasim Taci koji je javno *optuzen* za prodaju ljudskih organa.
Znam,reci cete,mi smo to znali.Jesmo.Ali oni nisu ili su se pravili da ne znaju.
Sad svi mediji pisu o tome,sad ne mogu da zmure.
Sta sam htela da pitam....Koja planeta ili aspekt donosi istinu?
Ako je laz NE,a SO svetlost,dan...mozda njihov aspekt?
A ME?
Jel ret.ME ima uticaj na sva ova desavanja?
Nisam sigurna.
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 57
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu Empty Re: Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu

Počalji  Natasha-77 Sub Dec 18, 2010 1:49 pm

A koko retro Merkur deluje na one kojima je inace Merkur R u natalu???
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu Empty Re: Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu

Počalji  Milica Sub Dec 18, 2010 11:33 pm

Natasha-77 ::A koko retro Merkur deluje na one kojima je inace Merkur R u natalu???
Više nego na one bez r Merkura. Wink

Iskreno, meli je mako smešno to tripovanje oko r Merkura.
Nebrojeno puta mi se desilo da mi kablovska ili net ne rade i kad nije r Merkur.
Zbrka u komunikaciji, takođe.
Usporena realizacija dogovorenog....
Profesorska kašnjenja na ispit...
....
....

Very Happy

Zar nisam upravu?
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu Empty Re: Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu

Počalji  Astrotanja Ned Dec 19, 2010 12:30 am

Meni se događaju više nego uobičajenog prekidi interneta, jer je u pitanju promena provajdera, vraćanjem na ranijeg, dakle simbolika Merkura je ispunjena. Reč o višečasovnom prekidu, koji se već treći dan događaju u ovom periodu , što mi se uobičajeno ne događa u tom obimu. Pratim godinama retrogradni Merkur i sve ono što on donosi. Meni je u natalu Merkur u trigonu sa Ascedentom, a vl. je 2. i 11., pa mi uobičajen donosi zastoje vezane za oblasti kojima vlada. Efekti su uvek prisutni i uočljivi. Naravno, postoje osobe na koje Merkur više utiče i koje imaju izrazeniji Merkur u natalu i kod njega se taj uticaj više i oseti. U periodu retrogradnog kretanja dolazi do velikih zastoja u saobaraćaju i ako ste pratili vesti u Nemačkoj, Švajcrskog je to baš problem postalo ovih dana. Naravno, neće svi jednako osetiti ovaj uticaj, to je sigurno, ali će ga mnogi osetiti. Posebno će se osetiti u periodu koji sledi , jer 21. pomrčenje Meseca je u Blizancima u opoziciji sa retrogradnim Merkurom, o čemu ću posebno pisati. Pluton u konjukciji sa Merkurom moze doprineti i otkrivanju nekih tajni, to je aspekt u natalu pojavljuje često kod osoba koji se bave otkrivanjem nepoznatog, skrivenog..sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Ned Dec 19, 2010 12:36 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu Empty Re: Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu

Počalji  Astrotanja Ned Dec 19, 2010 12:34 am

Da podsetim zbrka u saobraćaju i masovno odlaganje letova je bilo i kada je proradio vulkan, zaboravila sam kako se zvao,naravno da je bilo prisutno i drugih aspekata, ali nije slučajno retrogradni Merkur bio prisutan. Trebalo bi napraviti razliku između nečega što je trenutno prisutno, nekim aspektom tranzitnog Merkura izazvanim i nečega što se češće i u većem obimu pojavljuje, a što je prisutno i uočljivo u periodu retrogradnog Merkura recimo, gubljenje prtljaga, koji ometa put, zatim vremenske neprilike, zatim preterano inforamcija, koje prve zbrku i slično. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu Empty re

Počalji  IVA Ned Dec 19, 2010 1:39 am

meni je napravio pravu zbrku u komunikaciji da je to komicno, pokvareni telefoni, problemi sa internetom...
dogovori koji su propali zbog saobracaja....odlaganje nekih poslova...vidjenja..Smile ali je doneo i da stalno nalecem da nekog bivseg momka Very Happy
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu Empty Re: Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu

Počalji  Milan.bombona Pon Dec 20, 2010 1:00 am

Milica ::
Natasha-77 ::A koko retro Merkur deluje na one kojima je inace Merkur R u natalu???
Više nego na one bez r Merkura. Wink

Iskreno, meli je mako smešno to tripovanje oko r Merkura.
Nebrojeno puta mi se desilo da mi kablovska ili net ne rade i kad nije r Merkur.
Zbrka u komunikaciji, takođe.
Usporena realizacija dogovorenog....
Profesorska kašnjenja na ispit...
....
....

Very Happy

Zar nisam upravu?

Kako bi iko znao da li je neko u pravu oko ovako apstraktnih stvari... Samo kada dodjem po rezultate, a ona je samo moj rad izgubila,pa moram opet da odgovaram...onda mora da ima istine... ipak mislim da znaci,podznaci blizanci device mnogo jace osecaju retrogradnog merkura.
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu Empty Re: Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu

Počalji  wanja Pon Dec 20, 2010 12:38 pm

"Povoljno je vreme da nešto što ste ranije radili obnovite, da uspostavite ponovo komunikaciju sa nekim koga niste duže vreme sreli. Od 18.-do 30. decembra je dobar za susret sa nekim koga niste duže vreme sreli, a ko dolazi iz inostranstva itd. Takođe za izlazak na ispite,na koje ste već jednom izlazili, za one koji studiraju.

Gde će za vas biti povratka na ranije, tj, obnavljanje, propravku, poboljašvanje ili nastavak nečega što ste već ranije radili, zavisi kroz koju natalnu kuću vam prolazi Merkur i iz koje kuće dolazi."

istina...nakon koliko meseci ja sam obnovila kontakt sa bivsim deckom...prosto neverovatno..cutnja je trajala ukupno 7 meseci...

wanja

Broj poruka : 87
Godina : 46
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu Empty Re: Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu

Počalji  Astrotanja Pon Dec 20, 2010 1:03 pm

Milane, u pravu si pre svega osobe koje imaju ascdent u Blizancima i Devici najviše osećaju uticaj retrogradnog Merkura, ali i oni koji imaju Sunce u blizancima i Devici, takođe jače osećaju uticaj retrogradnog Merkura, kao i oni koji imaju retrogradni Merkur u natalu itd.

Wanja, drago mi je zbog lepih vesti. sunny


Poslednji put izmenio Astrotanja dana Pon Dec 20, 2010 1:20 pm, izmenio ukupno 3 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu Empty Re: Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu

Počalji  wanja Pon Dec 20, 2010 1:10 pm

Hvala Tanjice...videcu kako ce biti dalje...kakva ce komunikacija biti..ja sam skroz nesto konfuzna i nekako na momente ne umem da progovorim...Svasta bih ja rekla njemu aliii kao da su mi usta vezana...ne znam No ALI MI JE DRAGO JER NISAM U STANJU DA PODNESEM NERASCICENE ODNOSE..

Jos jednom HVALA sunny

wanja

Broj poruka : 87
Godina : 46
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu Empty Re: Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu

Počalji  elizabetbenet Pon Dec 20, 2010 2:36 pm

Hm, ne znam da li je pitanje na mestu, ali me interesuje da li je dobro poci kod lekara u ovom periodu u smislu odradjivanja nekih dodatnih analiza vezano za zdarvsteveni problem koj ise vuce malo duze vremena... Embarassed

elizabetbenet

Broj poruka : 27
Datum upisa : 31.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu Empty Re: Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu

Počalji  devica/blizanac Sub Dec 25, 2010 6:28 pm

Astrotanja ::Milane, u pravu si pre svega osobe koje imaju ascdent u Blizancima i Devici najviše osećaju uticaj retrogradnog Merkura, ali i oni koji imaju Sunce u blizancima i Devici, takođe jače osećaju uticaj retrogradnog Merkura, kao i oni koji imaju retrogradni Merkur u natalu itd.

Wanja, drago mi je zbog lepih vesti. sunny

Eto mene unisti ovaj merkur Sad . Sve zivo gubim od papira, zaboravlja....jaoj majko moja pa dodje mi da izludim! Draga Tanja, pitanje, pravis li analizu za narednu godinu? Pozdrav

devica/blizanac

Broj poruka : 2
Datum upisa : 30.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu Empty Re: Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu

Počalji  Astrotanja Sub Dec 25, 2010 9:49 pm

Da, da gubljenje papira mi je poznato ovih dana,jer toga ima i kod mene, a retrogradni Merkur tome doprinosi.Istina, još koji dan, do 30.

Izrađujem godišnje horoskope. Pozdrav i tebi. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu Empty Re: Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu

Počalji  inja Uto Dec 28, 2010 7:54 pm

Kazete da R Me moze biti nezgodan... gube se papiri, kasni se,... A koliko moze biti nezgodan kada pravi egzaktnih 180 na natalni Me i So ? Inace Me vlada Asc i 3.poljem , a i natalno je R .
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu Empty Re: Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu

Počalji  Astrotanja Sre Dec 29, 2010 1:59 pm

To je obično period kada nije skladna komunikacija, dolazi lakše do nesporazuma, ima više i napetosti, mentalbe iscrpljenosti, jer se osoba lakše mentalno iscrpljuje. Zavisno od natala, u kakvim je aspektima se ispoljava, ali nekada se više zatvara i manje komunicira. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu Empty Re: Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu

Počalji  inja Sre Dec 29, 2010 4:27 pm

Astrotanja ::To je obično period kada nije skladna komunikacija, dolazi lakše do nesporazuma, ima više i napetosti, mentalbe iscrpljenosti, jer se osoba lakše mentalno iscrpljuje. Zavisno od natala, u kakvim je aspektima se ispoljava, ali nekada se više zatvara i manje komunicira. sunny
Tanja hvala... Smile ja bih dodala - reci klestima treba izvlaciti... Srecom sutra ce se iz tih egzaktih 180 napraviti zaokret i polako vratiti se u 7.polje. Ja cu u medjuvremenu da pevusim... Wink
Setih se... 3.polje - mladji brat , Me vladar, a i sam Me je to... A sa druge strane Me vladar Asc, pa bi to mogao biti i medjusobni sukob... suprostavljeni stavovi ?


Poslednji put izmenio inja dana Sre Dec 29, 2010 5:53 pm, izmenio ukupno 2 puta (Razlog : ................)
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu Empty Re: Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu

Počalji  Gost Sre Dec 29, 2010 4:33 pm

wanja ::"Povoljno je vreme da nešto što ste ranije radili obnovite, da uspostavite ponovo komunikaciju sa nekim koga niste duže vreme sreli. Od 18.-do 30. decembra je dobar za susret sa nekim koga niste duže vreme sreli, a ko dolazi iz inostranstva itd. Takođe za izlazak na ispite,na koje ste već jednom izlazili, za one koji studiraju.

Gde će za vas biti povratka na ranije, tj, obnavljanje, propravku, poboljašvanje ili nastavak nečega što ste već ranije radili, zavisi kroz koju natalnu kuću vam prolazi Merkur i iz koje kuće dolazi."

istina...nakon koliko meseci ja sam obnovila kontakt sa bivsim deckom...prosto neverovatno..cutnja je trajala ukupno 7 meseci...
Merkur se seta kroz 5 polje - pa se odnosi i na ljubav..mozda na neki hobi koji je dugo zaboravljen pa je sada obnovljen..inostranstvo se pominje zato sto je Strelac u pitanju, ispiti i sl.zato sto je za Strelca prirodno 9 polje.

Kod mene se ranije desavalo obrnuto: da mi sve ide lako i redovno, a par puta u godini(onda kada Me ide retro) pa verovtno i kroz ovo polje Strelca(meni 9)..odjednom iz cista mira koliko god da sam pod kontrolom sa svojim znanjem, predjenim gradivom, tek tako..otaljam nesto ili samo dobijme losu ocenu, narocito ako je pisanje u pitanju. Pa ako su mi dva rada prethodna bila full pozitivna, tako je sada savrseno negativan bio. I to mi je uvek smanjivalo krajnju ocenu svega. Neverovtno kako su se nekima bas tad (prsudno) ocene popravljale.
I dalje se pitam, bez obzira na sve sto sam napisala, ISTO STO i MILICA. Da li uopste ima veze sa Merkurom retro. Suspect

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu Empty Re: Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu

Počalji  Astrotanja Sre Dec 29, 2010 8:11 pm

Mila, pratim horoskope velikog broja ljudi, najpre u porodici, prijatelja , jer su mi tu podaci tačni, pa zatim i svojih klijenata, sakupljam godinama informacije,jer pored literature iskustvo je isto tako važno. Nailazima na to recimo mnogi poropavljaju ocene kada je Merkur retrogradan u Strelcu, u povoljnim aspektiuima sa natalnim, obnavljaju ranije naučeno gradivo, zatim uverila sam se da često je prolaznost na već polaganim ispitima u ponovnim pokušajim veća, kada je retro Merkur.O kašnjenju novca kada je vl. 2. što je kod mene slučaj uverila sam se nebrojeno putu itd.

Kako je i lično iskustvo važno, a godinama sam pisala dnevnike, čak i onda kada sam znala samo osnovne osobine horoskopskih znaka, omogućiloo mi je da povezujem ono što se događalo u životu i kako su na mene uticali tranziti. Sada, kada se moje znanje i iskustvo znatno proširilo i ne prestaje da se širi, jer mi je Merkur u Strelcu i potreba za širenjem i znanjem vezanim za astrologiju i srodne oblasti njoj uverila sam se kako retrogradni Merkur deluje na mene.

Dobra prijateljica mi ima Ascedent u Blizancima i retogradni Merkur, imam i dve Device i dva Blizanca u porodici. Mogu reći da su mi se najviše osoba osobe sa Ascedentom u Devici, Blizancima Vagi zbog Saturna u Vagi javljale u ovom periodu dosta javljale i imale potrebu za savetovanjem, jer su imale najviše problema.

Milice i Mila dobro je pitati se i proveravati, jer to je put koji omogućava da se dođe do istine i ja sa svojim Mesecom u Decvici obožavam da provervam, ispitujem, analiziram, a onda sakupljam sve stečeno, pa stavljam na papir tek kada sam sigurna da to što pišem ima smisla i da je kroz moje znanje i kroz iskustvo dokazano. Naravno, ne mogu da tvrdim da ne napravim neku grešku, ali trudim se i da je ispšrvim i svima kada je retrogradnim Merkur savetujem da probaju da poprave to što im retrogradni Merkur donosi da poprave, koriguju, obnove,ili bolje nauče nešto do čega im je stalo, jer ponavljanje je majka znanja. study sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu Empty Re: Retrogradni Merkur od 10.-30. 12.2010. u Jarcu i Strelcu

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu