Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dupli blizanac

+2
Vodolijica/Dragana
malkav
6 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

dupli blizanac Empty dupli blizanac

Počalji  malkav Sub Jun 11, 2011 9:07 pm

ne razumem se nesto preterano u astrologiju. u horoskopu sam dupli blizanac. e sad kada uporedim klasicne opise blizanaca i mene u realnosti to su totalno 2 razlicite stvari geek pa sam naisao na nekakve opise da polozaj sunca u 12 kuci moze da "modifikuje" osnovni znak. pa me cisto interesuje, ako nekoga ne mrzi da se bavi sa tim Sleep sta sve utiche na "realno ja". naravno u nekom astroloskom smislu. hvala Smile

https://2img.net/h/oi53.tinypic.com/24zafph.gif
malkav
malkav

Broj poruka : 93
Godina : 47
Локација : zemun
Datum upisa : 11.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

dupli blizanac Empty Re: dupli blizanac

Počalji  Vodolijica/Dragana Ned Jun 12, 2011 7:04 pm

Ivana (my friend) live:
I moja mama je takođe dupli blizanac pa sam pomalo emotivno vezana za ovakvu temu
clown
Dupli znakovi uglavnom imaju određene osobine veoma veoma naglašene dok su sa nekim osobinama gotovo u totalnom deficitu. Prema opštem uverenju dupli blizanci bi trebali biti prilično i očigledno intelignetni, snalažljivi, brzi, detinjasti (može i u najboljem smislu reči), zatim sportski nastrojeni: bicikl, trčanje, društvene igre... Mogli bi delovati na naki način bezosećajno, površno i ravnodušno ponekad poput dece koja svaki čas skaču sa teme na temu. Mogli bi izgledati vrlo lepo, zgodno i plavokoso I love you Lepe noge sa izdiferenciranim mišićima (Brad Pitt-look:) Mogli bi delovati prilično mladi čak i kada im je u ličnoj karti drugačija informacija. Mogli bi biti naročito naklonjeni modernim tehnologijama: računarima, mobilnim, 3d-filmovima u bioskopima, a stan bi im mogao biti namešten funkcionalno i u veselim tonovima.
Eto fotorobota otprilike, u čemu se ne nalaziš od ovoga? pirat
Gledam sad malo tvoju kartu. Sunce konj. venera i sve to na ascedentu = šarmancija, lepota, upadljivost. Ljubaznost prema nepoznatima, ali bez mnogo udubljivanja. Sve to opozicija neptun = tajanstvenost, moguće i lažljivost na neki način. Možda lažno predstavljanje, svakako neka vrsta maske. I svakako opet veoma privlačna i magnetska osoba, bez obzira na situaciju. Sve ovo upotpunjuje kvadrat svega sa mesecom, koji upućuje da se ne osećaš uvek sjajno u svojoj koži. Nesklad između tvog ponašanje i između unutrašnjih osećanja. Imaš li potrebu da prikrivaš stvari ili daješ delimične odgovore? Ti najbolje znaš. Imaš mnogo veoma dobrih aspekata. Dobar između sunca (venere) prema marsu i plutonu - energija i moć, bez daljnjeg.
Ali da ne dubim i da ne dužim, ono što ovako otprilike još mogu dopisati na brzinu je naklonost i apsolutna mogućnost uspeha u umetnosti. Neptun u 6-oj, ribe na Mc-u. Neptun uključen sa mnogim ličnim planetama.
Ne bih dalje detaljisala i širila priču, jer materijala za priču ima i mnogo više, dok ne čujem koliko se za sada nalaziš u ovim površnim opisima tvog lika i dela.
I.
Vodolijica/Dragana
Vodolijica/Dragana

Broj poruka : 121
Godina : 39
Локација : Beograd
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dupli blizanac Empty Re: dupli blizanac

Počalji  Vodolijica/Dragana Ned Jun 12, 2011 7:16 pm

P.S. Kuća riba, 12, ti je prepuna. Umetnik si bez daljnjeg. Merkur u konj. sa jupiterom daje beskrajne mogućnosti gde god da se nacrta u natalu. Uživaš u samoći (i tu se verovatno prilično razlikuješ od prosečnog blizanca koji se u izolaciji radije dosađuje).
Vodolijica/Dragana
Vodolijica/Dragana

Broj poruka : 121
Godina : 39
Локација : Beograd
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dupli blizanac Empty Re: dupli blizanac

Počalji  sara Ned Jun 12, 2011 8:35 pm

Laughing ...možda se ne osjećaš kao pravi blizanac jer ti je so, me, ve, u 12 polju, pošto je moj muž blizanac a i moguće da je dupli blizanac, neznam možda rak, jer je u pitanju sat rođenja, vrlo često se obrušim na njih jer ih dobro poznajem,ali nisu loši...u svakom slučaju SO u 12 kući u blizancima govori najčešće da su takvi ljudi dobri psiholozi koji na mentalnoj razini dobro razumiju nečiji problem, a da se pri tom ne poistovjećuju s osjećajima određene osobe... a, s obzirom da je to prirodna 12. kuća riba tim osobama daje ipak dovoljanu emotivnu razinu za razumjevanje tuđeg problema, takvi blizanci su jako otvoreni prema drugima, ali veliki dio svog unutarnjeg stanja vješto zadržavaju u sebi, kojeg nitko ne naslućuje...i kao takvi veoma su traženi kao prijatelji-savjetnici, neznam da li je to slučaj kod tebe... Very Happy

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

dupli blizanac Empty Re: dupli blizanac

Počalji  malkav Ned Jun 12, 2011 8:54 pm


Hvala na komentaru Dragana. U nekim delovima se uklapam u fotorobot. Trcim, detinjast sam, skacem sa teme na temu. Ali onaj deo "Lepe noge sa izdiferenciranim mišićima (Brad Pitt-look:)" i plavusan nikako Very Happy .
Ali sa delom oko neptuna si me skroz pogodila jocolor Lazljivost, benigna i besmislena. Mastarenja. Postoji tu i maska. Ustvari vishe Very Happy . Ali vishe iz prakticnih razloga. Ne vole ljudi previse da cackaju po psihi, a meni je to nesto zanimljivo. Pa je ta maska vise u smislu "drustveno prihvatljive uloge". Nekada se osecam dobro u svojoj kozi, cesto bi da iskocim. A prikrivam stvari cisto iz prakticnog razloga. Ljudi vole da slusaju lepe i pozitivne stvari. Pa recimo prikrivam misljenje.
E taj poslednji deo si totalno pogodila. Nije da sam mizantrop ili da mi ne prija ljudsko drustvo ali posle 1, 2 brbljanja mi dodje potreba da "otpalim". Potrebno mi je vreme za kontempliranje. Bas sam zbog toga i pitao jer ne mogu da provalim sta je najbitnije u celoj karti. Daleko od toga da nemam osobine blizanaca u smislu brzopletosti, povrsnosti i slicno, ali mi se cini da mi je dosta jacha neka druga strana. mozda bas ta neptunovska. e kako to videti u karti Very Happy
thanks.
malkav
malkav

Broj poruka : 93
Godina : 47
Локација : zemun
Datum upisa : 11.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

dupli blizanac Empty Re: dupli blizanac

Počalji  malkav Ned Jun 12, 2011 9:00 pm

Hvala Saro,
cini mi se da mogu skapiram ljude na mogu "dubljem nivou". nemoj da se ljutis na muza Very Happy
malkav
malkav

Broj poruka : 93
Godina : 47
Локација : zemun
Datum upisa : 11.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

dupli blizanac Empty Re: dupli blizanac

Počalji  sara Ned Jun 12, 2011 9:33 pm

...izvinjavam se, jeste da je sunce u blizancima u 12 polju ali je merkur u biku, a ne u blizancima, što malo mjenja stvar u načinu razmišljanja i pristupu nekom problemu...

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

dupli blizanac Empty Re: dupli blizanac

Počalji  malkav Pon Jun 13, 2011 11:50 pm

E Dragana, ako mogu da budem slobodan pa da te pitam sta mislis koja kombinacija (znak/podznak) bi meni odgovarala sto se zena tiche?
malkav
malkav

Broj poruka : 93
Godina : 47
Локација : zemun
Datum upisa : 11.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

dupli blizanac Empty Re: dupli blizanac

Počalji  Vodolijica/Dragana Sre Jun 15, 2011 12:03 am

Malkav, nikakav problem,moja astro Ivana je free za vikend, a ona je ovde glavni tvoj sagovornik, ocekuj odgovor najdalje u nedelju*
Vodolijica/Dragana
Vodolijica/Dragana

Broj poruka : 121
Godina : 39
Локација : Beograd
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dupli blizanac Empty Re: dupli blizanac

Počalji  mmaajjaa Sre Jun 15, 2011 1:04 am

+Zdravo svima, čitam već par dana Draganine odgovore i baš sam se zaljubila u taj stil odgovaranja rendeer Čini mi se da su dosta pogođeni i da bih i ja htela tu nešto da pitam ako može? Rođena sam 13. avgusta 1980, u Zrenjaninu u 12.30h i zanimam me mogućnost braka i zajedničkog života sa momkom koji živi u Budimpešti a kojeg sam nedavno upoznala? Šta Dragana ima da kaže? Ili Ivana?? sunny Nije mi skroz jasno ko tu odgovara ali volela bih da čujem mišljenje. Hvala unapred svima queen

mmaajjaa

Broj poruka : 6
Godina : 43
Локација : Zrenjanin
Datum upisa : 15.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

dupli blizanac Empty Re: dupli blizanac

Počalji  malkav Čet Jun 16, 2011 6:24 pm

Vodolijica/Dragana ::Malkav, nikakav problem,moja astro Ivana je free za vikend, a ona je ovde glavni tvoj sagovornik, ocekuj odgovor najdalje u nedelju*

zahvaljujem:)
malkav
malkav

Broj poruka : 93
Godina : 47
Локација : zemun
Datum upisa : 11.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

dupli blizanac Empty Re: dupli blizanac

Počalji  Vodolijica/Dragana Pet Jun 17, 2011 2:40 pm

Fotorobot tvoje eventualne ozbiljne devojke – ili žene:
Pomalo tajnovita i misteriozna, za tebe mora biti (bar u početku) na neki način – zagonetka koja te provocira da je bolje shvatiš i istražiš. Živeće u tvojoj zgradi, ili u bliskom komšiluku ili ćeš je prosto sresti na nekom skupu ili rođendanu organizovanom u tvom domu. Ili će vas predstaviti tvoj blizak rođak. Svakako, upoznaćeš je u privatnoj atmosferi koja će zračiti nekim neobičnim događajem poput naprimer prizivanja duhova ili nečeg sličnog – a što se pamti.
A ona će te potpuno očarati svojim učešćem u toj situaciji u kojoj će biti jedna od glavnih kolovođa. Kolovođa sa pomalo siledžijskim pristupom – kad je ubeđivanje drugih u pitanju. To se neće svima svideti ali tebi (taj dan) hoće.
Verbalno dominantna nad prosečnom okolinom i sa sklonošću ka neobičnim načinima razmišljanja i zaključivanja. I u tom prisutnom društvu će prosto briljirati. A ti ćeš ostati zatečen ponašanjem i držanjem koje kod nje ne možeš da vidiš kada je naprimer sretneš samo na stepeništu ili u supermarketu.
Opet, sutra, naprimer, kad je ponovo vidiš na ulici ponašaće se potpuno uobičajeno, kao i svaki drugi tvoj komšija. Ona nema potrebu da se „prikazuje“ u svakodnevnim situacijama. Poštuje javna „pravila“. I ne nameće se nikom.
Biće uredna, doterana i očupanih obrva i nalakiranih noktiju do perfekcije. Dobrih manira. Sklona komociji i obožavatelj skupih detalja i komada nakita. Ženstvena ali ipak pomalo rezervisana, nikako raskalašna. Zastupnik zdrave ishrane. Neće biti na klasičan način lepa žena. Možda grube crte ili malo „teža kategorija“ (punija osoba). Nikako i nikakav potvrđen ideal lepote. Ali mora biti upadljiva i interesantna, nešto poput Ejmi Vajnhaus Smile
Prvi utisak: Prividno ukočena, kad su osećanja u pitanju tako da ne očekuj da ti se baci oko vrata. Imaćeš verovatno u početku osećaj da joj se uopšte ni ne dopadaš.
Nećeš joj mnogo verovati, naročito ne njenom entuzijazmu. I kada ga pokaže, imaćeš osećaj da joj se u životu dešavaju neke zanimljivosti koje nemaju veze sa tobom i o kojima neće da ti priča. Ali nećeš moći prestati da misliš o toj ženi.
Između vas će i inače pomalo cirkulisati izvesne laži. Čak i sa tvoje strane. Uživaćeš u tome da joj se predstavljaš kao neko koga nije lako tek tako pročitati. Ali to će vas i održavati. Pomalo bojena i frizirana istina pomagaće vam da opstanete kroz vreme.
Imaš potrebu za ženom o kojoj ćeš misliti i razmišljati – uvek – čak i kad nije prisutna.
Imaš potrebu za ponekim izvanrednim uzbuđenjima, da to tako nazovem. Bojiš se jedino kolotečine i „običnosti“, čak se pomalo toga i gadiš.
Tako ja čitam tvoju natalnu kartu.
Nemam želje da prosto istražujem koji može biti znak. Na prvu loptu to je strelac. Ali ovo o čemu ja pišem nikako nije uobičajeni strelac. To je nešto sa kvalitetom riba i device. Mani se znakova i označavanja, svaka karta ima svoje specifične osobine, a znak i podznak su tek glazura.
Kako god, da zaključim, komplikovana žena, kojoj nije lako ugoditi i koja ima mnogo sopstvenih unutrašnjih kontradikcija, koje bi nekog drugog možda oterale, ali tebe će opasno privući.
Eto, tako nešto
I love you
Vodolijica/Dragana
Vodolijica/Dragana

Broj poruka : 121
Godina : 39
Локација : Beograd
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dupli blizanac Empty Re: dupli blizanac

Počalji  Vodolijica/Dragana Pet Jun 17, 2011 2:44 pm

Maja, pogledaću i tvoje podatke, ali pošto nisi postavila natalnu kartu daj mi malo vremena.
Vodolijica/Dragana
Vodolijica/Dragana

Broj poruka : 121
Godina : 39
Локација : Beograd
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dupli blizanac Empty Re: dupli blizanac

Počalji  malkav Pet Jun 17, 2011 7:11 pm

hvala vas 2 Very Happy
da budem sasvim iskren opis je skoro 100% onoga sto me privlaci kod zena.
malkav
malkav

Broj poruka : 93
Godina : 47
Локација : zemun
Datum upisa : 11.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

dupli blizanac Empty Re: dupli blizanac

Počalji  malkav Pet Jun 17, 2011 7:25 pm

i ajde ako ti nije problem "uploaduj" kartu da moze da se vidi. sad sam se nesto zainteresovao:).
malkav
malkav

Broj poruka : 93
Godina : 47
Локација : zemun
Datum upisa : 11.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

dupli blizanac Empty Re: dupli blizanac

Počalji  mmaajjaa Sub Jun 18, 2011 1:05 am

Ubacila bih ja kartu ali moram prvo da probam ovde da se snađem ili ću pitati da mi neko pomogne. Do sutra ili prekosutra sigurno ubacujem cheers

mmaajjaa

Broj poruka : 6
Godina : 43
Локација : Zrenjanin
Datum upisa : 15.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

dupli blizanac Empty Re: dupli blizanac

Počalji  malkav Pon Jun 20, 2011 1:04 pm

e da, koja planeta mi je vladar? kako se to gleda uopste Very Happy

https://2img.net/h/oi53.tinypic.com/24zafph.gif
malkav
malkav

Broj poruka : 93
Godina : 47
Локација : zemun
Datum upisa : 11.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

dupli blizanac Empty Re: dupli blizanac

Počalji  Vodolijica/Dragana Pon Jun 20, 2011 5:18 pm

Vladar čega?
Misliš veza ili braka (brakova)? - Ako to tražiš onda GRUBO rečeno:
U vezi sa vezama (i mladalačkim ljubavima) gledaš vladara 5. kuće, a kod tebe je to merkur.
Ali ako te zanimaju brakovi u tvom horoskopu: onda malo posmatraš vladara 7. kuće (kod tebe je to Jupiter).
Naravno, od velike važnosti su i druge planete koje se nađu u tim kućama, kao i aspekti koje sve te planete prave sa ostatkom horoskopa…
Svakako da nije lako ispetljati se iz mnoštva pokazatelja koje obično daje gotovo svaki horoskop. I prilično je komplikovano u svim tim smernicama rasčivijati šta je zaista bitna i dominantna karakteristika nekog životnog polja, a šta samo bleda nijansa koja nema mnogo uticaja.
Tako da pogledaj i sam svoje vladare 5. i 7. polja, ali (pošto si rekao da nemaš iskustva u horoskopima) ne donosi prebrze zaključke na osnovu prvog pogleda, to je moj savet.
farao
Vodolijica/Dragana
Vodolijica/Dragana

Broj poruka : 121
Godina : 39
Локација : Beograd
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dupli blizanac Empty Re: dupli blizanac

Počalji  malkav Pon Jun 20, 2011 6:19 pm

hvala Very Happy
mislio sam na vladara horoskopa. citam neku astrolosku knjigu, pa svako malo naletima na izraz koji nemam pojma sta znaci...
malkav
malkav

Broj poruka : 93
Godina : 47
Локација : zemun
Datum upisa : 11.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

dupli blizanac Empty Re: dupli blizanac

Počalji  malkav Pon Jun 20, 2011 11:40 pm

dragana, ako moze jos jedno pitanje, pa necu vishe da dosadjujem. kako se tumachi kada imash vise planeta u jednoj kuci? sta je tu najjace, sta je najbitnije? kako se odnose jedno prema drugom? npr, moje 4 planete u 12 kuci, ko je tu glavni Very Happy

https://2img.net/h/oi53.tinypic.com/24zafph.gif
malkav
malkav

Broj poruka : 93
Godina : 47
Локација : zemun
Datum upisa : 11.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

dupli blizanac Empty Re: dupli blizanac

Počalji  Vodolijica/Dragana Čet Jun 23, 2011 2:54 pm

Malkav,
merkur, venera i sunce su da tako kažem - najkonkretnije planete u tvom horoskopu. Merkur ti je vladar horoskopa (kao vladar i znaka i podznaka), a venera i sunce su sami po sebi jaki jer se nalaze "na uglu".
Sve pomenute planete su ti smeštene u kuću broj 12, a za to verujem da si već dosta pročitao u tvojoj knjizi Cool
Ja ostajem pri svome i u tvom slučaju preporučujem - umetnost. Likovna ili neka varijanta pisane umetnosti (književnost, novinarstvo - ali ne u varijanti izveštaja, niti sportsko!)
Moj horoskopski utisak je da - ako ne kreneš nekom od umetničkih stopa, možeš imati prilično problema sa ovom konfiguracijom.... Tvoje spomenute planete su "iscakane" neptunom i marsom i bolje je iskoristiti ih na pravi - neptunovsko/marsovski način (a to znači umetnička aktivnost), nego "džabalebariti" i čekati neki negativan efekat na dnevni život od ovih opozicija i kvadrata.
Ne znam čime se trenutno baviš. Nadam se da ne "vrtiš palčeve", kucaš po forumima i gledaš tv...? drunken
Malo se šalim, ali to bi za ovakvu kartu bio prilično nezgodan izbor...
Odmah da si zgrabio četkicu i tempere i nabacio "slikarski fes"!.... Videćeš da ćeš biti vrlo zadovoljan I love you
Vodolijica/Dragana
Vodolijica/Dragana

Broj poruka : 121
Godina : 39
Локација : Beograd
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dupli blizanac Empty Re: dupli blizanac

Počalji  malkav Pet Jun 24, 2011 7:42 pm

planete na uglu znachi:). hvala jos jednom.
hehe, da znas da si pogodila sa dzabalebarenjem. s tim sto je to imalo i prilicnu notu (samo)destruktivnosti u sebi. opijanje, duvanje, kockanje... opet me je sve to posle ojacalo nakon sto sam prestao. cini mi se da sam skapirao neke stvari u zivotu. a nekada obicno shvatanje posle niza godina moze da deluje vise nego blagotvorno:).
radim kao pravnik. probao sam da upisem psihologiju, pa filozofiju, pa sklopom okolnosti zavrsio na pravima. nisu prava toliko losa koliko stalno upadam na mesta koja su "prilicno stresna" za moju 12 kucu jer zahtevaju previse rada sa ljudima. a to mi uzima previshe energije. pa menjam poslove na svakih par meseci:).
totalni sam antitalenat za umetnost. pogotovo za crtanje. mislim da imam potencijal unutra. intuitivno dobro razumem stvari, snovi su mi ludacki realni i zivopisni ali ne postoji nacin da to izrazim recima, slikom ili na bilo koji drugi nacin. ustvari mogu ali je to blago recno tragikomedija.
a ti bi mogla da se posvetis astrologiji, odlicno ti ide:). sta ti radis u zivotu ako ne pitam previshe?
pozz i hvala.
malkav
malkav

Broj poruka : 93
Godina : 47
Локација : zemun
Datum upisa : 11.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

dupli blizanac Empty Re: dupli blizanac

Počalji  Vodolijica/Dragana Pet Jun 24, 2011 8:30 pm

U svakom slučaju ti nerad ne odgovara, tako da - preduzmi nešto bom
Mislim da ipak treba da probaš sa crtanjem. Nešto mi govori da bi u toj oblasti mogao da daš možda nešto sasvim novo - bez obzira što imaš utisak da nemaš baš nikakvog talenta. Probaj, ništa te ne košta (pogotovo što radno vreme nemaš trenutno ispunjeno).
nas dve drugarice (Dragana i ja) smo kombinacija knjigovodstva i dizajna. Možda ovo ne zvuči kao uverljiva kombinacija prijatelja, ali bez obzira na različit fazon struke - odlično se slažemo sunny
Vodolijica/Dragana
Vodolijica/Dragana

Broj poruka : 121
Godina : 39
Локација : Beograd
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dupli blizanac Empty Re: dupli blizanac

Počalji  malkav Pet Jun 24, 2011 8:53 pm

a nije losh nerad:)

aj ti ubaci svoju natalnu.
malkav
malkav

Broj poruka : 93
Godina : 47
Локација : zemun
Datum upisa : 11.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

dupli blizanac Empty Re: dupli blizanac

Počalji  EMA66 Pet Jun 24, 2011 10:19 pm

Vodolijica/Dragana ::U svakom slučaju ti nerad ne odgovara, tako da - preduzmi nešto bom
Mislim da ipak treba da probaš sa crtanjem. Nešto mi govori da bi u toj oblasti mogao da daš možda nešto sasvim novo - bez obzira što imaš utisak da nemaš baš nikakvog talenta. Probaj, ništa te ne košta (pogotovo što radno vreme nemaš trenutno ispunjeno).
nas dve drugarice (Dragana i ja) smo kombinacija knjigovodstva i dizajna. Možda ovo ne zvuči kao uverljiva kombinacija prijatelja, ali bez obzira na različit fazon struke - odlično se slažemo sunny

vodolijice/dragana

slazem se s tobom... da treba da krene da nesto crta... i da treba da proba...i ja ima neptuna u 6 kuci...u skorpiji Very Happy pa je obicno pitanje da li nesto crtam...elem... meni se slike nalaze u glavi jos to da realizujem.... Very Happy

pozdrav za draganu knjigovodju, koleginice ... smo... a i pravo da ti kazem ovde sam na forumu upoznala jos 3 osobe koje su knjigovodje po struci.. malo cudno... Very Happy

pozdrav za knjigovodju.. dizajnera i pravnika


EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

dupli blizanac Empty Re: dupli blizanac

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu