Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Molim Vas za analizu... Bitno je...

Ići dole

Molim Vas za analizu... Bitno je... Empty Molim Vas za analizu... Bitno je...

Počalji  idealnonegativna Pon Nov 21, 2011 11:30 pm

Evo mene opet sa problemom... Ali hvala bogu, ne sa zdravstvenim... Nadam se da ce neko umeti makar recima da me prosvetli...

Pa da objasnim situaciju... Ali, najpre da naglasim da volim svog decka, muza, verenika ili kako god da ga nazovem... Zivimo vec skoro cetiri godine u vanbracnoj zajednici. Lepo se slazemo... I planiramo buducnost zajedno, dakle, i brak i decu, ali po redu... Prvo da ja zavrsim svoje skolske obaveze. Mi smo naprecac poceli sa tim zajednickim zivotom, jer ga je otac izbacio iz kuce i odrekao ga se. Ja sam tada bila brucos, i zivela u studenjaku, on je ilegalisao sa mnom i sa jos cetiri cimerke. To je potrajalo par meseci, i odlucili smo da sa mojim bratom iznajmimo stan i delimo stanarinu i troskove. Roditelji ga nisu cak ni zvali prvih godinu dana. Otac ga je nazvao samo da mu javi da je kupio stan posle godinu i po dana ignorisanja. Od tada pocinju jos veci problemi za nas. To sve traje do danas. Ucenjuju me preko njega. On sada jednom mesecno odlazi da obidje oca i majku, i svaki put se vraca povredjen, u suzama. Toliko ga izvredja rodjeni otac, da on par dana na nervnoj bazi ima migrene i povraca, ne moze da jede, nije sav svoj... Ja pokusavam da ga tesim, da nadoknadim sav njegov bol, da mu pomognem, ali potrosila sam se. Njegov otac zlostavlja svoju suprugu, i svoje sinove. Cesto ga iz cista mira nazove na mobilni i prica mu takve gadosti - kaje se sto ga je pravio, neka se odjavi sa adrese, neka ne dolazi, (oni hoce unucice, hoce da se uzmemo), ja cu da ga zeznem, vucem ga za nos, cim zavrsim faks napusticu ga. Prica mu kako nista nije postigao u zivotu, kako je nesposoban, kako nema ono medju nogama... Posto su saznali za moje ginekoloske probleme govori mu da me PROVERI, da mozda ne mogu da imam dece... Ja ne mogu vise taj stres da izdrzim, a samo nebo zna kako li je tek njemu. Osecam se kao uzrok, ali indirektni uzrok, njihovih svadja i njegovih suza. Mladi smo, ja imam skoro 23 a on 25 godina. Zajedno smo od moje 16. godine. Moje roditelje ne podnose a i ne poznaju ih. Jednom dok je pricao sa majkom, cula sam jer je telefon bio pojacan, kako ona prica da se uzmemo dok su zivi, da me proveri, ili da trazi drugu. Ne zelim da me iko pozuruje na takav korak.

Ali, veceras pukla, jer mi se opet vratio od njih nadrndan i nervozan, pocela sam da gledam, namerno, cene vencanica, sala, muzike i slicne gluposti. Dosla sam mu sa cifrom od 8000e. Rekla sam odlucno da hocu da se udam za njega, ako on smatra da ce to pomoci njihovom odnosu.
Ja u svom srcu znam da nece, i ne znam kako da se zastitim od tih emotivnih ucena. Mislim da sam ovaj hormonski poremecaj i dobila od tolikog stresa.

Molim vas, ako neko ume da protumaci iz natalne karte njihov odnos, ili sta god vezano za njegovog oca. Ja vise ne znam kako da se postavim. Odlepicu... Ovaj problem traje previse dugo, a ja ne umem da se distanciram. Jednostavno, ako neko povredjuje meni dragu osobu, i ja sam povredjena...

Hvala Vam unapred... Evil or Very Mad

Aleksandar Sex M
Beograd 0 Yugoslavia 03/02/1987 03:05 - Julian day 2446829.59
Adjust -1.00 ST 12.18 Lat 44.48 Long -20.27

Zodiac in degrees 0.00 Placidus Orb:0
Sun Aquarius 13.42 Ascendant Sagittarius 11.59
Moon Aries 13.24 II Capricorn 17.07
Mercury Aquarius 28.21 III Aquarius 28.12
Venus Sagittarius 27.45 IV Aries 4.49
Mars Aries 17.52 V Taurus 2.29
Jupiter Pisces 23.45 VI Taurus 23.50
Satur Sagittarius 18.40 VII Gemini 11.59
UranusSagittarius 25.22 VIII Cancer 17.07
Neptun Capricorn 6.53 IX Leo
Pluto Scorpio 9.57 Midheaven Libra 4.49
Lilith Cancer 8.02 XI Scorpio 2.29
Asc node Aries 13.29 XII Scorpio 23.50

Sun in II
Moon in IV
Mercury in III
Venus in Ascendant
Mars in IV
Jupiter in III
Saturn in Ascendant
Uranus in Ascendant
Neptune in Ascendant
Pluto in XI
Lilith in VII
Asc node in IV
Molim Vas za analizu... Bitno je... 5b5e7f3c172f2211c0167908d20923c380cdaa8ef1ade69afe2f780c0561997b4g
http://www.mediafire.com/?t79cccw8bdniltx

idealnonegativna

Broj poruka : 4
Godina : 34
Локација : Beograd
Datum upisa : 20.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu