Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe

+6
inja
orline
Formalhaut
oneandonly
EMA66
Astrotanja
10 posters

Ići dole

04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe Empty 04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe

Počalji  Astrotanja Pon Apr 04, 2011 3:59 pm

04.04. 2011.Neptun je u sazvežđu Riba znaku gde je on kod kuće.Tu se on dobro oseća, jer ova planeta tu dolazi do izražaja, osećanja bivaju rafinirena, dublja, imaginacija i intucija izreženija. Vera dublja, snovi pod njegovim uticajem proročki, samoća često kreativna i pogodna za stvaralaštvo, poziju, slikarstvo, filmsku umetnost. Podstiču neptunovski uticaji na duhovni razvitak, samospoznaju. Intuicija biva jača.Naklonost mistici je pojačana i bavljenje tajnama.

Samo pažljivo Neptunovskom energija je za više duhove, probuđene osobe, ona u nižoj manfistaciji, u svakodnevnom životiu može doneti obane, tajna delovanja, zavare, intrige, samoobane.
obmane. Sa druge strane psihičke moći se povećavaju. Biće više proročkih snova.Telepatija, intuicija, vizije su po delovanjem Neptuna, pa će ih u narednom periodu biti povećan njihov uticaj na stvarnost.

Umetnost i medicina se mogu razvijati, ali pre svega i alternativna medicina, psihijatrija sa novim vidovima lečenja i u spju a duhovnim spoznajam više nego do sada. Biće i primene homeoapatije u čijm je lečenju "osnova2 voda. Lečenje vodom biće zastupljeno.

Saosećajnost, razumevaje za one koje pate,pomaganje i širenje univerzalane ljubavi bić prisutno.


Neptunosvki uticaj će osetiti svi oni koji imaju izražen uticaj Neptuna u svom natalu. Osetiće ga i osobe koje imaju Sunce,Ascdent, Mc, Mesec, Ic. Dc u sazvežđu Ribe na 0-1 stepen, pa zatim oni koji imaju neku planetu na samom početku Device, Stelca,Blizanaca, kao i na početku vodenih, pa i zemljenih znakova.


Šta vi očekujete od ulaska Neptuna u Ribe? sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe Empty Re: 04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe

Počalji  EMA66 Uto Apr 05, 2011 12:06 pm

Astrotanja ::04.04. 2011.Neptun je u sazvežđu Riba znaku gde je on kod kuće.Tu se on dobro oseća, jer ova planeta tu dolazi do izražaja, osećanja bivaju rafinirena, dublja, imaginacija i intucija izreženija. Vera dublja, snovi pod njegovim uticajem proročki, samoća često kreativna i pogodna za stvaralaštvo, poziju, slikarstvo, filmsku umetnost. Podstiču neptunovski uticaji na duhovni razvitak, samospoznaju. Intuicija biva jača.Naklonost mistici je pojačana i bavljenje tajnama.

Samo pažljivo Neptunovskom energija je za više duhove, probuđene osobe, ona u nižoj manfistaciji, u svakodnevnom životiu može doneti obane, tajna delovanja, zavare, intrige, samoobane.
obmane. Sa druge strane psihičke moći se povećavaju. Biće više proročkih snova.Telepatija, intuicija, vizije su po delovanjem Neptuna, pa će ih u narednom periodu biti povećan njihov uticaj na stvarnost.

Umetnost i medicina se mogu razvijati, ali pre svega i alternativna medicina, psihijatrija sa novim vidovima lečenja i u spju a duhovnim spoznajam više nego do sada. Biće i primene homeoapatije u čijm je lečenju "osnova2 voda. Lečenje vodom biće zastupljeno.

Saosećajnost, razumevaje za one koje pate,pomaganje i širenje univerzalane ljubavi bić prisutno.


Neptunosvki uticaj će osetiti svi oni koji imaju izražen uticaj Neptuna u svom natalu. Osetiće ga i osobe koje imaju Sunce,Ascdent, Mc, Mesec, Ic. Dc u sazvežđu Ribe na 0-1 stepen, pa zatim oni koji imaju neku planetu na samom početku Device, Stelca,Blizanaca, kao i na početku vodenih, pa i zemljenih znakova.


Šta vi očekujete od ulaska Neptuna u Ribe? sunny

ja ocekujem ... promenu ... celog...mog zivota Smile

salim se.... Very Happy elem... u poslednja 3 meseca ja... nesto razmisljam o slikarstvu... da mi to bude hobi posto na poslu radim sa ciframa.. onda b mi to bilo neko opustajuce zanimanje hobi... Very Happy a u svojoj masti sebe vec vidim kao poznatog slikara Embarassed ( puno planeta u ribama...)

1. ocekujem da promenim posao... ne koj drugoj firmi posto mi je ovde prezasicenje... svega (ili da nadjem klijente pa da otvorim svoju firmu)
2. ocekujem... da mi odnosi da ljudima budu drugaciji... iskreniji.. verniji...
3. ocekujem da mi ljubavni odnos bude drugaciji... ( ili da se odljubim...)

ima mnogo sto sta... ali da neduzim.... a i nemoguce je promeniti deo zivota.... brzo i u kratkom vremenskom periodu.. sad i odmah...
tesko Sad

da li ce mi se nesto od toga desiti


EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe Empty Re: 04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe

Počalji  oneandonly Uto Apr 05, 2011 12:27 pm

Iako Neptun ulazi u znak Riba, ja ne očekujem ništa dobro kada je u pitanju moj horoskop. Neptun pravi kvadrat sa mojim natalnim marsom koji je u strelcu, pa se osećam kao da ninašta ne mogu da utičem. Sedim kod kuće, čuvam bebu, nemam posao, nemam novca... jednom rečju osećam se bezvredno... to verovatno pojačava i taj Neptun koji mi kaže da moram da izdržim. Napale su me sve transcedentalne planete u izazovnim aspektima sa natalnim planetama i čini mi se da nemam više snage... Neptun je tu da se osećam još slomljenije... Sad
Za one srećnije, ulazak Neptuna u ribe, doneće im perod pun isceljenja, duhovnog uzdizanja, vizonarskog pogleda na svet, veću kreativnost, nekome i ljubav(onu krajnje idealizovanu), veće interesovanje za sve vidove umetnosti, postaće humaniji, brinuće se za druge, novi će im biti sadržajniji i lako će se pamtiti... Tako da dragi moji, svi vi koji imate dobru postavku ove planete, iskoristite ovaj period i radite na sebi ali ne zaboravite i druge.
https://2img.net/r/ihimizer/i/astro24gw195mojakarta20.gif/
oneandonly
oneandonly

Broj poruka : 52
Godina : 47
Локација : Niš
Datum upisa : 21.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe Empty Re: 04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe

Počalji  Astrotanja Uto Apr 05, 2011 1:15 pm

Emma, tebi će polako promene nastupiti, u skadu sa tvojom prirodomi postaknućete i intuciju i kreativnost, pa ćeš moći više da živiš u skladu sa sobom, osetiti svoju istinsku prirodu.
Trebamo da budemo otovrena za poruke Poruke koje Neptun šalje, za kojeg kažu da ima božansko delovanje.

Ukoliko ih ne prihvatamo, ne vidimo smisao u njima, Neptun ume i da se "naruga". Zato usluškujmo i pratimo šta nam toon donosi, poručuje u vidu sutiacaija i osoba koje ulaze u naš živote.


Oneadonly tebi je Pluton na Veneri doneo neke promene, verovatno vezane za rođenje deteta. Kako si ga doživela, decembra prošle i januara ove godine.Majčinstvo je lepo, odgovorno, ali daje smisao životu.

Ponekad nismo ni svesni šta nam je dato, već čeznemo za nečim što nemamo.Ovo ne važi za tebe, već uopšteno za većinu ljudi. Biće promena i novina i kod tebe iduće godine,a ove godine gledaj da razmisliš šta bi to mogla da promeniš i kako kada dođe vreme za to.Tvoje sagledavanje života može se ove godine promeniti, otovriti. Pokušaj sa malo više optimizma da gledaš na stvari, da više veruješ u pozitivna događanja, kojih će biti ako si ti spremana na njih i priželjkuješ ih. Ako ništa drugo otkrivanje istine je put ka oslobođenju od onog što je loše za tebe i što te čini nezadovoljnom, a bez toga nema ni promena, mogućnosti poboljšanja. sunny sunny sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe Empty Re: 04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe

Počalji  oneandonly Uto Apr 05, 2011 3:34 pm

Hvala Tanja na odgovoru. I love you
Za moj ostanak u drugom stanju je po meni zaslužan Uran kada je napravio trigon na natalni mesec. Sve se desilo iznenada. Kćer sam rodila karlično i dosta propatila. Pluton konjukcija venera se po meni odrazilo na odnose sa partnerom i ocem moje bebe. Mogu da napišem da odnosi nisu zadovoljavajući. Lepo si mi odgovorila na moje pitanje od pr4e par nedelja. trudim se da gledam na stvari pozitivno, ali nesreće za nesrećom samo idu. Ljubav kao da se ugasila. Pluton konjukcija venera je samo igra moći i teškog odnosa koji na neki način mora da se promeni ili završi. Samo da prođe Neptun kvadrat mars, sunce...
oneandonly
oneandonly

Broj poruka : 52
Godina : 47
Локација : Niš
Datum upisa : 21.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe Empty Re: 04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe

Počalji  EMA66 Uto Apr 05, 2011 5:20 pm

Astrotanja ::Emma, tebi će polako promene nastupiti, u skadu sa tvojom prirodomi postaknućete i intuciju i kreativnost, pa ćeš moći više da živiš u skladu sa sobom, osetiti svoju istinsku prirodu.
Trebamo da budemo otovrena za poruke Poruke koje Neptun šalje, za kojeg kažu da ima božansko delovanje.

Ukoliko ih ne prihvatamo, ne vidimo smisao u njima, Neptun ume i da se "naruga". Zato usluškujmo i pratimo šta nam toon donosi, poručuje u vidu sutiacaija i osoba koje ulaze u naš živote.


Oneadonly tebi je Pluton na Veneri doneo neke promene, verovatno vezane za rođenje deteta. Kako si ga doživela, decembra prošle i januara ove godine.Majčinstvo je lepo, odgovorno, ali daje smisao životu.

Ponekad nismo ni svesni šta nam je dato, već čeznemo za nečim što nemamo.Ovo ne važi za tebe, već uopšteno za većinu ljudi. Biće promena i novina i kod tebe iduće godine,a ove godine gledaj da razmisliš šta bi to mogla da promeniš i kako kada dođe vreme za to.Tvoje sagledavanje života može se ove godine promeniti, otovriti. Pokušaj sa malo više optimizma da gledaš na stvari, da više veruješ u pozitivna događanja, kojih će biti ako si ti spremana na njih i priželjkuješ ih. Ako ništa drugo otkrivanje istine je put ka oslobođenju od onog što je loše za tebe i što te čini nezadovoljnom, a bez toga nema ni promena, mogućnosti poboljšanja. sunny sunny sunny

HVALA ASTROTANJA Very Happy A bas mi cele godine ulaze nova lica u zivot novi poznanici... Very Happy

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe Empty Re: 04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe

Počalji  Formalhaut Uto Apr 05, 2011 6:59 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 7:48 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe Empty Re: 04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe

Počalji  orline Uto Apr 05, 2011 7:38 pm

Iako mislim da moj natalni neptun nije dobro postavljen, jer pravi kvadrat sa suncem i mesecem, nekako očekujem pozitivne promene, jer nisam nikad osećala taj negativni aspekt (sem u detinjstvu, teški snovi, povučenost, osetljivost, maštanje). Nisam ni znala da je već neko vreme u mojoj prvoj kući (ascendent na 20 vodolije)- imala sam razne ponude za promenu posla u prethodne dve, a suprug mi je otišao na brod prošle godine (i još je tamo). Možda ima veze, neptun i more. Nemojte se smejati mom početničkom lupetanju Laughing
Inače, ako se očekuje napredak u medicini, interesuje me da li bi se to moglo posebno odnositi na anesteziju (san, gasovi, tečnosti) nekako mi neptun ide uz to? Jesam li u krivu?
P.S. Uspela da postavim natalnu kartu Cool
orline
orline

Broj poruka : 10
Datum upisa : 20.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe Empty Re: 04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe

Počalji  inja Sre Apr 06, 2011 11:06 am

Meni je tranzitni Ne jos uvek u 2.polju i jedva cekam da ode iz njega jer finansije nikako ne sagledavam kako bi trebalo! Very Happy
Sada sa ovim ulaskom u Ribe, Ne pravi 90 na svoju natalnu poziciju koja je na 1* Strelca, u 12.polju - gde mu je i mesto... E, sad da li zbog tih 90 ja zadnjih nekoliko dana imam jako intezivne snove svake noci, a inace jako retko sanjam tj. ne secam se sta sanjam.
Mislim da cu ja njegov uticaj osetiti tek kad dodje na 4-5 * Riba i kad napravi 90 na vladara Asc - Ju tj. kada udje u trece polje. A kako se trece polje odnosi na komunikaciju, ruke, medije... mozda tada dodje do izrazaja moja kreativnost pa pocnem rukama praviti svasta nesto, mozda me opet mediji privuku... Very Happy Jasno mi je samo da se pisanjem necu baviti jer mi to nikako ne ide.
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe Empty Re: 04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe

Počalji  Čarobnica Sre Apr 06, 2011 8:18 pm

Oooo, padoše naočare Shocked

Samo da mi izšeta iz treće kuće i milina Smile sunny
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe Empty Re: 04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe

Počalji  vjera Pet Apr 08, 2011 12:42 am

Neptun mi je već duže vreme u 2 kući i pravi mi problem sa nocem.
Interesuje me vaše tumačenje aspekata Ne0SMČ 180JMČ u 2 kući i tr SA0NE u 12 kući.
04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe Screen02fs.th

vjera
vjera

Broj poruka : 13
Godina : 44
Локација : Beograd
Datum upisa : 05.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe Empty Re: 04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe

Počalji  alea Pon Apr 11, 2011 8:09 pm

Ja očekujem da budem još više konfuzna nego do sada... Very Happy
S obzirom da mi tranzitni NE pravi 90 SO, a natalno imam SO 0 NE...
Mada, sve više mislim da osobe koje već imaju natalno ovakve aspekte manje reaguju na njih.
Jer kako biti konfuzniji i zamagljeniji kada si već zamagljen? sunny
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe Empty Re: 04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe

Počalji  Formalhaut Uto Apr 12, 2011 4:56 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 7:52 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe Empty Re: 04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe

Počalji  Astrotanja Uto Apr 12, 2011 9:48 pm

Meni je trenzitni Neptun u kvadratu sa Suncem doneo probleme u odnosima sa drugima,posebno sa ocem , jer mi je sunce u 4.Došlo je do razotkrivanje nekih porodičnih tajni.Moj otac je tada imao psihičke probleme, loše se osećao, bio sklon nerelnom, čak nekim izmišljotinama, lažima, da me je to potpuno zbunjivalo.On je bio potpuno promenjen, čudan, ili je koristio alkohol, ili tablete za smerivanje, ali veliki nemir je bio u njemu. To ga je činilo konfuznom, njegovo ponošeno psihičko zdravlje donosilo mi je nemir, ali duhovni rad mi je najviše pomogao. Upravo uzdizanje iznad situacije koja me je činila oseteljivom, čak bolesno osetljivom i jačanjem ega koji mi je on, tj drugi podrvao, uspela sam da prebrodim ovaj ne baš lak period za mene.


Poslednji izmenio Astrotanja dana Uto Apr 19, 2011 12:10 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe Empty Re: 04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe

Počalji  oneandonly Pon Apr 18, 2011 12:44 pm

Tako je Astrotanja! I ja imam problema sa ocem...Neptun mi je trenutno u kvadratu sa Suncem, malo sa Marsom... Otac je počeo da se ponaša kao da ima maniju gonjenja, misli da su svi protiv njega, da saobraćajna nesreća nije bila samo nesreća već da neko pokušava da ga ubije...
Katastrofa. Sad
oneandonly
oneandonly

Broj poruka : 52
Godina : 47
Локација : Niš
Datum upisa : 21.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe Empty Re: 04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe

Počalji  Astrotanja Uto Apr 19, 2011 2:30 pm

Sve to mi je poznato. Dušo, naoružaj se strpljenjem. Ja nisam pokušavala da ga ubedim u suprotno,ali sam tražila oslonac u samoj sebi i nastojala da se što više zdravorazumsko ponašam. Verovala sam da će to proći. Bila sam uz njega, brinula o njemu i to je prošlo, jer on ima sposobnost regeneracije, obnavljanja energije. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe Empty Re: 04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe

Počalji  oneandonly Sre Apr 20, 2011 9:24 am

Znam da je strpljenje potrebno, dosta razumevanja... Samo što je mnogo teško gledati ga takvog.
Teški su Neptunovi izazovni aspekti. Sad Crying or Very sad
oneandonly
oneandonly

Broj poruka : 52
Godina : 47
Локација : Niš
Datum upisa : 21.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe Empty Re: 04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe

Počalji  Astrotanja Sre Apr 20, 2011 11:20 am

Znam dušo, nisu laki. Ipak, bitno je da imaš veru i da neguješ optimistički stav, što možeš više pozitivno. Moje uverenje je što je duhovnost jača, to se bolje savladava. Sva iskušenja nam dolaze sa razlogom, bez obzira na svoju težinu, da nam nešto otkriju, ukažu na nešto, da nas nauče nas o drugima, sebi, životu. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe Empty Re: 04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe

Počalji  oneandonly Sre Apr 20, 2011 2:42 pm

Hvala puno na bodrenju! Smile Trudim se što više da se ponašam upravo tako, ali u jednom momentu te Neptun samelje, posebno kada i sam znaš da su samoobmane u pitanju za mnoge stvari. Sada, da bih shvatila zašto mi se sve dešava odjednom u životu a to su sve nimalo prijatne stvari, pokušavam da shvatim preko nekih drugih aspekata u svom natalu. Ali otvoriću novu temu za to...
Stigla mi je knjiga o Neptunu- pre nekoliko dana pa je detaljno proučavam. Da pokušam sve ovo da ublažim nekako...
Prijatan dan ti želim Very Happy !
oneandonly
oneandonly

Broj poruka : 52
Godina : 47
Локација : Niš
Datum upisa : 21.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe Empty Re: 04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe

Počalji  Astrotanja Sre Apr 20, 2011 6:59 pm

Hvala ti. Smile Takođe. sunny flower study
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe Empty pitanje koje me muči ovih dana

Počalji  mira Sre Jun 08, 2011 6:09 pm

Iskrena da budem, nisam se nikada nešto puno bavila Ne, osim ako ne vidim da nekome leži u I kući.

Elem, sada me je zaintrigirao...jer ne znam kako da ga protumačim-tranzitni Ne konjukcija Ve (u ribama, osma kuća), oboje podržavaju već postojeći kvadrat Venere i natalnog Ne (koji je u petoj kući, u konjukciji (da li je?-orbis oko 4 stepena?!)sa Jupiterom.

Venera je egzaltirana u Ribama, Ne je vladalac 8.kuće-Venera je vladar 4. i 11....i ja više ništa ne mogu da povežem...

Šta meni to treba da se "razbistri" što već nije (imam utisak da kvadrat meni i ne dozvoljava ikakve iluzije).

8.kuća-novac, tuđi (krediti), otvoreni neprijatelji, sex, i sl...

Kako da sastavim kockice,i odakle da počenm??? Crying or Very sad (me stupid)

Anyone?

cmoka za sve od nestalnog člana... cheers
mira
mira

Broj poruka : 26
Godina : 53
Локација : Podgorica
Datum upisa : 07.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe Empty Re: 04.04.2011. Neptun je ulazi u Ribe

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu