Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mala Moćna Muzika

3 posters

Ići dole

Mala Moćna Muzika Empty Mala Moćna Muzika

Počalji  amrita Sre Maj 04, 2011 11:25 pm

Ima tome dvadesetak godina otkad sam kupila prvi astrološki časopis, neki zagrebački Astro, jer je na naslovnici bio M. Jackson! I do danas nisam prestajala da pratim situaciju "kako na nebu, tako i na zemlji"... ali nikad sistematično, da nešto naučim do nivoa primene, već samo stihijski. Mogu da tu i tamo protumačim pojedine elemente, ali ne i celu simfoniju, naročito ne svoju, kao kad bih iz muzike izvukla samo ritam, ili samo melodiju - nedovoljno...
Elem, radi se o uporednoj karti, dole dodatoj. Kočnice su žestoke, sa obe strane, a privlačnost još veća. Moj rpoblem je bio , (naglašavam bio, jer sam za dve godine agonije prilično promenila poziciju), nezrelost, egocentričnost i osećaj manje vrednosti. Ušla sam u to sa zavetom sebi da će biti avantura i ništa više, ubeđujući se da je "razloga" za to više: mnogo je stariji od mene, ima sina iz prethodnog braka, niko iz moje okoline to neće prihvatiti, biću meta tračeva, i ne treba mi to... vrhunski je u umetnosti kojom se bavi, i prema tome - ja ću mu biti samo jedna u nizu, potrošna roba. Tako sam se nebulozno postavila, uz vremenom izraženiju ljubomoru, i kad nikakvog povoda nije bilo. U nekim periodima je bilo divno, i onda bi pucalo, zbog navedenih stvari, i možda zbog Sa90Sa. Više puta. Kao definitivno. I svaki put sam osećala kao da je otkinut deo mene - fizički strašno, raspad sistema, i dalje ubeđivala sebe da on nije za mene, i što pre se tog bola rešim - to bolje. Ali racio u nema nikakav autoritet...Vreme je prolazilo, ali nije lečilo. Ulazila sam u par kratkih avantura sa tipovima koji su mi služili samo da se zavaram i sakrijem od onoga što osećam (negde od novembra prošle god. do marta ove bila sam ubeđena da sam ga "prebolela"). Onda sam krenula u potragu za onim "pravim", čak i na sajt za upoznavanje, i kad sam popunila rubriku koja traži opis osobe kakvu tražim, i pročitala šta sam napisala...! Nedostajalo je samo ime da opis bude potpun! "Kako si mogla da budeš tako glupa! NJega nećeš naći ovde!" Kako sam mogla i da očekujem da privučem nekoga novog u svoj život, kad u srcu nisam slobodna... Da ne dužim, nisu moje kočnice jedine, ali sada znam da je on pravi, i spremna sam na mnoge ustupke na koje dosad nisam bila, i spremna da se predam. Trenutno je na putu, ali smo ponovo uspostavili kontakt.

Eto, moja ogoljena istina...možda nekome posluži za nauk! Smile Više očiju više vidi!
amrita
amrita

Broj poruka : 4
Godina : 46
Локација : Sombor
Datum upisa : 21.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mala Moćna Muzika Empty Re: Mala Moćna Muzika

Počalji  Formalhaut Čet Maj 05, 2011 2:49 am

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 7:12 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mala Moćna Muzika Empty Re: Mala Moćna Muzika

Počalji  Formalhaut Čet Maj 05, 2011 3:00 am

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 7:14 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mala Moćna Muzika Empty Re: Mala Moćna Muzika

Počalji  amrita Čet Maj 05, 2011 2:39 pm

Draga Marina,
pre svega, hvala na tvom vremenu i brzom odgovoru. Što se tiče 9. kuće, ne bih je po svaku cenu vezala za inostranstvo, već pre za putovanje i učenje - ja svakako putujem u drugi grad da bismo se sreli, a njemu je to država sada različita od one u kojoj je rođen (mada meni CG nikad neće biti inostranstvo).
Njegov Saturn na IC svakako je dosad doneo mnogo patnje i povređivanja. A Saturni jesu u kvadratu, što verovatno donosi razdvajanja. Dobro si rekla ovo za sujetu i začepljenost Vodolija, i kad to dođe u natezanje s mojim slepim, tvrdoglavim egom, ispadam smešna, detinjasta. Jer to nije ništa drugo nego detinjasta potreba za potvrđivanjem, za priznanjem od strane muškarca, koja je nezadovoljena, jer sam odrasla bez oca i bilo kakvog muškog uzora. Ali muškarac nije i ne treba da mi služi u tu svrhu. Bila sam sa nekoliko onih koji su mi povlađivali i hranili mi ego, i sa njima sam mogla lako da manipulišem, i - prezirala sam ih zbog toga! Kod ovog čoveka je stvar u goloj istini koju nudi - odmah je rekao da su mu karijera i sin na prvom mestu, što znači da bih ja došla tek na 3. a to mi se nije dopalo (opet glupi ego). A kada bih zamislila situaciju u kojoj bi se on potpuno promenio i zapostavio posao i sina zbog mene - odmah bih ga prezrela! Jednom rečju - učim na svojim nezrelim greškama i idealizovanim očekivanjima, jer prosto nisam imala uzor da vidim kako funkcionišu muško-ženski odnosi, ne kvalitetni, nego bilo kakvi. Moje neznanje u tom polju beše potpuno, i morala sam sama da ga stičem, što još uvek radim. Ovaj čovek nije idealan (da jeste ne bi bio ni rođen!), i trebalo mi je dugo da shvatim da ideal neću naći i da se ne okrećem od nekog zbog nekih mana, već da ih prihvatim, i radujem se njegovim kvalitetima, a on ima mnoge koje su meni bitne.
Ne, nisam do sada bila u braku, niti sam živela s nekim - razlozi su upravo navedeni, kao i strah od vezivanja i povređivanja. Ali nešto se upravo dešava - taj strah iščezava i osećam se spremnom da se dajem, prosto kao žena.
I dobro si rekla - rezova je bilo nekoliko - uglavnom zbog moje impulsivne reakcije.

flower
amrita
amrita

Broj poruka : 4
Godina : 46
Локација : Sombor
Datum upisa : 21.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mala Moćna Muzika Empty Re: Mala Moćna Muzika

Počalji  svetlanna Čet Maj 05, 2011 3:36 pm

I od mene imas pohvale za iskrenost i trenzveno razmisljanje, sto je za to nekada, kao sto je tvoj slucaj potrebno vreme da se analizira, i sto bi rekli stavi na vagu.
U zivotu moras da odvojis bitne od ne bitnih stvari, ili ih makar staviti na odredjena mesta, a da, i kako vreme prolazi, malo se menjamo kako - mi, tako i pogledi na zivot, partnera, prijateljstva ...itd. Nadam se da me razumes?
Zelim Vam puno uspeha cheers
pozdrav
svetlanna
svetlanna

Broj poruka : 13
Godina : 46
Локација : NIS
Datum upisa : 15.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mala Moćna Muzika Empty Re: Mala Moćna Muzika

Počalji  Formalhaut Pet Maj 06, 2011 8:37 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 7:16 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mala Moćna Muzika Empty Re: Mala Moćna Muzika

Počalji  amrita Pon Maj 09, 2011 11:00 pm

[quote="svetlanna"]I od mene imas pohvale za iskrenost i trenzveno razmisljanje, sto je za to nekada, kao sto je tvoj slucaj potrebno vreme da se analizira, i sto bi rekli stavi na vagu.
U zivotu moras da odvojis bitne od ne bitnih stvari, ili ih makar staviti na odredjena mesta, a da, i kako vreme prolazi, malo se menjamo kako - mi, tako i pogledi na zivot, partnera, prijateljstva ...itd. Nadam se da me razumes?
Zelim Vam puno uspeha cheers
pozdrav[/quote

Hvala Svetlana Smile

Razumem te!
amrita
amrita

Broj poruka : 4
Godina : 46
Локација : Sombor
Datum upisa : 21.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mala Moćna Muzika Empty Re: Mala Moćna Muzika

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu