Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

22.06.2011. Mars u Blizancima kvadartu sa Neptunom u Ribama

3 posters

Ići dole

22.06.2011. Mars u Blizancima  kvadartu sa Neptunom u Ribama Empty 22.06.2011. Mars u Blizancima kvadartu sa Neptunom u Ribama

Počalji  Astrotanja Sre Jun 22, 2011 4:49 pm

‎22. 06. Mars je ušao u Blizance i pravi kvadrat sa Neptunom. Sumnji , neodlučnosti u aktivnostima, kao i nekih okolnosti koji sprečavaju delovanje , izazvaju da energija bude umanjena nesređenosšću,nejasnoćama, nekom zbrkom. Izbegavajte sumnjive poslove, ili osobe i ne krećite u neke neizvesne aktivnosti, akciju, jer se neće povoljno odvijati, odnosno možete biti prevareni, ili navedeni na pogrešne postupke. Bolje mirujte i sačekajte 27. da Mars uđe u sekstil sa Uranom kako bi ste uspešnije delovali. Mesec je u Ribama u praznom hodu, tako da i on ne podržava promene, novine,a od sutra će ući u poslednju četvrt , koja je dobra za završavanje onoga što ste ranije zappočeli.


Poslednji izmenio Astrotanja dana Čet Jun 23, 2011 10:34 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

22.06.2011. Mars u Blizancima  kvadartu sa Neptunom u Ribama Empty Re: 22.06.2011. Mars u Blizancima kvadartu sa Neptunom u Ribama

Počalji  Keti Čet Jun 23, 2011 3:57 am

Draga Tanja Mars mi tranzitira 7. kucu, sta mi to moze doneti?
Keti
Keti

Broj poruka : 45
Godina : 41
Локација : Beograd
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

22.06.2011. Mars u Blizancima  kvadartu sa Neptunom u Ribama Empty Re: 22.06.2011. Mars u Blizancima kvadartu sa Neptunom u Ribama

Počalji  Astrotanja Čet Jun 23, 2011 10:40 am

Keti, možeti ti zajedno sa Venerom koja je već tu doneti nekog mladića komunkativnog,uveku pokretu, koji se mislm puno kreće,troši eneriju na više strana. Ovo ti je povoljan mesec za ljubav, pa budi otvorena ako si sama za novo poznatsva, nove udvarač, moguće i dvojicu. povoljne aspekte praviće i Mars i Venera,što povećava mogućnost da se nešto lepo dogodi. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

22.06.2011. Mars u Blizancima  kvadartu sa Neptunom u Ribama Empty Re: 22.06.2011. Mars u Blizancima kvadartu sa Neptunom u Ribama

Počalji  Keti Čet Jun 23, 2011 2:15 pm

Hm hm Smile) Hvala na odgovoru sunny flower
Keti
Keti

Broj poruka : 45
Godina : 41
Локација : Beograd
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

22.06.2011. Mars u Blizancima  kvadartu sa Neptunom u Ribama Empty Re: 22.06.2011. Mars u Blizancima kvadartu sa Neptunom u Ribama

Počalji  EMA66 Čet Jun 23, 2011 2:31 pm

Astrotanja ::‎22. 06. Mars je ušao u Blizance i pravi kvadrat sa Neptunom. Sumnji , neodlučnosti u aktivnostima, kao i nekih okolnosti koji sprečavaju delovanje , izazvaju da energija bude umanjena nesređenosšću,nejasnoćama, nekom zbrkom. Izbegavajte sumnjive poslove, ili osobe i ne krećite u neke neizvesne aktivnosti, akciju, jer se neće povoljno odvijati, odnosno možete biti prevareni, ili navedeni na pogrešne postupke. Bolje mirujte i sačekajte 27. da Mars uđe u sekstil sa Uranom kako bi ste uspešnije delovali. Mesec je u Ribama u praznom hodu, tako da i on ne podržava promene, novine,a od sutra će ući u poslednju četvrt , koja je dobra za završavanje onoga što ste ranije zappočeli.

meni venera, mars i jupiter tranzitiraju kroy 12 kuci.... mislim da sam postigla neki balans u duhovnom smislu svoje licnosti.. i ono najbitnije nisam mnogo nervozna...cak sam smirena....bez napetosti.. jednostvavno se ova dva dana bas lepo osecam... pvi put posle duzeg vremena

mars trigon venera i jupiter kvadrat venera....

pozdrav

ema




Very Happy

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

22.06.2011. Mars u Blizancima  kvadartu sa Neptunom u Ribama Empty Re: 22.06.2011. Mars u Blizancima kvadartu sa Neptunom u Ribama

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu