Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karmičko čišćenje

+6
Tajna
DUH
Strelica
Jane
Čarobnica
Astrotanja
10 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Karmičko čišćenje Empty Karmičko čišćenje

Počalji  Astrotanja Pet Nov 28, 2008 8:28 pm

Ima li neko od vas iskustva sa karmičkim čišćenjem.

Moje mišljenje da čovek ono što je karmički zaslužio, a verujem u postojanje karme onako instiktivno to mora i da odradi u ovoj karmi. Svojim duhovnim razvitkom i spoznojom sebe i svoje životne misije on može da sebe uzdigne i radeći na sebi da sam sebe čisti,a ne da ga drugi čiste i upliću se u njegove energije. Možda i grešim.
Kakvo je vaše mišljenje i iskustvo u vezi ove tematike?
Question


Poslednji izmenio Astrotanja dana Sub Nov 29, 2008 2:05 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Karmičko čišćenje Empty Re: Karmičko čišćenje

Počalji  Čarobnica Pet Nov 28, 2008 10:00 pm

Slažem se s tobom Tanja, ali mene iskreno zanima šta podrazumeva to karmičko čišćenje?

Koliko god bilo bolno neko životno iskustvo, mislim da je bolje da se kroz se njega prođe, osvesti i očisti na taj način jer sopstvenim iskustvom ako smo činili dobro u amanet za drugi život ostavljamo bolju karmu.

Nisam pristalica one izreke da se pametan uči na tudjim a budala na svojim greškama. Sve na ovom svetu ima svoj uzrok i posledicu i svako zašto ima svoje zato i ništa se ne događa slučajno.

Iskreno, podržavam bioenergiju ali takav vid petljanja s energijom, ne bih se usudila!!
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Karmičko čišćenje Empty Re: Karmičko čišćenje

Počalji  Jane Ned Nov 30, 2008 11:03 am

Ne bih rekla da kroz ovaj život samo odrađujemo neke "dugove" iz prošlih života kako neki smatraju. Moj je dojam da se pred nas stavljaju i prepreke i situacije na kojima možemo naučiti mnogo o sebi i ako se potrudimo čak poraditi na svom duhovnom rastu o čemu će ovisiti i budući životi ukoliko ih odlučimo živjeti. Mnogi ljudi ne ulaze dublje u ovu i slične tematike, vole pročitati zanimljive priče i događaje o karmi, reinkarnaciji ali nedostaje motivacija da se utječe na ono što se mora mjenjati. A promjena je potrebna, jer da nije ne bismo osjećali toliko opterećenje u nekim područjima života.
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Karmičko čišćenje Empty Re: Karmičko čišćenje

Počalji  Astrotanja Ned Nov 30, 2008 11:45 am

Pod "zasluži" ne mislim samo na dugove, već i na ono što je naučio, što je pozitivno stekao i što predstavlja karmičke nagrade, koji mu omogućavaju lakše postiže i ostvaruje svoju misiju, ili svoje ispunjene, a moj uverenje je da to ne može neko drugi da radi za nas, već mi sami.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Karmičko čišćenje Empty Re: Karmičko čišćenje

Počalji  Jane Pon Dec 01, 2008 5:12 pm

Tako je, ne prenosimo samo dugove da ih tako nazovemo već i nagradu za sve što smo dobro učinili. Slažem se da ne možemo na drugoga prenijeti teret svojih djela, kakva god ona bila.Svi smo sami odgovorni za svoja djela. Problem je to što često nismo sigurni zašto nam se događa ovo ili ono, što smo to loše skrivili. Iz tog me razloga veoma zanima karmička astrologija, ako shvatim svoje prijašnje živote možda ću znati što činiti u ovome. Wink
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Karmičko čišćenje Empty Re: Karmičko čišćenje

Počalji  Strelica Uto Mar 24, 2009 5:05 am

Eeee,ja to vidim kao "genetski zapis" zapis u nasem porodicnom stablu i mislim da svi necije nesto otplacujemo,dok ne provalimo tajne alhemije Laughing a onda smo "svoj na svome" pa svima po zasluzi...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Karmičko čišćenje Empty Re: Karmičko čišćenje

Počalji  Strelica Sre Apr 01, 2009 1:06 pm

Astrotanja ::Ima li neko od vas iskustva sa karmičkim čišćenjem.

Moje mišljenje da čovek ono što je karmički zaslužio, a verujem u postojanje karme onako instiktivno to mora i da odradi u ovoj karmi. Svojim duhovnim razvitkom i spoznojom sebe i svoje životne misije on može da sebe uzdigne i radeći na sebi da sam sebe čisti,a ne da ga drugi čiste i upliću se u njegove energije. Možda i grešim.
Kakvo je vaše mišljenje i iskustvo u vezi ove tematike?
Question

Pa meni je to isti djavo,cistila se sama ili me neko cisti,ja cu uvek da nosim tudju energiju,samo kroz ove horoskope,a kamoli jos i ostalo,ali mislim,ako se vec odlucujemo da nas neko cisti da o tome mora da se vodi racuna,ne mislim zbog njegove energije (mada i tu treba da se poklopite),nego zbog samog ciscenja...
Mada,ja prosto verujem da to svi mogu sami,bez modela i pravila,meni kliberenje sa Cjecom, "nosi" sve lol!
U sustini,bolje spreciti,nego leciti. Razviti neki dobar odbrambeni mehanizam,pa onda ciscenje nije ni potrebno.
Akupunktura je kazu,keva za "balans". Sredis "protok" i super!
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Karmičko čišćenje Empty Re: Karmičko čišćenje

Počalji  DUH Pet Avg 07, 2009 8:59 pm

Čarobnica ::Slažem se s tobom Tanja, ali mene iskreno zanima šta podrazumeva to karmičko čišćenje?

Koliko god bilo bolno neko životno iskustvo, mislim da je bolje da se kroz se njega prođe, osvesti i očisti na taj način jer sopstvenim iskustvom ako smo činili dobro u amanet za drugi život ostavljamo bolju karmu.

Nisam pristalica one izreke da se pametan uči na tudjim a budala na svojim greškama. Sve na ovom svetu ima svoj uzrok i posledicu i svako zašto ima svoje zato i ništa se ne događa slučajno.

Iskreno, podržavam bioenergiju ali takav vid petljanja s energijom, ne bih se usudila!!

Da li si razmišljala da neverovanje u slučajnost povlači i nepostojanje slobodne volje onako kako je svi doživljavaju, da budem jasniji ako slučajnost ne postoji, znači sve je unapred odredjeno a ako je sve unapred odredjeno onda nema ni slobodne volje već samo iluzija o slobodnoj volji.

Inače ja ne verujem u reinkarnaciju, to je samo odbrana od smrti, za onoga ko se nije dublje bavio pitanjem smrti a ja sa punom Škorpijom i PL na ASC baš sam dobar deo života razmišljao o smrti i došao do zaključka da nema reinkarnacije, ta ideja je apsurdna jer verujem da je telo fizički izgled duše i zbog toga nema šanse da duša udje u drugo telo a naše telo može biti ovako samo sa onim položajem planeta kada smo se rodili, što znači da su duša i telo neraskidiva simbioza....


Poslednji izmenio DUH dana Uto Sep 01, 2009 7:50 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Karmičko čišćenje Empty Re: Karmičko čišćenje

Počalji  Čarobnica Pet Avg 07, 2009 11:21 pm

DUH ::

Da li si razmišljala da neverovanje u slučajnost povlači i nepostojanje slobodne volje onako kako je svi doživljavaju, da budem jasniji ako slučajnost ne postoji, znači sve je unapred odredjeno a ako je sve unapred odredjeno onda nema ni slobodne volje već samo iluzija o slobodnoj volji.

Inače ja ne verujem u reinkarnaciju, to je samo odbrana od smrti, za onoga ko se nije dublje bavio pitanjem smrti a ja sa punom Škorpijom i PL na ASC baš sam dobar deo života razmišljao o smrti i došao do zaključka da nema reinkarnacije, ta ideja je apsurdna jer verujem da je telo fizički izgled duše i zbog toga nema šanse da duša udje u drugo telo a naše telo može biti ovako samo sa onim položajem planeta kada smo se rodili, što znači da su duša i telo neraskidiva simbioza....


A kad ti dodje neko pa krene da ti priča kako je prošao kroz svojih 7 života i čak u ne znam koliko podzemnih života, i ne znam šta sve još...pa šamani koji te kroz sve to vode, pa i čiste i od tvojih i od greha tvojih predaka...iskreno nisam se udubljivala previše u to... ali mislim da nešto ima, nisam proveravala, kašće mi se samo kad za to dodje vreme...

A šta je sa mesečevim čvorovima? Oni su pokazatelji te neke karme, zar ne?
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Karmičko čišćenje Empty Re: Karmičko čišćenje

Počalji  Tajna Pet Avg 07, 2009 11:28 pm

Čarobnica ::
DUH ::

Da li si razmišljala da neverovanje u slučajnost povlači i nepostojanje slobodne volje onako kako je svi doživljavaju, da budem jasniji ako slučajnost ne postoji, znači sve je unapred odredjeno a ako je sve unapred odredjeno onda nema ni slobodne volje već samo iluzija o slobodnoj volji.

Inače ja ne verujem u reinkarnaciju, to je samo odbrana od smrti, za onoga ko se nije dublje bavio pitanjem smrti a ja sa punom Škorpijom i PL na ASC baš sam dobar deo života razmišljao o smrti i došao do zaključka da nema reinkarnacije, ta ideja je apsurdna jer verujem da je telo fizički izgled duše i zbog toga nema šanse da duša udje u drugo telo a naše telo može biti ovako samo sa onim položajem planeta kada smo se rodili, što znači da su duša i telo neraskidiva simbioza....


A kad ti dodje neko pa krene da ti priča kako je prošao kroz svojih 7 života i čak u ne znam koliko podzemnih života, i ne znam šta sve još...pa šamani koji te kroz sve to vode, pa i čiste i od tvojih i od greha tvojih predaka...iskreno nisam se udubljivala previše u to... ali mislim da nešto ima, nisam proveravala, kašće mi se samo kad za to dodje vreme...

A šta je sa mesečevim čvorovima? Oni su pokazatelji te neke karme, zar ne?

Kako je ovaj post dosao iznad svih onih koji su napisani pre ovog? Bas je zbunjujuce...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Karmičko čišćenje Empty Re: Karmičko čišćenje

Počalji  Tajna Pet Avg 07, 2009 11:29 pm

ovo ide naopacke... haha karma... pa sve unazad... No
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Karmičko čišćenje Empty Re: Karmičko čišćenje

Počalji  Čarobnica Pet Avg 07, 2009 11:43 pm

Odgovaramo odozgo, tako smo počeli i sad tako ide...nema veze...fora je Very Happy
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Karmičko čišćenje Empty Re: Karmičko čišćenje

Počalji  hajkula Pet Avg 07, 2009 11:44 pm

Čarobnica ::Slažem se s tobom Tanja, ali mene iskreno zanima šta podrazumeva to karmičko čišćenje?

Davanje.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Karmičko čišćenje Empty Re: Karmičko čišćenje

Počalji  hajkula Pet Avg 07, 2009 11:54 pm

Strelica ::
Astrotanja ::Ima li neko od vas iskustva sa karmičkim čišćenjem.

Moje mišljenje da čovek ono što je karmički zaslužio, a verujem u postojanje karme onako instiktivno to mora i da odradi u ovoj karmi. Svojim duhovnim razvitkom i spoznojom sebe i svoje životne misije on može da sebe uzdigne i radeći na sebi da sam sebe čisti,a ne da ga drugi čiste i upliću se u njegove energije. Možda i grešim.
Kakvo je vaše mišljenje i iskustvo u vezi ove tematike?
Question

Pa meni je to isti djavo,cistila se sama ili me neko cisti,ja cu uvek da nosim tudju energiju,samo kroz ove horoskope,a kamoli jos i ostalo,ali mislim,ako se vec odlucujemo da nas neko cisti da o tome mora da se vodi racuna,ne mislim zbog njegove energije (mada i tu treba da se poklopite),nego zbog samog ciscenja...
Mada,ja prosto verujem da to svi mogu sami,bez modela i pravila,meni kliberenje sa Cjecom, "nosi" sve lol!
U sustini,bolje spreciti,nego leciti. Razviti neki dobar odbrambeni mehanizam,pa onda ciscenje nije ni potrebno.
Akupunktura je kazu,keva za "balans". Sredis "protok" i super!

Strelice, tema je KARMICKO CISCENJE a ne upijanje tudje negativne inergije u svakodnevnom zivotu.

Karma je nesto sa cime smo rodjeni, nasledje od nasih predaka ili sve ono sto smo zasluzili u proslim zivotima (ja gledam kao nasledje, kroz genetiku, neko gleda kroz reinkarnacije).

A ovo o cemu pricas, to je samo susret, razmena energija u ovom zivotu.

Od karme ne moze neko da te ocisti, to je nesto sto moras sam da uradis. Moze da te posavetuje, uputi, podrzi...

Ono sto radimo u ovom zivotu, ostaje u nasledje nasim potomcima, odnosno to spremamo za sledecu inkarnaciju, buduci zivot. Karmičko čišćenje G050
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Karmičko čišćenje Empty Re: Karmičko čišćenje

Počalji  Čarobnica Sub Avg 08, 2009 12:12 am

hajkula ::

Davanje.

Da davanje, ili kako ja volim da kažem ispravljam lošu genetiku...odnosno trudim se da budem sve ono što moji preci a i sadašnji bližnji nisu...
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Karmičko čišćenje Empty Re: Karmičko čišćenje

Počalji  Astrotanja Sub Avg 08, 2009 1:14 am

Prijateljica kojoj je to rađeno karmičko čišćenje rekla mi je da se to radi na čakram i da se aktiviraju čakre na kojima postoje neki problemi, koje us vezane i za prethodne živote. Na taj način mogu da se reše neki zdravstveni problemi, koji potiču od karmičkih grehova. Question
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Karmičko čišćenje Empty Re: Karmičko čišćenje

Počalji  DUH Sub Avg 08, 2009 1:24 am

Čarobnica ::
A kad ti dodje neko pa krene da ti priča kako je prošao kroz svojih 7 života i čak u ne znam koliko podzemnih života, i ne znam šta sve još...pa šamani koji te kroz sve to vode, pa i čiste i od tvojih i od greha tvojih predaka...iskreno nisam se udubljivala previše u to... ali mislim da nešto ima, nisam proveravala, kašće mi se samo kad za to dodje vreme...

A šta je sa mesečevim čvorovima? Oni su pokazatelji te neke karme, zar ne?

Južni Čvor je tačka gde duša ulazi u ovaj trodimenzionalni svet radjanjem a Severni čvor je tačka kroz koju duša napušta ovaj svet, smrt.

Ma to sa prošlim životima je glupost, postoje ljudi koji pod hipnozom pričaju strane jezike koje inače provereno ne znaju, ili čak nslikaju super sliku a bez hipnoze ne umeju ni čiča Glišu da nacrtaju, bilo je i slučajeva da ispričaju živote i imena ljudi koji su recimo živeli u prošlom veku i bili obični smrtnici čak u drugim zemljama i ni po čemu poznati a kada su proverili po raznim evidencijama u tim zemljama ti ljudi su zaista živeli tada u tim mestima i ljudi zaključe da su to prethodni životi ovih pod hipnozom, medjutim ko zna kada nismo svesni kuda naša podsvest odluta kroz kolektivno nesvesno i tamo pokupi razne podatke pa kad to ispričaju pod hipnozom može da izgleda kao da je neki njihov prethodni život u pitanju.

U prirodi nema ponavljanja, samo novo, što ne znači da je smrt kraj. Ne smrt je ssamo početak života u nekom sledećem nivou gde nema materije samo čista oblikovana energija, slično astralnim telima....


Poslednji izmenio DUH dana Uto Sep 01, 2009 8:03 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Karmičko čišćenje Empty Re: Karmičko čišćenje

Počalji  Tajna Sub Avg 08, 2009 8:41 am

Nikada nisam bila pristalica karmicke astrologije iz prostog razloga sto se nista od recenog ili objasnjenog ne moze proveriti, moze postojati samo utisak osobe na celu pricu astrologa a utisci cesto varaju jer su odraz trenutnog stanja osobe vise nego objektivnog stanovista.
Sa tako skepticnim stavom sam saradjivala sa Aleksandrom Imsiragicem na stvaranju knjige Cetiri kapije karme, prikupljajuci mu materijale i prekucavajuci neka njegova usmena izlaganja. Ovom prilikom zelim da preporucim tu knjigu svima koji se interesuju za karmicku astrologiju, jer je mene kao skeptika taj rad iskreno poljuljao u mom skepticizmu. Moj rad na karmickoj astrologiji je sa tom knjigom poceo i zavrsio se tako da necu previse da pametujem ali priznajem da je jedino delo koje je po mom misljenju dalo neke ozbiljnije uvide o tome kako stvari na tom nivou funkcionisu.

Pokusacu ovom prilikom ukratko da dam njegovo stanoviste i da vam okvirno prenesem njegovu ideju o karmickom horoskopu. Prica je o spiralnom toku zivota i kako se kroz nas licni horoskop moze izvesti simbolicki horoskop nasih proslih i nasih buducih zivota. Kazem simbolicki horoskop jer u tim proracunima ne dolazimo do prirodnog horoskopa jer je moguce da na primer VE i SO budu udaljeni i 180* sto je u prirodnom horoskopu nemoguce.
Ostavicu ovom prilikom po strani Satun, Mesec, cvorove i ostale elemente koje je on detaljno obradio u knjizi a koji su, sto je uglavnom svima poznato, nosioci nase karme. Naglasicu samo jedan bitan momenat a to je da je poslednja planeta sa kojom je Mesec imao konjukciju mesto odakle karma dolazi odnosno predstavlja nasu prethodnu inkarnaciju dok je prva planeta ka kojoj Mesec ide zadatak odnosno lekcija za ovozivotnu inkarnaciju. U ovom slucaju nije bitno da li su planete od koje Mesec ide kao i one ka kojoj ide udaljene nekoliko stepeni ili nekoliko znakova, tumacenje je isto.

Elem on je posao od cinjenice da je nas prosli zivot zapisan u 12 kuci, kao i da je 12 celina jednog horoskopa i odatle razvio teoriju dvanestina ili takozvanih duada. Naime on je 12 znakova delio sa 12 kako bi dosao do nizeg nivoa odnosno proslog nivoa bivstvovanja. Svaki znak je podelio na 12 i tada je svaki znak u sebi sadrzao sve druge znake, pa je time svaki znak dobio po 2,5* u okviru jednog znaka. Ta 2,5* pretstavljanu jednu duadu. Pocevsi od Ovna koji je nosio prva 2,5* stepena zavrsno sa Ribama kojima je pripala poslednja duada - od 27,5* jednog znaka do 0* narednog znaka. On je za to dao i tabelu u knjizi te je mnogo preglednije i jasnije od mog izlaganja.
Tako je prakticno dobio 144 (12 x 12) znaka u jednom horoskopu. Onda je po tom principu izvodio polozaje planeta u proslom zivotu, pa ako imamo planetu na 3* Ovna ona pada u duadu Bika, znaci ta planeta je u proslom zivotu bila u znaku Bika. Da bi dobio tacan stepen te planete postavljao je proporciju delivsi 2,5* odnosno duadu sa 30, koliko ima stepena u jednom znaku, nasuprot poziciji te planete u sadasnjem zivotu prema X, sto je nepoznata, na primer SO na 3* Ar, kako je SO preslo 0,5* od pocetka duade (jer je svaka duada 2,5) izvodimo:
2,5 : 30 = 0,5 : X, dalje je X = 15 : 2,5, pa je to 6*, znaci So je na 6* Ta. Mozda izgleda komplikovano ali je u sustini osnovna matematika i vrlo jednostavno. To se primeni na sve planete i dobija se simbolicki horoskop, ili ono sto on zove uvecanom 12 kucom. Odnosi i pozicije tih planeta po duadama se dalje tumace u poredjenu sa natalnim horoskopom, a traze se primarno egzaktne konjukcije sa natalnim planetama, mada i drugi egzaktni aspekti rade ali slabije. Natalna planeta na kojoj je planeta iz horoskopa duada je provodnik karme u ovom zivotu. Pa ako osoba ima MA iz duada na sadasnjoj VE, vrlo je verovatno da ce osoba u ovom zivotu zavoleti nekog vojnika ili sportistu koji joj je poznat iz prethodne inkarnacije. I tako za sve planete koje prave kontakte primenjujemo prirodnu simboliku planeta u odnosu na planetu, kucu i znak u natalu. Taj neprirodni chart ce i sam po sebi dati neku sliku prethodnih desavanja, ali kako nemamo kuce mozemo ga koristiti samo u odnosu na natal

Zatim je primenjivao sistem karmickih progresija. Kako znamo da je konjukcija aspekt Saturna i da je on nosioc karme, razvio je teoriju lociranja bitnog dogadjaja u vremenu primenjujuci sistem 1* = 72 godine. Zasto 72 godine? Jer je to broj koji se u astrologiji odnosi na kretanje fiksnih zvezda, koje su takodje nosioci karme i znamo da su jakog upliva ukoliko su u egzaktnoj konjukciji sa natalnim planetama. Sam broj 72 zbirno daje 9 , kao potpuni broj, Dupor taj broj u svojim istrazivanjima navodi kao prirodnu duzinu zivota jednog coveka, itd. On zatim nalazi bitnu signifikaciju karme u konjukcijama. U ovom slucaju se uzimaju u obzir samo separacione konjukcije, jer je to ono od cega se covek odvaja i nosi iz proslosti dok bi aplikacije bile buducnost ili darma. Naime on udaljenost 2 planete koje su u separacionoj konjukciji mnozi sa 72 i dobija broj godina koje zatim oduzima od tacnog momenta rodjenja, pri tome se uzimaju u obzir i minuti pa ako imamo udaljenost dve planete na 1* 26 " imamo 72 godine + 26' (moramo prebaciti u decimalni zapis), pa onda 60 :26 = 100: X, X = 260 : 60, X = 4.33 sto je ukupno 76, 33 godine. 0,33 godine je ? dana; 365 : 10 = X : 3.3, X = 120, 45, znaci imamo 76 godine 120 dana i ? sati; 24h :1 = X : 0.45, X = 10,8 sati , 0, 8 sati = ? minuta , 60 :1 = X : 0.8, X = 48. Dodjemo do 76 godina, 120 dana, 10 sati i 48 minuta. Taj broj oduzmeno od naseg rodjenja i za to vreme uradimo horoskop. Taj horoskop ne pretstavlja vreme naseg rodjenja u proslom zivotu vec vreme kljucnog dogadjaja koji je relevantan za ovu inkarnaciju.

Znam da zvuci komplikovano, ali nije toliko ako se fokusirate. Ja sam bila zapanjena rezultatima i koliko sam se u svemu tome nasla. Da bih vam to priblizila morala bih vam ispisati dobar deo moje zivotne price i objaviti i objasniti oba gore navedena metoda, a to mi je previse posla. Jedino sto imam reci je probajte. Ja sam neverno usla u to i prenerazena izasla iz cele price. Toliko egzaktih aspekata sa mojim natalom, cvorovi umesani, Saturn dominantan i sve ostalo sto govori o karmickom momentu. U mom slucaju je prica bila o ljubavi jer sam krenula od aspekta VE i JU, kao moje jedine separacione konjukcije. Toliko je podudarnosti imalo sa jednom od veza u mom zivotu da sam ostala iznenadjena.

Ovo ne mora da se radi samo za konjukcije dve planete, ukoliko to nemate, ako imate separaciju vase planete sa velikom nekretnicom, to takodje radi, sa cvorovima takodje kao i sve druge aspekte, ako mislite da je to aspekt koji kod vas nosi karmu. Naravno za trigon necete uzimati 120* pa mnoziti sa 72, nego samo orbis aspekta. Ne preporucuje se uzimati vrhove kuca jer jedan minut u nepreciznosti rodjenja igra ogromnu ulogu. Da ne zaboravim da kazem da se horoskop karmickih progresija radi za grad u kome ste rodjeni. Ne za grad u kome eventualno zivite.
On je razvijao jos neke tehnike kao sto su konverzne progresije, ali da ne bih ja pisala za badava ako niko nece to da radi, probajte prvo ovo, pa ako vam se svidi, napisacu ja i ostalo.
Znam da je izracunavanje ovoga dosadno i pipavo i da smo svi navikli da samo kliknemo i eto slike ali sad smo dosli na saturnovu tematiku pa mora malo truda i muke da se ulozi.

Moram da napomenem a objasnicu ukoliko bude interesenata isti principi se mogu koristiti i za naredne inkarnacije... Slobodno pitajte ukoliko je nesto nejasno...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Karmičko čišćenje Empty Re: Karmičko čišćenje

Počalji  Tajna Sub Avg 08, 2009 7:23 pm

DUH ::
Čarobnica ::
A kad ti dodje neko pa krene da ti priča kako je prošao kroz svojih 7 života i čak u ne znam koliko podzemnih života, i ne znam šta sve još...pa šamani koji te kroz sve to vode, pa i čiste i od tvojih i od greha tvojih predaka...iskreno nisam se udubljivala previše u to... ali mislim da nešto ima, nisam proveravala, kašće mi se samo kad za to dodje vreme...

A šta je sa mesečevim čvorovima? Oni su pokazatelji te neke karme, zar ne?

Južni Čvor je tačka gde duša ulazi u ovaj trodimenzionalni svet radjanjem a Severni čvor je tačka kroz koju duša napušta ovaj svet, smrt.

Ma to sa prošlim životima je glupost, postoje ljudi koji pod hipnozom pričaju strane jezike koje inače provereno ne znaju, ili čak nslikaju super sliku a bez hipnoze ne umeju ni čiča Glišu da nacrtaju, bilo je i slučajeva da ispričaju živote i imena ljudi koji su recimo živeli u prošlom veku i bili obični smrtnici čak u drugim zemljama i ni po čemu poznati a kada su proverili po raznim evidencijama u tim zemljama ti ljudi su zaista živeli tada u tim mestima i ljudi zaključe da su to prethodni životi ovih pod hipnozom, medjutim ko zna kada nismo svesni kuda naša podsvest odluta kroz kolektivno nesvesno i tamo pokupi razne podatke pa kad to ispričaju pod hipnozom može da izgleda kao da je neki njihov prethodni život u pitanju.

U prirodi nema ponavljanja, samo novo, što ne znači da je smrt kraj. Ne smrt je ssamo početak života u nekom sledećem nivou gde nema materije samo čista oblikovana energija, slično astralnim telima....

Sto se ovga tice ne znam sta da mislim, moguce je i da nema ponavljanja i da je zivot jedan i unikatan u ovom obliku, ali da postoje neka secanja i uspomene koje covek nosi, a sto se naziva karmom i u to verujem. To mozda ne moraju biti nase uspomene ili secanja mozda smo vezani za iskustva i utiske nasih predaka ali toliko ljudi oseca i veruje u te predjasnje sadrzaje da bi bilo glupo da to zanemarimo. Pa kako ti objasnjavas to sto ljudi koji ne crtaju nacrtaju pod hipnozom remek delo ili pricaju strane jezike, nisu li to neka secanja? Da li su nasa ili ne ne znam, ali da ih ima, ima ih.
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Karmičko čišćenje Empty Re: Karmičko čišćenje

Počalji  DUH Sub Avg 08, 2009 7:45 pm

Tajna ::

Sto se ovga tice ne znam sta da mislim, moguce je i da nema ponavljanja i da je zivot jedan i unikatan u ovom obliku, ali da postoje neka secanja i uspomene koje covek nosi, a sto se naziva karmom i u to verujem. To mozda ne moraju biti nase uspomene ili secanja mozda smo vezani za iskustva i utiske nasih predaka ali toliko ljudi oseca i veruje u te predjasnje sadrzaje da bi bilo glupo da to zanemarimo. Pa kako ti objasnjavas to sto ljudi koji ne crtaju nacrtaju pod hipnozom remek delo ili pricaju strane jezike, nisu li to neka secanja? Da li su nasa ili ne ne znam, ali da ih ima, ima ih.

Pa objasnio sam kako pod hipnozom ljudi pričaju strane jezike ili slikaju, jednostavno ko zna na čije iskustvo se nakači naša podsvest u toku hipnoze i to reprodukuje ali je logično pošto to priča osoba pod hipnpzom da je kao nejeno neko iskustvo ali ako postoji kolektivno nesvesno tada je moguće da se nesvesno pod hipnozom prikači i za tudja iskustva ali to je samo moje mišljenje koje mi se "javlja" lol! sa JU u 12 u CA


Poslednji izmenio DUH dana Uto Sep 01, 2009 8:01 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Karmičko čišćenje Empty Re: Karmičko čišćenje

Počalji  Tajna Sub Avg 08, 2009 7:54 pm

DUH ::
Tajna ::

Sto se ovga tice ne znam sta da mislim, moguce je i da nema ponavljanja i da je zivot jedan i unikatan u ovom obliku, ali da postoje neka secanja i uspomene koje covek nosi, a sto se naziva karmom i u to verujem. To mozda ne moraju biti nase uspomene ili secanja mozda smo vezani za iskustva i utiske nasih predaka ali toliko ljudi oseca i veruje u te predjasnje sadrzaje da bi bilo glupo da to zanemarimo. Pa kako ti objasnjavas to sto ljudi koji ne crtaju nacrtaju pod hipnozom remek delo ili pricaju strane jezike, nisu li to neka secanja? Da li su nasa ili ne ne znam, ali da ih ima, ima ih.

Pa objasnio sam kako pod hipnozom ljudi pričaju strane jezike ili slikaju, jednostavno ko zna na čije iskustvo se nakači naša podsvest u toku hipnoze i to reprodukuje ali je logično pošto to priča osoba pod hipnpzom da je kao nejeno neko iskustvo ali ako postoji kolektivno nesvesno tada je moguće da se nesvesno pod hipnozom prikači i za tudja iskustva ali to je samo moje mišljenje koje mi se "javlja" lol! sa JU u 12 u CA

Ok moguce, ali znas da ima ljudi koji se na neka specificna iskustva bas nakace. Na primer ja sam kao klinka stalno pricala roditeljima kako sam zivela u Engleskoj, bila muskarac, volela i gajila konje i pse i kako sam nosila stap. Godinama kasnije sam polomila nogu i bila na stakama a bilo je ozbiljno nije tek obican prelom - 2 operacije i razne komplikacije (6cm skracenje noge), i kako mi je ta noga osetljiva, moguce je da cu u kasnijim godinama i hodati sa stapom. Ne tvrdim da je to moje iskustvo niti o tome razmisljam, ali zasto bih se kao dete nakacila bas na to specificno iskustvo?
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Karmičko čišćenje Empty Re: Karmičko čišćenje

Počalji  DUH Sub Avg 08, 2009 8:06 pm

Tajna ::

Ok moguce, ali znas da ima ljudi koji se na neka specificna iskustva bas nakace. Na primer ja sam kao klinka stalno pricala roditeljima kako sam zivela u Engleskoj, bila muskarac, volela i gajila konje i pse i kako sam nosila stap. Godinama kasnije sam polomila nogu i bila na stakama a bilo je ozbiljno nije tek obican prelom - 2 operacije i razne komplikacije (6cm skracenje noge), i kako mi je ta noga osetljiva, moguce je da cu u kasnijim godinama i hodati sa stapom. Ne tvrdim da je to moje iskustvo niti o tome razmisljam, ali zasto bih se kao dete nakacila bas na to specificno iskustvo?

Prvo da naglasim da si se nespretno izrazila, čini se kao da ti je jedna noga kraća 6 cm ali ljudi bre, njene obe noge (i to dobre duge) su joj iste i lekari su uradili dobar posao, ko ne zna i nije video ožiljak ništa ne može da primeti tako da nema posledica, ide normalno i ništa se ne primećuje a sumnjam da će i nosti štap, toliko vremena je prošlo da za zakesnele posledice je malo kasno, a što se tiče tvoje priče, samo ću reći MAŠTA MOŽE SVAŠTA


Poslednji izmenio DUH dana Uto Sep 01, 2009 8:00 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Karmičko čišćenje Empty Re: Karmičko čišćenje

Počalji  Čarobnica Sub Avg 08, 2009 8:21 pm

Duše, a kako tumačiš kad sretnemo ili upoznamo nekog, pa krene priča kao da se znamo 100 godina a prvi put se vidimo?
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Karmičko čišćenje Empty Re: Karmičko čišćenje

Počalji  DUH Sub Avg 08, 2009 8:26 pm

Čarobnica ::Duše, a kako tumačiš kad sretnemo ili upoznamo nekog, pa krene priča kao da se znamo 100 godina a prvi put se vidimo?

Karakter, srodne duše, dobri uporedni aspekti, ma znaš i sama, sve u tom stilu, proradi pozitivna hemija i energija


Poslednji izmenio DUH dana Uto Sep 01, 2009 7:59 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Karmičko čišćenje Empty Re: Karmičko čišćenje

Počalji  Tajna Pet Avg 14, 2009 7:51 am

DUH ::
Tajna ::

Ok moguce, ali znas da ima ljudi koji se na neka specificna iskustva bas nakace. Na primer ja sam kao klinka stalno pricala roditeljima kako sam zivela u Engleskoj, bila muskarac, volela i gajila konje i pse i kako sam nosila stap. Godinama kasnije sam polomila nogu i bila na stakama a bilo je ozbiljno nije tek obican prelom - 2 operacije i razne komplikacije (6cm skracenje noge), i kako mi je ta noga osetljiva, moguce je da cu u kasnijim godinama i hodati sa stapom. Ne tvrdim da je to moje iskustvo niti o tome razmisljam, ali zasto bih se kao dete nakacila bas na to specificno iskustvo?

Prvo da naglasim da si se nespretno izrazila, čini se kao da ti je jedna noga kraća 6 cm ali ljudi bre, njene obe noge (i to dobre duge) su joj iste i lekari su uradili dobar posao, ko ne zna i nije video ožiljak ništa ne može da primeti tako da nema posledica, ide normalno i ništa se ne primećuje a sumnjam da će i nosti štap, toliko vremena je prošlo da za zakesnele posledice je malo kasno, a što se tiče tvoje priče, samo ću reći MAŠTA MOŽE SVAŠTA

Duse ti znas da ja nisam neki pristalica karmicke astrologije i da to nije moja prica, ja volim da dam ukaz o buducnosti koja ce se desiti, da govorim o ljubavi, sreci, novcu, ne negiram negativnost i spremna sam i tako nesto da opisem... Ova izjava masta moze svasta je malo umetnicka za moj ukus, previse siroka... Pitanje je bilo zasto sam bas o takvim stvarima razmisljala kao dete zasto bas stap, zasto bas Engleska, zasto uopste deca imaju takve uvide? Masta se cini previse sirok odgovor na takvo konkretno pitanje pogotovo ako podjemo od toga da deca nemaju potrebu da dokazu da su u pravu - ego jos nije dovoljno razvijen. Ne tvrdim nista ali odgovor ti je pomalo supalj... mozda da probas sa malo vise intelektualnog odnosno detaljnijeg nivoa da objasnis stvar, jer takvi deciji uvidi se desavaju, pisane knjige, snimani filmovi o tome... Probaj na astroloski ili intelektualni nacin da objasnis kako mislis, ne samo pukom konstatacijom, nije ubedljivo. Odakle tebi ideja da sa takvom sigurnim stavom tvrdis sto tvrdis?
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Karmičko čišćenje Empty Re: Karmičko čišćenje

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu