Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li neko moze da pomogne skorpiji ? :)

2 posters

Ići dole

Da li neko moze da pomogne skorpiji ? :) Empty Da li neko moze da pomogne skorpiji ? :)

Počalji  Myhighness Sub Avg 20, 2011 1:50 am

Zdravo svima! Astrologija je nova strast u mom zivotu Smile Zanima me da li neko moze da mi kaze da li ova moja 10.kuca zaista govori o tome da cu biti poznata ,odnosno da ce mi drustveni status biti visok Smile kao sto mi je rekla jedna astroloskinja Smile))) I da li je opasna ova 12,kuca sa Saturnom i Uranom u njoj ? I sta je ova neaspektovana Venera ? Eto ja izbombardovah sa pitanjima,pa se nadam da ce neko biti ljubazan ,pritom i imati vremena i volje da mi odgovori Smile
Evo ga link moje natalne:
https://2img.net/h/oi56.tinypic.com/i6e8w9.jpg
Myhighness
Myhighness

Broj poruka : 5
Godina : 36
Datum upisa : 30.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li neko moze da pomogne skorpiji ? :) Empty Re: Da li neko moze da pomogne skorpiji ? :)

Počalji  Myhighness Čet Avg 25, 2011 6:30 pm

Izgleda da ne Smile
Myhighness
Myhighness

Broj poruka : 5
Godina : 36
Datum upisa : 30.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li neko moze da pomogne skorpiji ? :) Empty Re: Da li neko moze da pomogne skorpiji ? :)

Počalji  redwoman Pet Avg 26, 2011 2:20 pm

ja se ne razumem bas u astrologiju, ali 10 kuca, takodje govori i o visokom skolovanju. Moze biti da ces biti poznata, no, videh ovde i plutona koji ti moze doneti problem sa autoritetima.
Sto se tice Sa i Ur, dosta se povlacis u sebe i cesto mozes da umislis nesto u svojoj glavi. Moze ti doneti problem sa psihom. Saturn, posebno u 12. Kuci govori o karmickim dugovima, ali ne bih o tome stvarno, jer se ne razumem.
Neaspektovana Ve donosi manju otvorenost prema muskarcima, tj. ljubavnim vezama, sto se nadoknadjuje prijateljstvima.
Cini mi se da, iako delujes jako i odvazno, ti si sama sebi najveci neprijatelj i samu sebe kocis.
Ovo je nesto sto ja znam otprilike, izvini ako pogresih.Smile

redwoman

Broj poruka : 23
Godina : 34
Локација : Trstenik
Datum upisa : 27.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li neko moze da pomogne skorpiji ? :) Empty Re: Da li neko moze da pomogne skorpiji ? :)

Počalji  Myhighness Pet Avg 26, 2011 9:59 pm

heh ,da to je sasvim tacno autoriter nikakav ne podnosim Smile Hocu nekad i da umislim , umetnica sam ,to mi posao Smile)) Da,to me i plasi sto mogu da poludim Smile I ta karma cini mi se neka bas losa Smile A Venerica je uzasna Smile Hvala ti puno i sve je tacno sto si napisala Smile mene generalno buni to sto su mi 3 astrologa dala sasvim razlicita tumacenja ...pa eto ....
Myhighness
Myhighness

Broj poruka : 5
Godina : 36
Datum upisa : 30.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li neko moze da pomogne skorpiji ? :) Empty Re: Da li neko moze da pomogne skorpiji ? :)

Počalji  redwoman Pet Avg 26, 2011 10:49 pm

sa Ne u 1. kuci i ovakvom 12. kucom, jasno je da se bavis nekim umetnickim poslom, sto bih ti ja i preporucila, jer ce te to osloboditi napetosti, stresa...
Sto se tice ljubavi, ti lepa poznanstva mozes imati preko prijatelja.
Rekla bih da si humana osoba i puno ti znaci da imas na koga da se oslonis.
Na neki nacin smatras sebe posebnom...
Eto, ja malo laicki prokomentarisah tvoju kartu.Smile
interesuje me samo da li studiras nesto?

redwoman

Broj poruka : 23
Godina : 34
Локација : Trstenik
Datum upisa : 27.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li neko moze da pomogne skorpiji ? :) Empty Re: Da li neko moze da pomogne skorpiji ? :)

Počalji  Myhighness Pet Avg 26, 2011 11:19 pm

Studiram slikarstvo . da,uvek preko prijatelja...sad upoznah jednog jarca Smile mozda bude tu nesto ....
Myhighness
Myhighness

Broj poruka : 5
Godina : 36
Datum upisa : 30.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li neko moze da pomogne skorpiji ? :) Empty Re: Da li neko moze da pomogne skorpiji ? :)

Počalji  redwoman Sub Avg 27, 2011 12:09 am

da si mi rekla da ne studiras bilo bi What a Face
ja bih rekla da ces ti biti sa nekim ko je na visokoj poziciji, neko ko ce imati veliki autoritet, a zbog Ma u 9., mozda i neko iz inostranstva. sunny

redwoman

Broj poruka : 23
Godina : 34
Локација : Trstenik
Datum upisa : 27.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li neko moze da pomogne skorpiji ? :) Empty Re: Da li neko moze da pomogne skorpiji ? :)

Počalji  Myhighness Sub Avg 27, 2011 6:09 pm

Pa studiram Smile)) Ako moze neki Italijan bilo bi super ...evo porucujem jednog Smile))
Myhighness
Myhighness

Broj poruka : 5
Godina : 36
Datum upisa : 30.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li neko moze da pomogne skorpiji ? :) Empty Re: Da li neko moze da pomogne skorpiji ? :)

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu