Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

06.05. Retrogradni Merkur, Mesec u Vagi dobar za ljubavne sastanke

+5
joki22
beli lav
Snezana
Darko
Astrotanja
9 posters

Ići dole

06.05. Retrogradni Merkur, Mesec u Vagi dobar za ljubavne sastanke Empty 06.05. Retrogradni Merkur, Mesec u Vagi dobar za ljubavne sastanke

Počalji  Astrotanja Sre Maj 06, 2009 6:47 pm

Od danas je Merkur, pa do 30. maja Merkur je retrogradan, pa će biti problema u komunikaciji, kontaktima, radu kompjutera, mobilnog, automobila, putovanjima i sl. Nemojte se iznenaditi, ako dođe do zabuna, grešaka,kašnjenja, odugovlačenja, ili zanemarivanja nekih čijenica, koje mogu dovesti do problema. Nije dobro vreme za nove početke, je će sve ići teže, iz više pokušaja, usporeno,otežano, uz nepredviđene probleme. Nije dobro ni kupovati nove uređaje,donositi nove odluke, za dogovore, nove ideje i slično, ali je dobro obnoviti nešto što ste ranije radili, uspostaviti ponovan kontakt sa osobama sa kojima ste ranije komunicirali, radili, ili družili,završiti nešto od ranije, zavisno kroz koje polje vam tranzitira.

Meni su problemi u komunikaciji počeli još od jutros. Internet mi nije radio, a onda nisam ni primetila kada je proradio da sam izbrisala greškom lozinku. Osobe koje sam zvala telefonom, uspela sam da dobijem iz ko zna kojeg pokušaja. Dete mi izgubilo knjigu iz matematike, inače Devica je. Nismo uspeli da je pronađemo, pa domaći nije ni uradila. Srećom neko ju je greškom uzeo, pa je ipak pronađena itd.

Kakva su vaša iskustava?

Mesec u Vagi je jedan od najboljih tranzita Meseca za ljubavna poznanstva, sastanka, posebno ako nije u lošim aspektima sa tranzitnom Venerom i Marsom., što je juče bilo.
Sutra će biti u tigonu sa tranzitnim Jupiterom i Neptunom, a kako je Merkur retrogradan onda je to dobro za viđenje sa osobom koju ste nekada voleli, ilise družilii bili bliski sa njom. Osobe su obično prijatnije, ljubaznije. finije dok Mesec tranzitira Vagom.
Wink Very Happy


Poslednji put izmenio Astrotanja dana Sre Maj 06, 2009 10:04 pm, izmenio ukupno 2 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

06.05. Retrogradni Merkur, Mesec u Vagi dobar za ljubavne sastanke Empty Re: 06.05. Retrogradni Merkur, Mesec u Vagi dobar za ljubavne sastanke

Počalji  Darko Sre Maj 06, 2009 7:06 pm

Bice da meni ovo ne smeta... Very Happy

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

06.05. Retrogradni Merkur, Mesec u Vagi dobar za ljubavne sastanke Empty Re: 06.05. Retrogradni Merkur, Mesec u Vagi dobar za ljubavne sastanke

Počalji  Snezana Sre Maj 06, 2009 9:29 pm

Sve je danas bilo u simbolici MeR, na poslu vraćanje na dokument koji sam radila pre 2 godine, kupovina stolica koje sam htela da kupim ranije (dva puta se vraćala u prodavnicu), aktivirala svoj ugašen nalog, a planovi za sledeću nedelju: bacanje svega što mi ne treba Smile. Ja to sve da me MeR, ne iznenadi, mada, nisam nenaviknuta na zastoje koje ovakav hod može da donese, nema veze Smile
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

06.05. Retrogradni Merkur, Mesec u Vagi dobar za ljubavne sastanke Empty Re: 06.05. Retrogradni Merkur, Mesec u Vagi dobar za ljubavne sastanke

Počalji  beli lav Sre Maj 06, 2009 11:58 pm

ovako,bas planiram da krenem da obnavljam ispit koji sam vec ucila i ceo dan razmisljam da sednem pa da krenem redom da zovem drugarice sa kojima se dugo nisam cula,a planiram i uskoro da ih vidim.ok je :bball:i da,postojao je problem sa mojim natalom u potpisu,ali je on resen.


Poslednji izmenio beli lav dana Čet Maj 07, 2009 1:04 am, izmenjeno ukupno 1 puta
beli lav
beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 41
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

06.05. Retrogradni Merkur, Mesec u Vagi dobar za ljubavne sastanke Empty Re: 06.05. Retrogradni Merkur, Mesec u Vagi dobar za ljubavne sastanke

Počalji  joki22 Čet Maj 07, 2009 12:28 am

Ja takodje obnavljam ispit koje vec duze vreme ucim!

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

06.05. Retrogradni Merkur, Mesec u Vagi dobar za ljubavne sastanke Empty Re: 06.05. Retrogradni Merkur, Mesec u Vagi dobar za ljubavne sastanke

Počalji  Astrotanja Čet Maj 07, 2009 12:36 am

divno. Treba iskusristiti na pravi način ovaj Merkur.
Neke osobe koje imaju retrogradni Merkur bolje podnose kada je Merkur retrogradan. Darko, moguće je da ti spadaš u te , jer i ti imaš u natalu retrogradni Merkur, pa ti može pomoći da uradiš nešto ranije planirano, ili da budeš odlučniji? Ovo drugo pitam, jer sam primetila da su oni koji imaju u natalu skloni da teško donose značajne odluke. alien


Poslednji izmenio Astrotanja dana Čet Maj 07, 2009 12:55 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

06.05. Retrogradni Merkur, Mesec u Vagi dobar za ljubavne sastanke Empty Re: 06.05. Retrogradni Merkur, Mesec u Vagi dobar za ljubavne sastanke

Počalji  Darko Čet Maj 07, 2009 12:49 am

Da, imam retro merkur... ne znam do cega je ali sam dosta smireniji po pitanju vecine stvari i dobro se osjecam... Smile

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

06.05. Retrogradni Merkur, Mesec u Vagi dobar za ljubavne sastanke Empty Re: 06.05. Retrogradni Merkur, Mesec u Vagi dobar za ljubavne sastanke

Počalji  Izida Čet Maj 07, 2009 12:20 pm

Da ako me strefi ovaj Mesec Very Happy
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

06.05. Retrogradni Merkur, Mesec u Vagi dobar za ljubavne sastanke Empty Re: 06.05. Retrogradni Merkur, Mesec u Vagi dobar za ljubavne sastanke

Počalji  smesko Čet Maj 07, 2009 6:18 pm

drage moje astro devojke caoo! I love you
nisma bila u mogucnosti da vam kuckam..mnogo nam je lepo na forumu!

mi cemo porodicno imati da dovrsimo nesto sto je zaostalo od papira, a zapoceto pre mesec ipo..a trebalo jos kada je tata bio ziv..licno nemam neke velike planove za naredne dane..sem da odem sa deckojlom odmaram, pustim mozak da uziva opsuteno..malko raduckam-ocistim u vikendici..citttam..
a dobro je da nam je tanjica iznela ovaj tranzir..da bi znala sta da ocekujem..i ne zapocinjem..
a imam nameru da se vidim sa drugaricom sa kojom sma prekinula kontak..ili ostavila nedovresenu situaciju..uradicu to do kraja meseca!

juce smo slavili djurdjevdan..i mnogo je bilo vracanja na proslost..mama je pricala kako se upoznala sa tatom..divno porodicno okupljanje!

a da..iamla sma sa deckojlom glup svadjicu..nesporazum..ali i to barem da znam nije strasno Wink kriv je retrogradni merkur! Laughing

drzim vam svima palceve!
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

06.05. Retrogradni Merkur, Mesec u Vagi dobar za ljubavne sastanke Empty vedrana

Počalji  vedrana Čet Maj 07, 2009 9:54 pm

Kod mene je bila prisutna nesanica,utonem u san i odjednom budjenje,pa sve ispocetka affraid
vedrana
vedrana

Broj poruka : 121
Datum upisa : 03.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

06.05. Retrogradni Merkur, Mesec u Vagi dobar za ljubavne sastanke Empty Re: 06.05. Retrogradni Merkur, Mesec u Vagi dobar za ljubavne sastanke

Počalji  Astrotanja Čet Maj 07, 2009 10:50 pm

Smeško, mislim da ćeš uspešno završiti to u vezi paprologije što je ranije započelo.
Sećanja na prošla događanja često je prisutno kada je retrogradni Merkur, više nego kada nije.

Što se tiče putovanja, ona i nisu nabolja kada je retrogradni Merkur, jer može biti nekih neplanirenih događanja,ai neporazumi u komunikaciji su mogući, pa vidi da koristiš kristale koji će poboljšati komunikaciju. Smile
Vedrana česte su nesanice pred Pun Mesec, pa me ne čudi što nisi dobro spavala. Meni su te nesanice i noćna buđenja poznata. Mad
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

06.05. Retrogradni Merkur, Mesec u Vagi dobar za ljubavne sastanke Empty Re: 06.05. Retrogradni Merkur, Mesec u Vagi dobar za ljubavne sastanke

Počalji  Zorica Pet Maj 08, 2009 10:56 am

ovaj period je dobar za regresiju sa dobrim i upucenim astrologom. Very Happy
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

06.05. Retrogradni Merkur, Mesec u Vagi dobar za ljubavne sastanke Empty Re: 06.05. Retrogradni Merkur, Mesec u Vagi dobar za ljubavne sastanke

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu