Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

koji pokazatelji u natalnom horoskopu ukazuju na lep i ispunjen život u starosti?

5 posters

Ići dole

koji pokazatelji u natalnom horoskopu ukazuju na lep i ispunjen život u starosti? Empty koji pokazatelji u natalnom horoskopu ukazuju na lep i ispunjen život u starosti?

Počalji  Vodolijica/Dragana Pon Jun 06, 2011 10:41 am

Imam jednu temu koju mislim da nisam ovde videla Smile
Šta mislite koji aspekti i uopšte detalji i pokazatelji u horoskopu upućuju da će osoba imati lepu starost i da će generalno biti srećna u tim poslednjim godinama?
Ja sam čula da povoljne planete i aspekti u vezi sa 11. i 12. kućom imaju značaja. Šta ostali kažu? I love you
Vodolijica/Dragana
Vodolijica/Dragana

Broj poruka : 121
Godina : 39
Локација : Beograd
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

koji pokazatelji u natalnom horoskopu ukazuju na lep i ispunjen život u starosti? Empty Re: koji pokazatelji u natalnom horoskopu ukazuju na lep i ispunjen život u starosti?

Počalji  venus_pisces Pon Jun 06, 2011 12:44 pm

Dosta sam citala o ovome jer me je interesovalo za moju kartu jer imam jaku 12-kucu... Kazu da i saturn igra dosta bitnu ulogu u ovome, na primer njegovi dobri aspekti u natalu (trigon/sextil) se najjace osete u poznijem dobu i starosti...negde sam cula da se te saturnovske godine racunaju posle njegovog povratka,znaci to bi bilo negde posle 30 pa do kraja zivota....meni je jedan astrolog rekao da cu imati jako lep zivot i srecu ali tek u kasnijim godinama...rekao mi je da je to zbog saturna i zato sto mi 12 kuca pocinje u jarcu...treba gledati kojim poljem saturn vlada,koji su mu aspekti i gde se nalazi...na primer kod mene je u 9 polju, ja imam jako problema sa putovanjima a i skolovanje sam dugo teglila, tako da po tome ja tek posle saturnovog povratka i u kasnijim godinama cu imati mogucnost za zivot negde dalje i uopste simbolika 9 polja a i 12 ciji je on vladar ce dobiti pun znacaj tek sa godinama Wink
venus_pisces
venus_pisces

Broj poruka : 72
Godina : 39
Datum upisa : 03.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

koji pokazatelji u natalnom horoskopu ukazuju na lep i ispunjen život u starosti? Empty Re: koji pokazatelji u natalnom horoskopu ukazuju na lep i ispunjen život u starosti?

Počalji  Milica Pon Jun 06, 2011 4:06 pm

SA u 4. polje koje govori o početku i kraju života. Smile
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

koji pokazatelji u natalnom horoskopu ukazuju na lep i ispunjen život u starosti? Empty Re: koji pokazatelji u natalnom horoskopu ukazuju na lep i ispunjen život u starosti?

Počalji  Vodolijica/Dragana Pon Jun 06, 2011 4:37 pm

Venus to čak i ja vidim za tvoj horoskop. 12-ta kuća u jarcu a saturn sa skoro sve samim trigonima i sekstilima sa dobrim planetama i naročito lepim sekstilom sa jupiterom. Reklo bi se da ćeš živeti 200 godina i to prilično srećno i bez šokova. Bićeš jedna od onih spokojnih hiljadugodišnjih baka kakve se viđaju u Grčkoj da prodaju voće ispred svoje kuće u svojoj stopedesetoj godini sunny
Šalim se ali pošto imaš toliko mnogo vremena na raspolaganju dobro to isplaniraj Smile
Vodolijica/Dragana
Vodolijica/Dragana

Broj poruka : 121
Godina : 39
Локација : Beograd
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

koji pokazatelji u natalnom horoskopu ukazuju na lep i ispunjen život u starosti? Empty Re: koji pokazatelji u natalnom horoskopu ukazuju na lep i ispunjen život u starosti?

Počalji  Vodolijica/Dragana Pon Jun 06, 2011 7:49 pm

Milice nisam neki ekspert ali ne želim da niko bude zapostavljen a ti si napisala da je saturn u 4. kući jako dobar za taj poslednji deo života. Volela bih da mi kažeš u kom smislu. Ja malo učim i do sada sam se raspitala na više strana. I svuda se spominje 11. 12. i 8. kuća ali nigde baš 4. Zašto je saturn u toj kući po tebi posebno dobar za staračke poslednje dane?
Vodolijica/Dragana
Vodolijica/Dragana

Broj poruka : 121
Godina : 39
Локација : Beograd
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

koji pokazatelji u natalnom horoskopu ukazuju na lep i ispunjen život u starosti? Empty Re: koji pokazatelji u natalnom horoskopu ukazuju na lep i ispunjen život u starosti?

Počalji  venus_pisces Pon Jun 06, 2011 10:40 pm

Vodolijica/Dragana ::Venus to čak i ja vidim za tvoj horoskop. 12-ta kuća u jarcu a saturn sa skoro sve samim trigonima i sekstilima sa dobrim planetama i naročito lepim sekstilom sa jupiterom. Reklo bi se da ćeš živeti 200 godina i to prilično srećno i bez šokova. Bićeš jedna od onih spokojnih hiljadugodišnjih baka kakve se viđaju u Grčkoj da prodaju voće ispred svoje kuće u svojoj stopedesetoj godini sunny
Šalim se ali pošto imaš toliko mnogo vremena na raspolaganju dobro to isplaniraj Smile

Hehe, bas si me nasmejala i oraspolozila Smile ... taj astrolog mi je takodje rekao da ce mi zivot biti bezbrizan bez velikih problema i tragedija i da me uspeh i blagostanje ceka posle 40-ih...i kao dug zivot i prirodnu smrt a to je vezao za 8 kucu jer mi pocinje u vagi a venera je dobro aspektovana...tako da 8 kuca i njen vladar govore o duzini zivota i nacinu smrti...mada ,odmah da naglasim da i malefici u 8 kuci ne znace odmah ne znam kako los nacin smrti...treba uci u detalje...al kao sto rekoh ,saturn je tu po mom misljenju najvazniji jer je on planeta starosti i trajanja i mislim da on daje poslednju rec Wink


Inace, nedavno sam citala da osobe koje imaju kontakt marsa i venera u natalu (ne bitno da li je pozitivan ili negativan) imaju mogucnost i za dug sexualni zivot, odnosno imace jaku sexualnu moc i u poznijim godinama, odnosno starosti Smile)))
venus_pisces
venus_pisces

Broj poruka : 72
Godina : 39
Datum upisa : 03.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

koji pokazatelji u natalnom horoskopu ukazuju na lep i ispunjen život u starosti? Empty Re: koji pokazatelji u natalnom horoskopu ukazuju na lep i ispunjen život u starosti?

Počalji  Milica Pon Jun 06, 2011 11:19 pm

Vodolijica/Dragana ::Milice nisam neki ekspert ali ne želim da niko bude zapostavljen a ti si napisala da je saturn u 4. kući jako dobar za taj poslednji deo života. Volela bih da mi kažeš u kom smislu. Ja malo učim i do sada sam se raspitala na više strana. I svuda se spominje 11. 12. i 8. kuća ali nigde baš 4. Zašto je saturn u toj kući po tebi posebno dobar za staračke poslednje dane?
Napravila sam grešku u kucanju.Smile

Htela sam da napišem SA i 4. polje. Ne u SA u 4. polju.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

koji pokazatelji u natalnom horoskopu ukazuju na lep i ispunjen život u starosti? Empty Re: koji pokazatelji u natalnom horoskopu ukazuju na lep i ispunjen život u starosti?

Počalji  Formalhaut Uto Jun 07, 2011 12:49 am

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 11:13 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

koji pokazatelji u natalnom horoskopu ukazuju na lep i ispunjen život u starosti? Empty Re: koji pokazatelji u natalnom horoskopu ukazuju na lep i ispunjen život u starosti?

Počalji  sara Uto Jun 07, 2011 2:41 pm

Laughing


Poslednji put izmenio sara dana Čet Feb 09, 2012 2:47 pm, izmenio ukupno 2 puta

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

koji pokazatelji u natalnom horoskopu ukazuju na lep i ispunjen život u starosti? Empty Re: koji pokazatelji u natalnom horoskopu ukazuju na lep i ispunjen život u starosti?

Počalji  Milica Uto Jun 07, 2011 2:58 pm

MARINA ::Ma gde ovu temu.. Neutral kad vidim moju 4. i ovog budjavog saturna-muka mi je. Tesi me pl kao vladaoc, i ovaj uran ako uspe nesto.. ali saturn je ipak primaran.. necu ni da razmisljam.. No Rolling Eyes
Ja bih pre gledala Marsa kao vladara 4. koji pokazatelji u natalnom horoskopu ukazuju na lep i ispunjen život u starosti? A015
Jer PL je ipak jako daleko, a Mars je lična planeta.

Ali bih gledala i UR i JU kao dispozitora...jer za nas koji imamo sviše planeta u 4. one koje su na kraju kuće najbolje govore o ''kraju'' života. Wink
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

koji pokazatelji u natalnom horoskopu ukazuju na lep i ispunjen život u starosti? Empty Re: koji pokazatelji u natalnom horoskopu ukazuju na lep i ispunjen život u starosti?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu