Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taj saturn!

2 posters

Ići dole

Taj saturn!  Empty Taj saturn!

Počalji  Musiclife Pon Mar 21, 2011 6:46 am

Evo ovako ,dosta sam citao na internetu o ''losem'' saturnu,vec pocinjem da razmisljam o njemu. U desetoj mi je kuci,ali kvadrat sa marsom u 12 i kvadrat sa plutonom u 6.Kazu da je dobro sto je u 10 (u vodoliji) ali lose pravi teske aspekte ,za sad,kad bolje razmislim stvaro sam imao problema sto se tice posla (a bavio sam se onim sto volim) kazu i u ljubavii zna da pravi problem (i to am prepoznao,al to me manje interesuje ) pa sad glavno pitanje : Da li taj saturn zna da bude tako los i da li moguce prevazici ga ozbiljnoscu dobrim planovima itd,itd ? Kazu covek postaje tiranin,los covek mrzi ljude... mada se tu nisam prepoznao!!! mnogo ljudi me je povredjivalo iz raznih razloga,pre svega ljubomore,ali ja i dalje tezim miru valjda zato sto sam jako emotivan Very Happy eto toliko pa voleo bih da neko nesto napise...
P.s nadam se da vas nisam udavio textom lol!
Musiclife
Musiclife

Broj poruka : 19
Datum upisa : 19.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Taj saturn!  Empty Re: Taj saturn!

Počalji  Astrotanja Pon Mar 21, 2011 11:51 am

Ne vidim ti u potpisu natalnu, a baš sam raspoložea da ti odgovrim o tvom Satrnu u 10, jer sam ga susretala u horoskopu meni bliskih ljudi, kako u 10. tako i nekih svojih klijenat to baš u 10. u vodoliji.

stavi molim te natal u potpisu, pa da mogu da ga dobro osmotrim i odgovorim ti. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Taj saturn!  Empty Re: Taj saturn!

Počalji  Musiclife Pon Mar 21, 2011 4:47 pm

Musiclife
Musiclife

Broj poruka : 19
Datum upisa : 19.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Taj saturn!  Empty Re: Taj saturn!

Počalji  Musiclife Čet Mar 24, 2011 2:40 am

Jel ima nesto za moj saturn :/
Musiclife
Musiclife

Broj poruka : 19
Datum upisa : 19.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Taj saturn!  Empty Re: Taj saturn!

Počalji  Astrotanja Čet Mar 24, 2011 11:41 am

Ima, samo ja nikako ne stižem, tvoj Saturn je u 10. u Vodoliji, znaku gde se on dobro oseća,u konjukciji sa Lilit i u kvadratu sa Plutonom u 6. u Škorpiji. On će ti doneti mogućnost, da kroz znanje, ali velike napore, izgaranja, odnosno otežane okolnoosti, jakom voljom ostvariš svoje težnje, ali te ukoliko zaboraviš lekciju koju on traži, a to je večni trud i napor da nešto postigneš, da se dokažeš, moguće i zbog jednog roditelja kroz dispilinu, red i dobru organizaciju, koja ti može ponekad i manjkati da se držiš onog što si postigao. Međutim, naglo može doneti okolnosti koje remete prehodno stanje, pa ruše stečeni uspeh, posebno zbog nedronamernih saradnika, koji su zbog Plutona u Škorpijii sami željni da imaju veći uticaj, pa su u stanju i da zbog svoje skrivene ljubomore i zavidnosti , destruktivne energije, prave probleme i dovedu do bilo rušenja ugleda, bilo odustajanja od onoga što si prilično uspešno radio. Gledaj da čim prepoznaš te osobe koje nisu dobronamerne, a ti imaš intuciju, osećaj kad su u pitanju ljudi , da sa tim ljudima prekineš saradnju, inače ti mogu ugroziti ono što si svojim sposobnostima i znanjem uspeo da uradiš. Posebno u periodu kada je Saturn bio u Lavu je bilo problema i može ih biti kada bude bio u Škorpiji u kvadratu sa tvojim natalnim, a istovremeno u konjukciji sa natalnim Plutonom. Bavljenje politikom izbegavaj, to ti ne odgovara i moglo bi ti naškoditi i u organizacijama, grupama, udruženjima timskim aktivnostima na koje utiče Saturn u 10. u vodoliji vrlo je bitno sa kakvim si ljudima u timu, grupnim aktivnostima. Svakog bližeg saradnika provrevaj, jer bi moglo biti i nekih lažnih prijatelja među njima, koji bi mogao da te iznevere. . sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pon Mar 28, 2011 2:38 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Taj saturn!  Empty Re: Taj saturn!

Počalji  Musiclife Pon Mar 28, 2011 1:55 am

Hvala za ovako opsiran odgovoror,pretpostavljao sam da ce biti tako nesto,al ja se nadam da mogu da iskoristim saturn za dobre stvari cheers
Musiclife
Musiclife

Broj poruka : 19
Datum upisa : 19.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Taj saturn!  Empty Re: Taj saturn!

Počalji  Astrotanja Pon Mar 28, 2011 2:41 pm

Svakako da možeš, Saturn može i uzdići osobu, samo je bitno da se čine odgovarajući potezi u odgovarajuće vreme i biti svestan šta su mu prednosti, a šta je ono što može doneti probleme, pa raditi na njihovom otklanjanju, da bi bilo što uspešnije i trajnije. sunny


Poslednji put izmenio Astrotanja dana Pet Apr 01, 2011 2:48 pm, izmenio ukupno 2 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Taj saturn!  Empty Re: Taj saturn!

Počalji  Musiclife Pet Apr 01, 2011 6:02 am

Do takvog nekog zakljucka sam i ja dosao ...hvala Tanja cheers
Musiclife
Musiclife

Broj poruka : 19
Datum upisa : 19.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Taj saturn!  Empty Re: Taj saturn!

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu