Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

20., 21. 06, Venera u konjukcji sa Marsom u Biku.Kako utiče na vas?

5 posters

Ići dole

20., 21. 06, Venera u konjukcji sa Marsom u Biku.Kako utiče na vas? Empty 20., 21. 06, Venera u konjukcji sa Marsom u Biku.Kako utiče na vas?

Počalji  Astrotanja Sub Jun 20, 2009 7:48 pm

ova kon8ukcija je u biku i već smo pisali da bi trebala doneti više ljubavnog uzbuđenja, više strasti, privlačnosti,potrbe za ljubavlju. Moguće je više zadovolstvima, ali da li će to biti u ljubavi, ili uživanje u hrani, ili će doneti finansijske dobitke zavisi od vašeg natala, od kuće kojom tranzitira, aspekta koje pravi sa vašim natalnim itd.


Osećate li uticaj ovog tranzita i kako deluje na vas? Smile


Poslednji izmenio Astrotanja dana Ned Jun 21, 2009 1:46 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

20., 21. 06, Venera u konjukcji sa Marsom u Biku.Kako utiče na vas? Empty Re: 20., 21. 06, Venera u konjukcji sa Marsom u Biku.Kako utiče na vas?

Počalji  inja Sub Jun 20, 2009 10:53 pm

Joj... ovo mi je u 5-toj! Smile I deluje iritirajuce! Pravi 150 na moju Lilit, a za 1-2 dana ce napraviti 90 na nat. Ma! Smile Uglavnom danas se nervirah (cak i cmizdrih) zbog nebitnih stvari i ljudi... ali srecom brzo me to prodje. Uspeh danas i da malcice izgorim...
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

20., 21. 06, Venera u konjukcji sa Marsom u Biku.Kako utiče na vas? Empty Re: 20., 21. 06, Venera u konjukcji sa Marsom u Biku.Kako utiče na vas?

Počalji  Snezana Sub Jun 20, 2009 11:38 pm

Meni je natalno Ve u III a Ma je vladar u V prave sekstil, ponovo sam počela da praktikujem jogu i oduševljena sam. Interensantno je i to da je potpuno ispunjena simbolika prostora gde se održavaju časovi - potkovlje, Ur u Leo u VII- natalno Ma u V60 Ur u VII, potkovlje zgrade na trgu u centru grada.
Eto i to može biti rezultat ove konjunkcije u Tau sunny
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

20., 21. 06, Venera u konjukcji sa Marsom u Biku.Kako utiče na vas? Empty Re: 20., 21. 06, Venera u konjukcji sa Marsom u Biku.Kako utiče na vas?

Počalji  Astrotanja Ned Jun 21, 2009 12:54 pm

tranzitni Mars u konukciji sa Venerom je mom sinu donso upalugrla, er mu e ova konjukcia u opziciji sa natalnim Marsom.U opziciji sa natalnim Marsom hoćeda donese bolove,upalu, pad energije, iscrpljenost. Kako mu je Mars vladar natalne druge,koa se odnosi na grlo, a ova konjukcia u Biku, znaku koji upravlja grlom, astrosimbolika je u potpunosti ispunjena. Tu e i potisnuta ljutnja er mu je falilo dva boda da ocena na ispitu bude 8., ili 9.

Snežo, tebi je oga zaista i bila potrebna u ovom periodu, pa e u pravo vreme došla, mada bih ja to povezala i sa Jupiterom i Neptunom u prvojj, koji su retrogradni, što utiče na tvoj duhovni razvitak, a kako su retrogradni i u prvjo natalno i okretanost ka sebi, ka unutrašnjoj samospoznaji.
Tranzitna Venera i Mars doneli su možda oduševljenost i podsticaj, jer je to nešto što tvoj um voli i što mu donosi mir. Venera teži miru, posebno u Biku.
Saturn takođe teži miru i u stanju je da ga postigne, strpljivo, posebno u 12. i to još u Jarcu, gde je tebi Sneška u natalu. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

20., 21. 06, Venera u konjukcji sa Marsom u Biku.Kako utiče na vas? Empty Re: 20., 21. 06, Venera u konjukcji sa Marsom u Biku.Kako utiče na vas?

Počalji  Snezana Ned Jun 21, 2009 1:30 pm

Tanja, hvala na razumevanju, obzirom da imaš Mo u Vir to je razumevanje prvo što čovek može dobiti od tebe sunny.
Mir, to je ono čemu težim, mir i tišina, a onda sve ostalo bude lako flower
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

20., 21. 06, Venera u konjukcji sa Marsom u Biku.Kako utiče na vas? Empty Re: 20., 21. 06, Venera u konjukcji sa Marsom u Biku.Kako utiče na vas?

Počalji  nina4 Ned Jun 21, 2009 4:24 pm

Sto se mene tice ovaj tranzit mi nije donio nista lijepo.Visak strasti se utrosio na konflikte s muzem-sad ne pricamo,uzivanja u hrani nema,frizider poluprazan,dakle nikakvih specijaliteta,finansijski dobitak.........sta je to?,a zadovoljstvo pronadjem jos uvijek u jako ,jako malim stvarima i to sve rjedje. Crying or Very sad
Pitam se stvarno jesam li ja normalna ili se je bas nebo urotilo protiv mene.............. Crying or Very sad

nina4

Broj poruka : 105
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

20., 21. 06, Venera u konjukcji sa Marsom u Biku.Kako utiče na vas? Empty Re: 20., 21. 06, Venera u konjukcji sa Marsom u Biku.Kako utiče na vas?

Počalji  Snezana Ned Jun 21, 2009 4:46 pm

nina4 ::Sto se mene tice ovaj tranzit mi nije donio nista lijepo.Visak strasti se utrosio na konflikte s muzem-sad ne pricamo,uzivanja u hrani nema,frizider poluprazan,dakle nikakvih specijaliteta,finansijski dobitak.........sta je to?,a zadovoljstvo pronadjem jos uvijek u jako ,jako malim stvarima i to sve rjedje. Crying or Very sad
Pitam se stvarno jesam li ja normalna ili se je bas nebo urotilo protiv mene.............. Crying or Very sad

Nina, tebi komunikacija puno zavisi od stanja emocija, ali Satur je ove dve, zadnje godine, pravio kvadrat na tvoj Mesec, u ovom periodu taj kvadrat definitivno "otpušta" pritisak. Odlaskom u Vagu, biće tu problema ali mislim da će to biti mnogo lakši period za tvoje emocije, a što se tiče radovanja malim stvarima, pa to je osnovna lekcija Saturna jer šta ima lepše na ovom svetu nego radovati se malim, sitnim događajima, malim pažnjama, kratkim trenutcima zadovoljstva, stvarima. flower
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

20., 21. 06, Venera u konjukcji sa Marsom u Biku.Kako utiče na vas? Empty Re: 20., 21. 06, Venera u konjukcji sa Marsom u Biku.Kako utiče na vas?

Počalji  smesko Ned Jun 21, 2009 11:18 pm

Snezo, Tanjice jako ste lepo kuckale!
divne ste a potpuno razlicite!
zadovoljstvo mi je citati vase postove!
a astrosimboliku sma zavolela zahvaljujuci vama..odusevila me inf vezana za prostor za snezinu jogu..neverovatno!

meni je ovaj tranzit doneo bas zadovoljenje cula..lepo sma ruckala, uzivala bas bas..zatim i kada je i ljubav i strast..
donelo mi je i jako lepe momente sa mojom porodicom!
toliko sma srecna zbog brata i snaje kada ih vidim kako cekaju njihovu bebicu svakog dana!
a veceras je oddluceno i kako ce se bebica zvati cheers
a sada znam da je usla i u sazvazdje raka.. sunny
pu, pu..javljam vam sve..
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

20., 21. 06, Venera u konjukcji sa Marsom u Biku.Kako utiče na vas? Empty Re: 20., 21. 06, Venera u konjukcji sa Marsom u Biku.Kako utiče na vas?

Počalji  Snezana Ned Jun 21, 2009 11:27 pm

Smeško, a ja se uvek iznova oduševim kada prepoznam simboliku nekog događaja, mesta, oduševim se lepoti astrologije. Nisam napisala i to da je prvi čas u tom prostoru bio uz jaku grmljavinu i kišu koja je dobovala po krovnim prozorima. Kada pronađem simboliku ja se radujem u smislu "na pravom mestu u pravom trenutku", naravno ima jako puno situacija kada simbolika govori, daje poruku da nešto nije ok, neće biti ok, i onda se uglavnom pitam "što moram da vidim negativno" jer ja nisam osoba koja želi i radi na tome da prepozna opasnost i beži sa mesta događaja, prosto moramo se prepustiti zvezdama, životu flower
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

20., 21. 06, Venera u konjukcji sa Marsom u Biku.Kako utiče na vas? Empty Re: 20., 21. 06, Venera u konjukcji sa Marsom u Biku.Kako utiče na vas?

Počalji  nina4 Pon Jun 22, 2009 12:43 am

Draga Snezo,ja sam i pokusala pronaci smisao u pronalazenju zadovoljstva u tim malim stvarima,u necemu sto do skora nisam mozda primjecivala,ali vjeruj mi uvijek se nesto desi ,kao naruceno da mi sve pokvari. Crying or Very sad
Juce krenuli na jedan manji izlet nakon duzeg vremena i bila sam jako sretna,dan kao izmisljen i djaca ,muz i ja zajedno.Zastali da kupimo neki sok za djecu i odjednom nas spucao auto koji je isao unazad.Zabio se u nas auto,a unutra mi bila djeca.Kad nisam nervni slom dozivjela. pale
Znam da trebam biti zadovoljna sto se nesto gore nije desilo ,ali nekako svaki put kad se pocnem osjecati malo bolje desi se nesto da posumnjam sta je ovo s nama.To se desava vec dugo i zaista su aspekti jaki da ih jedva vise podnosim.I svakog dana je skoro tako.Ili su djeca bolesna ili je neka steta ili je problem sa poslom ,muzem i na kraju se uvijek zapitam ,pa sta je ovo Boze moj vise.
Hvala ti ,mila sto si se javila.
Drago mi je citati ove vase postove pune enrgije,pozitivne naravno .I ja se odmah bolje osjecam. flower sunny

nina4

Broj poruka : 105
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

20., 21. 06, Venera u konjukcji sa Marsom u Biku.Kako utiče na vas? Empty Re: 20., 21. 06, Venera u konjukcji sa Marsom u Biku.Kako utiče na vas?

Počalji  Snezana Pon Jun 22, 2009 10:29 am

Nina, mi se svakodnevno susrećemo sa više ili manje teškim tranzitima i to je život. Važno je na vreme u pravom trenutku uraditi sve na najbolji načim za koji smo sposobni a rezultat naših akcija često ne zavisi samo od nas i to je opet život, ponekad težak a relativnost svega toga vidimo kada sve prođe, jer sve ima svoj uzrok i posledicu i puno puta nam ne bi bilo tako lepo da nije pre toga bilo teško sunny
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

20., 21. 06, Venera u konjukcji sa Marsom u Biku.Kako utiče na vas? Empty Re: 20., 21. 06, Venera u konjukcji sa Marsom u Biku.Kako utiče na vas?

Počalji  nina4 Pon Jun 22, 2009 6:34 pm

Draga Sneskice,hvala ti na lijepim rijecima. I love you
Svjesna sam ja svega i znam da zivot nosi i dobro i zlo,ali vjeruj mi ne zapomazem ja bez razloga.Nesto se desava s nama sto nije u redu i nesto sto je jako ,mocno i bas negativno.-promjetili su i prijatelji i rodbina i svi koj poznajem.
Dobila sam savjet da prekontrolisem energiju u stanu ,jer moze uticati ,pa cu i to pokusati.Nadam se da ce sve ovo uskoro biti samo ruzna proslost i da cu se ubuduce javljati sa mnogo pozitivnijim postovima.
Veliki pozdrav flower sunny flower

nina4

Broj poruka : 105
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

20., 21. 06, Venera u konjukcji sa Marsom u Biku.Kako utiče na vas? Empty Re: 20., 21. 06, Venera u konjukcji sa Marsom u Biku.Kako utiče na vas?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu