Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TESKE ILI LAKE LJUBAVNE VEZE

+5
Astrotanja
sara
Milica
galaksija
EMA66
9 posters

Ići dole

TESKE ILI LAKE LJUBAVNE VEZE Empty TESKE ILI LAKE LJUBAVNE VEZE

Počalji  EMA66 Pet Maj 27, 2011 12:11 pm

CAO drugari...

uvek sam se pitala u stvarnom zivotu... kako neko ima lepe i uspesne ljubavne veze a neko ne.... ali da uzmemo u obzir da i svako svaku svoju vezu drugacije dozivljava...

da li nam se u natalu... moze videti ...kakvim smo vezama podlozni.... lepim mirnim ili sa konstantnim trzavicama....
i ko u tim vezamam da kazem ruznu rec IMA KORIST ( MADA TU REC NE KORISTIM U STVARNOM ZIVOTU) ILI INTERES... takodje
KO SE VISE DA JE U JEDNOJ VEZI ZENA ILI MUSKAC

ovo me interesujem jer zelim da znam... kakve ljubavne veze pokazuje moj natalni horoskop... (pa ako je sudjeno da znam sta je sudjeno)..... da nekrenem bez veze da menjam svet.....Smile) Very Happy cheers




EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

TESKE ILI LAKE LJUBAVNE VEZE Empty Re: TESKE ILI LAKE LJUBAVNE VEZE

Počalji  galaksija Pet Maj 27, 2011 12:36 pm

Kroz 5 i 7 polje gledamo ljubavne veze kao i poziciju Meseca i Venere.Sudeci po tvojoj 5 kuci koja pocinje u Devici a vladar otiso u 10 polje u konjukciji sa Saturnom i Suncm u Ribama,ovo sve govori da proracunato biras svoje partnere,dobro h prvo izanaliziras ali si ipak sklona idealizaciji i zaljubljivanju na duge staze.Kroz veze gledas da poboljsas svoj status u drustvu i cesto nailazis na partnere gde postoji veca razlika u godinama a i zauzete.To je jednostavno tvoja sudbina.kroz ljubavne veze mozes drustveno napredovati i nikad te nece privuci neko ko nije profesionalno ostvaren i uspesan!Sklona si ljubavnim patnjama i depresiji zbog ljubavi.Treba ti puno vremena da u nekog steknes poverenje i otvoris mu svoje srce a kao da u svakom muskarcu vidis svoju poslednju sansu!tako bih ja opisala neke bitne segmente iz tvoje natalne karte.Da vidimo sta ce drugi reci!Srecno! cheers
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

TESKE ILI LAKE LJUBAVNE VEZE Empty Re: TESKE ILI LAKE LJUBAVNE VEZE

Počalji  Milica Pet Maj 27, 2011 12:47 pm

Pa da, natal nam govori o predispozicima...od toga ne mozemo pobeci.
Ako se nekom nasadio SA u padu ili izgonu u 5. polju taj nek' ne ocekuje buran ljubavni zivot jer prilika jednostavno nece imati bio/bila makar najzanimljivija i najlepsa osoba na svetu.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

TESKE ILI LAKE LJUBAVNE VEZE Empty Re: TESKE ILI LAKE LJUBAVNE VEZE

Počalji  EMA66 Pet Maj 27, 2011 1:20 pm

galaksija ::Kroz 5 i 7 polje gledamo ljubavne veze kao i poziciju Meseca i Venere.Sudeci po tvojoj 5 kuci koja pocinje u Devici a vladar otiso u 10 polje u konjukciji sa Saturnom i Suncm u Ribama,ovo sve govori da proracunato biras svoje partnere,dobro h prvo izanaliziras ali si ipak sklona idealizaciji i zaljubljivanju na duge staze.Kroz veze gledas da poboljsas svoj status u drustvu i cesto nailazis na partnere gde postoji veca razlika u godinama a i zauzete.To je jednostavno tvoja sudbina.kroz ljubavne veze mozes drustveno napredovati i nikad te nece privuci neko ko nije profesionalno ostvaren i uspesan!Sklona si ljubavnim patnjama i depresiji zbog ljubavi.Treba ti puno vremena da u nekog steknes poverenje i otvoris mu svoje srce a kao da u svakom muskarcu vidis svoju poslednju sansu!tako bih ja opisala neke bitne segmente iz tvoje natalne karte.Da vidimo sta ce drugi reci!Srecno! cheers

GALAKSIJA.... Very Happy ZDRAVO... i hvala na analizi,...
proracunato biras svoje partnere,dobro h prvo izanaliziras ali si ipak sklona idealizaciji i zaljubljivanju na duge staze.
MISLIM DA NISAM TOLIKO PRORACUNATA KOLIKO ANALIZIRAM... I UVEK SAM IMALA DUGA ZALJUBLJIVANJA A NE KRATKA I PROLAZNA... LEP JE OSECAJ ZNATI VOLETI.... Smile))) Embarassed
Kroz veze gledas da poboljsas svoj status u drustvu i cesto nailazis na partnere gde postoji veca razlika u godinama a i zauzete.

NIKADA NISAM ISLA SA ZAUZETIM I OZENJENIM MUSKARCIMA.. NEVOLIM DA BUDEM DRUGA... I HM...NIKO NIJE BIO MNOGO STARIJI OD MENE....Smile))

!Sklona si ljubavnim patnjama i depresiji zbog ljubavi.Treba ti puno vremena da u nekog steknes poverenje i otvoris mu svoje srce a kao da u svakom muskarcu vidis svoju poslednju sansu! APSOLUTNO TACNO... ALI I KADA SAM NEZADVOLNA JA ODEM...Smile))))
MISLIM DA SU ONI MOGLI DA SE OSLONE...NA MENE NEGO JA NA NJIH cheers
AJ POGLEDAJ ASPEKTE.... DRUGE...Smile)) cheers

VELIKI POZDRAV

EMA

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

TESKE ILI LAKE LJUBAVNE VEZE Empty Re: TESKE ILI LAKE LJUBAVNE VEZE

Počalji  EMA66 Pet Maj 27, 2011 1:24 pm

Milica ::Pa da, natal nam govori o predispozicima...od toga ne mozemo pobeci.
Ako se nekom nasadio SA u padu ili izgonu u 5. polju taj nek' ne ocekuje buran ljubavni zivot jer prilika jednostavno nece imati bio/bila makar najzanimljivija i najlepsa osoba na svetu.

MILICE SLAZEM SE S TOBOM..

TI ZNAS DA JA TVOJE MISLJENJE UVEK SAM CENILA I CENIM....

VIRNI... U MOJ NATALNI... ALI BUDI I ISKRENA.... Smile))) IZDRAZACU... SVAKU KRITIKU
Very Happy Very Happy
POZDRAV

EMA66

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

TESKE ILI LAKE LJUBAVNE VEZE Empty Re: TESKE ILI LAKE LJUBAVNE VEZE

Počalji  sara Pet Maj 27, 2011 2:31 pm

galaksija ::Treba ti puno vremena da u nekog steknes poverenje i otvoris mu svoje srce a kao da u svakom muskarcu vidis svoju poslednju sansu!


Ema, super ti je tema, nema je bolje, ovo podebljano sto posto važi i za mene, da u svakom muškarcu vidim posljednju šansu Galaksija po čemu to vidiš u natalu...? Laughing

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

TESKE ILI LAKE LJUBAVNE VEZE Empty Re: TESKE ILI LAKE LJUBAVNE VEZE

Počalji  galaksija Pet Maj 27, 2011 2:57 pm

To tumacim po polozaju venere na 29 stepenu jarca! cheers
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

TESKE ILI LAKE LJUBAVNE VEZE Empty Re: TESKE ILI LAKE LJUBAVNE VEZE

Počalji  EMA66 Pet Maj 27, 2011 3:11 pm

sara ::
galaksija ::Treba ti puno vremena da u nekog steknes poverenje i otvoris mu svoje srce a kao da u svakom muskarcu vidis svoju poslednju sansu!


Ema, super ti je tema, nema je bolje, ovo podebljano sto posto važi i za mene, da u svakom muškarcu vidim posljednju šansu Galaksija po čemu to vidiš u natalu...? Laughing

PA SARO,,,, ja nisam nikada nijednog muskarca prevarila... niti to umem... cak sta vise... neki ljudi su me rekli da mozda nisam bila u toj prilici... ha... ko nije bio pa to sam mogla da uradim ... pre 10 dana... ali nemam od toga nista...

mislim da umem da cenim i postujem muskarca.... u celosti... ali ako to isto ne dobijem.... Sad

galaksija

veneru u jarcu.. na 29 stepenu sam detaljno proucila.. i

ipak smatam da imam neki aspekt planeta... koja mi dovodi u zivotu.. ljude koji su da kazem problematicni ( ne mislim na kriminalce)... nezreli.. sebicni..u nekim pitanjima... NA KOJE SE NEMOGU U POTPUNOSTI OSLONITI...

GALAKSIJA... VELIKA HVALA.. ALI BACI OKCE NA ASKPEKTE KOJE PRAVI MARS... ILI VENERA ...ILI MESEC....Smile))

POZDRAV

EMA

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

TESKE ILI LAKE LJUBAVNE VEZE Empty Re: TESKE ILI LAKE LJUBAVNE VEZE

Počalji  sara Pet Maj 27, 2011 6:30 pm

Ema,.. nisam se mogla odmah javiti...ma, šta mi pričaš, ja kao i ti imam veneru u jarcu i još mjesec u lavu tako da ne mogu postupati ispod svog dostojanstva...
galaksija hvala na odgovoru, to je prava pravcata istina...

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

TESKE ILI LAKE LJUBAVNE VEZE Empty Re: TESKE ILI LAKE LJUBAVNE VEZE

Počalji  Astrotanja Sub Maj 28, 2011 9:16 am

Ema, poslenji stepen,moglo bi se tumačiti i kao poslednja šansa, a kako Venerom upravlja Saturn, koji je u Ribama, to i jesu osobe koje mogu na neki način neko ko nema baš naročitu sreću u ljubavi, ili ko oseća oskudnost kada je dobijanje ljubavi u pitanju. Peta kuća ti je u analatičnom znaku, u Devici koja ume da premišlja , analizira vezu, ali Merkur u Ribama ne vidi jasno, osećanja mu pomute logiku, pa eto i nekih ne baš povoljnih odabira ljubavnih. Sa druge strane Venera u Jarcu kada uđe u vezi i kada nije zadovoljna teško odustaje, pre se žrtvuje i pati, nego što je u stanju da prekine vezu. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

TESKE ILI LAKE LJUBAVNE VEZE Empty Re: TESKE ILI LAKE LJUBAVNE VEZE

Počalji  EMA66 Sub Maj 28, 2011 4:13 pm

Astrotanja ::Ema, poslenji stepen,moglo bi se tumačiti i kao poslednja šansa, a kako Venerom upravlja Saturn, koji je u Ribama, to i jesu osobe koje mogu na neki način neko ko nema baš naročitu sreću u ljubavi, ili ko oseća oskudnost kada je dobijanje ljubavi u pitanju. Peta kuća ti je u analatičnom znaku, u Devici koja ume da premišlja , analizira vezu, ali Merkur u Ribama ne vidi jasno, osećanja mu pomute logiku, pa eto i nekih ne baš povoljnih odabira ljubavnih. Sa druge strane Venera u Jarcu kada uđe u vezi i kada nije zadovoljna teško odustaje, pre se žrtvuje i pati, nego što je u stanju da prekine vezu. sunny
PRIZNAJEM NISAM U STANJU DA JE PREKINEM milim da ce u ovom slucaju morati on...

tanja... i primetila sam da... mi uvek nesto nedostajaloo... falilo.. u vezama nikada nisam bila zadovoljna.... pa sam pocela da trazim gresku kod sebe ....elim...
ko oseća oskudnost kada je dobijanje ljubavi u pitanju uvek.... sam htela i trazila jos... ljubavi... jos..i jos... i to sa pokazivanjem... a sad u ovoj vezi.. nije on los covek pre svega.... ali ...opet.. ali... ja sam ta koja u stvari opet trpi.... ali mozda ne bih ni trpela... da nije s moje strane isrkrena ljubav.... pa sam ga prihvatila sa svim manama... i kvalitetima....

hvala tanja...

pozdrav

ema

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

TESKE ILI LAKE LJUBAVNE VEZE Empty Re: TESKE ILI LAKE LJUBAVNE VEZE

Počalji  RainyDay Pet Jun 03, 2011 11:05 pm

E bas mi je trebala ova tema! Ja nikako nemam srece u vezama. Uglavnom veze sa strancima, bili su zauzeti u trenutku kad sam ih upoznala(ne ozenjeni, ali u vezama sa drugim devojkama), ceste komplikovane situacije, puno suza i drame... Sad Nisam imala mnogo veza, zapravo samo 2 ozbiljne. Zar moja Venera u Jarcu i puna treca kuca ne treba da ukazuju na stabilne veze sa osobama koje su blizu?
Poslednji bivsi je zavrsio u bolnici jer je pokusao da se ubije zbog prekida veze Crying or Very sad

Trenutno nisam u vezi ali imam odredjena osecanja ka nekome.. i naravno, on opet ima devojku Neutral

RainyDay

Broj poruka : 16
Datum upisa : 01.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

TESKE ILI LAKE LJUBAVNE VEZE Empty Re: TESKE ILI LAKE LJUBAVNE VEZE

Počalji  venus_pisces Sub Jun 04, 2011 1:26 pm

AutumnFlower ::E bas mi je trebala ova tema! Ja nikako nemam srece u vezama. Uglavnom veze sa strancima, bili su zauzeti u trenutku kad sam ih upoznala(ne ozenjeni, ali u vezama sa drugim devojkama), ceste komplikovane situacije, puno suza i drame... Sad Nisam imala mnogo veza, zapravo samo 2 ozbiljne. Zar moja Venera u Jarcu i puna treca kuca ne treba da ukazuju na stabilne veze sa osobama koje su blizu?
Poslednji bivsi je zavrsio u bolnici jer je pokusao da se ubije zbog prekida veze Crying or Very sad

Trenutno nisam u vezi ali imam odredjena osecanja ka nekome.. i naravno, on opet ima devojku Neutral

Gledam tvoju 5-tu i na prvi pogled mi deluje da ti je sloboda bitna ,da si mozda sklona neobaveznom tipu veza jer ti je 5 polje u vodoliji....ali, uran180jupiter a taj jupiter je vladar tvoje 3-ce gde ti je stelijum pa mislim da to dosta otezava a i opozicije urana mogu dati veze sa zauzetima... imas i Sa0Mo(a saturn je i suvladar 5 p) iako je malo veci orbis,ovo je dosta tezak aspekt za veze...emotivna blokada (bilo tvoja ili one druge osobe), razocarenja,zahladjenja u odnosima, veze koje se tegle u nedogled...isto tako moze dati i veze sa dosta starijima...Imas Ve0Mo ovo je jako lepo (imam i ja, pa kazem iz iskustva Smile), ali kod tebe je u jarcu a dispozitor je opet taj saturn...Ti si ustvari sklona ozbiljnim vezama, stabilnim ali je verovatno problem sto nailazis na ljude suprotne od tebe koji na to nisu spremni...saturn moze mnogo da oteza ali i da nagradi,tako da vremenom i verovatno sa godinama ce doci sve na svoje mesto Smile

7 polje ti je u ovnu,a mars divno aspektovan i u trigonu sa Jupiterom pa ce tad kroz partnera iz 7 polja verovatno proraditi simbolika tog tvog 3 polja...tako da, bez brige...sve ce doci na svoje Smile
venus_pisces
venus_pisces

Broj poruka : 72
Godina : 39
Datum upisa : 03.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

TESKE ILI LAKE LJUBAVNE VEZE Empty Re: TESKE ILI LAKE LJUBAVNE VEZE

Počalji  RainyDay Sub Jun 04, 2011 1:51 pm

venus_pisces ::
AutumnFlower ::E bas mi je trebala ova tema! Ja nikako nemam srece u vezama. Uglavnom veze sa strancima, bili su zauzeti u trenutku kad sam ih upoznala(ne ozenjeni, ali u vezama sa drugim devojkama), ceste komplikovane situacije, puno suza i drame... Sad Nisam imala mnogo veza, zapravo samo 2 ozbiljne. Zar moja Venera u Jarcu i puna treca kuca ne treba da ukazuju na stabilne veze sa osobama koje su blizu?
Poslednji bivsi je zavrsio u bolnici jer je pokusao da se ubije zbog prekida veze Crying or Very sad

Trenutno nisam u vezi ali imam odredjena osecanja ka nekome.. i naravno, on opet ima devojku Neutral

Gledam tvoju 5-tu i na prvi pogled mi deluje da ti je sloboda bitna ,da si mozda sklona neobaveznom tipu veza jer ti je 5 polje u vodoliji....ali, uran180jupiter a taj jupiter je vladar tvoje 3-ce gde ti je stelijum pa mislim da to dosta otezava a i opozicije urana mogu dati veze sa zauzetima... imas i Sa0Mo(a saturn je i suvladar 5 p) iako je malo veci orbis,ovo je dosta tezak aspekt za veze...emotivna blokada (bilo tvoja ili one druge osobe), razocarenja,zahladjenja u odnosima, veze koje se tegle u nedogled...isto tako moze dati i veze sa dosta starijima...Imas Ve0Mo ovo je jako lepo (imam i ja, pa kazem iz iskustva Smile), ali kod tebe je u jarcu a dispozitor je opet taj saturn...Ti si ustvari sklona ozbiljnim vezama, stabilnim ali je verovatno problem sto nailazis na ljude suprotne od tebe koji na to nisu spremni...saturn moze mnogo da oteza ali i da nagradi,tako da vremenom i verovatno sa godinama ce doci sve na svoje mesto Smile

7 polje ti je u ovnu,a mars divno aspektovan i u trigonu sa Jupiterom pa ce tad kroz partnera iz 7 polja verovatno proraditi simbolika tog tvog 3 polja...tako da, bez brige...sve ce doci na svoje Smile


Ja ustvari kad ulazim u novu vezu zelim da to bude ozbiljno... I onda u nekom trenutku meni sve to dosadi i treba mi neka promena. Onda mucim i sebe i drugu stranu svojim ponasanjem umesto da kazem direktno o cemu se radi. I tako na kraju prekinem staru vezu jer pocne da mi se svidja neko nov, koga ja opet idealizujem i sve ispocetka krene. A inace sam introverna i treba mi dosta vremena da uspostavim kontakt s nekim-to je valjda Venera u Jarcu. Ne mogu da kazem da su u pitanju bili losi ljudi, oni su sve bili divni i cinili su lepe stvari za mene, mislim da je problem u meni a ne u njima. Valjda ja zelim ozbiljnu vezu, ali u nekom trenutku krenem da se ponasam jako neozbiljno. Ne volim bas starije muskarce, par godina da, ali nesto preterano nikako, nadam se da mi se takva veza nece desiti.

Cula sam da je Saturn los za 5 polje generalno, je l moze da znaci jos nesto ako je on suvladar osim ovoga?

RainyDay

Broj poruka : 16
Datum upisa : 01.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

TESKE ILI LAKE LJUBAVNE VEZE Empty Re: TESKE ILI LAKE LJUBAVNE VEZE

Počalji  EMA66 Sub Jun 04, 2011 2:15 pm

AutumnFlower ::
venus_pisces ::
AutumnFlower ::E bas mi je trebala ova tema! Ja nikako nemam srece u vezama. Uglavnom veze sa strancima, bili su zauzeti u trenutku kad sam ih upoznala(ne ozenjeni, ali u vezama sa drugim devojkama), ceste komplikovane situacije, puno suza i drame... Sad Nisam imala mnogo veza, zapravo samo 2 ozbiljne. Zar moja Venera u Jarcu i puna treca kuca ne treba da ukazuju na stabilne veze sa osobama koje su blizu?
Poslednji bivsi je zavrsio u bolnici jer je pokusao da se ubije zbog prekida veze Crying or Very sad

Trenutno nisam u vezi ali imam odredjena osecanja ka nekome.. i naravno, on opet ima devojku Neutral

Gledam tvoju 5-tu i na prvi pogled mi deluje da ti je sloboda bitna ,da si mozda sklona neobaveznom tipu veza jer ti je 5 polje u vodoliji....ali, uran180jupiter a taj jupiter je vladar tvoje 3-ce gde ti je stelijum pa mislim da to dosta otezava a i opozicije urana mogu dati veze sa zauzetima... imas i Sa0Mo(a saturn je i suvladar 5 p) iako je malo veci orbis,ovo je dosta tezak aspekt za veze...emotivna blokada (bilo tvoja ili one druge osobe), razocarenja,zahladjenja u odnosima, veze koje se tegle u nedogled...isto tako moze dati i veze sa dosta starijima...Imas Ve0Mo ovo je jako lepo (imam i ja, pa kazem iz iskustva Smile), ali kod tebe je u jarcu a dispozitor je opet taj saturn...Ti si ustvari sklona ozbiljnim vezama, stabilnim ali je verovatno problem sto nailazis na ljude suprotne od tebe koji na to nisu spremni...saturn moze mnogo da oteza ali i da nagradi,tako da vremenom i verovatno sa godinama ce doci sve na svoje mesto Smile

7 polje ti je u ovnu,a mars divno aspektovan i u trigonu sa Jupiterom pa ce tad kroz partnera iz 7 polja verovatno proraditi simbolika tog tvog 3 polja...tako da, bez brige...sve ce doci na svoje Smile


Ja ustvari kad ulazim u novu vezu zelim da to bude ozbiljno... I onda u nekom trenutku meni sve to dosadi i treba mi neka promena. Onda mucim i sebe i drugu stranu svojim ponasanjem umesto da kazem direktno o cemu se radi. I tako na kraju prekinem staru vezu jer pocne da mi se svidja neko nov, koga ja opet idealizujem i sve ispocetka krene. A inace sam introverna i treba mi dosta vremena da uspostavim kontakt s nekim-to je valjda Venera u Jarcu. Ne mogu da kazem da su u pitanju bili losi ljudi, oni su sve bili divni i cinili su lepe stvari za mene, mislim da je problem u meni a ne u njima. Valjda ja zelim ozbiljnu vezu, ali u nekom trenutku krenem da se ponasam jako neozbiljno. Ne volim bas starije muskarce, par godina da, ali nesto preterano nikako, nadam se da mi se takva veza nece desiti.

Cula sam da je Saturn los za 5 polje generalno, je l moze da znaci jos nesto ako je on suvladar osim ovoga?

i ja ima veneru u jarcu... i nije mi lako zato sam i postavila ovu temu....
bas imamo isto ponasanje i sam se tako ponasala dok sam bila tvojih godina... ali sad u zrelijim vise namam takov ponasanje... e sad da mislim da je vise da volim osobu iz sinatrije... pa je to razlog mag sadasnjeg ponasanja da dosta trpim...

eto od jutros od 1i 30 niti spavam... niti nista kao zombi.. imala sam los period na poslu... i jutrasnji razgovor s njim me je poremetio.. recenicom da nisam iskrena... hm... valjda ovaj uran mi je doneo bas iznenadjenje.... nije bilo svadje nije bilo grubih reci.. ali sta ce biti dalje
a recenica da ce mi sve zelje ispuniti.. ipak mislim da je problem u njemu a ne u meni... ili gresim

pozdrav

ema66

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

TESKE ILI LAKE LJUBAVNE VEZE Empty Re: TESKE ILI LAKE LJUBAVNE VEZE

Počalji  RainyDay Sub Jun 04, 2011 6:49 pm

EMA66 ::

i ja ima veneru u jarcu... i nije mi lako zato sam i postavila ovu temu....
bas imamo isto ponasanje i sam se tako ponasala dok sam bila tvojih godina... ali sad u zrelijim vise namam takov ponasanje... e sad da mislim da je vise da volim osobu iz sinatrije... pa je to razlog mag sadasnjeg ponasanja da dosta trpim...

eto od jutros od 1i 30 niti spavam... niti nista kao zombi.. imala sam los period na poslu... i jutrasnji razgovor s njim me je poremetio.. recenicom da nisam iskrena... hm... valjda ovaj uran mi je doneo bas iznenadjenje.... nije bilo svadje nije bilo grubih reci.. ali sta ce biti dalje
a recenica da ce mi sve zelje ispuniti.. ipak mislim da je problem u njemu a ne u meni... ili gresim

pozdrav

ema66

Mora da je zbog Venere... Takodje, ja imam jak osecaj grize savesti, stalno prisutan. I cesto imam neki osecaj da ne mogu da disem jer nesto nije kako treba, nekad i nema razloga, jednostavno se desi. Ja sam stalno pod stresom i stalno imam strah od toga da cu uraditi nesto pogresno.
Sto se tice tog dogadjaja, mozda ne pokazujes osecanja otvoreno uvek, ili se drzis na distanci... Sad ne znam, jer ti imas mnogo vise iskustva od mene ocigledno i vise godina, tako da mozda se i drugacije ponasas.. Ja imam problem sa iskazivanjem osecanja, sto se moze ucitiniti kao emocionalna hladnoca, a zapravo nije tako.

RainyDay

Broj poruka : 16
Datum upisa : 01.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

TESKE ILI LAKE LJUBAVNE VEZE Empty Re: TESKE ILI LAKE LJUBAVNE VEZE

Počalji  EMA66 Sub Jun 04, 2011 8:21 pm

AutumnFlower ::
EMA66 ::

i ja ima veneru u jarcu... i nije mi lako zato sam i postavila ovu temu....
bas imamo isto ponasanje i sam se tako ponasala dok sam bila tvojih godina... ali sad u zrelijim vise namam takov ponasanje... e sad da mislim da je vise da volim osobu iz sinatrije... pa je to razlog mag sadasnjeg ponasanja da dosta trpim...

eto od jutros od 1i 30 niti spavam... niti nista kao zombi.. imala sam los period na poslu... i jutrasnji razgovor s njim me je poremetio.. recenicom da nisam iskrena... hm... valjda ovaj uran mi je doneo bas iznenadjenje.... nije bilo svadje nije bilo grubih reci.. ali sta ce biti dalje
a recenica da ce mi sve zelje ispuniti.. ipak mislim da je problem u njemu a ne u meni... ili gresim

pozdrav

ema66

Mora da je zbog Venere... Takodje, ja imam jak osecaj grize savesti, stalno prisutan. I cesto imam neki osecaj da ne mogu da disem jer nesto nije kako treba, nekad i nema razloga, jednostavno se desi. Ja sam stalno pod stresom i stalno imam strah od toga da cu uraditi nesto pogresno.
Sto se tice tog dogadjaja, mozda ne pokazujes osecanja otvoreno uvek, ili se drzis na distanci... Sad ne znam, jer ti imas mnogo vise iskustva od mene ocigledno i vise godina, tako da mozda se i drugacije ponasas.. Ja imam problem sa iskazivanjem osecanja, sto se moze ucitiniti kao emocionalna hladnoca, a zapravo nije tako.

emocionalnu hladnocu.. sam prevazisla sa njim...

ti moras da ga zavolis do boli... tek onda ces se osloboditi emotivne hladnoce.... jer to ujedno utice na intimne odnose

pa ti razmisli...

ovo ti pricam iz iskustva
a ne kao astrolog... ili po sinatriji..jer astrolog po profiesiji nisam

veliki pozdrav

ema66


EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

TESKE ILI LAKE LJUBAVNE VEZE Empty Re: TESKE ILI LAKE LJUBAVNE VEZE

Počalji  Strijelac Čet Dec 19, 2013 5:11 pm

Astrotanja ::Ema, poslenji stepen,moglo bi se tumačiti i kao poslednja šansa, a kako Venerom upravlja Saturn, koji je u Ribama, to i jesu osobe koje mogu na neki način neko ko nema baš naročitu sreću u ljubavi, ili ko oseća oskudnost kada je dobijanje ljubavi u pitanju. Peta kuća ti je u analatičnom  znaku, u Devici koja ume da premišlja , analizira vezu, ali Merkur u Ribama ne vidi  jasno, osećanja mu pomute logiku, pa eto i nekih  ne baš povoljnih odabira ljubavnih. Sa druge strane Venera u Jarcu kada uđe u vezi i kada nije zadovoljna teško odustaje, pre se žrtvuje i pati, nego što je u stanju da prekine vezu.  sunny

Tanja, da li je moguće da ovo sedmo polje u Strijelcu dovodi ovakve muškarce koji se njoj, sa Venerom u Jarcu, čine nezreli ...

Strijelac

Broj poruka : 52
Datum upisa : 13.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

TESKE ILI LAKE LJUBAVNE VEZE Empty Re: TESKE ILI LAKE LJUBAVNE VEZE

Počalji  MILENKA Pon Apr 06, 2015 3:11 pm

Kako se iz necijeg natala moze videti da li je to teska osoba ili osoba koja je teska za vezu? Kad rasčistimo sa svojim natalom I radimo na sebi da postignemo da budemo osobe koje su prijatne za vezu I prijateljstvo, kod upoznavanja novog partnera kako da vidimo da svoju partnerku stavlja u loš položaj posle nekog vremena...jesu li to mm natali sa mesecom u škorpiji u lošem aspektu sa Sa, sa lošim dispozitorom Mo ili treba gledati njegovog vladara asc koliko je čestit I u kojim je aspektima...
To pitam zato što ne vidim poveznicu devojaka koje imaju lepe mesec I veneru I vladara asc a u vezi su sa mm koji ih mrcvari...nisu one privučene lošim nego neznaju kako da se izvuku Sleep
MILENKA
MILENKA

Broj poruka : 4
Godina : 49
Локација : Uzice
Datum upisa : 28.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

TESKE ILI LAKE LJUBAVNE VEZE Empty Re: TESKE ILI LAKE LJUBAVNE VEZE

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu