Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako se gleda partner koji nam dolazi?

3 posters

Ići dole

Kako se gleda partner koji nam dolazi? Empty Kako se gleda partner koji nam dolazi?

Počalji  Aleksandra Sre Mar 23, 2011 2:40 am

Polako učim i ja da tumačim horoskope,ali kad sam uzela da tumačim svoj put u maju,naišla sam na jedan deo koji ne znam uopšte da protumačim.Pa bih zamolila nekog za pomoć. Ovako put u inostranstvo se vidi po 9.kući punoj planeta,tu je i jupiter,takođe inostranstvo. Po lunaru bih rekla da me tamo očekuje ljubav jer je asc u lavu,a sunce opet u 9. a sama peta kuća je opet u strelcu,dok je opet njen vladar u 9.kao i DSC lun. u V natalnoj kući! E sad,jedina pomoć mi treba je,ako može neko da mi objasni kako da vidim kakvog partnera mogu da očekujem?
Kako se to gleda?
lunar: https://2img.net/r/ihimizer/i/astro34gw35aleks2011430.gif/
i moj solar:https://2img.net/r/ihimizer/i/solar.gif/


Aleksandra

Broj poruka : 19
Datum upisa : 27.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako se gleda partner koji nam dolazi? Empty Re: Kako se gleda partner koji nam dolazi?

Počalji  Astrotanja Sre Mar 23, 2011 8:41 am

Aleksandra, po lunarnom Mesec je u četvrtoj, a Dunce vl. lunarnog Ascdenta u 9. Ovo ne mora da bude vezano za simboliku inostranstva, kao i jupiter vl. lunarne četvrte. Ovo može da se eventualno odnosi i na fakultet, ako studiraš, jer je Mesec u 4. Kako je u trigonu sa Uranom ono govori o naglim promenama, događanjima koje se neočekivano događaju,, koja nisu stalna, koja mogu dovesti do naglog upoznavanja neke osobe u simbolici Urana u Ovnu, dakle neko ko je i nezavisna osoba,hrabra, reformatorskg, buntovnučkog duha, ili još više nekonvencionalan, originalna, sve u simbolici Urana, a veza može da bud eisto tako moderna, nekontinuirana, sa duhom nezavisnosti. Proveri i da lije osoba zauzeta , jer Uran u sedmoj često govori da je osoba zauzeta, ali u Ovnu može značiti i da se tek oslobodila neke veze, ili da se bori za svoju slobodu u vezi. Mesec u trigonu sa Uran govori i o vezi koja može biti prolaznog tipa, jer Uran donois promenljivost i nestalnost, za razliku od Satrna, koji donosi stalnost, trajnost itd.

Jaka 9. kuća i Sunce u Ovnu govori koliko je lična inicijativa, akcija, optimizam, entuzijazam važan da bi došlo do nekih pozitivnih događanja i promena vezanih ili za inostranstvo, ili za fakultet, obrazovanje, viša znanja, ako si u tim vodama. Sve zavisi i od situacije u kojoj si.Promena će biti, netipičnih događanja,vezanih za simboliku 9. kuće i to povoljnih. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako se gleda partner koji nam dolazi? Empty Re: Kako se gleda partner koji nam dolazi?

Počalji  Aleksandra Sre Mar 23, 2011 2:50 pm

Hvala na brzom odgovoru! Ne studiram,tako da se verovatno odnosi na moj put. A jel misliš zauseta u smislu braka ili veze?Pošto kažeš u sedmoj....
Ja se i nadam nekim promenama u svom životu,tako da mi je drago da vidim da se i nebo slaže sa tim!!! Very Happy Very Happy

Aleksandra

Broj poruka : 19
Datum upisa : 27.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako se gleda partner koji nam dolazi? Empty Re: Kako se gleda partner koji nam dolazi?

Počalji  Dunja Sre Mar 23, 2011 4:09 pm

ovo ima slicnosti s mojim natalom Very Happy ...delimicno... Wink
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako se gleda partner koji nam dolazi? Empty Re: Kako se gleda partner koji nam dolazi?

Počalji  Astrotanja Sre Mar 23, 2011 11:41 pm

Aleksandra mislim kada kažem zauzet da je u nekom parstnerstvu, da zajedno žive, ne mora da bude u braku legalizovan. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako se gleda partner koji nam dolazi? Empty Re: Kako se gleda partner koji nam dolazi?

Počalji  Aleksandra Čet Mar 24, 2011 2:11 pm

Aaa,ok,super,hvala!!!

Aleksandra

Broj poruka : 19
Datum upisa : 27.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako se gleda partner koji nam dolazi? Empty Re: Kako se gleda partner koji nam dolazi?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu