Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Inostranstvo ili ne?

Ići dole

Inostranstvo ili ne? Empty Inostranstvo ili ne?

Počalji  salvatore Sre Jul 13, 2011 2:11 pm

Pozdrav svima,

Za astrologiju sam poceo skoro da se interesujem, prvo onako cisto iz radoznalosti, kasnije mi je postala zanimljiva. Very Happy Znaci, ono, naucio sam neke osnovne stvari, sta znaci koja planeta, u kom je znaku... ali za tumacenje natala mi je potrebna pomoc nekog iskusnijeg.

Dakle, u poslednjih 6 meseci-godinu dana se osecam jako monotono, ne vidim da se desava bilo sta bitno u mom zivotu, pa sam poceo da razmisljam o odlasku u inostranstvo.Inace, oduvek sam voleo da putujuem, ucim jezike, upoznajem nove ljude, posebno strance.Sa druge strane, ovde imam puno prijatelja, porodicu, upisao sam i fakultet koji mi dobro ide tako da me to vuce da ostanem.Da li mislite da bi odlazak negde preko bio dobro resenje za mene?I ako bi da li bih to trebao sad da uradim ili da jos sacekam?Takodje me zanima koja zemlja bi mi najvise odgovarala, mene privlace nege egzoticne zemlje tipa Juzna Amerika (cak dobro znam spanski jezik) ili Severna Amerika (neka Kalifornija recimo).

Eto, to me najvise zanima, ali ako vidite jos nesto interesantno vi recite. Smile Na primer, da li ce se skoro nesto menjati, da li bih mogao skoro da upoznam neku simpaticnu devojcicu? Cool

Evo natala. https://2img.net/h/oi52.tinypic.com/ej8jyc.gif

Pozdrav, zeljno iscekujem vas odgovor. Wink
salvatore
salvatore

Broj poruka : 1
Datum upisa : 13.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu