Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

iskrena ljubav, rizik-ludost

3 posters

Ići dole

iskrena ljubav, rizik-ludost Empty iskrena ljubav, rizik-ludost

Počalji  Dada25 Čet Jul 22, 2010 2:52 pm

Evo i mene da potražim neki savet...Bila sam sa dečkom deset godina, prva ljubav, baš, baš ljubav i tako... I onda se od kraja prošle godine sve pogoršavalo, pa poboljšavalo itd. a sad je katastrofa, čak se ni ne čujemo više. Kakvo je to stanje, ne mogu ni da opišem...Meni su valjda Saturn i Uran u kvadratu sa Suncem, tako da sam tempirana bomba What a Face Pa mi valjda Pluton gazi Sunce. Ja stavrno ne znam kakvo je ovo stanje, neka mi pomogne neko ako je imao slična iskustva.
moja karta
https://2img.net/r/ihimizer/img541/1953/mojakarta.gif
Uporedni
https://2img.net/r/ihimizer/img693/4057/uporedni.gif
Dada25
Dada25

Broj poruka : 11
Datum upisa : 10.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskrena ljubav, rizik-ludost Empty Re: iskrena ljubav, rizik-ludost

Počalji  Astrotanja Pet Jul 23, 2010 11:25 pm

Dado25. dobro nam došla! cheers flower flower flower sunny

Tebi Saturn trnzitira petom i to samo po seib nije najbolji period za ljubav, posebno jer je pravio i ponovo će kvadqat sa natalnim suncem u sedmoj, pa zajedno sa Plutonom i neko verme i Jupiterom nepovoljno deluje na partnerstva. Pluton menja parntnerstvo, transformiše, a Saturn donosi neka ograničenja, poteškoće, zastoje. Saturn će na sreću poslednji put ovog leta napraviti kvadrat sa Suncem i tada doneti mogućnost razrešenja krize.
Saturn ponavlja lekciju, dok je ne naučimo, a na nama je da proniknemo u ono što nas uči, kod tebe je to vezano za ljubav, davanje, jer je u tvojoj natalnoj petoj.Verujem da će ono što te bude naučilo biti nešto što će ti pomoći u vremenu koje dolazi. sunny sunny sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

iskrena ljubav, rizik-ludost Empty saturn

Počalji  Dada25 Sub Jul 24, 2010 12:20 am

Zaista vam hvala na odgovoru. Da li mi samo možete reći kad će konkretno saturn ovog leta praviti taj kvadrat sa suncem, da se malo pripremim jer me je već sve toliko sastavilo da se jako bojim? Da li u tom periodu treba pustiti stvari da idu svojim tokom ili treba pokušati uticati na njih? Smile
Dada25
Dada25

Broj poruka : 11
Datum upisa : 10.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskrena ljubav, rizik-ludost Empty Re: iskrena ljubav, rizik-ludost

Počalji  Astrotanja Sub Jul 24, 2010 10:11 am

Dado,Saturn može doneti strah, ili brigu, ali dobro je da se tada više potrudiš u vezi, jer kako je on u znaku Vege, koje je prirodno polje partnerstva, a tvoje peto, on traži više da uložiš trud u vezu, ako ti je do nje stalo tokom avgusta, posebno druga polovina i početak septembra. Kraj oktobra je već povoljan period kada će Saturn praviti trigon sa natalnim Mesecom, što može stabilizovati tvoje emocije i omogućiti rešavanje emotvinih problema, sa više taktičnosti, promišljenosti, odlučnosti. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

iskrena ljubav, rizik-ludost Empty Re: iskrena ljubav, rizik-ludost

Počalji  Dada25 Sre Jul 28, 2010 1:59 am

Da li mislite da u tom periodu u oktobru ima šanse za povratak bivšeg i pomirenje? U principu, interesuje me (mada je to verovatno individualna stvar) na koji način treba da se potrudim. Od Nove godine, pa do skoro sam davala sve od sebe da se to sredi, ali kada sam videla da to ne donosi rezultate već da pravi probleme, rešila sam da više ništa ne pokušam i takvo stanje je već 2 meseca. Zbog toga me interesuje da li treba pustim sve i ostavim njemu vremena da odluči šta želi u životu ili da učinim neke korake. Inače, generalno sam razočarana u njega kao osobu, ali nešto mi ne da da prestanem da mislim na njega (možda devet godina lepe veze Very Happy )

Uffff, sad sam se već i ja izgubila u ovim svojim pitanjima Smile
Dada25
Dada25

Broj poruka : 11
Datum upisa : 10.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskrena ljubav, rizik-ludost Empty Re: iskrena ljubav, rizik-ludost

Počalji  smajli Pet Jul 30, 2010 4:54 pm

Dado, da li si zivela sa njim (pod istim krovom) ili ste samo bili u vezi? To je jako bitno da bi znali kako da gledamo...

moja natalna

smajli

Broj poruka : 51
Datum upisa : 11.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskrena ljubav, rizik-ludost Empty Re: iskrena ljubav, rizik-ludost

Počalji  Dada25 Pet Jul 30, 2010 6:20 pm

Nismo ziveli pod istim krovom nikada. Veza je manje-više bila na daljinu, ali je opstajala. Takođe, mu mi rekli da u zajedničkoj sinastriji imamo konfiguraciju zmaja, pa m interesuje šta bi to značilo tj. kakav je uticaj toga na našu vezu.
Citiram ono što su mi rekli: "Zmaj ti je konfiguracija u karti koja objedinjuje 4 planete: dve u sekstilu sa trećom koja ima opoziciju na 4. Dakle, ta 4. tvori trigon sa ove dve sa strane. Zmaj je vrlo energična konfiguracija planeta u karti, vrlo je delotvoran i jak, sad ovidi što je uključeno u njega,kakve planete i odkuda dolaze. Zmaj i u sinastriji ako ga se ima deluje jako i stvara bitna i jaka partnerstva".
Pa ako neko ima dodatnu informaciju u tome, neka napiše, baš me interesuje ta konfiguracija...
Dada25
Dada25

Broj poruka : 11
Datum upisa : 10.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskrena ljubav, rizik-ludost Empty Re: iskrena ljubav, rizik-ludost

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu