Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

+37
Crnka88
jassna
tanjica
Eoja
galaksija
suncevenera
elaelena
Kocka je bacena
Flora
Blizanac
Tajna
12.kuća
IVA
Tina
Strelica
mrs_r
danijela
libra2
smesko
Sophi
Snezana
vedrana
nina4
Izida
Zorica
gernica
Nale 83
CES
Čarobnica
Lima
Jane
inja
Latica
LoSt_in_SpaCe
beskrajnost
mesmerized
Astrotanja
41 posters

Strana 5 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 5 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Gost Uto Feb 16, 2010 1:42 pm

Obzirom na godinu rodjenja, i neadekvatne studije (u prevodu:ono sto je moj otac hteo da mi pomogne oko finansiranja)a to su studije engleskog jezika, koje me ionako nisu interesovale, zavrsile su se neslavno, kao prvo morala sam poceti da radim jer skolarina nije bila ni malo pristupacna a doslo je do izmena pa ni otac nije mogao da mi pomaze, a i skola se proslavila gbitkom licence, pa sve u svemu, ono sto nisam ni zelela nisam ni zavrsila. Tek one devojke koje su izgurale i tu 3 godinu, nisu ni dobile diplomu, krace smo za 4-6.oooe.
Mislim da mi nista vezano za inostr.i simbol 9-te/Strelca nije u domenu mojih interesovanja, dakle ne bih isla nigde "preko"..
Da li sam zaradjivala, ko i svi koji uspeju da zarade za hranu, odecu..ako mislis na to..

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 5 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Eoja Uto Feb 16, 2010 1:56 pm

Nisam mislila da te uvrijedim, ali sama si rekla da ''ne vidjeh ni paru od svog rada'', nešto u tom stilu. Ja ti napisah ono što jeste, a ti se se uvrijedila.

Never mind....

Zbogom.
Eoja
Eoja

Broj poruka : 18
Godina : 42
Datum upisa : 14.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 5 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Gost Uto Feb 16, 2010 2:02 pm

Eoja ::Nisam mislila da te uvrijedim, ali sama si rekla da ''ne vidjeh ni paru od svog rada'', nešto u tom stilu. Ja ti napisah ono što jeste, a ti se se uvrijedila.

Never mind....

Zbogom.
Uvredljivo je kada neko zeli da ti pomogne samo ukoliko je po njegovom. Nisi me Ti uvredila, sada i jesam u nezavidnoj poziciji, nemam skolu i moram ti reci mnogo je lepo kada zaradjujes/dok sam zaradjivala svojim rukama.. bounce
Pomenula si skolu, odnosno ono sto mi se istice kroz natal, a ja tih interesovanja iskreno nisam imala kao profesiju..a sada ga i ne mogu ni zavrsiti! Da nije bilo prepreke oko novca, zavrsila bih ga pa opet ako bih zaradjivala od toga, ulozila u ono sto me iskreno zanima.. Smile

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 5 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Astrotanja Uto Feb 16, 2010 3:37 pm

Tanjice, za tebe je važnan ne svakodnevni posao, obaveze, nego nešto više, ostvarenje ambicija kroz karijeru,koja potom donosi novac.

Mila, 9. kuća je i duhovnosti i kako je tu Neptun umešao prste, onda bi to moglko biti i kroz neko duhnovno učenje,ili kroz nešto što ima veze sa poslom koji je vezan za nadahnuće, kao što je umetnost,ples ili moda. Osećaj za lepotu i sklad poseduješ i trebala bi to da koristiš da bi došla do zarade.
Mene ne čudi što nisi do sada radila, jer u ovoj kombinaciji Venere i Neptuna nema praktičnosti . Mđutim, ti imaš vladara Ascedenta Marsa u Devici, koji je radan, marljiv i u stanju da se zadržava na detaljima, da uloži i fizički napor, onda će ti on pomoći u poslu koji je vezan za detalje i sl. Za tebe je Mila, važno da radiš, da si aktivna, da trošiš svoju energiju na svakodnevne aktivnosti.
Pretpostavljam da te je tranzitni Saturn u poslednjih više od dve i po godine ometao da dođeš do posla i da to još uvek radi.

Ono što je za tebe bitno da sagledaš šta bi to mogla da radiš i u šta treba da ulažeš. Moje mišljenje je da je to kretaivan posao i da može imati veze i sa javnošću,ili udurživanjem partnerstvom, mislim zajedno sa partnerom, jer je signifikator Venere Jupiter u konjukciji sa Dc.-om.
sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 5 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Gost Uto Feb 16, 2010 3:49 pm

Astrotanja ::Tanjice, za tebe je važnan ne svakodnevni posao, obaveze, nego nešto više, ostvarenje ambicija kroz karijeru,koja potom donosi novac.

Mila, 9. kuća je i duhovnosti i kako je tu Neptun umešao prste, onda bi to moglko biti i kroz neko duhnovno učenje,ili kroz nešto što ima veze sa poslom koji je vezan za nadahnuće, kao što je umetnost,ples ili moda. Osećaj za lepotu i sklad poseduješ i trebala bi to da koristiš da bi došla do zarade.
Mene ne čudi što nisi do sada radila, jer u ovoj kombinaciji Venere i Neptuna nema praktičnosti . Mđutim, ti imaš vladara Ascedenta Marsa u Devici, koji je radan, marljiv i u stanju da se zadržava na detaljima, da uloži i fizički napor, onda će ti on pomoći u poslu koji je vezan za detalje i sl. Za tebe je Mila, važno da radiš, da si aktivna, da trošiš svoju energiju na svakodnevne aktivnosti.
Pretpostavljam da te je tranzitni Saturn u poslednjih više od dve i po godine ometao da dođeš do posla i da to još uvek radi.

Ono što je za tebe bitno da sagledaš šta bi to mogla da radiš i u šta treba da ulažeš. Moje mišljenje je da je to kretaivan posao i da može imati veze i sa javnošću,ili udurživanjem partnerstvom, mislim zajedno sa partnerom, jer je signifikator Venere Jupiter u konjukciji sa Dc.-om.
sunny
Nisam do sad radila nista vezano za detalje(sem sporta gde sam inspirisana detaljima i najduze ostala), ali sam radila od 18god.do pre par godina, naravno menjajuci poslove po potrebi. I naravno sve su to poslovi u kojima vlada rutina, rutina je dobra ali ne ona u kojoj ne mozes da izneses svoju kreativnost, koja te tacnije blokira.
Nema prakticnosti, to je tacno..ali se ljdui i pored toga verno bave onim sto vole.. sunny Ali svoju neprakticnost mozes okrenuti u prakticno samo ako zaista volis ono sto radis, a ja zavrsih srednju ekonomsku study
Hvala, Astrotanja.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 5 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  jassna Sre Feb 24, 2010 12:53 am

meni simbolika 2.kuce nije ispunjena, mada mi iskrena da budem njena simbolika nikada ni nije bila najjasnija.. osim ovog Neptuna-novac mi prolazi kroz ruke, a zaradjujem ga u jednoj agenciji za marketing u turizmu...radim sa ljudima, ali ne face to face...i posao me zesce smara iako mi ne ide lose...meni ko god je gledao natal rekao je da ce mi novac dolaziti od drugih ljudi..ovo je delimicno tacno, jer ma koliko da tezim potpunoj materijalnoj samostalnosti (a tezim), uvek me neko "krpi"


Poslednji izmenio jassna dana Sre Feb 24, 2010 1:16 am, izmenjeno ukupno 1 puta

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 5 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  jassna Sre Feb 24, 2010 12:57 am

mila2710 ::
Astrotanja ::Tanjice, za tebe je važnan ne svakodnevni posao, obaveze, nego nešto više, ostvarenje ambicija kroz karijeru,koja potom donosi novac.

Mila, 9. kuća je i duhovnosti i kako je tu Neptun umešao prste, onda bi to moglko biti i kroz neko duhnovno učenje,ili kroz nešto što ima veze sa poslom koji je vezan za nadahnuće, kao što je umetnost,ples ili moda. Osećaj za lepotu i sklad poseduješ i trebala bi to da koristiš da bi došla do zarade.
Mene ne čudi što nisi do sada radila, jer u ovoj kombinaciji Venere i Neptuna nema praktičnosti . Mđutim, ti imaš vladara Ascedenta Marsa u Devici, koji je radan, marljiv i u stanju da se zadržava na detaljima, da uloži i fizički napor, onda će ti on pomoći u poslu koji je vezan za detalje i sl. Za tebe je Mila, važno da radiš, da si aktivna, da trošiš svoju energiju na svakodnevne aktivnosti.
Pretpostavljam da te je tranzitni Saturn u poslednjih više od dve i po godine ometao da dođeš do posla i da to još uvek radi.

Ono što je za tebe bitno da sagledaš šta bi to mogla da radiš i u šta treba da ulažeš. Moje mišljenje je da je to kretaivan posao i da može imati veze i sa javnošću,ili udurživanjem partnerstvom, mislim zajedno sa partnerom, jer je signifikator Venere Jupiter u konjukciji sa Dc.-om.
sunny
Nisam do sad radila nista vezano za detalje(sem sporta gde sam inspirisana detaljima i najduze ostala), ali sam radila od 18god.do pre par godina, naravno menjajuci poslove po potrebi. I naravno sve su to poslovi u kojima vlada rutina, rutina je dobra ali ne ona u kojoj ne mozes da izneses svoju kreativnost, koja te tacnije blokira.
Nema prakticnosti, to je tacno..ali se ljdui i pored toga verno bave onim sto vole.. sunny Ali svoju neprakticnost mozes okrenuti u prakticno samo ako zaista volis ono sto radis, a ja zavrsih srednju ekonomsku study
Hvala, Astrotanja.

Mila, jel imas mogucnosti da upises neku skolu koju volis? Jel vidis to kod sebe u natalu? Ja se bas ne razumem u astrologiju inace bih ti rekla sta mislim...uglavnom, pronalazim se delimicno u tvojoj prici

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 5 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Gost Sre Feb 24, 2010 1:54 am

Trenutno sam u pregovorima, sa samom sobom..ali nesto me drugo sprecava, tako da cu morati da se strpim finansijski da stanem na noge..pa tek onda da krenem u akciju. Da planiram u eter ne ide, a vidis i godinice Embarassed

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 5 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  jassna Sre Feb 24, 2010 10:02 pm

mila2710 ::Trenutno sam u pregovorima, sa samom sobom..ali nesto me drugo sprecava, tako da cu morati da se strpim finansijski da stanem na noge..pa tek onda da krenem u akciju. Da planiram u eter ne ide, a vidis i godinice Embarassed

Pa jesu godinice, nisu godetine valjda sunny Znaci godinice su, da potvrdim jos jednom...taman da se uci nesto drunken drunken sunny

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 5 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Crnka88 Sre Sep 22, 2010 11:39 pm

Xmmm...kakvi bi mogli da budu moji izlgedi za posao i novac? Ove godine upisujem 4.god na ekonomiji,nadam se da cu zavrsiti sve u roku i volela bih da radim na fakultetu kao asistent...zanima me mogucnost ostvarenja ove moje zelje? Smile Kao sto mozete videti u natalnoj karti...2.kuca u Skorpiji,u 2. kuci Pluton sa relativno dobrim aspektima-Pl trigon Mo,Pl trigon Ve,Pl trigon MC,So sekstil Pl, vladari 2. kuce su Pluton i Msrs (ako sam ja dobro utvrdila vladare Smile Hvala unapred.

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2at_01_milica_hp.74299.8411.gif&res=63&va=&cid=cbefilewmNcit-u1281971105

Crnka88

Broj poruka : 58
Datum upisa : 22.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 5 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  mici Sre Okt 13, 2010 12:03 am

Astrotanja ::Ne. Nego kroz posao tipičan za osmicu. Osmu kuću imaju lekari, kao i šestu i 12. Rekla bih da je to vezano za posao koji je povezam sa stanjem bliskom krizi, opasnosti, smrti. Novac bi mogao doći i kroz nasledstvo, ili preko partnera i sl.
Evo i mog primera koji je osujetio uran na mc.Vrh 2 ovan pa bik, mars u 8. kuci smrti,regeneracije...n.organizacija sa plutonom koji simbolise bolesti,regeneraciju,epidemije,gubitak,smrt,otrove,operacije i saturnom takodje bolesti,kozna obolenja,hendikep, kao i lekove, nocni rad, prelome kostiju al simbolise i profesiju,u skorpiji koja opet simbolizuje smrt, autopsiju laboratoriju,naucn. istrazivanja,operacije. Dalje vnera otisla u 9 kucu koja opet simbolizuje naucne institucije, profesore,predavanja, studije, vizije pa u strelcu koji simbolizuje knjige-udzbenike,naucne institucije i publikacije,logiku, ali je u konjukciji sa uranom domace zivotinje,humanost,n.istrazivanja,novi metodi,rizik,tehnologija, 9 strelac koji je prekinuo studije koje su inace pogresne Razz trebala sam posle srednje nastaviti veterinu al sam otisla na ekonomiju Sad 10 kuca profesija sa jupiterom koji simbolizuje dzokeje(bavim se od svoje 10 god.),konji,kucni ljubimci,lekar,velike zivotinje, merkurom lekar,veterinar,male zivotinje i neptunom simbolika hemije,ansetezije,lekovi,opijati,apoteka,bolnica,injekcije,i lekari altern.medicine. Vrh 6 kuce u raku oststak u lavu, mesec(ginekologija,fizionomija,porodiljstvo,instinkti,ishrana,nocni rad,kokoske, krava) u ribama (bolnica,droga,hemija,velike zivotinje,vodene zivotinje), sunce( biologija,profesija,zdravlje) u 11 kuci (profesija,zaposlenje,vazni ljudi, grupacije, klubovi,clanstvo) u jarcu (farma,nocni rad,tehnologija,rutina,disciplina,rogate zivotinje). Jarac Vrh 12/ bolnica,bolnicari,zatvorene ustanove,laboratorije, institut/... pa vodolija. Saturn 8 kuca skorpija, uran 9 kuca strelac. Ako neko zeli nek dopuni ili ispravi Smile)
mici
mici

Broj poruka : 14
Godina : 40
Локација : Novi Sad
Datum upisa : 24.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 5 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Gost Ned Nov 21, 2010 4:24 pm

hajkula ::
Tebi stvarno i muz i novac u inostranstvu. Neptun u 9, moze da bude (bar u nekom periodu) rad bez papira, bez radne vize. Devojcice, sta cekas? Jos ti vladari Dc i 9 kuce zamenili mesta (jupiter u vagi a venera u strelcu).


Taj neptun u 9 u strelcu sa venerom, moze da bude u inostranstvu riblji restoran, odnosno hotel u kom je riblji restoran, blizu benzinske pumpe ili neke poznate crkve posvecene Mariji, zenskom svecu. Muzej. Bolnica. Neka humanitarna ustanova, organizacija. Fabrika sminke. Proizvodnja perika.

Jaoj, gdja.Hajkula. Toliko puta sam razmisljala o tome kako da ispunim ovaj deo simbolike u svom natalu.
Ako su 2 polje novac, a meni priorodno polje Bika i Venera, a zamislite trsokovi i izdaci su onda 9 polje...e pa kod mene je Venera u tom 9-om u STrelcu.
Naravno rado bih potrosila s partnerom, i za njega. To je islo prirodnim putem onih godina kada mi je decko bio neko ko ne zivi u Bgd.nego 325km.odavde, pa se naravno tako i ispunjavala simbolika, a li sam najcesce putovala sama, a neretko su mi se desavale neprijatne situacije. Bila i pokradena, zlatni nakit iz torbice zlatne boje, iako je bila dobro upakovana. U vozu..tako da: istovremeno dobici i gubici - ide uz mene, bar po ovom do sada!
clown

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 5 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Natasha-77 Ned Nov 21, 2010 5:04 pm

Evo i ja da probam....vladar II Merkur otisao je u V,moj hobi ples,postao je moje zanimanje(trener,koreograf,rad sa decom,show)...Merkur je u konjukciji sa vladarom mog asc Suncem i sa Venerom i Neptunom(verovatno mi ovaj Neptun daje mastu za posao kojim se bavim),nalazi se u znaku Strelca-posto Strelac predstavlja strance,a ja se selim u drugu zemlju i udajem se za stranca,verovatno mi pare dolaze iz inostranstva(cesto puta sam radila narocito preko leta u inostranstvu,na moru)...mada je strelac vezan i za sport...Merkur je u trigonu sa Saturnom iz I kuce,ako njega gledam kao suvladara VII,to bi znacilo da mi partner pomaze u osnivanju nekakvog biznisa???. u..mozda da mi pomogne u otvaranju plesne skole?...Sta bi moglo da pokaze u mom natalu da cu biti vlasnik plesne skole?...da li za to gledam 6 ili 10 polje???
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 5 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  hajkula Ned Nov 21, 2010 5:57 pm

mila2710 ::...a vidis i godinice ... Embarassed

Ljubi je majka lol! Al i prvo preko kolena, to za godinice.

Medjutim, bioloski sat otkucava, treba da rodis jedno, drugo. trece flower , na vreme a ne da se ljudi pitaju je li baka ili majka, ipak je lepse - sestra ili majka ....

hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 5 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  hajkula Ned Nov 21, 2010 6:11 pm

mila2710 :: ... U vozu...

Prvo, izbaci gdja, bratsvo, jednakost, ravnopravnost komunizam Very Happy kako uran (astrologija) kaze.

Zeleznica je u simbolici skorpiona, pa me ne cude tvoja losa iskustva.

Neptun je nevidljivo a pluton jos nevidljivije, sadrzi strah.



hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 5 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  hajkula Ned Nov 21, 2010 6:26 pm

mila2710 ::... 325km. odavde, pa se naravno tako i ispunjavala simbolika, a li sam najcesce putovala sama, a neretko su mi se desavale neprijatne situacije...
clown

Vrh 3 u blizancima, merkur konjunkcija saturn. Zacinjeno aspektima, tranzitima.




hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 5 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Gost Ned Nov 21, 2010 6:30 pm

hajkula ::
mila2710 ::...a vidis i godinice ... Embarassed

Ljubi je majka lol! Al i prvo preko kolena, to za godinice.

Medjutim, bioloski sat otkucava, treba da rodis jedno, drugo. trece flower , na vreme a ne da se ljudi pitaju je li baka ili majka, ipak je lepse - sestra ili majka ....

Da!!! Mojoj majci sam kroz salu uvek prabacivala zato sto ne moze da se transformise u moju drugaricu/majku. Rodila me je sa 30. Pritom bas sa mnom nema takta, a ni taktike. Zelje su jedno. Bila sam spremna i sa 17/18..19..no nije bilo "odgovorne" ili boje reci neodgovorne osobe. Sada mi i te kako smeta sto me dozivljavaju kao osobu evo ovako: "A da li bi ti rodila dete"...aaaaaa affraid Kao pokvarila figuru, telo ili sta??? Ne znam odakle im to. Mozda zato sto su mi emocije duboko zakopane. Moram priznati da sam pred tim muskarcem popustila i pustila suzu. Dodatno je uticalo i to sto je moja drugarica iste nedelje izgubila bebu u prvom tromesecju trudnoce. Ali u pravu ste.
To je ono sto sam govorila da mi kombinacija mog natala pravi METEZ. Tesko cu ja stici do prvog deteta. A zelim ih, i to mnogo vise...
I nisu godetine. Imala sam srecu da upoznam i dalje upoznajem l;jude koji u svojim 60-tim trce Bgd.triatlon, dok imaju zvanje "deka"...
Iskustvo, i kroz svaku osobu s kojom dodjem u kontakt, razlicitih socijalnih staleza me navodi da bih najbolja bila kao domacica(mada morala bih nesto s tim sto je Jasna rekla da napravim ubrzo, dok deca nisu posao ali odgovornost DA.).
Verujte mi da sam onda zatrudnela pre 10tak godina, ne bi mi smetalo da sam uporedo zavrsavala nesto. To je tempo koji mi odgovara..Mada ni sada mi nista ne menje misljenje.


Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 5 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  hajkula Ned Nov 21, 2010 7:00 pm

Mila, ja tebi savetujem da odes u inostranstvo da tamo radis, jer su ti tamo dobre mogucnosti za zaradu ali i za dobar brak, sto je tebi jos vaznije, jer ti je porodica na prvom mestu. I to, sto tamo mozes da radis ono sto volis. A vidim bre, da si vezana, da brines, da strahujes za porodicu, kucu, kao i otac ti. Idea On ima mesec u lavu u konjunkciji sa plutonom a tebi sunce i mesec u konjunkciji u skorpionu (pa kazi da nisi na njega i iz njegovog horoskopa tvoje bavljenje astrologijom).

Namerno te bockam. Nego, brinem da ce te previse zaboleti, pa mi neces oprostiti.

Sta vredi ako sve, sve uradis po pravdi bozjoj i zemaljskoj, kako duznost, etika, moral nalazu i samo jednom, kazem samo jednu gresku napravis, udas se za pogresnog? Mislim, lakse je kupiti namestaj nego udati se, menjati muza.
Cool
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 5 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Gost Ned Nov 21, 2010 8:25 pm

hajkula :: Mislim, lakse je kupiti namestaj nego udati se, menjati muza.
Cool
Svakako. Ali nisam sigurna da ih nece biti vise. Partnera, ne namestaja Very Happy
I dalje ne znam da li je ta osoba zbog koje sam putovala, ciji je Asc u Strelcu na mojoj Ve, mladja 3 god.s Pluton na mom Mesecu(mada citava generacija 84`), nije ispunila tu simboliku Ve u 9-oj.
A sada taj Jupiter Rolling Eyes pa sa sve Mesecom u 7-moj, ukazuje na to da se neko bavi javnim poslom, Vaga i umetnost ne samo pravda. Ju na Spici. Pa jaoj, simpaticno sto kako kazu jedan vladar radi za drugog - recepcija! smesno..oba su iz istog kraja.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 5 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  hajkula Ned Nov 21, 2010 10:14 pm

mila2710 ::
hajkula :: Mislim, lakse je kupiti namestaj nego udati se, menjati muza.
Cool
Svakako. Ali nisam sigurna da ih nece biti vise. Partnera, ne namestaja Very Happy

Ne sikiriki. Bude i namestaja Cool

Moze partner koji iza sebe ima vise brakova, pa ga ti smiris Cool Jer bivse nisu htele da radjaju (mozda neka vec imala dete ali sa njim nije htela) nisu htele da obavljaju svakodnevne poslove, sredjuju kucu, kuvaju... Prekinuo kumstvo, prijateljstvo, kaze, mrtav je za mene. Vise od jednom krenuo od nule.

A sada taj Jupiter Rolling Eyes pa sa sve Mesecom u 7-moj, ukazuje na to da se neko bavi javnim poslom, Vaga i umetnost ne samo pravda.

A zasto ne rentgenolog ili da radi na skeneru, magnetnoj rezonanci, pa masa sveta dolazi kod njega? Inace, skorpion ne voli bas javnost, vise rad u pozadini.

Moram malo da ti prosirim horizont, pogled jer konjunkcija meseca i sunca hoce da zumira, usredsedi na jedno, usko vidjenje a jos u skorpionu pa ubija optimizam, lakocu i pre nego sto se rode. Zabrana na srecu, jer nije vecna, zivot nije izgra, zabava. I borbenost, izdrzljivost, osecaj zivosti bas u kriznim situacijama.

hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 5 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Gost Ned Nov 21, 2010 10:35 pm

Smile Zabrana na srecu? Pa to je taj neki sporazum samog sebe: Ne smej se previse, suvise je nesrecnih oko tebe, mozes ih povrediti, mogu ti pozavideti i sl. Ili da, bojim se da ce mi neko "ukrasti" osmeh. Inace obozavam ljude koji su nasmejani. Takvi me momci privlace. Sirok osmeh, ne tako glasan ali specifican, mozda i detinjast. Suvise istine i koincidencije, ali da se ne blokiram opet, podredjujem...povlacim se na temu O Uranu i Jupiteru.
a u pravu ste i za tranzite koji su uticali na moja putovanja zbog ljubavi. Visegodisnju uticaj Plutona, vise puta prelazio tacku Ve0Ne, samim tim i deckov Asc.a ujedno mu je pravio 180 Mesec. Tako da mi smo imali odnos, vez na daljinu, cesto prekidali, ali sam osetila tacno period "e sada ce da se javi"..prodju i meseci, a nedavno kada sam proverala(ipak je neko ko je ostavio traga i pecat), tacno su ti periodi "stiskali", uvlacili nas ponovo i "zblizavali".

Samo da dam moj neki zakljucak: odakle novac dolazi, tamo i odlazi. Pa ja prva kada razmisljam zasto nisam ostajala sa nekim partnerom, mora da sam u nekom periodu shvatila da vise nije vredan ulaganja. A jedino sto trazim u njemu jeste prosirenje horizonta, da ne stagniram, jer to nece uciniti uslugu ni njemu. Jel da? Mislim ako se to oduzi, stagnacija osobe pored tebe, a jedna nastavi, druga ostaje...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 5 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Gost Pon Nov 22, 2010 8:22 pm

hajkula :: otac ti. On ima mesec u lavu u konjunkciji sa plutonom a tebi sunce i mesec u konjunkciji u skorpionu (pa kazi da nisi na njega i iz njegovog horoskopa tvoje bavljenje astrologijom).

Namerno te bockam. Nego, brinem da ce te previse zaboleti, pa mi neces oprostiti.


Moja mama je naklonjenija okultnom, pa i Astrologiji, iako se kao "brani". Laughing Otac se nekim CUDOM poslednjih godina poceo interesovati za VERU, vidim ja to nosenje: krstica, i slicnih oznaka vere. Ma veru utaknes u sta god pozelis, to sto ga nosis vidljivo te ne razlikuje od ljudi koji su nemoralni. Uostalom, vuk dlaku menja!
A zasto? Pa iskustvo. I ono drugo, mama je dosla u kontakt s nekim ko joj je rekao da joj je kcerka podlozna uticajima, magije, u prevodu negativne energije, i to preko oca koji je kanal. U prevodu, juzne pruge, neko mi je nabacio "madjije" preko oceve strane.
Mamin Asc je blizu mog Marsa, auuu...kakve su svadje i obracuni bili, ne prepoznajem sebe. Kako se kaze, aspekt ubice i zrtve. Rolling Eyes

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 5 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  hajkula Pon Nov 22, 2010 9:35 pm

U horoskopu tvog tate je venera, cerka, u vodoliji i merkur, dete u opoziciji sa uranom
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 5 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Formalhaut Ned Jan 09, 2011 9:15 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 1:14 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 5 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  jassna Ned Jan 09, 2011 11:56 pm

@Hajkula, rece ti meni da cu imati tajne izvore prihoda..U trenutku kada si mi to napisala pomislila sam-ma daj, nema sanse, ali..
Samo da neko ne pomisli da je ilegalni novac u pitanju-nije, ali mi je u poslu pomogao neko ciji identitet ne mogu da otkrivam ljudima iz okruzenja..Da nije bilo te finansijske injekcije, ne bih se bas dobro provela, ali budalu i Bog cuva..A rekla si mi jos neke stvari vezane za novac, pa ako se ostvare kao sto se i ovo ostvarilo-onda ce biti fantastik...

sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 5 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu