Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karmičko čišćenje

+6
Tajna
DUH
Strelica
Jane
Čarobnica
Astrotanja
10 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Karmičko čišćenje - Page 2 Empty Re: Karmičko čišćenje

Počalji  DUH Pet Avg 14, 2009 7:30 pm

Tajna ::
Duse ti znas da ja nisam neki pristalica karmicke astrologije i da to nije moja prica, ja volim da dam ukaz o buducnosti koja ce se desiti, da govorim o ljubavi, sreci, novcu, ne negiram negativnost i spremna sam i tako nesto da opisem... Ova izjava masta moze svasta je malo umetnicka za moj ukus, previse siroka... Pitanje je bilo zasto sam bas o takvim stvarima razmisljala kao dete zasto bas stap, zasto bas Engleska, zasto uopste deca imaju takve uvide? Masta se cini previse sirok odgovor na takvo konkretno pitanje pogotovo ako podjemo od toga da deca nemaju potrebu da dokazu da su u pravu - ego jos nije dovoljno razvijen. Ne tvrdim nista ali odgovor ti je pomalo supalj... mozda da probas sa malo vise intelektualnog odnosno detaljnijeg nivoa da objasnis stvar, jer takvi deciji uvidi se desavaju, pisane knjige, snimani filmovi o tome... Probaj na astroloski ili intelektualni nacin da objasnis kako mislis, ne samo pukom konstatacijom, nije ubedljivo. Odakle tebi ideja da sa takvom sigurnim stavom tvrdis sto tvrdis?

U dečijem dobu do 6 godina još ne postoji definisana razlika izmedju svesti i podsvesti i ko zna šta si izvukla iz kolektivno nesvesnog, osim toga tvoja mašta je dokazana sa JU 0 VE u Ribama u sekstilu sa Mesecom, ostajem pri svom mišljenju, naravno ti traži dalje odgovor a ako si to pričala posle 6-te godine verovatno si htela da skreneš pažnju iz nekog svog razloga, mislim nisam ti ja za ovo tumačenje suviše sam racionalan.


Poslednji izmenio DUH dana Uto Sep 01, 2009 7:49 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Karmičko čišćenje - Page 2 Empty Re: Karmičko čišćenje

Počalji  Izida Uto Sep 01, 2009 5:23 pm

....
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Karmičko čišćenje - Page 2 Empty Re

Počalji  Aqua_ Pon Feb 25, 2013 3:29 pm


Imam dojam da se covjek "karmicki ocistio" kad mu se u zivotu posloze stvari koje mu godinama nisu isle, pa odjednom krenu na bolje. obicno ono sto ne ide, postane dio misije i zelje da uspijes bas u tome, jer smatras da je to tvoj zadatak na zemlji. Jer dok god ne ide, imas osjecaj da odplacujes nesto.. Ne znam, svako na to gleda drugacije..

Aqua_

Broj poruka : 101
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Karmičko čišćenje - Page 2 Empty Re: Karmičko čišćenje

Počalji  Vita83 Pon Feb 25, 2013 4:55 pm

Aqua_ ::
Imam dojam da se covjek "karmicki ocistio" kad mu se u zivotu posloze stvari koje mu godinama nisu isle, pa odjednom krenu na bolje. obicno ono sto ne ide, postane dio misije i zelje da uspijes bas u tome, jer smatras da je to tvoj zadatak na zemlji. Jer dok god ne ide, imas osjecaj da odplacujes nesto.. Ne znam, svako na to gleda drugacije..

Slažem se, mora postojati tako nešto, samo što se neki nikada ne uspiju očistiti, ili su toliko zaglibili bili u prošlom životu, da je čišćenje nemoguće, a blokada trajna.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Karmičko čišćenje - Page 2 Empty Re: Karmičko čišćenje

Počalji  Aqua_ Pon Feb 25, 2013 5:08 pm

Vita83 ::
Aqua_ ::
Imam dojam da se covjek "karmicki ocistio" kad mu se u zivotu posloze stvari koje mu godinama nisu isle, pa odjednom krenu na bolje. obicno ono sto ne ide, postane dio misije i zelje da uspijes bas u tome, jer smatras da je to tvoj zadatak na zemlji. Jer dok god ne ide, imas osjecaj da odplacujes nesto.. Ne znam, svako na to gleda drugacije..

Slažem se, mora postojati tako nešto, samo što se neki nikada ne uspiju očistiti, ili su toliko zaglibili bili u prošlom životu, da je čišćenje nemoguće, a blokada trajna.

Primjetila sam da oni koji u natalu imaju dosta retrogradnih planeta i losih aspekata moraju duze prolaziti kroz to karmicko ciscenje...


Vita, drago mi je da si tu, samo ti i ja brbljamo ovdje Very Happy flower

Aqua_

Broj poruka : 101
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Karmičko čišćenje - Page 2 Empty Re: Karmičko čišćenje

Počalji  Vita83 Pon Feb 25, 2013 5:20 pm

Razz daaa, i meni je drago da si ti tu. Što se tiče retrogradnih planeta, vjerujem da nije dobro kada su retro, ali i uklještene pune kuće nose elemente retrogradnosti, evo ja sam živ primjer. Laughing

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Karmičko čišćenje - Page 2 Empty Re

Počalji  Aqua_ Pon Feb 25, 2013 5:29 pm

Vita83 ::
Razz daaa, i meni je drago da si ti tu. Što se tiče retrogradnih planeta, vjerujem da nije dobro kada su retro, ali i uklještene pune kuće nose elemente retrogradnosti, evo ja sam živ primjer. Laughing

Je to, iako mi se cini da je gore imati puno planeta retro.. ali ne znam. Imam jednu kolegicu koja ima cak 7 planeta retro, ali i kuce ukljestene i ona se muci sa tim...

Aqua_

Broj poruka : 101
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Karmičko čišćenje - Page 2 Empty Re: Karmičko čišćenje

Počalji  Vita83 Pon Feb 25, 2013 7:34 pm

Aqua_ ::
Vita83 ::
Razz daaa, i meni je drago da si ti tu. Što se tiče retrogradnih planeta, vjerujem da nije dobro kada su retro, ali i uklještene pune kuće nose elemente retrogradnosti, evo ja sam živ primjer. Laughing

Je to, iako mi se cini da je gore imati puno planeta retro.. ali ne znam. Imam jednu kolegicu koja ima cak 7 planeta retro, ali i kuce ukljestene i ona se muci sa tim...

Ih, onda njoj baš nije lako, dupla muka. Meni nijedna planeta nije retrogradna, ali me ubi uklještena peta.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Karmičko čišćenje - Page 2 Empty Re: Karmičko čišćenje

Počalji  Aqua_ Pon Feb 25, 2013 7:38 pm


Zato tebi kad se otkljuca 5. kuca, onda ce i krenut. Druga kolegica ima vrh 5. u Skorpiji, i njoj je vec prije 2 godine krenulo na ljubavnom planu, iako je jos na daljinu ta veza. A meni su sve direktne, osim Neptuna u 6. retro. ne znam kad se krece retro, gleda li se 5. ili 7. kuca..

Aqua_

Broj poruka : 101
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Karmičko čišćenje - Page 2 Empty Re: Karmičko čišćenje

Počalji  Vita83 Pon Feb 25, 2013 7:54 pm

Aqua_ ::
Zato tebi kad se otkljuca 5. kuca, onda ce i krenut. Druga kolegica ima vrh 5. u Skorpiji, i njoj je vec prije 2 godine krenulo na ljubavnom planu, iako je jos na daljinu ta veza. A meni su sve direktne, osim Neptuna u 6. retro. ne znam kad se krece retro, gleda li se 5. ili 7. kuca..

Nama je Saturn u natalnoj direktan, tako da ovaj retro Sa nam ne može donijeti ništa novo, samo stare ljubavi, sve do 8. jula kada kreće direktno. Ja sam sa prošlošću raskrstila, dolazi u obzir samo neko novi, tako da ništa prije jula.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Karmičko čišćenje - Page 2 Empty Re: Karmičko čišćenje

Počalji  Aqua_ Pon Feb 25, 2013 8:02 pm


Da, vidim da ce se Saturn kretati retro i 2014, tamo negdje u aprilu.. A ja ne zelim nista novo, nemam kapaciteta, a ni zelje Very Happy

a kad imas recimo Neptun u 6. a retro je, jel se gleda i kuca prije 6. ili kuca poslije? citala sam negdje da se mora gledati jos jedna kuca, ali ne znam koja od ove dvije navedene..

Aqua_

Broj poruka : 101
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Karmičko čišćenje - Page 2 Empty Re: Karmičko čišćenje

Počalji  Vita83 Pon Feb 25, 2013 8:07 pm

Aha, e nijesam za to čula, ali ako postoji i ta teorija, onda bi rekla da se gleda 5. jer je ona prije 6., logično. A ti onda iskoristi retro periode Saturna, ja ih nemam na koga, možda neki stari poznanik s kojim nijesam imala ništa, pa se javi ljubav, a inače bivše ljubavi ne dolaze u obzir.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Karmičko čišćenje - Page 2 Empty Re: Karmičko čišćenje

Počalji  Aqua_ Pon Feb 25, 2013 8:14 pm

Vita83 ::
Aha, e nijesam za to čula, ali ako postoji i ta teorija, onda bi rekla da se gleda 5. jer je ona prije 6., logično. A ti onda iskoristi retro periode Saturna, ja ih nemam na koga, možda neki stari poznanik s kojim nijesam imala ništa, pa se javi ljubav, a inače bivše ljubavi ne dolaze u obzir.

Da, treba uraditi onako kako covjek osjeca da je ispravno za njega. Meni retro Saturn nije do sad donosio nikakva desavanja, ali jeste retro Merkur, a cesto i kada su Pluton, Neptun, Uran i Kiron bili retro. ne znam, vidjet cemo..

Aqua_

Broj poruka : 101
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Karmičko čišćenje - Page 2 Empty Re: Karmičko čišćenje

Počalji  Vita83 Pon Feb 25, 2013 9:41 pm

Aqua_ ::
Vita83 ::
Aha, e nijesam za to čula, ali ako postoji i ta teorija, onda bi rekla da se gleda 5. jer je ona prije 6., logično. A ti onda iskoristi retro periode Saturna, ja ih nemam na koga, možda neki stari poznanik s kojim nijesam imala ništa, pa se javi ljubav, a inače bivše ljubavi ne dolaze u obzir.

Da, treba uraditi onako kako covjek osjeca da je ispravno za njega. Meni retro Saturn nije do sad donosio nikakva desavanja, ali jeste retro Merkur, a cesto i kada su Pluton, Neptun, Uran i Kiron bili retro. ne znam, vidjet cemo..

Sad sam gledala tranzite, Saturn je bio tek ušao direktno u vagu, na dva stepena od moje Venere kada sam se posljednji put zaljubila, to pamtim u dan, tako da ipak meni direktni hod donosi ljubavne događaje. A ovaj retro Merkur me uvijek posvađa sa nekim.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Karmičko čišćenje - Page 2 Empty Re: Karmičko čišćenje

Počalji  Aqua_ Pon Feb 25, 2013 9:48 pm


Ja vjerujem da ako je Saturn natalno direktan, da onda tako djeluje i po tranzitima. a kod onih kojima je u natalu retro, oni ga najbolje osjecaju kad je i u tranzitu retro.. Wink a kad je merkur retro, uvijek neki problemi sa telefonima, porukama itd. bas prije nego je krenuo retro, sestra me zvala 2 puta na mob. a meni uopste pozivi nisu bili registrovani na tlf. tipican retro hod merkura Very Happy

Aqua_

Broj poruka : 101
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Karmičko čišćenje - Page 2 Empty Re: Karmičko čišćenje

Počalji  Vita83 Pon Feb 25, 2013 9:57 pm

Upravo tako. Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Karmičko čišćenje - Page 2 Empty Re: Karmičko čišćenje

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu