Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

iskonsko zlo ili esencija zla u horoskopu(t.j. natalu)

2 posters

Ići dole

iskonsko zlo ili esencija zla u horoskopu(t.j. natalu) Empty iskonsko zlo ili esencija zla u horoskopu(t.j. natalu)

Počalji  beliljiljan777 Pon Feb 20, 2012 8:28 pm

Molila bih nekoga iskusnijeg(posto sam ja tek u plicacima horoskopskih voda da mi odgovori da li i kako uvideti pakost,samozivost i zlo neke osobe prema drugima.Na moju zalost jedna takva je svekrva-muz joj se ubio zbog nje, majka joj je umrla zbog nje od sekiracije,muz i ja smo oboleli od autoimunih bolesti zbog nerviranja a sin mi je jos u utrobi zaradio srcanu manu(ceka ga operacija) i bio na reanimaciji.Nikada ,ali nikada mi nece biti jasno kako neko sa DVA (bukvalno dva)razreda osnovne skole moze da unisti nekog sa visim obrazovanjem(zbog matematike nisam diplomirala uciteljski fakultet).Moja i muzeva venera su raku-sve Vam je jasno koje dobrice.Ako neko zeli neka mi odgovori na moj mejl.Ostavljam podatke-ja 21.05.1964 Zrenjanin u 22 i 45,muz 24.05.1964 Subotica u 13 i 05 a KRUELA DE VIL je rodjena 08.10.1940 u Subotici(vreme ne znamo a toliko smo unisteni da ni ne zelimo).Jedino je upitno sto ni doticna Nigella nije sigurna da li je 10-ti ili 9-ti oktobar(za ne verovati).Malo smo odahnuli u zadnjih par godina otkako smo prekinuli svaki odnos sa ZLICOM OD OPAKE ali sve druge koji su ostali u kontaktu sa njom energetski iscrpljuje i vuce u bezdan.Radovacu se odgovoru ma kada on dosao samo da je od srca i sa dobrom namerom.Nekada lepa,mlada,vesela i srecna LJiljana Dobrovilovic
beliljiljan777
beliljiljan777

Broj poruka : 2
Godina : 59
Локација : subotica
Datum upisa : 10.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

iskonsko zlo ili esencija zla u horoskopu(t.j. natalu) Empty Re: iskonsko zlo ili esencija zla u horoskopu(t.j. natalu)

Počalji  SanjaNBg Ned Feb 26, 2012 5:30 pm

Ovde vam se nalazi sajt na kom mozete dobiti potpuno tumacenje natalnog i solarnog horoskopa:
http://www.astrologyonline.eu/Graphic/Form_Input/Input_Data_Solar_Return.asp

SanjaNBg

Broj poruka : 2
Datum upisa : 20.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu