Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Decenija bez IKAKVIH emotivnih desavanja...

2 posters

Ići dole

Decenija bez IKAKVIH emotivnih desavanja... Empty Decenija bez IKAKVIH emotivnih desavanja...

Počalji  SanjaNBg Čet Feb 02, 2012 8:28 pm

Nepunu deceniju sam bez ikakve emotivne veze, tacnije zadnju vezu sam imala 2003! Zavrsila sam farmaceutski fakultet, i sto se toga tice sve ide po planu. Medjutim, od ljubavi skoro da sam digla ruke! Nikada nisam stavljala u prvi plan fakultet, jer kao svakoj vagi na prvom mestu su mi emocije. Redovno izlazim u grad, pokusavala sam i da menjam mesta na koje idem, ali zaista nema nikakvih promena! Pokusavala sam da proucim planete u kucama, tranzite, polozaj Venere, Marsa itd., i priznajem da nisam uspela da zakljucim nista korisno. MOLILA bih da mi gospodja Tanja baci pogled i kaze bar nesto utesno! Crying or Very sad Decenija bez IKAKVIH emotivnih desavanja... Chart
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/815/2012.gif/

SanjaNBg

Broj poruka : 2
Datum upisa : 20.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decenija bez IKAKVIH emotivnih desavanja... Empty Re: Decenija bez IKAKVIH emotivnih desavanja...

Počalji  Marina N Pon Feb 06, 2012 11:07 pm

Vidim da postoje ukljestene planete i to u misticnoj skorpiji.Saturn i venera u skorpiji,zajedno sa merkurom,ovoj osobi su potrebne dublje veze iz kojih moze da uci i sazreva.Zanimljivo je to da je energija ukljestenog merkura solidno iskoriscena.Mozda ce saturnov povratak kroz znak skorpije koji krece od oktobra pomoci da se energija ovih planeta malo iskristalizuje.Gde god postoje ukljestene planete tu je potreban i dublji rad na sebi,dublja analiza sebe,ucenje iz iskustva bez obzira na strah koji ovaj saturn moze doneti.Sve te planete u 3. kuci ,pa mozda tvoj pristup drugima treba malo popraviti.Stidljive osobe cesto mogu drugima delovati i pomalo hladno i nezainteresovano.Sunce u sarmantnoj vagi i mesec u lavu,mi nekako govore da si osoba koja bi sigurno morala biti primecena.Ascedent u devici,mozda dosta analiziras druge,ides u sitnice i onda ti sve izgubi smisao.Rekla bih da su i tvoji kriterujumi visoki.
Bas bih volela da neko iskusniji pogleda ovu kartu.Deluje mi zanimljivo Very Happy
Marina N
Marina N

Broj poruka : 30
Godina : 41
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 06.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu