Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zaista mi je potrebna pomoc...

3 posters

Ići dole

zaista mi je potrebna pomoc... Empty zaista mi je potrebna pomoc...

Počalji  devica Sub Mar 10, 2012 5:58 am

Zaista mi je potrebna pomoc ili savet, U poslednjih nekoliko godina(tacnije od jeseni 2007) imam problema u braku. Da ne duzim puno izgubljeno je poverenje u partnera. U braku smo skoro 23 godine . Mnoge cudne stvari se desavaju a i on se promenio. Zivimo u Kanadi od 1993.godine.
Rodjena sam 16.09.1968. u Zemunu u 4:15am a on 29.07.1966. u Beogradu izmedju 19:30 i 20h.

Molila bih nekog ako moze da mi da neki savet ili da mi kaze sta mogu da ocekujem od ovog braka. Sve mi se cini kao da se vrtimo u krug i da nema izlaza.

Sa dubokim postovanjem unapred zahvalna,

Devica : Question


devica

Broj poruka : 2
Datum upisa : 10.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

zaista mi je potrebna pomoc... Empty Re: zaista mi je potrebna pomoc...

Počalji  Marina N Ned Mar 11, 2012 3:45 am

Bila sam radoznala da malo virnem.Nadam se da ce jos neko zeleti da prokomentarise. Very Happy
1.kuca je bas krcata planetama sunce,uran ,jupiter,pluton i sve to u jednom analiticnom znaku device gde je smesten i ascedent.Jaka osoba,a sa ovim mesecom u raku i jako emotivna.Mesec ima izazovnije aspekte prvo sa venerom.Kvadrat izmedju meseca koji je u svom prirodnom znaku raku i venere koja je opet u jednom prefinjenom znaku vage ukazuje na borbu koja se desava u osobi,borba izmedju zene koja je majka i zene koja je ljubavnica.Kao da ova jaka emotivnost moze uticati na sopstveno vidjenje sklada,lepote,zadovoljstva.Mesec gradi izazovan aspekt i sa uranom , pa daje nemir,nervozu,nestrpljivost,poremecaje sna.Ovaj aspekt trazi da budete spremni da se menjate i da menjate nacin na koji posmatrate zivot oko sebe u protivnom bi se sva ta nervoza mogla preneti i na dom jer mesec upravo to simbolizuje.Mozda je postojao napet odnos sa majkom.Vas mesec ima napet aspekt i sa vladarem descedenta neptunom pa se moze reci da ste preosetljivi kada je partner u pitanju.Cesto ovaj aspekt govori da je u detinjstvu u porodici bilo tajni,konfuznosti,opet odnos sa majkom nejasan,mozda cak i idealizivanje majke koje se kasnije moglo pretvoriti u razocarenje.Saturn u 8.kuci moze pokazati strah od bliskosti,strah od izdaje,od povredjivanja.Ovaj saturn gradi izazovan aspekt sa venerom i merkurom.Postoji potreba da partner stalno dokazuje svoju ljubav,sputanost u izrazavanju svoje ljubavi,strah da se prepusti ljubavi,potiskivanje sopstvenih nagona.Potrebno je izbaciti na povrsinu strahove ma koliko to tesko i bolno bilo,jer u opziciji merkura i saturna,ovi strahovi se mogu projektovati u nasem vidjenju,stavovima bilo koje oblasti zivota.
Muz je vodolija/lav i rekla bih da ste dosta jaca osoba u odnosu na njega.Njegov saturn kvadrira mesec,pa otuda blokade u izrazavanju emocija.Ovaj aspekt pokazuje odsustvo spontanosti,pritisak da se prihvate drustvene norme cak i kad se pati,daju osobu koja nije u stanju da jasno izrazi svoje snove,saosecajnost.Cesto se osobe mogu povuci,izbegavati emotivnu odgovornost jer se plase bola.Cesto osoba optuzuje druge da su bezobzirni ili grubi a da pri tom ne uvidja koliko je ona sama distancirana od drugih.Majka se moze dozivljavati kao hladna i bezosecajna,neko ko namece ogranicenja.Moze postojati strah od kritike ili ismejavanja ukoliko se pokazu emocije.Zanimljivo mi je da je izabrao partnerku koja ima dosta planeta u znaku device ,znak koji je u njegovom horoskopu u 7.kuci partnera ali ukljesten.Osobine ukljestenog znaka mogu zadavati probleme vlasniku horoskopa,jer ih nije dobro razvio.Uspostavlajuci vezu sa osobom kod koje su te osobine dobro razvijene kao da se vrsi nadopunjavanje onog sto nam nedostaje.Vladar horoskopa u ukljestenom znaku,opet blokada da se osoba izrazi,suvladar saturn isto ukljesten i retrogradan.Velika konfuznost,neshvacenost.Mars,venera,jupiter u raku,rekla bih da mu je porodica bitna i da tu trazi zadovoljstvo i ispunjenje.Lep kontakt venere i neptuna,ima potrebu za idealnom ljubavi,koja se granici sa ljubavlju prema bogu.Potreba da se uziva u zivotu,da se puno voli i bude voljen.Ljubav prema deci.Samo treba voditi racuna da to ne predje u nemarnost,neozbiljnost kada su obaveze u pitanju.
Vase sunce gradi opoziciju sa njegovim saturnom,kontakt ove dve planete postoji bas u karmickim vezama dajuci i trajnost ali i jako napet odnos,jer se strahovi projektuju na licnost partnera i moze se osetiti ugrozenost od strane partnera.Kao da u njemu postoji strah od vas.Opozicija vasih meseca pokazuje vasu razlicitost u emotivnom izrazavanju,na razlicit nacin pokazujete privrzenost.Postoji privlacnost,a vas mesec gradi konjukciju sa njegovim venerom i marsom sto je jako pozitivno u romanticnim vezama.Vas dvoje ste na neki nacin razlicite prirode sa istom teznjom.strahovi deluju kao blokada u iskazivanju emocija.Obratite paznju da ne projektujete svoje strahove na drugoga.
Vas mesec pada u njegovo 5.polje ljubavi,a njegov mesec u vase 4.pole doma i porodice.Vas stelijum planeta je u njegovoj 7.kuci braka sto moze pokazati da imate jak uticaj na njega.
2007 godine saturn je tranzitirao vasom 12. kucom.To daje osamu i povlacenje kod ljudi.U 12 kuci je natalni mars u lavu koji se tu i ne oseca bas najbolje,jer mars je planeta koja mora delovati vani,tj u 12 kuci njegova energija je vise usmerena ka nasoj unutrasnjosti umesto za neke akcije i postizanje ciljeva u fizickom svetu.Zapravo od 2007 godine saturn je prosao vasu 12. i 1. kucu u kojima imate dosta licnih planeta i to stvara pritisak,usamljenost,tezinu.Kao da se svet rusi a vi nemate snage ni za sta.Saturn je strog ucitelj i gde god postoji neka slabost on ce tu ubosti.Dok je tranzitirao vasom 1.kucom ,saturn je tranzitirao partnerovom 7.kucom pa je i on mogao osetiti pritisak saturna pogotovo sto tu ima 2 planete u ukljestenom znaku (prelazak saturna preko plutona u njegovoj 7.kuci je verovatno uticao na stvaranje novih struktura u pogledu partnerstva) .Ulaskom u znak vage saturn je presao i preko vase venere.Tu daje jos jace preispitivanje partnerstva i onoga sto vam je bitno u odnosu
Marina N
Marina N

Broj poruka : 30
Godina : 41
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 06.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

zaista mi je potrebna pomoc... Empty Hvala...

Počalji  devica Uto Mar 13, 2012 7:47 pm

Zaista puno zahvaljujem Marina N.
Da li negde stoji razvod braka?

Unapred zahvalna

devica

Broj poruka : 2
Datum upisa : 10.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

zaista mi je potrebna pomoc... Empty Re: zaista mi je potrebna pomoc...

Počalji  Vedrina Sub Mar 17, 2012 2:19 am

devica ::Zaista puno zahvaljujem Marina N.
Da li negde stoji razvod braka?

Unapred zahvalna

U astologiji nista nije sigurno ali onako grubo tumacenje negde daje kod vas razvod, takodje meni deluje kao da je bilo dosta lazi i obmana od strane partnera, vi ste jako emotivna osoba zbog meseca u raku- vi intenzivno osecate njegove promene...
Vedrina
Vedrina

Broj poruka : 9
Godina : 33
Локација : Novi Sad
Datum upisa : 12.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

zaista mi je potrebna pomoc... Empty Re: zaista mi je potrebna pomoc...

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu