Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

vise brakova

5 posters

Ići dole

vise brakova Empty vise brakova

Počalji  Zorica Pon Jul 15, 2013 11:06 am

Ovde cemo da pisemo kako se u natalu prepoznaje predispozicija za vise brakova. Dali je osoba za koju ce se udati ili ozeniti osoba kojoj se tumaci natal, bila u braku i kako kad znamo da je bila u braku protumaciti njegove partnerke ili njene partenere. Ovo je vrlo interesantna tema. Wink 
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 58
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

vise brakova Empty Re: vise brakova

Počalji  Zorica Sre Jul 17, 2013 11:06 am

Posto niko nece da slomi led, evo ja cu posto sam se udavala dva puta. Descedent mi je u ovnu, moj prvi muz je bio vaga sa podznakom vage sa mesecom u ovnu u njegovoj 7 kuci (zena u uniformi-to sam ja Very Happy ). Moj mars dispozitor braka je u biku a venera u ovnu-imaju izmenjeno sediste (sto me dosta puta zastitilo u patnerstvima da ne izvucem najdeblji kraj). Prvi muz je bio uniformisano lice, sto se poklopilo sa simbolikom 7 kuce. Mars je u konjukciji sa suncem pa je stupanje u brak bilo za mog muza neshvatljiva kategorija da treba da prekine sa izletima van braka, pa nije ni prestajao. Sa njim sam bila 18 godina u braku , a razveli smo se na njegovu inicijativu. On s eodmah prezenio lepom mladom udovicom zenom svog kolege sa kojom s eupoznao posle naseg lokalnog rata 2000 godine (razveli smos e 2005 godine 5 oktobra fizicki a zakonski 26 januara 2007 godine).

U mojoj 7 kuci imam merkura u biku, sto pokazuje mogucnost za jos neki brak. Merkur mi je vladar 9 kuce i drugog braka, pa sam drugog muz aupoznala dok sams e razvodila sa prvim. Upoznali smos e na internetu sto i jeste simnolika merkura-sredstvo komunikacije. Moj mars ima dobre aspekte sa uranom i plutonom, sto bi mu doslo da cu se udavati za razvedenog muskarca, sto je tacno moj drugi muz je razveden. Ovaj trigon sa plutonom je dao izuzetnu starst izmedju mene i drugog muza i veliku ljubav (Astrotanja zna celu pricu). Mars mi je smesten u 8 kuci smrti pa mi je prvi brak umro (nije umro prvi muz ), a mars osim dobrih aspekata sa uranom i plutonom u 11 kuci, ima i aspekt opozicije sa neptunom u 2 kuci, pa su me obadva muza lagali i materijalno iskoriscavali do poslednjeg dana dok su ziveli samnom (namoju zalost i zalost moje dece koja su trpela zbog toga).
Moj drugi brak je merkur i mesec ( pocinje u blizancima zavrsava u raku). Dispozitori su mesec i merkur, u kvadratu. Mesec je moja majka koja organski nemoze da podnese mog muza (doduse ni prvog nije mogla d apodnese ali nije vazno Very Happy ), i ona je momentalno jako srecna sto je gospodin broj 2 na moju molbu otisao 1 juna 2013 godine u 19 sati. Al sam precizna....Tad je mars bio u blizancima u 9 kuci kod mene a u 7 kuci kod mog muza broj 2.
Inace muz broj 2 je bik sa podznakom u strelcu sa mesecom u lavu i venerom u ribama. Imao je i ima mnogo dobrih osobina, najvise sam ga volela jer je bio miran covek i voleo je cerku iz prvog braka i jako se o njoj brinuo dok smo bili u vezi. Ja volim muskarce koji se brinu o cerkama i postujem ih (ovo volim ne u smislu seksa nego u smislu karaktera) pa sam od svih kandidata koji su se nudili izmedju dva braka ( bilo ih je nekoliko izabrala njega.
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 58
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

vise brakova Empty Re: vise brakova

Počalji  wanja Sre Jul 17, 2013 11:51 am

Zoko,i ja bih da slomim led,ali kako?!
NEKO se eto uda dva puta,a neko jos i nijednom!!Hehe...
Koji npr.tranzit je dao pecat za razvod tj.odvajanje?!Jesi li imala nesto u direkcijama izrazeno?!

Imam jednog tipa koji ima Ve u blizancima,u 7 polju.Ona je u kvadratu sa Ju,Ur,Pl i Mc...a vlada 6,10 i 5.Vladar polja braka mu je Merkut u Lavu,dmesten u 8 polju

wanja

Broj poruka : 87
Godina : 46
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

vise brakova Empty Re: vise brakova

Počalji  wanja Sre Jul 17, 2013 11:57 am

Zoko,i ja bih da slomim led,ali kako?!
NEKO se eto uda dva puta,a neko jos i nijednom!!Hehe...
Koji npr.tranzit je dao pecat za razvod tj.odvajanje?!Jesi li imala nesto u direkcijama izrazeno?!

Imam jednog tipa koji ima Ve u blizancima,u 7 polju.Ona je u kvadratu sa Ju,Ur,Pl i Mc...a vlada 6,10 i 5.Vladar polja braka mu je Merkut u Lavu,dmesten u 8 polju u kvadratu sa Ne!! Od kada je Ju u Blizancima tranzitirao njegovo 7polje,a sada je tu i Mars ukapirala sam da ima velike probkeme u braku + Ur u.4 polju.
7 polje u Blizancina ne mora da da vise brakova,moze da da duple veze, veze pored braka?
Jel tako?
Ovo je njwgov natal
http://www.dodaj.rs/?f/9P/NCzQPQY/astro24gw13dt20137173308.gif


A poznajem jednog lika koji se dva puta zenio i verujem da ce i treci put.Evo njegov natal.Iz oba baka ima decu.
http://www.dodaj.rs/?30/j4/jSXdKTo/astro24gw118dejanvikicin.gif

wanja

Broj poruka : 87
Godina : 46
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

vise brakova Empty Re: vise brakova

Počalji  Zorica Sre Jul 17, 2013 3:00 pm

Ato se tice dejana ciji natal je ovde postavljen, coveku je mnogo tesko samom sa sobom.Ima mozdane oluje. S jedne strane bi da voli s druge strane mesec u jarcu, majka koja ga je emotivno urnisala. Voli sisate sponzoruse -venera u raku u drugoj kuci. Treba da pazi na veze da nebi dobio neku polno prenoslivu bolest. Evil or Very Mad 
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 58
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

vise brakova Empty Re: vise brakova

Počalji  Zorica Sre Jul 17, 2013 3:06 pm

Draga Wanja da te obradujem i da ti kazem da ces tri puta da se udajes. Jednom zakonski i jos dva puta vanbracno. Prvi muz ce ti biti mladji od tebe bar 5 godina i njega ces da ostavis jer nece moci da te zadovolji intelektualno. Drugi muskarac ce biti razveden i imace neku funkciju u politici. Snjim ces biti dosta dugo i dok snjim budes upoznaces treceg muza tvoju zivotnu ljubav skojim ces da varas drugog ali ce on da se pravi da to ne vidi jer ce te neimerno voleti.
Ovaj treci dasa ce biti tvojih godina i verovatno ce biti razveden a iza sebe ce imati dva braka. Bice jako lep musarac visok i doteran a najverovatnije ce raditi neki posao povezan sa strujom ili kompjuterima.

Imaces jedno dete koje ces roditi carskim rezom, ali od kog muza nebih mogla da procenim. queen 
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 58
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

vise brakova Empty Re: vise brakova

Počalji  wanja Sre Jul 17, 2013 4:35 pm

ZOKO,kada cu ja sve to stici?!!!
Mogu da kazem da prva duga veza bila je sa mladjim partnerom,i to oko 3 godina.Da ostavils sam ja njega zbog drugog.Druga duga veza je bila sa osobom koja je u braku,stariji od mene 6 god..bila sa njim7god..on je sada razveden.Ali davno smo se rastali.on je jako lep i visok.Dupla Vodolija.
Posle njega se pojavio jedan tip ali od skora sa njim nemam kontaktm
ON je stariji od mene i u politici.jako omiljen medju zenama.Ali meni ne treba veza sa nerasciscenim statusom.
To je natal ovog Lava gore.Sa Venerom u Blizancima.Jako je mladolik.


wanja

Broj poruka : 87
Godina : 46
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

vise brakova Empty Re: vise brakova

Počalji  ena1976 Sre Jul 17, 2013 10:32 pm

Zorica ::Draga Wanja da te obradujem i da ti kazem da ces tri puta da se udajes. Jednom zakonski i jos dva puta vanbracno. Prvi muz ce ti biti mladji od tebe bar 5 godina i njega ces da ostavis jer nece moci da te zadovolji intelektualno. Drugi muskarac ce biti razveden i imace neku funkciju u politici. Snjim ces biti dosta dugo i dok snjim budes upoznaces treceg muza tvoju zivotnu ljubav skojim ces da varas drugog ali ce on da se pravi da to ne vidi jer ce te neimerno voleti.
Ovaj treci dasa ce biti tvojih godina i verovatno ce biti razveden a iza sebe ce imati dva braka. Bice jako lep musarac visok i doteran a najverovatnije ce raditi neki posao povezan sa strujom ili kompjuterima.
Imaces jedno dete koje ces roditi carskim rezom, ali od kog muza nebih mogla da procenim.queen 
Zorice,
može li neko objašnjenje za nas koji još uvek učimo, na osnovu čega misliš da će biti 3 braka? Bar ukratko please bounce 
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

vise brakova Empty Re: vise brakova

Počalji  Tanja1 Sre Jul 17, 2013 11:55 pm

E i ja bih se prikljucila Smile tema je vrlo zanimljiva.. Ako se 7. polje prostire na 3 znaka jel moze govoriti o vise brakova? ili pak nijednom, posto vladar 7. nema lepe aspekte, a ni ekspozidor i suvladar. Koji su kljucni aspekti koji ukazuju na brak, a koji na vise njih? A koji pak na nemanje nijednog?

I jos nesto sto me kopka, ako je Dc na 17,01 stepen da li se to gleda kao 17. ili 18. stepen? Posto znam da je 18. malefican...

Pozdrav svima flower 
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

vise brakova Empty Re: vise brakova

Počalji  ena1976 Čet Jul 18, 2013 11:19 am

Tanja1 ::E i ja bih se prikljucila :)tema je vrlo zanimljiva.. Ako se 7. polje prostire na 3 znaka jel moze govoriti o vise brakova? ili pak nijednom, posto vladar 7. nema lepe aspekte, a ni ekspozidor i suvladar. Koji su kljucni aspekti koji ukazuju na brak, a koji na vise njih? A koji pak na nemanje nijednog?

I jos nesto sto me kopka, ako je Dc na 17,01 stepen da li se to gleda kao 17. ili 18. stepen? Posto znam da je 18. malefican...
Pozdrav svima flower 
Tanja, mislim da se na osnovu 3 znaka u VII polju, ne može tvrditi da će biti više brakova. Ja obraćam pažnju na planetu u VII, vladara, suvladara, dispozitore...
Evo na mom ličnom primeru, mislim da do braka neće doći jer vladar VII nema lepe aspekte (UR90JU), dispozitor vladara VII takođe (T kvadrat MA90VE, MA90PL, PL180VE), suvladar VII isto (SA90SO).
Što se stepena tiče, od 17˙ do 17˙59˙˙ ja gledam kao 17-ti stepen, 18-ti od 18˙-18˙59... ne znam da li i drugi tako tumače?
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

vise brakova Empty Re: vise brakova

Počalji  Zorica Čet Jul 18, 2013 11:52 am

Kad gledamo u natalnom horoskopu brak, gledamo 5 kucu pa 7 pa dalje. Ako osoba nije ulazila u brak gledamo 5 i 7 kucu.Zasto? Prvo da vidimo dali ce osoba sklopiti brak iz ljubavi ili osoba nije bas kapacitet za ljubav. Onda cemo gledati koji je motiv za sklapanje braka. Dvojnost 7 kuce, znaci kad pocinje u dvojnom znaku daje vise brakova. Pogotovo su ribe te koje daju vise od dva braka. Dispozitori su bitni i njihovi aspekti. Treba se pogledati ceo natal i 1,4,7 i 10 kuca da se vidi dali prvo osoba je stabilna ili nestabilna, dali je odgovorna ili nije...dali je sklona konfliktima. Zasto? jer ma kolko da je dobra 7 kuca i planete ako je osoba nervscik ona ce uvek da tarzi razlog da se svadja i to urusava brak. Isto tako ukoliko se brak sklopi iz koristi, nemozemo da prognoziramo na osnovu emocija nego cemo da prosirimo na vise planeta.
Da bi neko mogao da sa sigurnoscu da sud o necijem natalu, treba mnogo rada i mnogo tumacenja da bi mogao da sagleda celu natalnu i da proceni u kom pravcu ce da se odvija situacija.

Ja sam kod predhodne natalne pogresila jer sam mislela da ce prvi brak biti sklopljen pred zakonom ali kao sto je wanja napisala ona je samo bila u dugoj vezi i ishod se poklopio sa mojim tumacenjem.
Treci brak sklapaju ljudi koji imaju vise od tri pokazatelja da postoji mogucnost za takvo nesto. Jedan od pokazatelja je vladar 7 u 11 ako je sedna dvojna. To sam proverila u praksi. Pisacu jos o ovome kad budem nailazila na takve natalne karte. Very Happy 
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 58
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

vise brakova Empty Re: vise brakova

Počalji  wanja Čet Jul 18, 2013 12:52 pm

Zorice,
Ali zar vrh sedme kuce u Jarcu ne daje brak u kasnijim godinama?Obzirom da sam ja prosla Sa povratak smatram da zvanicni brak cu tek da imam.Pre Sa povrakta se desila veza gde ja nisam bila bas svoja.To je ta osoba sa kohom sam provela 7 godina.Razlog ulaska u vezu he ljubav,ali obzirom da je Saturn u losem dostojanstvu ta osoba je bila jako egocentricna.I sve dok je Ne trnzitni bio na mom Suncu i Veneru ja sa bila njime zaslepljena.Cim se udaljio veza je pocela da se rusi a ja sam tada shvatila u kojim sam ha iluzijama zivela.
Ono sto mi isto pada u oci je taj Me na Dc.Cesto ukazuje na razvode.Lose postavlhen sa mojim Mesecom.Mesec u T kvadratu tako da ja trpim sve.Mislim da izvlacim deblji kraj.
Cesto kazu sa takav polozaj Me govori da ce moj buduci partner karijeru graditi uz pomoc zena.Da ce biti stariji,alii da je lukom mladolik a i po ponasanju. Istiba je da sam prvu ozbiljnu vezu zapocela sa osobom koja je mladja od mene i da su nas intelwktualne razlike odvojile.Sto isto moze da ukaze na Merkur,mladji tipovi.
DRUGA,jakp znacajna veza je ta gde sam provela 7 godina i gde nisam bila sasvim svoja.Tip je imao veze sa strujom ali u smuslu elektrike kola,to mu je bila zvanicno zavr skola.Jako lep,visok,primetan.Radili smo u osiguranju zajedno.
Veza se prekinula posle mog odlaska iz firme bilo je tu jos kobtakta ali u medjuvremwnu ja upoznajem trecu osobu.Karijerista,velikim delom u sportu.Mars kao suvladar mog 5 polja.Delom u pilitici a i privatno ima posao koji je povrzan samo sa zenama.Inst fitnesa.
Obzirom da meni jos jedna veza slicna vezi pre nije potrebna,stisla sam kocnicu.Ako je osoba prava,vreme ce pokazari svpje.Ako ne,Valjda ce se pihaviti neko nov!!!!!

wanja

Broj poruka : 87
Godina : 46
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

vise brakova Empty Re: vise brakova

Počalji  Zorica Čet Jul 18, 2013 1:11 pm

Saturn uvek ne daje kasni brak, ali kad se brak sklopi pre 29 do 33 godine kada je saturnom povratak dosta cesto daje razvode braka ili gubitak bracnog druga.
Ja sam napisala da sam pogresila u tumacenju oko papiroloskog braka, ali sam sud o tome donela na osnovu svih onih pokazatelja koje ja gledam kao pokaztelje braka.
Mislim da bi sad trebali kod tebe da gledamo 1 kucu jer se ti toliko unosis u veze kao da si u braku. Mozda opet gresim ali za zakoniti brak pogledaj vise 1 kucu kao 4 brak mislim da ces naci dosta informacija.
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 58
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

vise brakova Empty Re: vise brakova

Počalji  wanja Čet Jul 18, 2013 1:28 pm

Sve je lakse da se tumaci gledajuci unazad!!
Meni papir ko papur i nije bitan.Sada!!Pre i mozda.
MOJ natal je bas katastrofa.Veliki sam emotivac.Vidite da je moj Mesec napadnut sa svoh strana.
Ali sam naucila da se nosim sa time i sport me spasava od losih misli.
VALJDA ce da se pojavi neko.Samo da zavrsim ovaj kvadrat Sa ba So i Ve!!

wanja

Broj poruka : 87
Godina : 46
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

vise brakova Empty Re: vise brakova

Počalji  Tanja1 Čet Jul 18, 2013 2:26 pm

Hvala Ena, Zorice. Pa onda nece ni kod mene, jer Mo ima bas sve lose aspekte, a So kao ekspozitor ima samo jedan aspekt i to sa Mo, tako da... mada slazem se da sam brak kao papir nije bitan, ja bih skroz mogla da zivim u vanbracnoj zajednici ili cak i nekoj slobodnijoj vezi... sto da ne. Ne svodi se sve na papir, bitna je ljubav, postovanje licnosti, iskrenost pre svega i velika duhovnost, a sad dal ce to biti samo prijateljstvo do smrti... nije bitno... Smile

flower
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

vise brakova Empty Re: vise brakova

Počalji  ena1976 Čet Jul 18, 2013 4:03 pm

Tanja, ja se u potpunosti slažem sa tobom. Papir nije bitan, mislim sigurno nećemo nekoga više voleti ako nešto potpišemo, mada ima dosta ljudi koji (da ne kažem formalista) koji se sigurnije osećaju ako ga potpišu.

Ja sam analizirala i V i VI polje, kao što je Zorica navela. Kod mene to lako ide, pošto su polja prazna, pa gledam vladare, dispozitore i njihove odnose.
Ali ni tu nisam našla ništa pozitivno: vladar V je JU, aspekti JU0Hiron, JU0SO i naravno opozicija sa vlad.VII JU180UR. Dispozitor JU je VE U Ovnu, VE90MA i VE180PL. Totalno obeshrabrujuće!
VI kuću gledam kao prelazak iz veze u brak, i tu je stanje podjednako loše, vrh u Jarcu, SA je u XII, aspekt SA90SO. Jedino iole dobro je što je dispozitor tog SA, Mesec i što su međusobno u trigonu, ali smatram da to nije dovoljno da bi se ostvario kvalitetan i trajan partnerski odnos pa bio on bračni ili vanbračni.
Tako da kad se na ovo nadoveže moj prethodni post o stanju vladara i dispozitora VII, jasno je zašto do braka nije došlo
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

vise brakova Empty Re: vise brakova

Počalji  wanja Čet Jul 18, 2013 5:24 pm

Zorica ::Saturn uvek ne daje kasni brak, ali kad se brak sklopi pre 29 do 33 godine kada je saturnom povratak dosta cesto daje razvode braka ili gubitak bracnog druga.
Ja sam napisala da sam pogresila u tumacenju oko papiroloskog braka, ali sam sud o tome donela na osnovu svih onih pokazatelja koje ja gledam kao pokaztelje braka.
Mislim da bi sad trebali kod tebe da gledamo 1 kucu jer se ti toliko unosis u veze kao da si u braku. Mozda opet gresim ali za zakoniti brak pogledaj vise 1 kucu kao 4 brak mislim da ces naci dosta informacija.

Zorice,onda ovako: Prva kuca mi je u Raku.Vladar Mesec.Mesec je u sex sa Saturnom,vladarem 7polja i u trigonu sacJupiterom,sto znaci da do braka zakonutog dolazi.Ispravite me ako gresim.
Mesec je jako lose aspektovan sa Marsom i Merkurom.
U prvom polju je Mars u Raku,em retro,em u padu.Kako ga je S.Peric opiaala:"Ratnik sa suzom u ocima!Mars je u polusex sa Sturnom i Jupiteron.Mars u Raku opisuje uniformusanu osobu.Jel tako?!U zavisnosti id njegovim asoekata mozemo da utvrdino kakva je uniforma u pitanju!
Mene sada znanima dalje..obzirom da je Mesec u kvadratu sa Merkurom da li to gledam i za taj 4brak?!tj.da li to isto govori o partneru koji je razveden?!
Ono sto me zanima da li u hor moze da sa sagleda da li partner ima decu iz zajednica?!

wanja

Broj poruka : 87
Godina : 46
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

vise brakova Empty Re: vise brakova

Počalji  Zorica Čet Jul 18, 2013 6:28 pm

Ovako, lekar, covek u godinama dosta velika razlika u godinama, udocac sa decom moguce da je ginekolog, pedijatar ili hirurg.
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 58
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

vise brakova Empty Re: vise brakova

Počalji  macika Čet Jul 18, 2013 6:46 pm

Pozdrav, pokusavam sama sebi da protumacim ali nikako da ukapiram sta da gledam, jel sam vec bila u braku (zvanicnom ili kako vec da ga nazovem) a vrh 7 mi je u ribama, dvojnom znaku . Da li mozete da mi pomognete opisom buduceg jel stvarno neznam sta da gleda vladara 7 ili 9.

macika

Broj poruka : 10
Datum upisa : 23.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

vise brakova Empty Re: vise brakova

Počalji  wanja Čet Jul 18, 2013 7:05 pm

Zorica ::Ovako, lekar, covek u godinama dosta velika razlika u godinama, udocac sa decom moguce da je ginekolog, pedijatar ili hirurg.
Hvala Zorice.
To sto ste zakljucili to je aspket izmedju Mo i Marsa?Jel tako?
Obzirom da Saturn sl godinr radi trigon na moj Mars to znaci da moze dacpokrene neku ozbiljniju vezu

wanja

Broj poruka : 87
Godina : 46
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

vise brakova Empty Re: vise brakova

Počalji  ena1976 Pon Jul 22, 2013 8:23 pm

wanja :: Hvala Zorice.
To sto ste zakljucili to je aspket izmedju Mo i Marsa?Jel tako?
Obzirom da Saturn sl godinr radi trigon na moj Mars to znaci da moze dacpokrene neku ozbiljniju vezu
SA vladar VII u trigonu sa MA nije baš neki pokazatelj veze, po mom mišljenju
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

vise brakova Empty Re: vise brakova

Počalji  wanja Uto Jul 23, 2013 5:47 pm

Saturn jeste vladar 7 i tu su u pitanju sva partnerstva.Ne moraju samo ljubavna.Alii...meni je Mars suvladar 5 polja,ktako da ovaj aspekt mora da se odrazi i na posao i na simboliku 5 polja veze,hobi,deca.Mars mi je vladar Mc.
Sa kvadratom Sa na Mars ja sam peekinula posao i vezu sa osobom koja je u simbolici Marsa..I to u posl prelasku Saturna.
Obzirom da ce sada da mi radi trigon iz 5 polja a Ju ce u tranitima doci na moj Asc verujem da ce pokrenuti ljubavna i poslovna deaavanja.

wanja

Broj poruka : 87
Godina : 46
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

vise brakova Empty Re: vise brakova

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu