Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

+37
Crnka88
jassna
tanjica
Eoja
galaksija
suncevenera
elaelena
Kocka je bacena
Flora
Blizanac
Tajna
12.kuća
IVA
Tina
Strelica
mrs_r
danijela
libra2
smesko
Sophi
Snezana
vedrana
nina4
Izida
Zorica
gernica
Nale 83
CES
Čarobnica
Lima
Jane
inja
Latica
LoSt_in_SpaCe
beskrajnost
mesmerized
Astrotanja
41 posters

Strana 1 od 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? Empty Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Astrotanja Uto Nov 25, 2008 4:51 pm

Pred 6. i 10. kuće koje se najčešće gledaju za posao, njihovih vladara i signifikatora važno je pogledatii gde vam se nalazi vl. 2. kuće u kojoj kući, znaku i kakvi su mu aspekti, jer on takođe opisuje gde i kako se najbolje može zaraditi i treba pogledati i protumačiti njegov položaj u natalu, između ostalog.
Recimo meni je vl. 2. kuće Merkur, jer mi je vrh 2. u Devici i nalazi se u Strelcu, na granici između 4. i 5. i pravi trigon sa Ascedentom, kao i kvadrat sa Uranom i Plutonom i kvadrat. Radim u kući, kancelariji, privatni posao, astrologija. Moj hobi je postao zanimanje, vl. 2. u 5. itd.


Poslednji izmenio Astrotanja dana Uto Nov 25, 2008 6:36 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  mesmerized Uto Nov 25, 2008 6:05 pm

Druga pocinje u Raku, Mesec u 3. kucu u Lavu. A i treca pocinje u Raku - finansije su nekako vezane za porodicu. Zbog Raka novac mi nekako stalno izmice, potrosim nemam pojma na sta, pa pozajmim, pa opet nemam, ustedim, pa opet nekako sklizne. Osim kvadrata sa Venerom, Mesec pravi fine aspekte, izmedju ostalog i trigon sa So i Ur iz 6. kuce, dal' ce biti para od posla? Wink A i sekstili sa Ju i Sa iz 5. kuce nisu losi, narocito sto je Sa vladar MC-a (ako uzmemo da je tradic. vl. Vodolije)
mesmerized
mesmerized

Broj poruka : 99
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  beskrajnost Uto Nov 25, 2008 6:37 pm

Ja nemam nekih veliki problema, al zbog neptuna u 2 kuci zna se desit da izgubim novac, il recimo stavim na pogresan racun a na sasvim drugi posaljem racune pa moram nadokandit. Uglavnom ne namjerno. Posto imam konjukciju saturna to me donkle stabilizira i volim bit odgovorna sto se tice novaca, ne volim rasipat novce bezveze.
beskrajnost
beskrajnost

Broj poruka : 54
Godina : 40
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Astrotanja Uto Nov 25, 2008 6:41 pm

Novac bi trebao da dolazi upravo kroz nešto vezano za 3., komunikaciju, pisanje, ili edukaciju, prenošenje znanja, ili putovanja kraća vezana za posao, ili neka vrsta kratanja, pa onda se gleda sve ostalo drugo.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  LoSt_in_SpaCe Sre Nov 26, 2008 1:08 am

Meni ne dolazi niotkuda Laughing
LoSt_in_SpaCe
LoSt_in_SpaCe

Broj poruka : 86
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  beskrajnost Sre Nov 26, 2008 1:25 am

LoSt_in_SpaCe ::Meni ne dolazi niotkuda Laughing
Ti bi se trebala potrudit i uzet svoje ambicije za nos Smile i vidjet ces novcica Smile
beskrajnost
beskrajnost

Broj poruka : 54
Godina : 40
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  LoSt_in_SpaCe Sre Nov 26, 2008 1:48 am

Eeeeee, da je meni malo dobrog Urana, i ja bi to preko noci! Laughing
Ja sam Saturnovac chovek, ko vozic Cira, laganeze...
LoSt_in_SpaCe
LoSt_in_SpaCe

Broj poruka : 86
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Latica Sre Nov 26, 2008 1:49 am

Moja druga kuca pocinje u Ovnu, Mars je u Skorpiji u osmoj kuci u konjukciji sa Jupiterom. Jupiter mi vlada 10. kucom, a Mars je vladar i 9. Jupiter i Mars 60 Merkur iz 7. To pokazuje zanimanje vezano za posao za koji sam se skolovala na fakultetu, moze biti povezan i sa partnerom.. Da li sam na dobrom putu? A posto mi vladar 2. ide u 8. da li to znaci da moje pare idu "drugima"? Ne znam kako da povezem pricu. bounce
Latica
Latica

Broj poruka : 87
Godina : 41
Datum upisa : 26.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Astrotanja Sre Nov 26, 2008 1:54 am

Ne. Nego kroz posao tipičan za osmicu. Osmu kuću imaju lekari, kao i šestu i 12. Rekla bih da je to vezano za posao koji je povezam sa stanjem bliskom krizi, opasnosti, smrti. Novac bi mogao doći i kroz nasledstvo, ili preko partnera i sl.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  LoSt_in_SpaCe Sre Nov 26, 2008 2:32 am

Lele, nije valjda Latica neki doktor, ned'o Bog dragi?!?!?! Shocked
LoSt_in_SpaCe
LoSt_in_SpaCe

Broj poruka : 86
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  inja Sre Nov 26, 2008 9:39 am

Moje 2.polje bas rasirilo... pocinje u Jarcu, Vodolija umetnuta i zavrsava se u Ribama... E sad vladar Saturn u 6.polju (u Blizancima), pa mi to deluje kao imacu parica onoliko koliko radim i da pare mogu dolaziti sa dve tj. vise strana... Pravi Sa fine trigone sa So, Me , Ur i Pl , ali i 180 sa vladarem Asc Ju i jednim od suvladara 2.polja Ne - pa to valjda objasnjava da mozda i ne umem sa parama Smile . U 2.polju su mi SMC i Mars - u umetnutoj Vodoliji - jel bi to moglo znaciti da otkljucavanjem tog polja bi mogao pristizati novac preko neke muske osobe (partnera) ? Smile
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Jane Sre Nov 26, 2008 12:17 pm

Ne moram niti gledati kartu da znam kakvo je stanje s novcem. Very Happy Vrh 2. u Djevici, vladar Me u Lavu, radi lijepe aspekte, više manje. Nisam rastrošna osoba, dobro se snalazim s novcem, barem mislim. Laughing Da mi pada s neba to baš ne bi rekla.
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Lima Sre Nov 26, 2008 5:52 pm

mesmerized ::Druga pocinje u Raku, Mesec u 3. kucu u Lavu. A i treca pocinje u Raku - finansije su nekako vezane za porodicu. Zbog Raka novac mi nekako stalno izmice, potrosim nemam pojma na sta, pa pozajmim, pa opet nemam, ustedim, pa opet nekako sklizne. Osim kvadrata sa Venerom, Mesec pravi fine aspekte, izmedju ostalog i trigon sa So i Ur iz 6. kuce, dal' ce biti para od posla? Wink A i sekstili sa Ju i Sa iz 5. kuce nisu losi, narocito sto je Sa vladar MC-a (ako uzmemo da je tradic. vl. Vodolije)

bas je tak kao meni finansije vezane za porodicu,ja trosim puno a nemam ni pojma na sta Very Happy nikad nisam imala probleme za bankama prije sam znala uzimat kredita.. no naravno uz pomoc moje majke ove godine mi je bilo mala kriza,jer sam dobila novi stan pa sam opet morala da pozajmim al sve je rijeseno jos do iduce godine onda nemam vise probleme za finasnijama bounce al neznam kako se vidi da mi moja majka uvijek pomogla cak mi je i ona uvijek davala pare..
2.pocinje u sco uran mi je tamo pravi sextil sa saturnom,merkurom i sunce,kvadrat mj.cvor...vl.2 otiso u 11 hmm neznam kako ovo da povezujem...
Lima
Lima

Broj poruka : 39
Godina : 44
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Čarobnica Sre Nov 26, 2008 10:17 pm

Druga kuća mi je u Jarcu prazna, vladar Jarca retro Saturn smestio se na 2 stepenu Lava u 8.kući (skoro da je na vrhu 9.kuće).

Osim trigona s Mesecom u 4. kući u Ovnu, Saturn pravi još i trigon sa Neptunom u 1.kući, i sa Asc u Škorpiji. Ali i kvadrate sa Uranom i Venerom u 11. kući u Škorpiji.
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  beskrajnost Sre Nov 26, 2008 11:15 pm

Čarobnica ::Druga kuća mi je u Jarcu prazna, vladar Jarca retro Saturn smestio se na 2 stepenu Lava u 8.kući (skoro da je na vrhu 9.kuće).

Osim trigona s Mesecom u 4. kući u Ovnu, Saturn pravi još i trigon sa Neptunom u 1.kući, i sa Asc u Škorpiji. Ali i kvadrate sa Uranom i Venerom u 11. kući u Škorpiji.
Mozda neko nasljedstvo rekla bi od neke starije osobe.
beskrajnost
beskrajnost

Broj poruka : 54
Godina : 40
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Čarobnica Sre Nov 26, 2008 11:22 pm

beskrajnost ::Mozda neko nasljedstvo rekla bi od neke starije osobe.

Hvala ti, to bih isto i ja rekla ali to traje i oteže se, čini mi se da bi moglo da bude i problema Suspect
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  beskrajnost Čet Nov 27, 2008 2:32 am

Čarobnica ::
beskrajnost ::Mozda neko nasljedstvo rekla bi od neke starije osobe.

Hvala ti, to bih isto i ja rekla ali to traje i oteže se, čini mi se da bi moglo da bude i problema Suspect
Pa dobro saturn nije nikad doista lagan kad je rijec o davanju. Dal mozes postavit kartu?
beskrajnost
beskrajnost

Broj poruka : 54
Godina : 40
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Čarobnica Čet Nov 27, 2008 3:01 am

beskrajnost ::
Čarobnica ::
beskrajnost ::Mozda neko nasljedstvo rekla bi od neke starije osobe.

Hvala ti, to bih isto i ja rekla ali to traje i oteže se, čini mi se da bi moglo da bude i problema Suspect
Pa dobro saturn nije nikad doista lagan kad je rijec o davanju. Dal mozes postavit kartu?

Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Astrotanja Pon Dec 01, 2008 1:55 am

KAKo je blizu vrha devete, ondai kroz inostranstvo, strance, daljine, posebno i zbog trigon sa Neptunom. Signifikator Sturna gde je i u kakvim apektima
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Čarobnica Pon Dec 01, 2008 2:46 am

Tanja,
kako je Jupiter vladar 9.kuće u Ovnu u 4.kući da li Ovan može da simbolizira zemlju iz koje novac stiže? Odnosno da je reč o državi koja je u znaku Ovna?
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Astrotanja Pon Dec 01, 2008 9:33 pm

Može, vl. 9. u četvrtoj, može označiti da dobici iz inostranstva stižu u kuću,ili mesto življenja.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Čarobnica Pon Dec 01, 2008 9:41 pm

Astrotanja ::Može, vl. 9. u četvrtoj, može označiti da dobici iz inostranstva stižu u kuću,ili mesto življenja.

Ovde je reč o Grčkoj:) iz koje stiže pomoć u kuću koju si na jednom od postova opisala...prostrana, svetla, na uzvišenju u gradu koji ima bogatu istoriju:)
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  CES Pet Dec 05, 2008 12:37 am

Druga pocinje u jarcu, vodolija ukljestena, nastavlja u ribama. Znaci, oscilacije u razlicitim zivotnim dobima.
CES
CES

Broj poruka : 18
Datum upisa : 04.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Nale 83 Pet Dec 05, 2008 2:02 am

LoSt_in_SpaCe ::Meni ne dolazi niotkuda Laughing

Laughing Laughing Laughing Uvek me tako dobro nasmejes!!!
Ajd` da vidim - vladar II polja Mars u Ovnu u II polju. Znaci kada je vladar polja u samom polju to naglasava vaznost te kuce (e sad ga zakomplikovah Razz ). Tu su i Sunce i Merkur... MA 180*SA, PL, MO iz VIII polja i 120 NE iz XI polja hmm...
E sad pitam ja vas dje su pare meni?!
Nale 83
Nale 83

Broj poruka : 98
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  gernica Sre Apr 15, 2009 11:38 am

Druga u Lavu, blizu je Merkur tj na granici I i II, a vladar II So u XII u Raku, meni ovo lici na to da cu biti na budzetu
drzave! U stvari to prizeljkujem, a ovo moze znaciti i sto sta drugo... Laughing
Sunce je u trigonu sa Marsom koji vlada X i V poljem, So pravi trigon sa Mo koji je u IX, a vladar je XII.
Tu je i Pluton koji je u IV u kvadratu sa tim So.
Nisam sigurna kako ovo sve da rastumacim. Rolling Eyes
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu