Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

venera u vodoliji

3 posters

Ići dole

venera u vodoliji Empty venera u vodoliji

Počalji  aleksandrapop Sre Mar 02, 2011 10:46 pm

moja se venera nalazi u vodoliji u prvoj kuci sta to znaci?kakva je to venera?i kako je aspektovana kad je i na nebu venera u vodoliji kako utice to na mene??

aleksandrapop

Broj poruka : 3
Datum upisa : 02.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

venera u vodoliji Empty Re: venera u vodoliji

Počalji  Čarobnica Sre Mar 02, 2011 10:56 pm

aleksandrapop ::moja se venera nalazi u vodoliji u prvoj kuci sta to znaci?kakva je to venera?i kako je aspektovana kad je i na nebu venera u vodoliji kako utice to na mene??


Aleksandra, samo na osnovu polozaja Venere u kući i znaku ne može mnogo da se kaže, to je opšta priča, potreban je natal...Zamoliću te da pre nego što postaviš neko drugo pitanje malo prođeš po Forumu i potražiš ono što te zanima, a pre svega te molim da pogledaš na dnu stranice rubriku o Forumu i podtemu Problemi u kojoj imaš informacije o postavljanju natala i preglednosti Foruma Smile

Pošto je tema duplirana, kad pročitaš ovaj moj odgovor, biće obrisana Smile

Pozdrav
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

venera u vodoliji Empty Re: venera u vodoliji

Počalji  Milica Pon Mar 14, 2011 2:04 pm

Vlasnica sam iste. Very Happy
Blesava je ta venera...ne voli gušenje, voli slobodu.
Ima hrabrost da voli i onog koji nije pored nje.
Stabilna je u odnosu sve dok joj ne uskratite slobodu.

Vladari su joj SA i UR.
Samim tim, nije to baš neka mega topla Venera. Traži u ljubavi prijateljstvo.
Kažu kad je loše aspektovana od Urana, sklona i svakojakim perverzijama.
No s tim nemam iskustva. Laughing

To je humana venerica. Voli da pomogne ljudima, ako je dobro aspektovana.
Jer njen vladar Uran je simbol humanosti.

U aspektu sa SA hoće da da i materijalizam- što kao vlasnica i tog aspekta, potvrđujem. Jako mi je važno da partner nije lezilebović i da ume da zaradi novac. Nisam klasična sponzoruša Laughing , ali neklasična, u duhu Urana, jesam. Laughing Da vidimo mi sinko umeš li ti da radiš i zarađuješ jer mi niko na grbači ne treba! (doduše, ovo malo iz mene progovara i to što mi je VE u 8. polju, polju partnerove love tongue ...ali da ne bude zabune, više ja volim moj novac! Wink )

Nema ljubomore kod ove venere. Prašta ona i prevaru bez pardona.

Eh da, ova Ve je dobra i za ballet.
Kao i za praćenje mode- o ovom aspektu sam negde pisala, al' da ponovim, nisam trandy girl, ipak ima ve120sa...ali svakako, ljudi s ovom VE vole da znaju šta je moderno.

Sve što napisah su moje opservacije same sebe. U dalji opis ne ulazim.
Very Happy
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

venera u vodoliji Empty Re: venera u vodoliji

Počalji  aleksandrapop Pet Mar 18, 2011 9:03 pm

Bas ti hvala na opisu,ja sam se mnogo pronasla mada dosta i sama znam sta znaci taj aspekt,mada je mene zanimalo kakav period je nama kada je venera u ovom trenutku na astro nebu u vodoliji to me interesuje,mada to sad vec prolazi tako da cu saznati valjda do sl.godine kada opet udje u takav aspekt Smile .meni je venera u prvoj kuci to je jos i pojacava,mada je dosta tacno onaj deo o ljubomori ja bi prevaru mozda i uspela da oprostim ali nije bas tacno da nisam uopste ljubomorna Shocked .Istina je da me privlace i sa njima najduze ostajem tzv.NEDOLICNI meni partneri ali to je tako i pomirila sam se sa time I love you .ajd pisi ako imas jos neku karakteristiku,meni je ona u prvom polju gde mi je i sunce koje mi je inace u jarcu,posto sam dupli jarac Embarassed pozdrav i hvala!!

aleksandrapop

Broj poruka : 3
Datum upisa : 02.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

venera u vodoliji Empty Re: venera u vodoliji

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu