Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

deca partnera iz predhodnih brakova

3 posters

Ići dole

deca partnera iz predhodnih brakova Empty deca partnera iz predhodnih brakova

Počalji  mimi81 Ned Okt 02, 2011 8:37 pm

Veliki pozdrav svima na forumu Very Happy
Meni je jedan astrolog rekao da mogu da ocekujem da moj buduci partner ima jedan brak iza sebe.Mene zapravo interesuje da li postoji sansa da on ima decu iz tog braka? cheers

Karta:
https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/n69kco.gif


Unapred hvala

mimi81

Broj poruka : 6
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

deca partnera iz predhodnih brakova Empty Re: deca partnera iz predhodnih brakova

Počalji  MamaIja Uto Okt 04, 2011 7:41 pm

kazu da se za to gleda aspekt So i Ur i 11 kuca!

i mene to interesuje!
meni je astrolog rekla da ce moj partner imati dvoje dece iz prethodnog braka Shocked .... a pojma nemam kako je do toga dosla Question

MamaIja

Broj poruka : 20
Datum upisa : 07.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

deca partnera iz predhodnih brakova Empty Re: deca partnera iz predhodnih brakova

Počalji  mimi81 Uto Okt 04, 2011 10:46 pm

MamaIja ::kazu da se za to gleda aspekt So i Ur i 11 kuca!

i mene to interesuje!
meni je astrolog rekla da ce moj partner imati dvoje dece iz prethodnog braka Shocked .... a pojma nemam kako je do toga dosla Question

Po nekom mom laickom misljenju,predpostavljam da aspekt Sunca i Urana daje razvedene osobe.Nase Xi polje je partnerovo V,u mom natalu XI polje je u Lavu (imam Severni karmicki cvor u XI) a Sunce je u Vodoliji u IV,od aspekata ima sekstil Sunca i Urana sto moze da mi donese razvedenu osobu.Pitanje je koji aspeti ukazuju na decu partnera?

mimi81

Broj poruka : 6
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

deca partnera iz predhodnih brakova Empty Re: deca partnera iz predhodnih brakova

Počalji  sladjana Sre Okt 26, 2011 12:55 pm

Ne mora partner biti razveden da bi imao decu ..moze biti iz vanbranih veza, udovac...

Vecinom se gleda 11 kuca jer je to njegova 5 to derivantnim kucama. Sam vladar i planete u njoj mogu pokazati to...naravno mora se gledati i poveazanost sa nasom 7 kucom , Mo i vladarom 7 kucom.
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

deca partnera iz predhodnih brakova Empty Re: deca partnera iz predhodnih brakova

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu