Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranzitni Uran u aspektu sa natalnim Marsom

+4
Bambola
dunja86
da igual
Astrotanja
8 posters

Ići dole

Tranzitni Uran u  aspektu sa natalnim Marsom Empty Tranzitni Uran u aspektu sa natalnim Marsom

Počalji  Astrotanja Pet Jan 27, 2012 1:36 pm

Trianzitni Uran u kvadratu sa Marsom natalnim je jedan od najtežih aspekata, koje postoje. Uran podmuklo, neočekivano, naglo  donosi promene i stresove,  na koje se ne može uticati, ukoliko je vl. 7. naročito, jer sve potiče od drugih. Neminopvno donodi nesrećna događanja i kako ćete to podneti zavisi pre svega od vašeg razuma i snage ličnosti.

Uran vlada mojom sedmom, ali je suvladar i moje 6. kuće koja se tiče zdravlja. U kvadratu sa Marsom  doneo mi je hirušku intervenciju i naravno stalna uznemirenja od strane  drugih, bez obzira na to što  su upoznati   da  se lečim. Strpljivo čekam da prođe i to. Jupiter u trigonu sa Marsom mi daje optimizam i veru da ću prevazići svu buru nemilih događaja , jer tranzitira mojom nat. Marsom, koji je petoj. sunny  sunny  sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Čet Jul 23, 2015 6:32 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Uran u  aspektu sa natalnim Marsom Empty Re: Tranzitni Uran u aspektu sa natalnim Marsom

Počalji  da igual Ned Jan 29, 2012 2:46 pm

zanimljivo tanja!

ja se sjećam da sam se nekoć zabavljala s dečkom kojem je taman UR u ribama pravio kvadrat na MA u strijelcu i to je bilo koma - kod njega se primjetio stalan nemir, puno svađa na sve strane, naglo ulaženje u odnose, nervoza.. čak se jednom i zapalio, no bez većih posljedica.

meni je donedavno prelazio preko MA (konjunkcija) - što mi je donijelo nenormalnu hiperaktivnost, nervozu, ekstremno nestalne odnose Smile

da igual

Broj poruka : 19
Datum upisa : 18.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Uran u  aspektu sa natalnim Marsom Empty Re: Tranzitni Uran u aspektu sa natalnim Marsom

Počalji  dunja86 Sub Nov 03, 2012 8:47 pm

Evo meni je sada tranzitni Ur u 7. polju i pravi mi 120 na vladara 7. (tj. Ma), doneo mi je mnogo nemira, jako sam tesko podnela vezu u kojoj sam bila, (nikada u zivotu nisam bila vise isrpljena niti sam vise plakala...) i iz koje jos uvek ne mogu emotivno da se iscupam, ne kazem da je samo ovaj aspekt za to zasluzan, i sam tranzit Sa kroz 1. kucu je doprineo tome da ne mogu da odlucim, da prekinem ili nastavim,...nego neko odugovlacenje i mucenje...ali sada kada je Sa u 2., i jos malo kada Ur krene napred...mislim da ce biti dosta bolje.

dunja86

Broj poruka : 4
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Uran u  aspektu sa natalnim Marsom Empty Re: Tranzitni Uran u aspektu sa natalnim Marsom

Počalji  Bambola Pon Nov 05, 2012 6:52 pm

Prekrasno. Meni se taj aspekt priblizava. Ne ocekujem nikakve tenzije niti katastrofe jer mi je konacno krenulo sve kako treba. Odbijam svaku mogucnost aktiviranja tog aspekta iz mog natala.
Posto mi je u natalu Uran vladar VIII kuce u kvadratu sa Marsom, vladarem moga Sunca, mogu li ocekivati u narednom periodu da ne poginem od struje ili u saobracajnoj nesreci, avionskoj, od metka i drugih vatrenih oruzja. Nije mi vrijeme a bas mi je sad fino krenulo. Rolling Eyes pale
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Uran u  aspektu sa natalnim Marsom Empty Re: Tranzitni Uran u aspektu sa natalnim Marsom

Počalji  nikica Čet Maj 16, 2013 10:41 am

Ako se ne varam, meni Uran upravo tranzitira 9. kucom i pravi sekstil na Marsa u 6. kuci, sto mogu ocekivati od ovog tranzita? Inace mi je Uran vladar 4. kuce, a Mars vladar 9. kuce.

nikica

Broj poruka : 20
Godina : 45
Datum upisa : 11.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Uran u  aspektu sa natalnim Marsom Empty Re: Tranzitni Uran u aspektu sa natalnim Marsom

Počalji  Astrotanja Čet Maj 16, 2013 7:42 pm

Nikice, sekstil ne utiče tako jako kao kvadrat, niti konjukciji, on zahteva da se i sami potrudimo kada nam naiđe neka prilika vezana za recimo mogućost kontakta sa strancima ili putovanja dužeg, ili neke iznenadne obuke, sticanja novih saznanja i informacija, od 1.06. kada će Mars dispozitor Urana biti u Blizancima. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Uran u  aspektu sa natalnim Marsom Empty Re: Tranzitni Uran u aspektu sa natalnim Marsom

Počalji  Aleks Pet Maj 31, 2013 1:08 pm

Evo meni sleduje kvadrat urana na mars,pre toga opozicija jupitera na mars a posle i pluton konjukcija mars,bice veselo Smile

https://2img.net/h/s24.postimg.cc/n26v5pnmd/astro_2gw_01_aa_aa_36370_49112.gif

Aleks

Broj poruka : 11
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Uran u  aspektu sa natalnim Marsom Empty Re: Tranzitni Uran u aspektu sa natalnim Marsom

Počalji  ena1976 Pet Maj 31, 2013 1:46 pm

Imam tranz.UR90MA već duže vreme... MA je dispozitor moje VE, a takođe mi je tranz.UR0VE... UR je vladar moje VII i mene ovo "radi" na partnerski odnos...pomirila sam se sa činjenicom da ne mogu ništa da promenim jer ne zavisi od mene, nego od suprotne strane. Promene, stresovi i nervoza nisu nagli, naprotiv traju bez prestanka...
Mogu li očekivati neko olakšanje kada mi tranz.JU stane na MA, ili će taj aspekt samo doneti pogoršanje?
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Uran u  aspektu sa natalnim Marsom Empty Re: Tranzitni Uran u aspektu sa natalnim Marsom

Počalji  lilyrose Sub Maj 17, 2014 7:29 pm

Meni je tranzitni Uran u opoziciji na natalni Mars u 8.kući, užas.
Mars mi inače vlada 2.kućom i tranzitni Uran je sada na vrhu 2.kuće - stalni problemi i preokupacije s novcem i novčanim pitanjima, stalne promjene... jedno vrijeme mi donese neke dodatne novce, neočekivane... onda preko noći dođe period kad sam sva u strahu od novog "rezanja plaće"... i tako u krug... mislim da je trenutno neka kulminacija toga, budući da mi je natalni Mars na 14 33 Vage, a onda se opet javlja retrogradno kretanje, pa će u listopadu biti opet prelaz preko natalnog Marsa i to retrogradno affraid , a onda treći put u direktnom kretanju u veljači 2015.i nakon toga se miče...
Dakle, sad će dugo vremena tranzitirati 2.kuću, a tu na žalost imam i Satrun, na 19 stupnja Ovna, tako da mislim da ću ja te probleme osjećati jako dugo, na žalost.  No No 
lilyrose
lilyrose

Broj poruka : 74
Datum upisa : 27.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Uran u  aspektu sa natalnim Marsom Empty Re: Tranzitni Uran u aspektu sa natalnim Marsom

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu