Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gde Vam se nalazi Venera i kako utiče na vas?

+13
galaksija
Milica
Dream catcher
jassna
Izida
BoSaNKa
Zorica
Lima
Jane
Čarobnica
LoSt_in_SpaCe
Nea
Astrotanja
17 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Gde Vam se nalazi Venera i kako utiče na vas? - Page 2 Empty Re: Gde Vam se nalazi Venera i kako utiče na vas?

Počalji  Formalhaut Pon Feb 07, 2011 2:22 am

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 3:26 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Gde Vam se nalazi Venera i kako utiče na vas? - Page 2 Empty Re: Gde Vam se nalazi Venera i kako utiče na vas?

Počalji  Formalhaut Pon Feb 07, 2011 2:38 am

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 3:29 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Gde Vam se nalazi Venera i kako utiče na vas? - Page 2 Empty Re: Gde Vam se nalazi Venera i kako utiče na vas?

Počalji  Milica Pon Feb 07, 2011 3:05 am

Pa da, vodolija simbolizuje modu i novo...ali ja nisam trendi grl! Very Happy
Moju Ve jako boji saturn. I to osmo polje, kao i trigon s Plutonom....znaš kakvo je to oblačenje? ' Vako: klasično, ali prilagođeno godinama i uvek nekako da bude seksi, ali zbog saturna ni slučajno vulgarno- ako je dekolte, onda pantalone ili suknja do kolena, ako je kraća suknja (ali nikad jako kratka!), onda je gore do grla zakopčano...i često crna boja.

p.s. na sliku u avataru ne obraćaj pažnju Laughing Tako se oblačim samo na moru. tongue

p.s.s. šta sestra, ja sam fatalna! Gde Vam se nalazi Venera i kako utiče na vas? - Page 2 D060 Ali samo po one koje ja ne bih! Laughing
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde Vam se nalazi Venera i kako utiče na vas? - Page 2 Empty Re: Gde Vam se nalazi Venera i kako utiče na vas?

Počalji  Formalhaut Pon Feb 07, 2011 3:19 am

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 3:31 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Gde Vam se nalazi Venera i kako utiče na vas? - Page 2 Empty Re: Gde Vam se nalazi Venera i kako utiče na vas?

Počalji  Natasha-77 Pon Feb 07, 2011 6:35 pm

[quote="Milica"]VE120SA- klasična lepota Wink Žene koje su lepše što su starije, a kad stare izgledaju mlađe. Wink
Te opozicije koje imaš ka Veneri nisu strašne. Sve tri planete su benefične...ve180ju ti može dati prevelika očekivanja od partnera i braka pa se kao razočaraš, posebno što ti je Venera i u konjunkciji sa Neptunom...opozicija sa Mesecom isto daje lepotu, ali i hormonske probleme...imaš ovaj aspekt fino obrađen na temi o aspektima, čini mi se. Smile [/quo
Tacno za mladoliki izgled,retko ko da mi pogodi godine Very Happy ..ovo za prevelika ocekivanja od braka i partnera hm.. definitivno njie tacno,rekla bih da je obrnuto..imala sam neku odbojnost prema braku i sve sam to videla kao sputavanje i u svemu pronalazila samo negativno...sada polako shvatam da mozda i njie sve tako crno kao sto sam mislila-znaci obrnut slucaj Cool ...ovo za Ve180Ju za trosenje-definitivno tacno ufff,narocito za garderobu Smile
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gde Vam se nalazi Venera i kako utiče na vas? - Page 2 Empty Re: Gde Vam se nalazi Venera i kako utiče na vas?

Počalji  katja1 Uto Feb 08, 2011 2:32 am

cao svima . evo nesto o mojoj veneri .... posto imam probleme sa postavljanjem karte moracu ovako : moja venerica je u padu u skorpiji ,u 11 kuci ,sto znaci da donosi veze sa prijeteljim aili preko prijatelja, ima konjukciju sa mesecom ali posto je isti u 12 kuci u strelcu, udaljen 5 stepeni ,to je separacija ,tako da se doslo do zakljucka da je moj avenera zapravo NEASPEKTOVANA .venus mi je i vladar 5 polja ,sto znaci da je vladar 5 polja u 11,sto u principu,samo sebi je ok,ali ako je planeta koja je signifikator dece u jednom horoskopu neaspektovana,da li znaci neke teskoce vezano za njih Neutral Neutral Neutral da li neko moze da mi kaze kako ovakav los polozaj za ovu divnu planeticu ,moze da se prevazidje i da li moze. Rolling Eyes
katja1
katja1

Broj poruka : 98
Godina : 40
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gde Vam se nalazi Venera i kako utiče na vas? - Page 2 Empty Re: Gde Vam se nalazi Venera i kako utiče na vas?

Počalji  Formalhaut Uto Feb 08, 2011 2:38 am

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Uto Apr 24, 2012 2:18 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Gde Vam se nalazi Venera i kako utiče na vas? - Page 2 Empty Re: Gde Vam se nalazi Venera i kako utiče na vas?

Počalji  katja1 Uto Feb 08, 2011 2:42 am

u razlicitim su znakovima,mesec je brza planeta i udaljava s e od venere,pa zbog toga . a i ovaj aspekt donosi srecu u ljubavi koju ja na zalost nemam,pa rekoh kad bi bila separacija imalo bi vise logike ... gresim li Shocked
katja1
katja1

Broj poruka : 98
Godina : 40
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gde Vam se nalazi Venera i kako utiče na vas? - Page 2 Empty Re: Gde Vam se nalazi Venera i kako utiče na vas?

Počalji  Gost Uto Feb 08, 2011 2:52 am

katja1 ::u razlicitim su znakovima,mesec je brza planeta i udaljava s e od venere,pa zbog toga . a i ovaj aspekt donosi srecu u ljubavi koju ja na zalost nemam,pa rekoh kad bi bila separacija imalo bi vise logike ... gresim li Shocked
pa baš zato što je brz,on je samo nekoliko sati bio pre toga u istom znaku kao i VE. Ve nije u padu nego u izgonu, a veruj mi da je bolje sa Mesecom koi nije u padu, odnosno u Strelcu. Možda se prvo zaletiš, i završi se oduševljenej i pre nego što je počelo, pa se osećaš da nemaš sreće, ali ponekad nisamo ni svesni da je zapravo i to način da izbegnemo sopstvenu katastrofu. Ne može da nema aspekta, ali ima veze to što je konjukcija a različiti znakovi, pa su i drugačije reakcije, možda više čulno teže doživljvaš, nego emotivno..eto tu se pravi razlika između Venere i Meseca u konjukciji a različitoj prirodi znakova. Smile
možda ti nekom donosiš sreću u ljubavi,a opis tvojih mladića nisu samo vladar 5 već i Mars i priča koja se vrti oko njega. Surprised 5.polje je Tvoje davanje ljubavi

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Gde Vam se nalazi Venera i kako utiče na vas? - Page 2 Empty Re: Gde Vam se nalazi Venera i kako utiče na vas?

Počalji  katja1 Sre Feb 09, 2011 1:39 am

mila,u pravu ste za "prerano odusevljenje" u potpunosti ... a imam problem sa naglasenom culnoscu,ma kako to zvucalo Razz a sto se tice momaka i marsa ,mogli su doticni i venera da promene mesta ,mars u vagi u konjukciji sa plutonom ,ali valjda mu polozaj u 10 kuci daje koliko toliko kicmu i naravno profesiju u pravnoj struci Very Happy no,ovde je post o veneri Wink
katja1
katja1

Broj poruka : 98
Godina : 40
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gde Vam se nalazi Venera i kako utiče na vas? - Page 2 Empty Re: Gde Vam se nalazi Venera i kako utiče na vas?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu