Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prica o jednoj nesrecnoj devojcici i analiziranje njenog natala

+2
Astrotanja
BwlgariCapricorn
6 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Prica o jednoj nesrecnoj devojcici i analiziranje njenog natala - Page 2 Empty Re: Prica o jednoj nesrecnoj devojcici i analiziranje njenog natala

Počalji  sara Pet Apr 20, 2012 8:35 pm

.


Poslednji izmenio sara dana Pet Okt 30, 2015 9:22 am, izmenjeno ukupno 1 puta

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prica o jednoj nesrecnoj devojcici i analiziranje njenog natala - Page 2 Empty Re: Prica o jednoj nesrecnoj devojcici i analiziranje njenog natala

Počalji  BwlgariCapricorn Pet Apr 20, 2012 8:44 pm

Tanjaaaaa Very Happy Do something!

BwlgariCapricorn

Broj poruka : 14
Godina : 36
Локација : kraljevo
Datum upisa : 31.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prica o jednoj nesrecnoj devojcici i analiziranje njenog natala - Page 2 Empty Re: Prica o jednoj nesrecnoj devojcici i analiziranje njenog natala

Počalji  Astrotanja Pet Apr 20, 2012 8:59 pm

Očito da danas energije nisu baš pozitivne, jer je Mesec skroz nevidljiv, poslednji je dan zadnje poslednje faze Meseca, a još je Mesec u opoziciji sa Saturnom i negana enrgija lako preovlada, pa lako dolazi do nerazumevanja i vređanja.To sam i predpostvila da će biti, jer nevidljiv, opadajući Mesec je NAJOPASNIJI.

Molim vas da IZBEGAVAMO VREĐANJE i da se civilizovano ponašamo i tolerišemo različitost u mišljenju i kontrolišemo se malo više.

Ovo je forum gde svako ima pravo da iznese svoje mišljanje, svoje sagledavanje problema i da pokuša da pruži odgovor. Sara jednako koliko vi, ili ja. Ona pokušava da pomogne i koristi svoje znanje, a i životno iskustvu i ono koliko sam primetila je veliko. Drago mi je da piše i kako piše, bez obzira što se u svemu ne slažemo, ali ima dosta toga po čemu se slažemo. Zanimljivo mi je da pročitam šta piše i drago mi je da piše, da ima volju da pomogne,na svoj način, u skladu sa svojim i astrološkim znanjem i životnim stavovima.

Svako ko je zaintersovan da pomogne može da se uključi, a dobro bi bilo da vidimo i natal devojčicine mame, jer mnogi odgovori se po meni kriju u njihovom odnosu. Očito da je pomoć potrebna i majci, koja bi tada mogla više da pomogne svojoj ćerki. Roditeljstvo je jedna od najtežih odgovornosti, ono nije samo ljubav, ali jeste i pre svega ljubav i davanje, ali i razumevanje, podučavanje i ono se uči kroz život. sunny









Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Prica o jednoj nesrecnoj devojcici i analiziranje njenog natala - Page 2 Empty Re: Prica o jednoj nesrecnoj devojcici i analiziranje njenog natala

Počalji  BwlgariCapricorn Pet Apr 20, 2012 9:07 pm


Mama: 8.3.1972 8:00 kraljevo

BwlgariCapricorn

Broj poruka : 14
Godina : 36
Локација : kraljevo
Datum upisa : 31.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prica o jednoj nesrecnoj devojcici i analiziranje njenog natala - Page 2 Empty Re: Prica o jednoj nesrecnoj devojcici i analiziranje njenog natala

Počalji  Astrotanja Pet Apr 20, 2012 9:19 pm

Hvala na postavljanju natala. Smile

Trenutno imam obaveze, koje ne mogu da odložim,ali ću čim budem u prilici pogledati njihovu sinastriju. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Prica o jednoj nesrecnoj devojcici i analiziranje njenog natala - Page 2 Empty Re: Prica o jednoj nesrecnoj devojcici i analiziranje njenog natala

Počalji  sara Sub Apr 21, 2012 10:39 am

..



Poslednji put izmenio sara dana Sre Maj 02, 2012 3:53 pm, izmenio ukupno 2 puta

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prica o jednoj nesrecnoj devojcici i analiziranje njenog natala - Page 2 Empty Re: Prica o jednoj nesrecnoj devojcici i analiziranje njenog natala

Počalji  BwlgariCapricorn Sub Apr 21, 2012 2:09 pm

Ova je jos ovde Suspect

BwlgariCapricorn

Broj poruka : 14
Godina : 36
Локација : kraljevo
Datum upisa : 31.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prica o jednoj nesrecnoj devojcici i analiziranje njenog natala - Page 2 Empty Re: Prica o jednoj nesrecnoj devojcici i analiziranje njenog natala

Počalji  AndrijaLav Ned Apr 22, 2012 1:21 am

BwlgariCapricorn ::Ova je jos ovde Suspect

SAMO IGNOR Very Happy

AndrijaLav

Broj poruka : 8
Datum upisa : 19.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prica o jednoj nesrecnoj devojcici i analiziranje njenog natala - Page 2 Empty Re: Prica o jednoj nesrecnoj devojcici i analiziranje njenog natala

Počalji  AndrijaLav Ned Apr 22, 2012 1:32 am

Vratimo se astrologiji.Planete licne planete u zemljanom znaku donose dobru zaradu.Vladar MC je pluton i mars.Pluton u sag, mars u cap.Vladar MC u strelcu (jupiter) moze da donese samo izobilje.Jupiter u 12 je jako povoljan za sticanje materijalnih dobara.Mars u jarcu je u egzaltaciji,sto dodatno povecava samu pozitivu MC.Dakle,para ce biti Very Happy Samo da iskoristi ovaj magicni neptun u prvoj,dobro bi dosao i uran (u slucaju da zeli da postane DIVA Very Happy ). No pre toga se mora dici iz vatre u kojoj je sad,pa onda iz pepela.Poput feniksa.Ali one je jos u vatri (Pl u 12). Kad solarni PL udje u 1,sledi pepeo.(To je i Tanya napomenula). Sagorece sva pustos i zloba oko nje,a doci ce ono sto ona zasluzuje - ljubav,paznju,dobrotu...Neka se strpi jos godinu - dve.Bice od nje nesto,narod ce cuti za nju,ma koliko teska i neizlazna bila situacija u kojoj se nalazi! Mesec - sextila neptun (iz prvog) je jako povoljan za sve.Daje osecaj lepog i kreativnog. Cak pet planeta u jarcu sa ASC - tvrdoglava. Neka vidi odnos sa mamom da poboljsa.Jesi li ti pricala sa njom,da li je bolje sada? Njen saturn se tacno nalazi na mamino sunce - ova devojka moze da bude jako trdoglava,nemarna i hladna prema mami.A plus,ona je strelac,a mama riba.Voda i vatra,nikako.

AndrijaLav

Broj poruka : 8
Datum upisa : 19.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prica o jednoj nesrecnoj devojcici i analiziranje njenog natala - Page 2 Empty Re: Prica o jednoj nesrecnoj devojcici i analiziranje njenog natala

Počalji  BwlgariCapricorn Ned Apr 22, 2012 5:54 am

Ne razumem kako ne kapira da njeni komentari nikog ne zanimaju Very Happy .
Nema veze...
Da,u pravu si,saturn je tacno na suncu.U drugoj kuci. Hladnoca odnosa.Netrpeljivost. Sa obe strane. Glavni faktori: sunce asc i mesec. Obe imaju u glavnim faktorima strelca i bika. Dosta im je slican natal: venera je u 12 kuci u zemljanom znaku konjukcija mars. sunce u 11 kuci. merkur u 12 kuci. Po natalu,mama izgleda kao cvrsta i jaka osoba,ima samo jednu planetu u ribama,ostale su u ''cvrstim znacima''.pocev od meseca.Dispozitor meseca je u jarcu u 9 kuci. Njen natal izgleda ambiciozno i karakterno.Ali ona uopste,ali uopste nije takva.Malopre su otisle od mene,ova zena se olesila od plakanja za devojcicinim ocuhom.Misli da joj je ceo svet izgoreo i potonuo,da je sve nestalo.Od njegove smrti pa do danas je u depresiji,kao da vise ne zeli da zivi niti da se bori.Kao da se predala..? Nisam ovu zenu mogla da smirim celih sat vremena.Sokirala sam se kada sam cula da je dev.tetka poginula na skuteru juce! Ne mogu da verujem sta taj pluton donosi.Smrt je svuda oko nje...
U astrloskim knjigama sam citala da planeta ili neka vazna kuca nadje na 9 - 10 step. bika donosi promasen zivot. Mislim da bi ova zena imala zavidnu karijeru,ali joj je imap Mo u 8 odradio svoje. Od rodjenja je imala tezak zivot...

BwlgariCapricorn

Broj poruka : 14
Godina : 36
Локација : kraljevo
Datum upisa : 31.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prica o jednoj nesrecnoj devojcici i analiziranje njenog natala - Page 2 Empty Re: Prica o jednoj nesrecnoj devojcici i analiziranje njenog natala

Počalji  AndrijaLav Ned Apr 22, 2012 11:03 am

Kao i svaka riba.Za svaku sitnicu misli da je kraj sveta i da je dotakla dno zivota.Bas me cudi da je tako slabasna.MA u 1,SA u 1,ME u ovnu,ASC bik,MO strelac,vladar ASC bik.To sve daje jacinu.Nju je ''ubilo'' ovo sunce u ribama u 12 i ovaj mesec u 8.U njihovom odnosu prenaglasena je relacija saturn - mars (poznato je da su te dve planete maleficne).Majcin jupitar konjukcija njen mars.Kada majka pokusa da bude humana,devojka je agresivna prema majci.S druge strane,devojkin mesec je u konjukciji sa njenim marson,pa devojka misli da je majka ta koja gresi (sto je donekle i upravu). Poslacu ti sinatriju u inbox .


AndrijaLav

Broj poruka : 8
Datum upisa : 19.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prica o jednoj nesrecnoj devojcici i analiziranje njenog natala - Page 2 Empty Re: Prica o jednoj nesrecnoj devojcici i analiziranje njenog natala

Počalji  astromaestro Uto Apr 24, 2012 12:20 pm

Kaj da velim... nisam previše čitao napisane textove, kako bih bio sam sa svojim mislima....
kao prvo svatko ima svoju priču, tako i ova cura....vjerujem da shvaćate kako je sve relativno, ovaj život koji ima joj je domaća zadaća koju treba odraditi...
Moje mišljenje je da je njena zadaća da se prije svega nauči oslanjati na sebe a ne na druge... zbog velike labilnosti pokazatelja, mislim da se radi o osobi na koju svatko može utjecati i manipulirati njome... to treba spriječiti..
Nažalost svi oko nje su joj nanosili kočnice, što je dobro jer nesvjesno oni joj daju smjer kojem treba krenuti, a to je, po mom mišljenju da bude samo svoja....U isto vrijeme noj je važno da dobije podršku od okoline, što ju stvara podređenom u odnosu na ljude oko sebe.... Jedan od problema je to što ona želi zadovoljiti druge, tako što želi biti prihvaćena od okoline... Mislim da ne bi trebala toliko sebe prilagođavati okolini ili se obazirati na mnoge ljude oko sebe..
Radi se o osobi koja ima jaku ličnost, neki bi rekli i jak ego.. ali u isto vrijeme previše je nestabilnih elemenata koji koče da kod sebe razvije kvalitetnu stabilnu svijest..
Radi se o osobi koja je prenesigurna i koja preizložena tuđum mišljenjima i utjecajima.
Mislim da bi joj promjena okoline mogla pomoći , ali samo da ode negdje gdje nitko ne zna ništa o njoj.... no problem je što će ona i dalje imati svoja negativna životna iskustva u sebi.... to treba promijeniti... kako se priča ne bi vrtjela u krug...
no pitanje je vremena kada će se ponovo dešavati negativni pritisci i kočenja iz okoline na nju... tako da moja misao kako se ona prije svega treba osoloniti na sebe i svoje snage ima smisao... Nažalost kod nje to stvaranje samopouzdanja je jako otežano.... no to i je smisao njenog puta samospoznaje ili sl...
Autodestrukcija koju ima je jako prisutna, ali mislim da je lijek za to da ona sebe prestane oblikovati prema tuđim željama, jer ju to doslovce ubija. svakog bi..

astromaestro
astromaestro

Broj poruka : 39
Godina : 60
Локација : Zagreb
Datum upisa : 03.11.2009

http://astromaestro.webnode.com/

Nazad na vrh Ići dole

Prica o jednoj nesrecnoj devojcici i analiziranje njenog natala - Page 2 Empty Re: Prica o jednoj nesrecnoj devojcici i analiziranje njenog natala

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu