Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

aspekti koji ukazuju na manipulaciju

+4
Astrotanja
Arijaaa
malamo
draga
8 posters

Ići dole

aspekti koji ukazuju na manipulaciju Empty aspekti koji ukazuju na manipulaciju

Počalji  draga Sub Jul 07, 2012 4:13 pm

Pozdrav svima na forumu!
tenutno mi se na poslu pojavljuju razne zene ....lobiraju ...manipulisu sa muskarcima i odraduju svoje ciljeve preko njih! U stanju su da uticu na postavljaje drugih radnica na nova mesta...ili da pojedine dobiju i otkaz! Pokusavam da im dolijam ali izgleda da su uvek za jedan dan brze! Valjda je za to odgovoran moj mesec(vladar desete) u kvadratu sa saturnom u jedanaestoj...prvo su mi kao prijateljice a onda udaraju u leda!
interesuje me sta je tranzitno pokrenulo ovu pricu....i ....tako... cyclops
bom
draga
draga

Broj poruka : 52
Godina : 46
Локација : beograd
Datum upisa : 27.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

aspekti koji ukazuju na manipulaciju Empty Re: aspekti koji ukazuju na manipulaciju

Počalji  malamo Sub Sep 01, 2012 7:57 pm

neki kazu da aspekti merkur-pluton daju na tome da je osoba u stanju da manipulise drugima (specijalno napeti aspekti) ali to opet zavisi od citavog natala. moze recimo u pricu da bude ukljucen vladar 3 koji je ugorzen (npr. jupiterom koji se odnosi na moral).
ali eto moj merkur je ugrozen kvadratom plutona i jupitera pa opet ne umem da manipulisem, mada bih cesto volela da umem! What a Face
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

aspekti koji ukazuju na manipulaciju Empty Re: aspekti koji ukazuju na manipulaciju

Počalji  Arijaaa Sub Sep 01, 2012 9:59 pm

Tacno je da ME i PL daju mogucnost manipulisanja, a od ostatka karte zavisi da li ce to biti i zloupotrebljeno.
Arijaaa
Arijaaa

Broj poruka : 87
Datum upisa : 31.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

aspekti koji ukazuju na manipulaciju Empty Re: aspekti koji ukazuju na manipulaciju

Počalji  Astrotanja Ned Sep 02, 2012 8:22 am

Smiasao za manipulaciju sam naišla najviše kod Merkura u Blizancima u konjukciji sa Suncem i to što je manji orbis, to je izraženije. Zapravo to je neka vrsta neiskrenosti, laži, kombinovane sa zalaganjem za lične interese. Ovdeje reč o mentalnoj manipulaciji, zavođenju, ili nametanju svojih ideja.

Manipulacija je svojstvena i za znak Raka, ali emotivna manipulacija u ovom slučaju.Ovde je to veoma suptilno, jer kada oni ubeđuju, u to su upletene emocije, izazivanje saosećanja prema njima, koje mogu uticati da druga strana promeni mišljenje. Wink
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

aspekti koji ukazuju na manipulaciju Empty Re: aspekti koji ukazuju na manipulaciju

Počalji  malamo Ned Sep 02, 2012 11:36 am

Astrotanja ::Smiasao za manipulaciju sam naišla najviše kod Merkura u Blizancima u konjukciji sa Suncem i to što je manji orbis, to je izraženije. Zapravo to je neka vrsta neiskrenosti, laži, kombinovane sa zalaganjem za lične interese. Ovdeje reč o mentalnoj manipulaciji, zavođenju, ili nametanju svojih ideja.

Manipulacija je svojstvena i za znak Raka, ali emotivna manipulacija u ovom slučaju.Ovde je to veoma suptilno, jer kada oni ubeđuju, u to su upletene emocije, izazivanje saosećanja prema njima, koje mogu uticati da druga strana promeni mišljenje. Wink

potpuno se slazem! rakovi to obicno rade "nabijanjem osecaja krivice" al onako, prosto da coveku bude zao. zivim sa rakom, pa znam kako to ide, ali sam s godinama na to oguglala pa ne pali vise Very Happy
a blizanci umeju to da rade tako da izgleda kao u polusali, detinjasto (za mene je to vrlo maliciozno) na foru "nisam ja kriv!", sa sve osmehom i pogledom koji se gubi negde u oblacima, prosto da ih covek zagrli i sve im oprosti kao detetu, a u sustini - namere vrlo proracunate..
ako biram, draza mi je rakovska manipulacija, makar znam da su emocije iza toga..
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

aspekti koji ukazuju na manipulaciju Empty Re: aspekti koji ukazuju na manipulaciju

Počalji  ena1976 Ned Sep 02, 2012 1:11 pm

[quote="malamo"][quote="Astrotanja"]Manipulacija je svojstvena i za znak Raka, ali emotivna manipulacija u ovom slučaju.Ovde je to veoma suptilno, jer kada oni ubeđuju, u to su upletene emocije, izazivanje saosećanja prema njima, koje mogu uticati da druga strana promeni mišljenje. Wink
Nemam iskustvo sa Blizancima, ali me niko nikada nije "uradio" kao jedan Rak sa punom XII i NE u V. Školski primer emotivne manipulacije, veoma inteligentno smišljene laži praćene glumom za kojom bi mu pozavideo svaki student FDU Smile
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

aspekti koji ukazuju na manipulaciju Empty Re: aspekti koji ukazuju na manipulaciju

Počalji  Arijaaa Ned Sep 02, 2012 4:46 pm

Moj tata ima konjukciju Sunca i Merkura u Blizancima i to i SO i ME su na 19*. Apsolutni manipulator i to samo kada je njegov licni interes u pitanju i tad ga niko ne zanima jer bitno je doci do cilja. U konjukciji sa SO i ME mu je i Venera pa to sve radi na neki sarmantan nacin. I to nije sve jer su mu i SO i ME i VE u sekstilu sa PL. Kako je on uspjevao da obrlati ljude, to retko ko moze. Jedna situacija, mama je tri puta podnosila zahtev za razvod braka, a on je uvek ubedjivao sudije i sve prisutne da je on fin i dobar da su do kraja svi oni uticali na mamu i molili je da mu progleda kroz prste. Very Happy
Arijaaa
Arijaaa

Broj poruka : 87
Datum upisa : 31.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

aspekti koji ukazuju na manipulaciju Empty Re: aspekti koji ukazuju na manipulaciju

Počalji  Vita83 Pon Nov 05, 2012 10:19 am

Da li So0Ma u blizancima u 8. kući može ukazivati na manipulaciju? Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

aspekti koji ukazuju na manipulaciju Empty Re: aspekti koji ukazuju na manipulaciju

Počalji  draga Pon Nov 05, 2012 8:11 pm

Moja draga sestrica ima konjukciju sunca i merkura i to u dvanaestoj kuci...uz to je i podznak rak!!!!!!!!!
sta reci Rolling Eyes
kraljica manipulacije od kad se rodila king
POZDRAV
draga
draga

Broj poruka : 52
Godina : 46
Локација : beograd
Datum upisa : 27.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

aspekti koji ukazuju na manipulaciju Empty Re: aspekti koji ukazuju na manipulaciju

Počalji  rastko90 Sre Jan 23, 2013 10:41 pm

a jupiter inkonjukcija pluton ?sta to donosi ?
rastko90
rastko90

Broj poruka : 6
Godina : 34
Локација : Beograd
Datum upisa : 14.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

aspekti koji ukazuju na manipulaciju Empty c

Počalji  Laufer Čet Jan 24, 2013 2:48 pm

Po meni Pluton je glavni za manipulaciju

Posedujem aspekt Sunce 0 ME u blizancima 12 kuci.

Laufer

Broj poruka : 46
Datum upisa : 03.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

aspekti koji ukazuju na manipulaciju Empty Re: aspekti koji ukazuju na manipulaciju

Počalji  Vita83 Čet Jan 24, 2013 2:54 pm

A po meni afliktovani Neptun, osoba ili vara i manipuliše ili nju varaju...

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

aspekti koji ukazuju na manipulaciju Empty c

Počalji  Laufer Čet Jan 24, 2013 3:39 pm

Moguce i tako jer planeta nosi dubinu, nesto iza nevidljivo.

Imam 180 ME kao i 90 JU 60 PL 120 VE- planete u dodiru sa NE.
Prezirem laz, bolje me maljem udari.

Sta zapravo moze da da Ju90 NE?????

Laufer

Broj poruka : 46
Datum upisa : 03.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

aspekti koji ukazuju na manipulaciju Empty Re: aspekti koji ukazuju na manipulaciju

Počalji  Vita83 Čet Jan 24, 2013 4:38 pm

Po meni Ju90Ne ukazuje da je osoba ili ljudi iz njenog okruženja nemoralna i da na prevaran način - Neptun stiču novac - Jupiter. Very Happy Može dati i bankrot.

Ja u natalu imam baš istaknut i afliktovan Neptun i naravno ne smatra sebe lošom osobom, naprotiv, ali zato privlačim prevarante, naročito među prijateljima.
Imam Ve0Ma 90 Mo0Ne. Venera i Mars su vladar i suvladar 5. i 11. kuće, Mjesec je vladar 1. kuće, a Neptun 10. kuće.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

aspekti koji ukazuju na manipulaciju Empty Re: aspekti koji ukazuju na manipulaciju

Počalji  Laufer Čet Jan 24, 2013 4:57 pm

Vita83 ::
Po meni Ju90Ne ukazuje da je osoba ili ljudi iz njenog okruženja nemoralna i da na prevaran način - Neptun stiču novac - Jupiter. Very Happy Može dati i bankrot.

Ja u natalu imam baš istaknut i afliktovan Neptun i naravno ne smatra sebe lošom osobom, naprotiv, ali zato privlačim prevarante, naročito među prijateljima.
Imam Ve0Ma 90 Mo0Ne. Venera i Mars su vladar i suvladar 5. i 11. kuće, Mjesec je vladar 1. kuće, a Neptun 10. kuće.

Naravno ni sebe ne smatram losim i ako sam samokritican jako i jako me koci/grize ako nesto uradim kazem sto nije ok a inace devojke hmmmm obicno iz problematicnih brakova ili veza sad nikako nesto normalno Smile
https://2img.net/r/ihimizer/img209/299/astro2gw02hhhhhhhhh5653.gif

Laufer

Broj poruka : 46
Datum upisa : 03.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

aspekti koji ukazuju na manipulaciju Empty Re: aspekti koji ukazuju na manipulaciju

Počalji  malamo Sre Feb 06, 2013 11:31 am

Laufer ::
Vita83 ::
Po meni Ju90Ne ukazuje da je osoba ili ljudi iz njenog okruženja nemoralna i da na prevaran način - Neptun stiču novac - Jupiter. Very Happy Može dati i bankrot.

Ja u natalu imam baš istaknut i afliktovan Neptun i naravno ne smatra sebe lošom osobom, naprotiv, ali zato privlačim prevarante, naročito među prijateljima.
Imam Ve0Ma 90 Mo0Ne. Venera i Mars su vladar i suvladar 5. i 11. kuće, Mjesec je vladar 1. kuće, a Neptun 10. kuće.

Naravno ni sebe ne smatram losim i ako sam samokritican jako i jako me koci/grize ako nesto uradim kazem sto nije ok a inace devojke hmmmm obicno iz problematicnih brakova ili veza sad nikako nesto normalno Smile
https://2img.net/r/ihimizer/img209/299/astro2gw02hhhhhhhhh5653.gif

hehe, pa imas Veneru u kvadratu sa Saturnom, Marsom i opoziciji sa Plutonom, sto te cudi sto te privlace zene koje su u emotivnom problemu? Ti ih namirises iz daleka Smile Da nisu u emotivnom problemu, ne bi ti ni bile interesantne Smile
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

aspekti koji ukazuju na manipulaciju Empty M

Počalji  Laufer Sre Feb 06, 2013 3:07 pm

hahahhahahaha, cudno je sve to Smile

PS: ne treba vam to ljudi, to je samo muka Wink

Laufer

Broj poruka : 46
Datum upisa : 03.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

aspekti koji ukazuju na manipulaciju Empty Re: aspekti koji ukazuju na manipulaciju

Počalji  draga Čet Feb 07, 2013 10:42 pm

ljudi, a sta bi rekli za opoziciju neptuna i jupitera......treca i deveta kuca... Suspect
draga
draga

Broj poruka : 52
Godina : 46
Локација : beograd
Datum upisa : 27.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

aspekti koji ukazuju na manipulaciju Empty Re: aspekti koji ukazuju na manipulaciju

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu